Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, standov сказал:

ну так як це рішити без додаткового реле яке буде з одного сигналу 0-1 робити два 0-1 + 1-0 ? )) 

знов ребус.

Робите підключення "В" як на картинці - у паралель з зеленою колодкою.

Свій управляючий сигнал 220 підключаєте на верхню зелену колодку. Є управляючий сигнал - вмикається "А". Сигнал пропадає - вмикається "В".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та навіть при обвязці для автоматичного перемикання можна ввести додатковий тумблер і розривати керування тим самим додатково впливати на пріоритет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

Робите підключення "В" як на картинці - у паралель з зеленою колодкою.

та я-ж писав вже, мені треба перемикання незалежно від наявності "силової" напруги на Б. тобто навіть якщо на Б немає 220 я хочу сигналом перемкнути режим в положення Б, в паралельному воно залишиться в поточному стані якщо нема напруги на Б

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

та я-ж писав вже, мені треба перемикання незалежно від наявності "силової" напруги на Б.

а я писав, що моя схема працює за умови наявності напруги на "В". Ви це проігнорували і я подумав, що ця умова виконана.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Leader9 сказал:

Та навіть при обвязці для автоматичного перемикання можна ввести додатковий тумблер і розривати керування тим самим додатково впливати на пріоритет..

можна, питання було в готовому дивайсі, щоб без обв'язки. бо тупо нема місця. І тут не питання пріоритету, тут питання жорсткої комутації яка залежить *лише* від вхіодного сигналу. Тупе реле але на 32А

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sly сказал:

image.png.91fed5d20d2b9e75db824144988e64c0.png

та я-ж писав, контактор не підходить бо в нього контакт не перемикаючий. Як тут вище правильно написали - дуга, заліпання і привіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

та я-ж писав, контактор не підходить бо в нього контакт не перемикаючий. Як тут вище правильно написали - дуга, заліпання і привіт.

його можна поставити замість того "реле", про яке ви пишете. Пам'ятаю про місце. Але може у щиті десь сховати. Хоча все одно незрозуміло, де брати живлення, коли немає ані управляючого сигналу, ані напруги на клемах "А" та "Б".

В будь-якому разі - успіху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

Хоча все одно незрозуміло, де брати живлення, коли немає ані управляючого сигналу, ані напруги на клемах "А" та "Б".

там сигнал від іншої зовсім системи, в тому то і справа. 
 

 

2 минуты назад, sly сказал:

В будь-якому разі - успіху.

ну так не можна, мені би шось порадити готове )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовнішнє живлення на пристрій перемикання можете подати? Ну от двополюсним трьохпозиційним перемикачем без фіксації в крайніх положеннях даєте команду перемкнутися на бажаний ввід...

Зовсім без живлення тільки ручками....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, standov сказал:

там сигнал від іншої зовсім системи, в тому то і справа. 

 

49 минут назад, standov сказал:

мені треба перемикання незалежно від наявності "силової" напруги

угу, святим духом перемикати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

тобто ще раз, шукаю дивайс (максимум 5-6 посадкових) який би мав соленоїд та пару *перемикаючих* контактів, щоб струм на силових був ну хоча-б 32а.
1. Контактор не підходить бо не перемикаючий
2. Реле не підходить бо я не бачив їх більше 16а
3. Схеми авр на усіляких перемикачах та реле вибору фаз виходять занадто громіздкими бо потребують на цю задачу додаткових елементів які будуть робити їх не вумними а тупими.

таке нє? www.aliexpress.com/item/1005005694176122.html

 

The main function of the automatic transfer switch is when the main power (common power supply A) fails, the ATS will automatically switch to the backup power (Backup power supply B) to continue working (switching speed <50 milliseconds), which can effectively solve the troubles caused by power outages. 

When both A and B have electricity, priority is using A Power

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может просто "геи" не нра. Тогда есть томпз)

Вообще я не вижу почему этот авр не подходит, вроде ж как раз все делает. Разве что если импульсный управляющий - то типа переключит и назад. Хз 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, ЯД сказал:

Прочитал, просто не понял))

це непросто ))

як я зрозумів:

1. перемикатись повинно від зовнішнього живлення, від якогось управляючого девайсу (не вхід А і не вхід В)

2. При зникненні живлення від управляючого девайсу перемикатись на інший вхід (знов таки, без залежності є чи немає напруга на входах А та В)

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо @standov или не до конца описал, или что-то не то)

На управление этих авр не обязательно подавать именно с силовых 220(которые переключаются), можно откуда угодно взять 220. Если у вас есть 220 на управление - то их и подключайте. Прям как контактор, только переключение всех одновременно. Возврат правда только в приоритет положение, если на обеих управляющих нет напруги. То что на картинке - это возможный вариант, для обывателя которому главное переключать если на фазе нема напряжения 

Если управление не 220, а каким то низковольтным - то я такого не видел в описании.

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЯД сказал:

На управление этих авр не обязательно подавать именно с силовых 220(которые переключаются), можно откуда угодно взять 220. Если у вас есть 220 на управление - то их и подключайте. Прям как контактор, только переключение всех одновременно. Возврат правда только в приоритет положение, если на обеих управляющих нет напруги 

читайте мое сообщение выше.

Да, я тоже не сразу осилил, а там витиеватей было ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, sly сказав:

читайте мое сообщение выше.

Да, я тоже не сразу осилил, а там витиеватей было ))

Не сильно художник. Типа не так? У - управляющий 

image.thumb.png.ed344601decb022845da0f0fa9f07d97.png

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЯД сказал:

Не сильно художник. Типа не так? У - управляющий 

image.thumb.png.ed344601decb022845da0f0fa9f07d97.png

ага. С обратным переключением при пропадании управляющего

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sly сказав:

ага. С обратным переключением при пропадании управляющего

Так у них там вроде есть, что по умолчанию на а возвращает. Или то только если есть напряжение на обеих?

Апд. Да, похоже в а только если на обеих упр. есть напряжение 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЯД сказал:

Да, похоже в а только если на обеих упр. есть напряжение

чтоб переключить на А - достаточно напряжения на А. У меня такой девайс стоит.

А вот если вообще никакого напряжения нет (как человек хочет) - проблемка. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...