Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, МакДо сказал:

посіяв мені зерно сумніву

тут ще момент - чи будуть сонячні панелі...

1 час назад, МакДо сказал:

Тобто одночасно 3, максимум 5кВтг

я колись теж так думав... зараз в мене стоять реле напруги з відображенням потужності. Виявляється, коли працює посудомийка, стиралка, та чайник або мікрохвильовка - то вже більше 5 кВт/ч. А якщо ввімкнеться насос- вже 7 (саме таку цифру я побачив ввечері на одній фазі перед там, як лічильник мене відрубив на штрафні 10 хвилин :( , бо ще котел ввімкнувся підігріти бойлер і я вийшов з ліміту потужності)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sly сказав:

тут ще момент - чи будуть сонячні панелі...

Обовʼязково. Для них же і будуватиму навіс над парковкою 🤣Основна мета - комфорт у блекаут. Додаткова - економія на е/е хоча б в сонячні місяці. (Бо зарядять з 01.05.25 підвищення)

 

1 хвилину тому, sly сказав:

я колись теж так думав

Розумію. Будемо вчитися та апгрейдити систему за можливості та потреби)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, sly сказав:

коли працює посудомийка, стиралка, та чайник або мікрохвильовка - то вже більше 5 кВт/ч

Це якщо одночасно. Але насправді посудомийка гріє воду двічі за пару годин, кожен раз хвилин по 15. Пралка гріє один раз, якщо не помиляюсь. Чайник взагалі хвилин 5 треба, як і мікрохвильовка. Насос качає десь хвилину? Тому то Вам просто пощастило то все спіймати одночасно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Gitan сказал:

Щось завелили ціфри. І мене при тепловтратаз будинку 6,5 кВт.год ТН потужністю до 1.5 кВт/год. Це коли воду гріє у БКН,  а так 600-800 Вт

1ф достатньо для невеликих тепловитратах.

Тепловтрати при якій температурі ззовні і в середині? Рахував колись загальні (+вентиляція) виходило шось типу 15-16квт при -20 - під ці параметри і брався ТН 20квт, відповідно електричної потужності в ньому при СОР 4.5 до 5квт, а реально я не міряв, в січні-лютому тяне 800квт-год десь в місяць тільки ТН.

Відвопідно юзати його від батареї ну трошки накладно, тому й не планую, камін здатен при постійній топці підтримувати +17, жити можна

Змінено користувачем sidus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, beavis сказал:

Тому то Вам просто пощастило то все спіймати одночасно.

я про те й кажу. Але мені щастить досить часто )

Тому якщо оце все буде через інвертор - йому це не сподобається. І як не плануй "сумлінно споживати", хтось все одно щось вмикає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, sly сказав:

я про те й кажу. Але мені щастить досить часто )

Тому якщо оце все буде через інвертор - йому це не сподобається. І як не плануй "сумлінно споживати", хтось все одно щось вмикає

Ну почалось. То який інвертор замовляти? 1ф 6кВт чи 3ф 12кВт? Мозок вже втомився…

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, МакДо сказал:

чи 3ф 12кВт?

а отут питаннячко... яку потужність на одній фазі максимально він тягне, якщо не навантажувати інші фази?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, sly сказав:

а отут питаннячко... яку потужність на одній фазі максимально він тягне, якщо не навантажувати інші фази?

Як дилетант, думаю 6кВт… 

IMG_1387.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, МакДо сказал:

Як дилетант, думаю 6кВт… 

ні.. ото up to 50% - то пікова потужність. Тобто номінальна 12 кВт, пікова - 18 кВт. Але там повинно бути ще зазначено, на скільки секунд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sly сказав:

я про те й кажу. Але мені щастить досить часто )

Тому якщо оце все буде через інвертор - йому це не сподобається. І як не плануй "сумлінно споживати", хтось все одно щось вмикає

Беріть інвертор 8квт, до нього акумів кіловат 10. В інверторі ставите Grid Peak Shaving = 5 квт (чи скіки у Вас там максимум по лічильнику). І все що вище 5 квт - буде добиратись з акумів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, beavis сказал:

Беріть інвертор 8квт, до нього акумів кіловат 10. В інверторі ставите Grid Peak Shaving = 5 квт (чи скіки у Вас там максимум по лічильнику). І все що вище 5 квт - буде добиратись з акумів.

та проблема з мережою вже вирішена за допомогою реле струму. Я зараз кажу про те, що якщо все буде через інвертер - так, потрібно брати максимальної потужності. От тільки поки мені незрозуміло, як при 3ф інверторі... Якщо інвертор 8кВт 3ф (наприклад), скільки я можу взяти з однієї фази максимально? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, sly сказав:

ні.. ото up to 50% - то пікова потужність. Тобто номінальна 12 кВт, пікова - 18 кВт. Але там повинно бути ще зазначено, на скільки секунд

Дилетанту важко. Пікова потужність 2 рази по 10 сек. А так то 26-27А, або 45🤣

IMG_1388.jpeg

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sly сказав:

інвертор 8кВт 3ф (наприклад), скільки я можу взяти з однієї фази максимально? 

З картинки вище виходить 13А.

Але я писав про 8квт інвертор однофазний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, МакДо сказал:

Дилетанту важко

тут всі ділетанти. Ну окрім того дядьки ту на форумі, в якого корона на голові проросла

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, beavis сказал:

З картинки вище виходить 13А.

Але я писав про 8квт інвертор однофазний

та з однофазним все зрозуміло...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, МакДо сказав:

Дилетанту важко. Пікова потужність 2 рази по 10 сек. А так то 26-27А, або 45🤣

IMG_1388.jpeg

Якщо чесно, то мені за очі і 4кВт на фазу, бо на стовпі автомат 25А, а в договорі прописано 13кВт. Хоча договір має слабшу силу за номінал автомату, бо «ми не можемо встановити звʼязок лічильника з передатчиком на трансформаторі, бо дуже далеко». І штрафних 10хв в мене теж немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sly сказав:

ні.. ото up to 50% - то пікова потужність. Тобто номінальна 12 кВт, пікова - 18 кВт. Але там повинно бути ще зазначено, на скільки секунд

Скажемо так, 12-ти кіловатний дейе при завантаженні однієї фази на 5 кВт та по кілька сотень кВт на інших працює та нічого не каже про перенавантаження.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, МакДо сказав:

Ну почалось. То який інвертор замовляти? 1ф 6кВт чи 3ф 12кВт? Мозок вже втомився…

Там у сусідньому розділі про шум питають, так я додам - не знаю як буде себе вести 6-ти кіловатний, але 12-ти кіловатний вдень на зеленому тарифі шумить, без сонця при споживанні у пару кВт він не шумить, ну може іноді, але я такого пригадати не можу. Якщо він буде стояти всередині будинку то на рівень шуму треба звернути увагу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, k-master сказав:

Там у сусідньому розділі про шум питають, так я додам - не знаю як буде себе вести 6-ти кіловатний, але 12-ти кіловатний вдень на зеленому тарифі шумить, без сонця при споживанні у пару кВт він не шумить, ну може іноді, але я такого пригадати не можу. Якщо він буде стояти всередині будинку то на рівень шуму треба звернути увагу.

В моєму випадку він стоятиме у підвалі з цілорічною ~+15. Там шум не вливає на сон. Питав у у колони помʼякшення на промивці. Доречі, в ютюбі знайшов ролик «недоліки 3ф дейє». Там більшу частину відео скарги на шум вентилятора. Мені б такі недоліки 🤣🤣🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, k-master сказав:

Там у сусідньому розділі про шум питають, так я додам - не знаю як буде себе вести 6-ти кіловатний, але 12-ти кіловатний вдень на зеленому тарифі шумить, без сонця при споживанні у пару кВт він не шумить, ну може іноді, але я такого пригадати не можу. Якщо він буде стояти всередині будинку то на рівень шуму треба звернути увагу.

І ще про шум. Вибачте, що на ніч.

IMG_1392.jpeg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, МакДо сказав:

І ще про шум. Вибачте, що на ніч.

IMG_1392.jpeg

Не читайте жовту пресу. Ці штрафи діяли, діють та мабуть будуть діяти та ніякого відношення до генераторів не мають. Що перфоратор, що громка музика, що генератор - наказуються однаково. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, k-master сказав:

Не читайте жовту пресу. Ці штрафи діяли, діють та мабуть будуть діяти та ніякого відношення до генераторів не мають. Що перфоратор, що громка музика, що генератор - наказуються однаково. 

Я так само вважаю. То для посміятися.

по суті - ви можете рекомендувати 3ф інвертор для побутового споживання? Чи були у вас якісь невподобайки? Зауваження?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, k-master сказал:

не знаю як буде себе вести 6-ти кіловатний

ніяк, бо в нього кулерів немає. Один наче всередині... Але з цього витікає мінус - він може перегріватись та зменшувати потужність

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, sly сказав:

а отут питаннячко... яку потужність на одній фазі максимально він тягне, якщо не навантажувати інші фази?

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...