Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

А підкажіть плз, чи є реально сенс ставити собі 3ф інвертор, ну наприклад є моделі Deye 8k 1ф, а є 3ф...

які + і - поставити одразу 3ф (хоча 3ф споживач лише 1, це котел і він явно не планується для живлення від батареї, по крайній мірі наразі при поточних цінах на батареї, але можливо колись вони будуть дешеві и у кожного буде 100квт в будинку, тоді можливо. 

Тобто вибір має бути довгостроковий, бо не хочется через 5 років змінювати інвертор.

І чи можна потім наприклад до одного 1ф додати ще 2 таких самих на кожну фазу і замінити один 3ф? чи буде тут проблема с фазами?

Змінено користувачем sidus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, sidus сказал:

які + і -

для мене мінуси - вартість та проблеми з підключенням генератора

18 минут назад, sidus сказал:

бо не хочется через 5 років змінювати інвертор.

щось мені здається, через 5 років все обладнання буде морально застарілим та неактуальне

18 минут назад, sidus сказал:

до одного 1ф додати ще 2 таких самих на кожну фазу

можна. Але знов -  вартість...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, sidus сказав:

А підкажіть плз, чи є реально сенс ставити собі 3ф інвертор, ну наприклад є моделі Deye 8k 1ф, а є 3ф...

які + і - поставити одразу 3ф (хоча 3ф споживач лише 1, це котел і він явно не планується для живлення від батареї, по крайній мірі наразі при поточних цінах на батареї, але можливо колись вони будуть дешеві и у кожного буде 100квт в будинку, тоді можливо. 

Тобто вибір має бути довгостроковий, бо не хочется через 5 років змінювати інвертор.

І чи можна потім наприклад до одного 1ф додати ще 2 таких самих на кожну фазу і замінити один 3ф? чи буде тут проблема с фазами?

В мене споживачі рознесені по різним фазам для +- рівномірного навантаження. Інвертор 3-х фазний, Якщо ви  замовили собі 30 кВт і все кинули на одну фазу то для побутових споживачів покарання за це ніякого і ви можете поставити собі однофазний на 8-10кВт, але це не правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, sly сказал:

для мене мінуси - вартість та проблеми з підключенням генератора

щось мені здається, через 5 років все обладнання буде морально застарілим та неактуальне

можна. Але знов -  вартість...

до речі так, генератор є і він 1ф...тобто він не зможе живити 3ф інвертер, відповідно батареї заряджати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sidus сказав:

до речі так, генератор є і він 1ф...тобто він не зможе живити 3ф інвертер, відповідно батареї заряджати?

Не зможе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, k-master сказал:

В мене споживачі рознесені по різним фазам для +- рівномірного навантаження. Інвертор 3-х фазний, Якщо ви  замовили собі 30 кВт і все кинули на одну фазу то для побутових споживачів покарання за це ніякого і ви можете поставити собі однофазний на 8-10кВт, але це не правильно.

а чому одразу на одну фазу? генератор то в мене 1ф, він просто живить в паралель всі фази будинку, а розводка так сама рівномірно росподілена між споживачами. Припускаю, шо 1ф інвертор треба по аналогіі підключати - не до одної фази, а до всіх в парарель (це якшо хочешь всіх заживити), або одну фаза, якшо так було на неї винесено критичні споживачі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sidus сказав:

а чому одразу на одну фазу? генератор то в мене 1ф, він просто живить в паралель всі фази будинку, а розводка так сама рівномірно росподілена між споживачами. Припускаю, шо 1ф інвертор треба по аналогіі підключати - не до одної фази, а до всіх в парарель (це якшо хочешь всіх заживити), або одну фаза, якшо так було на неї винесено критичні споживачі

Закоротити усі фази будинку та приєднати однофазний генератор можна, якщо нема 3-х фазних пристроїв типа двигунів. Але закоротити 3 фази на вході 3-х фазного інвертора не вийде. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, k-master сказал:

Закоротити усі фази будинку та приєднати однофазний генератор можна, якщо нема 3-х фазних пристроїв типа двигунів. Але закоротити 3 фази на вході 3-х фазного інвертора не вийде. 

Але для 1ф інвертора вийде, вірно?

До речі, а шо із швідкістю зарядки? бо це дуже важлива характеристика.. припускаю, шо 3ф набагато швидше заряджає батарею, а це може бути критичним взимку, якшо будуть давати по 2-3 години світло

Змінено користувачем sidus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, sidus сказав:

Але для 1ф інвертора вийде, вірно?

До речі, а шо із швідкістю зарядки? бо це дуже важлива характеристика.. припускаю, шо 3ф набагато швидше заряджає батарею, а це може бути критичним взимку, якшо будуть давати по 2-3 години світло

Що однофазний, що трьохфазний має такий параметр як максимальний струм заряду. І саме він разом з максимальним струмом що може прийняти батарея обмежує швидкість, а не кількість фаз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. Зараз знаходжуся в процесі вибору інвертору. Запропонували SUN-12K-SG01HP3-EU-AM2.

Чим він відрізняється від 12K-SG04LP3-EU?

Апд. Мануали почитав. Як делетант я зрозумів, що один з них може до 50% перерозподіляти потужність між фазами, а інший для високовольтних панелей? Чи правильно я розумію?

Хочу інвертор з запасом на майбутнє удосконалення поля панелей та акумуляторів.

На зараз планую 12*420 панелі та 10кВт акумулятор

Апд2.

Battery Voltage Range(V) - 160-700 зависокий для моїх параметрів.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МакДо сказал:

Всім привіт. Зараз знаходжуся в процесі вибору інвертору. Запропонували SUN-12K-SG01HP3-EU-AM2.

Чим він відрізняється від 12K-SG04LP3-EU?

Апд. Мануали почитав. Як делетант я зрозумів, що один з них може до 50% перерозподіляти потужність між фазами, а інший для високовольтних панелей? Чи правильно я розумію?

Хочу інвертор з запасом на майбутнє удосконалення поля панелей та акумуляторів.

На зараз планую 12*420 панелі та 10кВт акумулятор

Апд2.

Battery Voltage Range(V) - 160-700 зависокий для моїх параметрів.

А для чого вам 3ф інвертер? Теж думав такий, але зараз схиляюсь до більш гнучкого і надійного рішення: беру 5квт інвертер 1ф-зний, потім якшо не вистачає потужностій додаю такий же паралельно (або на іншу фазу в будинку). А якшо прямо треба буде 3ф, то докупаю 3ий і роблю 3ф-зну систему (але дуже низька вірогідність, шо воно мені треба буде, бо 3ф лише котел і поки не планую його від інвертора живити).

По ціні ці 3 інвертора (якшо брати маст) будуть як 1 ваш, а надійність вище, бо якшо у вас сгорить цей інвертер, весь будинок будет в темноті, а рішенні із 1ф і меньш потужними - все працює і далі, а зламаний - в ремонт.

І власне споживання у одного 3ф потужного буде в декілька разів більше, до 100вт +-

І генератор у вас однофазний? Як будете заряджати батареї якшо розрядите а мережі не буде?

Змінено користувачем sidus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, beavis сказал:

ця тема про Deye

ок, 5кв Deye в 2 рази дешевше 12кв 3ф, тому суті не змінює, хоча математика трошки гірша )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, sidus сказав:

А для чого вам 3ф інвертер? Теж думав такий, але зараз схиляюсь до більш гнучкого і надійного рішення: беру 5квт інвертер 1ф-зний, потім якшо не вистачає потужностій додаю такий же паралельно (або на іншу фазу в будинку). А якшо прямо треба буде 3ф, то докупаю 3ий і роблю 3ф-зну систему (але дуже низька вірогідність, шо воно мені треба буде, бо 3ф лише котел і поки не планую його від інвертора живити).

По ціні ці 3 інвертора (якшо брати маст) будуть як 1 ваш, а надійність вище, бо якшо у вас сгорить цей інвертер, весь будинок будет в темноті, а рішенні із 1ф і меньш потужними - все працює і далі, а зламаний - в ремонт.

І власне споживання у одного 3ф потужного буде в декілька разів більше, до 100вт +-

І генератор у вас однофазний? Як будете заряджати батареї якшо розрядите а мережі не буде?

В мене немає газу. Плачу за комфорт. Бо як і ви, я потім подумаю - а чому б не поцепити три штуки. А це дорожче. Я б не порівнював цінову політику маст і деї. Генератор в мене однофазний. Але без проблем махнусь з тестем. Йому не потрібен трифазний.

Забув додати. Також планую ТН ставити. Можливо знадобиться 3 фази.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, МакДо сказал:

В мене немає газу. Плачу за комфорт. Бо як і ви, я потім подумаю - а чому б не поцепити три штуки. А це дорожче. Я б не порівнював цінову політику маст і деї. Генератор в мене однофазний. Але без проблем махнусь з тестем. Йому не потрібен трифазний.

в мене теж нема газу, я про тепловий насос, в нього 4.5квт споживання і не думаю шо колись його від батареі захочу живити. Тому на 90% взагалі в мене  буде висіти 5квт-ник, бо генератор теж 5квт і його вистачає. В цій схемі + у тому, шо вона маштабується і решту обладнання я буду брати коли спаде ажіотаж і ціна буде не х2, а це вагомий аргумент коли шось коштуе 120т+. Але то таке, це мої думки, просто цікаво було почути аргументи сами за 3ф

 

Змінено користувачем sidus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, sidus сказав:

а це вагомий аргумент коли шось коштуе 120т+

Це якщо купувати у нас 🤣

 

15 хвилин тому, sidus сказав:

цікаво було почути аргументи

Я більш, ніж впевнений, що замінив би потім однофазний на трифазний.

Також на нього можна повісити більше панелей в майбутньому 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МакДо сказал:

Це якщо купувати у нас 🤣

я дивився ціни на дейе в європі. Може не туди дивився, але виходить те саме +таможня та доставка. Якщо є посилання - буду вдячний. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sly сказал:

я дивився ціни на дейе в європі. Може не туди дивився, але виходить те саме +таможня та доставка. Якщо є посилання - буду вдячний. 

на ebay я бачив його за 2к евро (це без ПДВ), але ще митниця, можна спробувати провезти бусом, але як повезе )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, чисто заради цікавості глянув, в deye 12k струм зарядки батарей 240А, а в маст 5к - 80А, навіть 2 таких не зможуть так же швидко заряджати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sly сказал:

впевнені, що вам потрібна така потужність? 

Взагалі то ні, але якшо мережа зявляється умовно на 2 години, хотілося б по максимуму запастися. Це виходить він віддає у батареї 48В*240А=11520Вт максимум? Ну там вже якшо БМС таке підтримує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, sidus сказал:

я про тепловий насос, в нього 4.5квт споживання

Щось завелили ціфри. І мене при тепловтратаз будинку 6,5 кВт.год ТН потужністю до 1.5 кВт/год. Це коли воду гріє у БКН,  а так 600-800 Вт

40 минут назад, МакДо сказал:

Також планую ТН ставити. Можливо знадобиться 3 фази.

1ф достатньо для невеликих тепловитратах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такс. @sidusзнову посіяв мені зерно сумніву. Або 6кВт 1ф або 12кВт 3ф. На обох я не буду перевищувати 0,5С по розряду. Тобто одночасно 3, максимум 5кВтг. 3ф споживачів немає (окрім електрокотлом, якого я колись купував для оформлення тарифу на опалення. Він чисто як резерв, який я ніколи не використовував (6кВт)).

по вартості 6кВт 1ф Деє рівно в два рази дешевше за 12кВт 3ф.

Змінено користувачем МакДо
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Gitan сказав:

1ф достатньо для невеликих тепловитратах.

Колись рахував самостійно всі тепловтрати. Вийшло 6кВтг. Тим же електро котлом (яким ніколи не користувався 🤣) добу тестував. В такт виходив.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...