Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

В 18.07.2024 в 17:04, deemage сказал:

Смотрите внимательно, в книжке две схемы подключения:

1. Если нейтраль заземлена на столбе, то объединять нейтрали можно.

2. Если N и PE из города приходят раздельно, то нейтрали входа и выхода инвертора объединять нельзя.

Там внутри реле, которое в автономном режиме замыкает на выходе инвертора N на PE, что бы фаза была фазой. Если вы соедините нейтраль входа и выхода, то получится так, что вы будете заземлять нейтраль всего района...

А хіба буває в наших умовах щоб N и PE з міста приходили окремо? Зазвичай приходе PEN і вже після клеми лічильника (бо до клеми не дозволяють у РЕС) у випадку tn-c-s його розділяють  на N та PE, а у випадку ТТ не розділяють й приймають за N, а PE роблять окремо. Я так розумію, що у разі ТТ теж можливий варіант заземлення нейтралі всього району на власний зеземлюючий пристрій? Тоді який вихід?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, Vikctor сказав:

Невже ніхто не робить так щоб інвертор порозумівся з bms, якщо виробник bms вказує таку можливість?

Делают. Но это делают уже на месте. Производитель бмс без понятия какой фирмы и какая модель инвертора у вас. Провод надо делать согласно распиновки для вашего инвертора.

 

48 хвилин тому, Vikctor сказав:

Зрозуміти б ще що ви написали

Каждая модель бмс имеет свое название. 

Например jk pb2a16s20p

Это джиконг, модель с коммуникацией с инвертором (модель начинается с PB), 2а баланса на 8-16 ячеек с макс током заряда разряда в 200а.

Она визуально длинная. RESS - системы хранения енергии. Эти бмс ещё называют RESS bms

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЯД сказал:

... Провод надо делать согласно распиновки для вашего инвертора.

 

Зрозуміло. Це саморобний варіант. Вже встиг прочитати трохи вище, що інвертер комплектується потрібним шнуром. Може й не доведеться шукати хто зробить потрібний шнур.

 

7 минут назад, ЯД сказал:

...Например jk pb2a16s20p

Саме такий і замовляю. Дякую за пояснення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МакДо сказал:

Я. Писав не одноразово у різних темах. Іноді здається, що шукачі інформації обирають найлегший шлях - просто запитати. Але людям притаманна втома від повторювання одного й того самого. Мені он соромно спеціаліста по ПЗІПам задрочувати, хоча перерив пошук форуму, де знайшов більше негативу. Тож. Майте повагу)))

На жаль тут на форумі дуже сильно по різних розділах розкидано все. От я дивився лише розділ по альтернативній енергетиці, а виходить що ще куча тем в електриці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Vikctor сказав:

А чому мені не порадили в пп? Я ж просив. Думав це таємниця якась.

Передивився наш з вами чат. Ви питали лише про доставку))). Не знайшов нічого про: а в кого купити?)))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Vikctor сказал:

А чому мені не порадили в пп? Я ж просив. Думав це таємниця якась.

www.alibaba.com/product-detail/Deye-SUN-5-12-K-SG04LP3_1600566045430.html?spm=a2700.shop_plgr.41413.13.45f87121iUsds6
Я купив тут. Інвертор за 2 дні вже на складі перевізника. Доставка до двері 255 долл. під ключ.

Мито скасовано.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МакДо сказал:

Передивився наш з вами чат. Ви питали лише про доставку))). Не знайшов нічого про: а в кого купити?)))

Та ну - в другому повідомленні запитую.

 

546919235_.png.26010400874083a87be1f5b5bfa30ab8.png

 

В мене немає досвіду купівлі на алібабі на відміну від аліекспресу, амазону та великой кількості американських/британських і-нет магазинів, тому позитивний кейс дуже важливий для обрання продавця. Вам принаймні щось важке вже відвантажили на склад містекспрес,😁 а все що є в мене - самостійно знайдений рандомний продавець, від імені якого зі мною спілкується якась чувіха з нік-неймом Lydia Liu. Я навіть не знаю чи є в тому місті представник нашого перевізника, бо сам продавець пропонує за логістику 400 баксів.

Про перевізників то ми вже після спілкувалися.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, МакДо сказав:

Передивився наш з вами чат. Ви питали лише про доставку))). Не знайшов нічого про: а в кого купити?)))

Я ось тут замовляв:

x.alibaba.com/Ax1Ap2?ck=minisite

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хтось десь бачив відео, де можна зрозіміти, наскільки гучно працює 3ф дейе під навантаженням?

А то ледве знайшов одне, але там у стані спокою писк якийсь показаний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Vikctor сказав:

Та ну - в другому повідомленні запитую.

 

546919235_.png.26010400874083a87be1f5b5bfa30ab8.png

 

В мене немає досвіду купівлі на алібабі на відміну від аліекспресу, амазону та великой кількості американських/британських і-нет магазинів, тому позитивний кейс дуже важливий для обрання продавця. Вам принаймні щось важке вже відвантажили на склад містекспрес,😁 а все що є в мене - самостійно знайдений рандомний продавець, від імені якого зі мною спілкується якась чувіха з нік-неймом Lydia Liu. Я навіть не знаю чи є в тому місті представник нашого перевізника, бо сам продавець пропонує за логістику 400 баксів.

Про перевізників то ми вже після спілкувалися.

Я мав на увазі неможливість дати посилання на менеджера Alex Li, що був дуже чемним і не пушив мене, не просив мій watsapp. На магазин посилання вище.

Все дуже просто. Шукаєте перевізника, потім беремо розміри та вагу упаковки у продавця для розрахунку вартості доставки. Беремо адресу місцевого складу перевізника і надсилаємо чесному китайцю. Якщо все ок, просимо продавця зробити інвойс. Я все робив з додатку на айфоні. В інвойсі дивимось приймача платежу, щоб не підсунули якийсь лівий рахунок - назва приймача має бути аналогічною назві магазину, в якому ви оформлюєте покупку. Якщо все ок - з інвойсу тицяємо на кнопку «оплатити». Я платив з валютної карти, поспілкувавшись зазделегідь з банком про ліміти і можливості. Далі обираємо спосіб платежу, в мене PayPal немає, тому спробував ApplePay. Не вийшло. Потім спробував оплатити «Кредитна/дебетова карта. Ввів дані карти, і ура. Платіж пішов. Комісія аліпей 3%. Потім чемний китаєць відписав, що платіж отримали та пообіцяв протягом тижня відвантажити товар з їхнього складу, бо алібаба дозволяє 30 днів надсилати. Далі контактуєте з перевізником.

IMG_1546.png

IMG_1549.png

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, sly сказав:

а хтось десь бачив відео, де можна зрозіміти, наскільки гучно працює 3ф дейе під навантаженням?

А то ледве знайшов одне, але там у стані спокою писк якийсь показаний

На ютюбі від українців є кілька відосів. Трішки пізніше дам посилання

 

Ось

youtu.be/UEsSyYGmznU?si=Ms4USvEH3NLXTapX

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Vikctor сказал:

А хіба буває в наших умовах щоб N и PE з міста приходили окремо? Зазвичай приходе PEN і вже після клеми лічильника (бо до клеми не дозволяють у РЕС) у випадку tn-c-s його розділяють  на N та PE, а у випадку ТТ не розділяють й приймають за N, а PE роблять окремо. Я так розумію, що у разі ТТ теж можливий варіант заземлення нейтралі всього району на власний зеземлюючий пристрій? Тоді який вихід?

Правильно нормальный РЕ делать, а не то что под столбом на метр в землю вбито.

Пока не знаю какой выход. Не понятно, есть там реле замыкающее N на PE или нет. Проще и надежнее когда сквозной ноль конечно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, МакДо сказал:

Я мав на увазі неможливість дати посилання на менеджера Alex Li, що був дуже чемним і не пушив мене, не просив мій watsapp. На магазин посилання вище.

Все дуже просто. Шукаєте перевізника, потім беремо розміри та вагу упаковки у продавця для розрахунку вартості доставки. Беремо адресу місцевого складу перевізника і надсилаємо чесному китайцю. Якщо все ок, просимо продавця зробити інвойс. Я все робив з додатку на айфоні. В інвойсі дивимось приймача платежу, щоб не підсунули якийсь лівий рахунок - назва приймача має бути аналогічною назві магазину, в якому ви оформлюєте покупку. Якщо все ок - з інвойсу тицяємо на кнопку «оплатити». Я платив з валютної карти, поспілкувавшись зазделегідь з банком про ліміти і можливості. Далі обираємо спосіб платежу, в мене PayPal немає, тому спробував ApplePay. Не вийшло. Потім спробував оплатити «Кредитна/дебетова карта. Ввів дані карти, і ура. Платіж пішов. Комісія аліпей 3%. Потім чемний китаєць відписав, що платіж отримали та пообіцяв протягом тижня відвантажити товар з їхнього складу, бо алібаба дозволяє 30 днів надсилати. Далі контактуєте з перевізником.

IMG_1546.png

IMG_1549.png

Дуже вдячний за подробне роз'яснення. Єдине з чим в мене не буде проблем так це з оплатою. Дружина цім займається і останнім часом сплачує багато рахунків китайцям за гуртові партії в подібні магазини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, deemage сказал:

Правильно нормальный РЕ делать, а не то что под столбом на метр в землю вбито.

Пока не знаю какой выход. Не понятно, есть там реле замыкающее N на PE или нет. Проще и надежнее когда сквозной ноль конечно.

Та я вже нижче прочитав, що ваши припущення стосовно наявності реле, замикаючого N на PE в автономному режимі є лишень припущеннями, а в реалі цього немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

Та я вже нижче прочитав, що ваши припущення стосовно наявності реле, замикаючого N на PE в автономному режимі є лишень припущеннями, а в реалі цього немає.

Ось з інструкції до 3ф інвертора з сайту Деє. Не воно?

IMG_1653.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МакДо сказал:

Ось з інструкції до 3ф інвертора з сайту Деє. Не воно?

IMG_1653.jpeg

 

Воно, але ж воно наче схематично назовні реле, тобто напевно виробник пропонує його встановити окремо для чогось там. В будь-якому випадку тут є (наскільки я зрозумів передивившись останні кілька сторінок топіку) лишень один користувач 3-фазного Deye, бо всі інші як і ви поки що ждуни, який до того ж любе копирсатися в технічних тонкощах. І він написав таке:

 

В 18.07.2024 в 17:43, volomoto сказал:

Всередині такого реле нема. Є тільки вихід на зовнішнє реле.

 

В 19.07.2024 в 10:36, volomoto сказал:

В останній ревізії мануала www.deyeinverter.com/deyeinverter/2024/04/10/储能单相-sun-3-6k-sg03lp1-eu-1.pdf дійсно це появилось, але неможливо взнати який конктретно моделей це стосується. Можливо в якихось новіших воно є, але я таких ще не зустрічав, тому тепер треба перевіряти. Але в SG04LP3-EU точно нема.

 

А так як я збираюся замовити саме SUN-12K-SG04LP3-EU, то схоже зможу спокійно всі нулі об'єднати на одну існуючу нульову шину і забути про це. Бо все інше гіморно. Наразі в мене так Must під'єднан і все чудово працює. В чисельних відео про встановлення/налаштування deye багато разів чув саме про таке об'єднання вхідного та вихідного нулів на загальну шину.

До речі а чому ваш приятель замовив 10кВт? Мені підійде і такий, але різниця в ціні зовсім не суттєва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

 

Воно, але ж воно наче схематично назовні реле, тобто напевно виробник пропонує його встановити окремо для чогось там. В будь-якому випадку тут є (наскільки я зрозумів передивившись останні кілька сторінок топіку) лишень один користувач 3-фазного Deye, бо всі інші як і ви поки що ждуни, який до того ж любе копирсатися в технічних тонкощах. І він написав таке:

 

 

 

А так як я збираюся замовити саме SUN-12K-SG04LP3-EU, то схоже зможу спокійно всі нулі об'єднати на одну існуючу нульову шину і забути про це. Бо все інше гіморно. Наразі в мене так Must під'єднан і все чудово працює. В чисельних відео про встановлення/налаштування deye багато разів чув саме про таке об'єднання вхідного та вихідного нулів на загальну шину.

До речі а чому ваш приятель замовив 10кВт? Мені підійде і такий, але різниця в ціні зовсім не суттєва.

В темі спілкується як мінімум двоє власників 3ф Дея)

Приятель замовив 10кВт бо в нього вже давно оформлений ЗТ і в тех умовах вказано 10кВт інвертор 🤣🤣🤣

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, МакДо сказал:

Потім спробував оплатити «Кредитна/дебетова карта. Ввів дані карти, і ура. Платіж пішов.

цікаво... а як же ліміти НБУ - 100 тис грн на міс на покупки за кордоном? З цієї причини з двох банків проводжу платежі за рекламу фб та гугл блін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Vikctor сказал:

Наразі в мене так Must під'єднан і все чудово працює

тобто вхідний та вихідний нуль інвертора на одній шині? Я колись нуль одного спожавача забув перекинути на іншу шину - так була помилка 09

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sly сказав:

цікаво... а як же ліміти НБУ - 100 тис грн на міс на покупки за кордоном? З цієї причини з двох банків проводжу платежі за рекламу фб та гугл блін.

То відноситься до гривні з гривневої карти. В доларах з валютної карти здається 10к

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, sly сказал:

тобто вхідний та вихідний нуль інвертора на одній шині? Я колись нуль одного спожавача забув перекинути на іншу шину - так була помилка 09

Не пам'ятаю точно - в мене два щити і відповідно дві нульові шини. В сенсі їх значно більше, але то після ПЗВ для конкретних споживачів. Може я один нуль завів на одну шину, а інший на другу, але ці шини також об'єднані дротом між собою. Помилка на інверторі була за весь час користування лишень один раз два дні тому, коли РН вимкнуло цю фазу за нижнім показником, а інвертор здивувався, що на ньому окрім холодильника з морозилкою заживлені кондиціонер 24, ТВ та насос і все одночасно працювало. Він проголосив що не підписувався на таке і вимкнувся. Екран показував помилку 07. І як я не намагався клацати викикачами єдина можливість перезапустити мізки інвертора виявилось зняття клеми з акб на пару секунд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

всі нулі об'єднати на одну існуючу нульову шину і забути про це. Бо все інше гіморно. Наразі в мене так Must під'єднан і все чудово працює.

 

1 час назад, Vikctor сказал:

Не пам'ятаю точно - в мене два щити і відповідно дві нульові шини.

щось не сходиться )))

Не працює маст з об'єднаними нулями...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Екран показував помилку 07. І як я не намагався клацати викикачами єдина можливість перезапустити мізки інвертора виявилось зняття клеми з акб на пару секунд.

у налаштуваннях можна зробити, щоб інвертор автоматично перезавантажувався в такий ситуації

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sly сказал:

 

щось не сходиться )))

Не працює маст з об'єднаними нулями...

Значить мені лишень здається що мій працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що за фігня - відправляю повідомлення продавцям Gitan та МакДо, а вони всі опиняються в переписці з одним і тім самим дядечком. Який напевно трохи шаленіє чому я йому один і той самий текст прислав тричі))). А то дійсно один і той самий продавець - тільки сторінки на різних агрегаторах чи шось таке.😁 Немає інверторів. Злі українці все забрали. З'являться через три тижні.

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...