Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, igorrius сказав:

не просто ж так версия со шпильками дешевле на 32 процента , потому что то никакое не Eve

може просто термінали наварені сторонньої компанією, а самі ячейки були куплені з плоскими терміналами в еве. Є ризик що беушні, але напевно раз заявлено A grade то ємність там в порядку. ну але ціна. 63.25 проти 47 євро.

тут насправді є питання чи от прям всім дійсно треба ті 4000-6000 циклів :)

Я от користуюся вже пару місяців новими EVE 230Ah. Ну так, все супер, але оскільки це суто для резерву, і електрику відключаються не кожен день і не дуже довго, то повних циклів за 2 місяці я використав може 2-3 (два-три).   Я незнаю чи доживу до того дня коли використаю 4000 циклів ))) Думаю ячейки помруть від старості швидше.

Чи є сенс переплачувати за супер нові A grade з заводу якщо батарея суто в квартирі для блекаута щоб підтримати холодильник комп і котел,  а не для повсякденного використання в сонячній системі наприклад?  Зараз я вже не такий категоричний і сміло б собі тепер купував щось дешевше типу отих envision 280 чи eve по 47 євро )))
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vovarpd сказав:

може просто термінали наварені сторонньої компанією, а самі ячейки були куплені з плоскими терміналами в еве. Є ризик що беушні, але напевно раз заявлено A grade то ємність там в порядку. ну але ціна. 63.25 проти 47 євро.

тут насправді є питання чи от прям всім дійсно треба ті 4000-6000 циклів :)

Я от користуюся вже пару місяців новими EVE 230Ah. Ну так, все супер, але оскільки це суто для резерву, і електрику відключаються не кожен день і не дуже довго, то повних циклів за 2 місяці я використав може 2-3 (два-три).   Я незнаю чи доживу до того дня коли використаю 4000 циклів ))) Думаю ячейки помруть від старості швидше.

Чи є сенс переплачувати за супер нові A grade з заводу якщо батарея суто в квартирі для блекаута щоб підтримати холодильник комп і котел,  а не для повсякденного використання в сонячній системі наприклад?  Зараз я вже не такий категоричний і сміло б собі тепер купував щось дешевше типу отих envision 280 чи eve по 47 євро )))
 

Сам не рахував, читав тільки, що вибрати цикли банок можна на транспорті, де вони працюють нон-стоп. А вдома, навіть якщо грати в переливайку, вони вмруть від хімічної старості. Сам порахував трошки і по циклах зовсім не парюсь. Доїдуть, нарешті, банки - буду юзати по повній без думок про цикли.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три дні мережу не відключають, піду розкажу товаришам що з вудками на ставку сидять. 

Вони казали що діждуться днів, коли непотрібні акумулятори почнуть в річку скидати.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vovarpd сказал:

може просто термінали наварені сторонньої компанією, а самі ячейки були куплені з плоскими терміналами в еве. Є ризик що беушні, але напевно раз заявлено A grade то ємність там в порядку. ну але ціна. 63.25 проти 47 євро.

Возможно БУ ЕВА в лучшем случае, а может просто возле евы лежало , в подвале где то собрано и продается как EVE , все что угодно может быть , но цена явно не просто так дешевле

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, igorrius сказал:

зачем судить по какому то форуму , если менеджер компании EVE сказал , что со шпильками никогда  не делали ,

если зайти на официальный магазин Eve - там аккумуляторы с "пятками" с двумя отверстиями с резьбой под болты шины

ну как на nkon вот lf280k за 67,5 можно купить 

www.nkon.nl/ru/rechargeable/lifepo4/prismatisch.html

и чуть ниже есть типа eve lf280k, но уже со шпильками  за 51 .

не просто ж так версия со шпильками дешевле на 32 процента , потому что то никакое не Eve

 

Форум посерьезнее нашего. Люди покупали в разных странах на разных ресурса батареи EVE со шпильками и тестировали, так что 100% это или заводские или наваренные шпильки на плоские площадки. В даташите EVE на батареи вообще указана плоская площадка. На NKON я покупал по 57, а не по 51 - разница в цене 15%. Да и на самом сайте NKON написано, что это А-, что бы это не значило, и указан разброс по датам и емкости. Так что это вполне себе EVE, да, хуже чем те что по 67E, но может кому-то будет достаточно и этого.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Pepta сказал:

или наваренные шпильки на плоские площадки

вот тут соглашусь , возможно и оригинальные EVE , но уже бывшие в эксплуатации , то есть БУ товар , тогда понятно , почему дешевле

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dmode сказал:

Я їх вибрав саме через правильні термінали, а отримав такі самі неоригінальні термінали як і на MB31.

я жду , пока у них появится mb31 с пятками ( без шпилек )

а какие именно терминалы Вы получили , можете пожалуйста фото прислать ?

должны были вот с такими клеммами прийти , а пришли со шпильками  ? а дата их производства известна ?

 

70C7FAD3-0DDB-406C-B008-86FEC81BACAB.png

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю надію що мої 16шт 280 акумів приїдуть десь за місяць. Вже задовбався обирати інвертор. Спочатку думав взяти віктрон мультіплюс 8000, але там треба докупити ще купу всього. Тому вирішив що deye буде ідеальним варіантом. Думаю брати модель на 6 або на 7 кВт. 

 Переписуватися з мільярдом китайців з алібаби вже надоїло. То ціна виходить майже як у нас, то доставка під кінець вересня або листопада. Порадьте нормальних продавців.🙏

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Далет чим не влаштовує?

Отримуєте купу переваг і хоча це коштує грошей та хто зна, може нерви дорожчі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тут хз. Виходить дорожче мультиплюса з контролером та себро. В китайців сильно дешевше, навіть у нас багато де на 10-12 тис дешевше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

08.09.2024 в 16:01, igorrius сказав:

а какие именно терминалы Вы получили , можете пожалуйста фото прислать ?

https://www.stroimdom.com.ua/topic/238203-yak-obrati-akumulyatori-do-invertoru/?do=findComment&comment=5440103

08.09.2024 в 16:01, igorrius сказав:

а дата их производства известна ?

Дата у всіх 05.2024. Але не думаю що процедура стирання старого коду та набиття нового є складною.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, msgarry сказал:

думав взяти віктрон мультіплюс 8000, але там треба докупити ще купу всього. Тому вирішив що deye буде ідеальним варіантом.

Батарею збирати, там корпус, БМС, клеми, запобіжники, вимикачі, то таке, а ось цербо докупити, то гемор, звісно. Дивна логіка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Chatter сказал:

Батарею збирати, там корпус, БМС, клеми, запобіжники, вимикачі, то таке, а ось цербо докупити, то гемор, звісно. Дивна логіка.

Окрім цебро ще пару мптт контролерів хотілося б. А це ще десь 700-800 єврогривень. 

Хоча ще десь тиждень буду думати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені NKON швидко доставив.

Але для перевірки, як воно, я вибирав те, що в наявності й щоб без мита (до 150 евро)

8 комірок 8,5 кг доставлення 17 евро:

www.nkon.nl/ru/rechargeable/lifepo4/prismatisch/ace-battery-2614897-fe-40-lifepo4-3-2v-40ah.html

оплатив 19-го отримав вчора

Замислився над 300-ками  )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...