Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, Mr. D сказав:

То ж куди саме під'єднувати комплекту антенну в моделі 3000 VA GX?

Вивчив ось цю інструкцію (https://www.victronenergy.com/upload/documents/MultiPlus-II_GX/2983-MultiPlus-II_GX-pdf-en.pdf) й немає ніде згадки, що десь є роз'єм SMA або інший для під'єднання антени, а інвертора Victron виглядає слабким Wi-Fi клієнтом без додаткової антени.

Й, схоже, треба відкрити корпус та подивитися на саму плату GX пристрою. Можливо, на ній є роз'єм для антени, тому що Ethernet port - це частина GX плати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає там ніякого роз'єму для антени. Треба більш потужний WiFi - підключайте WiFi USB адаптер до порта USB.
Що у вас за антенна, може до 4G?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vitaliy17 сказав:

Немає там ніякого роз'єму для антени. Треба більш потужний WiFi - підключайте WiFi USB адаптер до порта USB.
Що у вас за антенна, може до 4G?

В комплекті є антена дуже схожа на звичайну маленьку антену 2,4 dBi для Wi-Fi маршрутизаторів. Відповідно антенна має роз'єм SMA Male або RP-SMA Male.

Не думаю, що це антенна під 3/4G.

Наскільки я зрозумів, кількість таких USB адаптерів, які підтримуються програмою керування (можливо, навіть цю програму вже можна назвати операційна система) значно обмежена у разі GX пристрою. Навіть не впевнений, що з цією якоюсь скороченою версією GX будуть працювати якісь USB Wi-Fi адаптери.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Mr. D сказал:

В комплекті є антена дуже схожа на звичайну маленьку антену 2,4 dBi для Wi-Fi маршрутизаторів. Відповідно антенна має роз'єм SMA Male або RP-SMA Male.

Не думаю, що це антенна під 3/4G.

Так вбийте в гуглі "victron antenna" перейдіть в Images і знайдіть свою антену - майже впевнений що вона якраз gsm.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vitaliy17 сказав:

Так вбийте в гуглі "victron antenna" перейдіть в Images і знайдіть свою антену - майже впевнений що вона якраз gsm.

Спробую розібратися, що це за антенна.
Але навіщо в комплект інвертора додавати GSM антену, якщо такої функціональні в інвертора в базовій комплектації немає?

Та й опис комплектації поки що не знаходив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив 16 банок eve 280A. Тепер хочу замовити Victron Multiplus II 48V - 8000VA - 110A. Поки що буде працювати в режимі упса, сонячні панелі почекають до весни. Підкажіть чи обов'язково до нього треба докупити cebro-gx? І чи буде він працювати з бмскою JK Smart Active Balance BMS B2A20S20PR - (8S - 20S) - 200A.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Mr. D сказав:

В комплекті є антена дуже схожа на звичайну маленьку антену 2,4 dBi для Wi-Fi маршрутизаторів. Відповідно антенна має роз'єм SMA Male або RP-SMA Male.

Не думаю, що це антенна під 3/4G.

Фото тої антени очевидно що би трохи допомогло місцевим телепатам :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, msgarry сказав:

Підкажіть чи обов'язково до нього треба докупити cebro-gx? І чи буде він працювати з бмскою JK Smart Active Balance BMS B2A20S20PR - (8S - 20S) - 200A.

cerbo-gx взагалі не обов'язково. Воно і зі значно дешевшим venus gx буде працювати.  Через Remote Ve Configure а дещо можна налаштувати і через Remote Console.
Але і venus gx не обов'язково, якщо купити mk3-usb адаптер. Проблема в тому що той адаптер досить дорогий, а функціонал невеликий (по суті як я зрозумів можливість конфігурації на десктопному Ve Configure), я собі його не купував а зразу купив вживаний venus gx.

З jk bms мало би працював, в мене з "металевою" (B2A8S20P) так і працює. Дивіться в підписі вкладку Advanced, оце всі графіки Venus GX отримує з батареї на базі такої bms jikong і пари адаптерів (10 баксів на алі за обидва). Треба буде поставити драйвери.

ось тут функціонал драйвера на різних bms , зручна таблиця порівняння.
mr-manuel.github.io/venus-os_dbus-serialbattery_docs/general/features/#bms-feature-comparison

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.08.2024 в 14:06, wojda сказал:

Холодильник 2м інверторний не стартує на інверторі таталікен 1600 (факт 200-300 думаю), але якщо в розетку додати котел, то стартує і все досить добре працює. 

 

Там синусоида неправильная, у меня так от генератора котел не стартовал, включишь фен, мощный потребитель ее выравнивает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vovarpd сказав:

Фото тої антени очевидно що би трохи допомогло місцевим телепатам :)

Ось така

image.thumb.png.1d9c892aa63815d78b1ef943534949ab.png

image.png.8dec2a26c352c52f25d7481c63dbdaf8.png

Визначити частоту або діапазон частот, для якого ця антена вироблена, можливості немає.

Також ніяких підписів на антені немає. Це може бути як 0,9\1,8\2,1 GHz, так й 2,4 GHz.

Роз'єм - SMA Male.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще, до речі, в комплекті з 3000 VA GX є T-сенсор (датчик температури) та можливо безпосередньо до інвертора під'єднати Current сенсор та Voltage сенсор.
Й ці всі датчики, схоже, виробляються самим Victron'ом (або для них).
Відповідно сам інвертор ще додатково (навіть без BMS) щось може проконтролювати.
Всі ці датчики, я так розумію, саме для контроля батареї.

Або струм з батареї вміє рахувати тільки Smart Shunt, а Current Sensor тільки для підрахунку навантаження на якусь AC лінію?

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Mr. D сказав:

Ось така

image.thumb.png.1d9c892aa63815d78b1ef943534949ab.png

image.png.8dec2a26c352c52f25d7481c63dbdaf8.png

Визначити частоту або діапазон частот, для якого ця антена вироблена, можливості немає.

Також ніяких підписів на антені немає. Це може бути як 0,9\1,8\2,1 GHz, так й 2,4 GHz.

Роз'єм - SMA Male.

Може ото воно optional для GSM/GPS ?

image.png.1652b30b4f9a279d9935ff6e9e77fecf.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Mr. D сказав:

Всі ці датчики, я так розумію, саме для контроля батареї.

в мене тоже такі були. І до інвертора і до зарядного Phoenix charger. Батареї є і свинцеві без всяких там BMS. Для контролю температури і корекції заряду, а також втрат напруги в проводах. 
image.png.d6e268a30a095f0e91fefd42cd76e231.png

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, vovarpd сказав:

в мене тоже такі були. І до інвертора і до зарядного Phoenix charger. Батареї є і свинцеві без всяких там BMS. Для контролю температури і корекції заряду, а також втрат напруги в проводах. 
image.png.d6e268a30a095f0e91fefd42cd76e231.png

В комплекті є тільки Temperature Sensor. Мабуть, Temperature Sensor вважають найкритичнішим (якщо додали до комплекту) або продавець щось забув в коробку повернути ще.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, vovarpd сказав:

Може ото воно optional для GSM/GPS ?

image.png.1652b30b4f9a279d9935ff6e9e77fecf.png

Думаю, не дуже логічно сам модем не додавати в комплект, але антену додавати. )

Та й антенна трохи не схожа. Гайка на роз'ємі антени на цьому фото металічна, а в мене пластикова. Антенна майже один в один як ті які продаються з дешевими маршрутизаторами.

Я от думаю, можливо, в моделі 5000 VA GX є роз'єм для антени, а комплект стандартний й для 3000 VA, й для 5000 VA.

Я так розумію, Cerbo GX має приблизно таку ж Wi-Fi антену, як в комплекті з цим 3000 VA?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.08.2024 в 18:51, Mr. D сказал:

Я так розумію, Cerbo GX має приблизно таку ж Wi-Fi антену, як в комплекті з цим 3000 VA?

Ні, не має. Невже важко гугл відкрити? Антени у віктронівських інверторів і gx модулів внутрішні.

Ваша антена, як вже зазначили, з опціонального комплекту до Victron GX LTE 4G (outdor antenna).

The GX LTE 4G is an accessory for Victron's GX range monitoring products, including the Cerbo GX and Colour Control GX.

It is a cellular modem; providing a mobile internet for the system and connection to Victron Remote Management (VRM).

It requires a full sized SIM card; and connects to the Venus-device with a (supplied) 1m USB cable.

A small indoor antenna is included.

Optional accessories:

Outdoor antenna with 5m cable

 

Змінено користувачем vitaliy17
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...