Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

13 часов назад, orange22 сказал:

що означає статус "митне оформлення завершене"?

Якщо є нарахування мита, то прийде повідомлення від Meest з вимогою сплатити мито. Поки не сплатите посилка далі  не поїде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, vovarpd сказав:

віктрон то модульне рішення на десяток років вперед

Також вирішив ставити саме Victron, але модульность має і недоліки, самі інвертори то звільнили від наших податків. а от супутні віктронівські модулі скоріше за все ні))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що саме вирішили ставити?

Я придивлявся до  Victron Multi RS Solar 48V - 6000VA - 100A - MPPT 450/100 наче все влаштовує але хоса б 6 кВт номіналу було. Дивився Victron Multiplus II 48V - 8000VA - 110A але там хз чи можна підключити 2 поля по 3 квт для перспективи на майбутнє. Тепер дивлюся deya 6k.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, msgarry сказав:

А що саме вирішили ставити?

Як і завжди, розпочав зі скромних побажань, а зупинився врешті решт на MultiPlus-II 48/8000/110-100 230V в трифазі + SmartSolar MPPT RS 450/200-Tr + 3 поля панелей (4 доставлю лише якщо отримаю ЗТ) + 4 АКБ Pylontech US5000 ну і "дрібнички" від Victron як водиться теж на пристойну суму - Сербо, лінкси, тощо)). Коротше, по богатому)) Мотивація - якщо вже ця штука багато років буде головною в електроживленні будинку, то брати трохи з запасом на майбутнє. Ну і забезпечити себе на 8-9 місяців на рік гарантованою власною генерацією.

Змінено користувачем Undertone
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, msgarry сказав:

Дивився Victron Multiplus II 48V - 8000VA - 110A але там хз чи можна підключити 2 поля по 3 квт для перспективи на майбутнє

Так це просто інвертор без мппт вбудованих. Купуєте venus gx або cerbo gx і хоч 6-10 трекерів і налаштовуєте роботу.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, msgarry сказав:

Дивився Victron Multiplus II 48V - 8000VA - 110A але там хз чи можна підключити 2 поля по 3 квт для перспективи на майбутнє.

Мультиплюс не має жодного MPPT входу. Там ідея така що ви купуєте окремо MPPT контролери заряду – саме такі як вам треба і в потрібній кількості. І підключаєте на DC шину. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придбав шину мідну, відріз 600 мм мінімум, бо більшість по 3м мінімум продає

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/mednaya-shina-polosa-elektrotehnicheskaya-provoloka-list-truba-prutok-IDyGUfE.html?reason=observed_ad

2*20*600 мм - 250 грн.

Наріжу перемичок, лудити не буду, бо не на аллюміній, а зверху на нікеліровану мідь (комплектні перемички) класти буду.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вам пораджу відвідання пунктів прийому лому, нещодавно на одному розбирали трансформаторну підстанцію, був в акуї від того, що там було.

особливо сміявся коли знайшов і собі дещо від неї, а я за таке платив гроші токарям і втрачав час та нерви.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Enot123h сказав:

Придбав шину мідну, відріз 600 мм мінімум, бо більшість по 3м мінімум продає

www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/mednaya-shina-polosa-elektrotehnicheskaya-provoloka-list-truba-prutok-IDyGUfE.html?reason=observed_ad

2*20*600 мм - 250 грн.

Наріжу перемичок, лудити не буду, бо не на аллюміній, а зверху на нікеліровану мідь (комплектні перемички) класти буду.

Зверху - це додатковий контакт, опір і втрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, AndryG сказал:

Зверху - це додатковий контакт, опір і втрати.

Слушне зауваження. Згоден, але поки на два, бо лудити ліньки та ще шину докупати, нагружу на 100А, як що будуть грітися, перероблю на 4 отвори, а на 2 продам...

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.08.2024 в 13:32, smotesko сказав:

Multiplus II 48/3000/35-32.

Ця модель буває в версії GX. GX там, мабуть, дещо обмежений, але інколи цього достатньо та й набагато дешевше, якщо потрібен VRM.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Enot123h сказав:

Слушне зауваження. Згоден, але поки на два, бо лудити ліньки та ще шину докупати, нагружу на 100А, як що будуть грітися, перероблю на 4 отвори, а на 2 продам...

Или вместо никелированной прокладки что то типа пасты САВЕП

Прихований текст

k-energo.com.ua/ru/product/gilzy/elektroprovodyashhaya-pasta-savep-elkont-n-dlya-alyuminievyh-i-mednyh-nepodvizhnyh-kontaktov/

 

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Mr. D сказав:

Ця модель буває в версії GX. GX там, мабуть, дещо обмежений, але інколи цього достатньо та й набагато дешевше, якщо потрібен VRM.

GX я купив окремо тому що моя система в майбутньому стане трифазною, з двома MPPT контролерами. Треба більше гнучкості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Enot123h сказав:

Наріжу перемичок, лудити не буду, бо не на аллюміній, а зверху на нікеліровану мідь (комплектні перемички) класти буду.

Я ці перемички викинув, бо промірявши міліомметром опір з'єднання я прифігів. Обезжирював та пробував притирати перед остаточним затягуванням.

Плюнув, та наробив їх з алюмінію неанодованого - опір на порядок впав. (цифри точно не пам'ятаю - було щось біля 5-7мОм стало 0,5-1мОм)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, smotesko сказав:

GX я купив окремо тому що моя система в майбутньому стане трифазною, з двома MPPT контролерами. Треба більше гнучкості.

Трифазна з моделлю 3000 VA на якійсь фазі?

 

Цікаво, до речі, можливо, GX версію інвертора під'єднати до іншого GX пристрою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Mr. D сказав:

Трифазна з моделлю 3000 VA на якійсь фазі?

Докуплю ще два таких же 48/3000 і буде трифазна система. У них реле байпасу 32А – якраз по номіналу вхідного автомату.

42 хвилини тому, Mr. D сказав:

Цікаво, до речі, можливо, GX версію інвертора під'єднати до іншого GX пристрою.

Можна пробувати відкрити корпус і відключити GX модуль. Він там наче окремою платою зроблений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, S K сказав:

Порадьте який краще взяти прилад для вимырювання опору АКБ? З цим ще не розбирався.

yr1035+

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, S K сказал:

вимырювання опору АКБ

Yaorea YR1030+ проти RC3563. Тестери внутрішнього опору акумуляторів.

Спойлер

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Crazy сказав:

Yaorea YR1030+ проти RC3563. Тестери внутрішнього опору акумуляторів.

  Приховати вміст

 

 

Цікаво, у разі вимірювання внутрішнього опору всієї 15S або 16S батареї разом потрібен саме Yaorea YR1035+, або достатньо і Yaorea YR1030+, який має менше обмеження за напругою.

Виявляється, існують навіть підробки цих приладів Yaorea.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, smotesko сказав:

Докуплю ще два таких же 48/3000 і буде трифазна система. У них реле байпасу 32А – якраз по номіналу вхідного автомату.

А що саме відбувається з таким MultiPlus, якщо через нього проходить струм, наприклад, 30 A, а потім напруга в загальній мережі зникає?

30 A - це значно більше, ніж постійні 2400 W, з якими здатен працювати цей інвертор від батареї.

 

1 годину тому, smotesko сказав:

Можна пробувати відкрити корпус і відключити GX модуль. Він там наче окремою платою зроблений.

Якась одна або кілька плат, дійсно, є (бачив на відео, коли хтось розбирав цей інвертор) але від'єднуються ті плати або ні не знаю.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...