Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, wojda сказал:

Дивно, але майже не вимикається холодильник(

Це вроде особлівисть инвертора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, wojda сказав:

Холодильник 2м інверторний не стартує на інверторі таталікен 1600 (факт 200-300 думаю), але якщо в розетку додати котел, то стартує і все досить добре працює. Графік споживання холодильника прикріпив. Дивно, але майже не вимикається холодильник(

Стосовно запобіжника чи автомата для АКБ. Читав в паралельних темах, що треба в мінус врізати, а хтось взагалі каже, що спрацювання автомата чи запобіжника АКБ при навантаженні спалить інвертор...

 

  Приховати вміст

Screenshot_2024-07-19-21-03-18-527_com.xiaomi.smarthome.jpg

Screenshot_2024-07-31-19-17-02-726_com.xiaomi.smarthome.jpg

 

 

Вам не покази ватметра треба дивитися, а покази осцилографа.

Якийсь такий пристрій в 4 рази більшої потужності (приблизно) з aliexpress.com пару років тому навіть не тягнув імпульсний блок живлення.

Фактично гроші на вітер, на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, подивившись легендарне відео про PowMr 6.2, який вийшов з ладу під час тесту, стало зрозуміло, що краще вже в багатьох сценаріях користування без безшовного вводу резерву, щоб не очікувати момент, коли недорогий інвертор згорить.

Та проблема схоже актуальна якоюсь мірою для всіх дешевих сонячних інверторів (але якось класичні ДБЖ раніше працювали десятками років).

 

А ще, припускаю, реле (одне або кілька), яке вимикає та вмикає загальну мережу, має свій ресурс, що за наявних умов треба було б теж брати до уваги.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, DimaF сказал:

Це вроде особлівисть инвертора.

цілком згоден, написав що побачив.

4 минуты назад, Mr. D сказал:

Вам не покази ватметра треба дивитися, а покази осцилографа.

Якийсь такий пристрій в 4 рази більшої потужності (приблизно) з aliexpress.com пару років тому навіть не тягнув імпульсний блок живлення.

Фактично гроші на вітер, на мою думку.

це й з алі і є, як резерв з 22 року лежить. powmr 3200 + lifepo4 24v 100ah в дорозі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, wojda сказав:

це й з алі і є, як резерв з 22 року лежить. powmr 3200 + lifepo4 24v 100ah в дорозі.

Думаю, це достатньо шумний інвертор (думаю, не всім сподобається такий варіант у квартирі)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Mr. D сказал:

Думаю, це достатньо шумний інвертор (думаю, не всім сподобається такий варіант у квартирі)

який інший до 300дол? вже готовий до шуму. Вже читав про ноктуа і інсуа кулери, які дають продуктивність на 2/3 і 1/3 меншу відповідно, але тихі. про шими 555 дял кулерів читав. хз що робити як прийде. Будемо експерементувати...( тепловізор є. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов якусь пропозицію з Upower UE-48Li3700.

Й ось міркую в цій Upower (яка, мабуть, клон Pylontech) BMS буде надавати CCL, CVL, DCL та SoC інвертору?

 

Можливо, хтось вже бачив такі баатреї в роботі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, wojda сказав:

який інший до 300дол? вже готовий до шуму. Вже читав про ноктуа і інсуа кулери, які дають продуктивність на 2/3 і 1/3 меншу відповідно, але тихі. про шими 555 дял кулерів читав. хз що робити як прийде. Будемо експерементувати...( тепловізор є. 

Це дуже актуальне питання для тисяч людей. Але всі або не всі захочуть щось модифікувати не знаю.

Моя непрофесійна відповідь - варіанта лише два: 1) якийсь не дуже потужний Victron Energy; 2) або якийсь Deye з великим радіатором (які, здається, бувають від 3 kWh). Але це все дорожче й значно.

Сусід користується Victron Energy MultiPlus на 3 kWh (48 VDC). В режимі заряджання на 15 A шум помірний, але присутній.

Ще якось користувався класичним ДБЖ LogicPower на 2500 VA, теж не дуже сильно шумів, але той LogicPower не корегує напруги й дуже далекий від таких речей як CCL, CVL, DCL та LFP SoC.

 

А до $300 я би ще на Must дививися.

Змінено користувачем Mr. D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Mr. D сказав:

Deye з великим радіатором (які, здається, бувають від 3 kWh). Але це все дорожче й значно.

Недавно ж Маст з радіаторним охолодженням на форумі постили. Чим не дешевша альтернатива?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, wojda сказав:

що треба в мінус врізати

У схемах віктрона запобіжники завжди на плюсі. Ніде і ніколи я там не бачив їх на мінусі. А схем трохи передевився всяких різних.
 

34 хвилини тому, wojda сказав:

а хтось взагалі каже, що спрацювання автомата чи запобіжника АКБ при навантаженні спалить інвертор...

В мене запобіжник на віктроні горів 3 чи 4 рази при старті холодильника. Інвертору нічого не сталось. Хоча допускаю що якщо тим зловживати то йому таки щось станеться (таталікену мабуть щось станеться раніше.. ). Але якщо горить запобіжник то це аварійна ситуація, цим в принципі важко зловживати, таке в нормально спроектованій системі  (в мнее багато разів горів бо я до того поставився халатно) буває раз в ніколи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МакДо сказав:

Недавно ж Маст з радіаторним охолодженням на форумі постили. Чим не дешевша альтернатива?)

Must не розуміє інформацію з CAN (максимум SoC, як писав один пан нещодавно, але це, мабуть, для старших моделей).
Хоча, можливо, для квартирних умов й Voltage Battery Control було б достатньо.

Є в мене такий проєкт з Must'ом на 3 kW. Там хочу його в міжквартирний коридор встановити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, wojda сказав:

який інший до 300дол? вже готовий до шуму.

а вимоги які до інвертора? Бо якщо суто резерв то в мене наприклад в квартирі вимог не так щоб і багато. Котел, холодильник, комп, пара лампочок, та й жити можна. Чайники/пралки/посудомийки почекають мережі :)  Але може у вас інші вимоги.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Mr. D сказав:

Must не розуміє інформацію з CAN (максимум SoC, як писав один пан нещодавно, але це, мабуть, для старших моделей).
Хоча, можливо, для квартирних умов й Voltage Battery Control було б достатньо.

Є в мене такий проєкт з Must'ом на 3 kW. Там хочу його в міжквартирний коридор встановити.

Там ніби оновлені моделі… Може вже навчилися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, МакДо сказав:

Там ніби оновлені моделі… Може вже навчилися?

Я й не проти якби вже навчились.

Мабуть, таке питання треба в якійсь темі про Must'и залишити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, vovarpd сказал:

Котел, холодильник, комп, пара лампочок, та й жити можна

те саме. Ввімку інвертора без АВР на групу кухні де котел, а звідти вже буду роздавати на все (до 1кВт). Замовив три різних повмр на алі, два відмінили відправку, 45 днів лише дарма чекав, один наче йде 3200ВА, але доставка з 18.07 завмерла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...