Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Leader9 сказав:

але як себе будуть почувать клеми, з'эднання?

Якщо не стиснути то думаю буде недобре . А нащо їх жорстко з'єднувати в такому разі? Є ж гнучкі перемички, такого плану.
А якщо стиснути то небачу проблеми.


image.thumb.png.aefa7189481d844c33be3cf16969e4b7.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Leader9 сказал:

Поставили поряд єлементи, з'єднали жорскими перемичками... Все працює добре, але банки трохи роздуває, всього на пару-тройку мм, не суттьєво, але як себе будуть почувать клеми, з'эднання?

Я коли збирав, залишав між банками проміжки в 2-3 мм за допомогою (кхє-кхє) наліпок на ніжки для стільців щоб підлогу не шкрябати. Ціна питання щось близько 100 гривнів.

Воно так і не перетреться, і райдугою не вигне, якщо пузо з'явиться десь. Або якщо вигне, то не одразу.

Тягати я їх нікуди не планую, скотчєм не змотував.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где-то в тырнетах видел такси по разным способам сборки ячеек, а конкретнее как лучше подключать основное питание зарядки для более ровного распределения заряда (или хз чего там)(как пример самый простой это плюс на первой, минус с последней ячейки, а не с первой)

А теперь не могу найти ( ни у кого чисто случайно нет такого ?

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На www.nkon.nl/

LF105 по 0.25 евро/А*ч закончились

Ще є передзамовлення на 

LF280K по 0.25 евро/А*ч ожидаемая дата отправки 24 Июль

LF304 по 0.24 евро/А*ч ожидаемая дата отправки 16 Июль

Хто ще чухає яєчки, рекомендую прискоритися

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЯД сказал:

Где-то в тырнетах видел такси по разным способам сборки ячеек, а конкретнее как лучше подключать основное питание зарядки для более ровного распределения заряда (или хз чего там)(как пример самый простой это плюс на первой, минус с последней ячейки, а не с первой)

А теперь не могу найти ( ни у кого чисто случайно нет такого ?

Это при параллельном соединении, чтоб нивелировать сопротивление проводов - инвертор не на один аккум цепляется, а плюс с одного крайнего АКБ, минус с последнего крайнего АКБ

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, ЯД сказал:

Где-то в тырнетах видел такси по разным способам сборки ячеек, а конкретнее как лучше подключать основное питание зарядки для более ровного распределения заряда (или хз чего там)(как пример самый простой это плюс на первой, минус с последней ячейки, а не с первой)

А теперь не могу найти ( ни у кого чисто случайно нет такого ?

Для ечеек такого нет, это для 2/4 акб с концов берут, у ячеек вы и так возьмете с первой и последней

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Enot123h сказав:

На www.nkon.nl/

LF105 по 0.25 евро/кВт*ч закончились

Ще є передзамовлення на 

LF280K по 0.25 евро/А*ч ожидаемая дата отправки 24 Июль

LF304 по 0.24 евро/А*ч ожидаемая дата отправки 16 Июль

Хто ще чухає яєчки, рекомендую прискоритися

Я себе мб31 на 314 взял. Получается 0.22 е за А(без доставки)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только с весом я так посчитал, 48В будет весить под 90 кг. Тут уже разве что собирать прям на месте или делать на колесах)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ЯД сказал:

Только с весом я так посчитал, 48В будет весить под 90 кг. Тут уже разве что собирать прям на месте или делать на колесах)))

Где то так и будет я 16 ячеек по 136а/ч еле поднял, правда мне на шеафчик нужно было на уровне глаз, так что точно лучше по месту и может какие то ручки предусмотреть для возможной переноски

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, mib сказав:

Где то так и будет я 16 ячеек по 136а/ч еле поднял, правда мне на шеафчик нужно было на уровне глаз, так что точно лучше по месту и может какие то ручки предусмотреть для возможной переноски

У меня появилась идея купить ящик от амуниции под размеры. И к нему уже колеса или без них 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЯД сказал:

У меня появилась идея купить ящик от амуниции под размеры. И к нему уже колеса или без них 

Если вписывается по размеру/дизайну то почему нет, но если в ящик и будет на полу то колеса не помешают, для того же обслуживания или пыль погонять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяв тількі що SRNE HF2430S60-100 за 10 843 грн, з купоном -800, за купонами -2000 та -1200 3 дні полював, так і не зловив...

www.aliexpress.com/item/1005004378589226.html?spm=a2g0o.cart.0.0.54ff38da2y7Vow&mp=1

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Enot123h сказав:

Взяв тількі що SRNE HF2430S60-100 за 10 843 грн, з купоном -800, за купонами -2000 та -1200 3 дні полював, так і не зловив...

www.aliexpress.com/item/1005004378589226.html?spm=a2g0o.cart.0.0.54ff38da2y7Vow&mp=1

Я родителям ща собираю все. Самая низкая цена у нас - 14к на него, а в основном 16-18

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єєєє! Урвал купончик

JIKONG JKBMS JK-PB2A16S20P+3.2 Display 8S 16S 24V 48V за 4971 грн придбав

www.aliexpress.com/item/1005007060480239.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.4.21ef1802c84Nie

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Enot123h сказал:

Взяв тількі що SRNE HF2430S60-100 за 10 843 грн, з купоном -800, за купонами -2000 та -1200 3 дні полював, так і не зловив...

www.aliexpress.com/item/1005004378589226.html?spm=a2g0o.cart.0.0.54ff38da2y7Vow&mp=1

А чим він кращий за той же Must?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Energon сказал:

А чим він кращий за той же Must?

Та ХЗ. Давайте конкретну модель порівняємо по характерістикам. Бо тепле з м'яким порівнювати не коректно...

Чи можете самі, ось вам на мій HF2430S60-100 доки

Бігло продивився, у маста за 15к грн PWM замість MPTT контроллер панелей, фу

All-in-one-solar-charger-inverter-HF2430S60-100-Instructions.pdf SRNE_HF series_LV_EU_solar charge inverter_datasheet_2(1).pdf

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Energon сказал:

А чим він кращий за той же Must?

Когда я полтора года назад покупал себе то выбирал только по той причине что у меня были от срне мппт контроллеры, а по поводу контроллеров смотрел много видео и читал на форумах, ну и срне это именно завод не наклейка, он как раз для многих оем делает но они в основном встречаются в штатах и в европе

Из известного мне у маста вентиляторы крутятся всегда тут до 300 ватт нагрузки стоят ну и есть регулировка скорости

Судя по этому форуму у маста более скудные настройки по акб но могу путать

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я себе взял СРНЕ по цене и шуму. Я норм сплю когда идёт заряд (20А), а так вентиляторы включаются на пару секунд пару раз в сутки и то на минимуме.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Enot123h сказал:

 

Бігло продивився, у маста за 15к грн PWM замість MPTT контролер

Не критично якщо для квартири купувати. А в цілому згоден, Ваш варіант кращий. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересный сюрприз. В том что я купил за 14 вифи донгл сразу в коробке) он правда для меня не особо полезен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може хтось озвучити кінцеву суму на збірку з цих модних lifepo (або AGM/GEL, якщо хтось такими користується) і гібридних інверторів? Хочу зорієнтуватися по загальній ціні, інвертор + батареї, без сонячних панелей. Наприклад "інвертор на *** кВт + *** шт акумуляторів на *** Аг вийшло на суму ***" і де брали, по місцю чи аліекспрес/європа. Можна в приват, можна тут, буду вдячний.

Маю інверторний генератор, його в цілому вистачає для базових потреб. Але такий кіпіш піднявся і не зрозуміло що буде дальше, тому задумався про щось додаткове. В цілому на 3+ кВт може і не потрібно, вистачило б на 1.5-2 кВт, при середньому споживанні 400-600 Вт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Може хтось озвучити кінцеву суму на збірку з цих модних lifepo (або AGM/GEL, якщо хтось такими користується) і гібридних інверторів? Хочу зорієнтуватися по загальній ціні, інвертор + батареї, без сонячних панелей. Наприклад "інвертор на *** кВт + *** шт акумуляторів на *** Аг вийшло на суму ***" і де брали, по місцю чи аліекспрес/європа. Можна в приват, можна тут, буду вдячний.

Маю інверторний генератор, його в цілому вистачає для базових потреб. Але такий кіпіш піднявся і не зрозуміло що буде дальше, тому задумався про щось додаткове. В цілому на 3+ кВт може і не потрібно, вистачило б на 1.5-2 кВт, при середньому споживанні 400-600 Вт.

Тут ещё зависит "когда".

В прошлом году СРНЕ 3кВт за почти 12 и китай батарейка 24/100 Kepworth lifepo вроде 30. Все в Украине 

В этом году на прошлой неделе такой же СРНЕ 3кВт за 14, люкспавер сна5000 5кВт за 28 - у нас. Ячейки для сборки - 105А 16 шт (48/100 или 24/200) -500 ойро, 314А 16 шт (48/314) - 1300 ойро. Это с доставкой с Европы. Бмс 5500, 3300 - у нас, и 150 евро из Европы 

То шо из Европы ждать месяц 

Это увеличение заряда себе, и по комплекту родителям и сестре, с учётом люкса потом в дом

У меня сейчас споживання 200-300вт с редкими пиками до 400

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там где покупал срне и люкс - уже нема. Люксы говорили приедут через месяц, но цена будет новая

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЯД сказал:

Люксы говорили приедут через месяц, но цена будет новая

Це у Dalet на сайті  ,хоча е шей дорожчі за його

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...