Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, ashim1990 сказав:

Оце:

 

зображення_viber_2024-07-28_18-18-21-499.jpg

я в специфікації бачу, що в режимі без мережі інвертор видає  4.2квт. ... все одно не зрозумів, що вас там не влаштовує. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

З усіма додатковими витратами (БМС, корпус, клеми, інструмент) вийде приблизно 450$, готове рішення 24В 100 Аг коштує приблизно так само.

На мій погляд, якщо вже робити збірку, то на комірках 280-306 Аг.

Знайти би ще перевірений варіант не з полумертвих банок.
 

Заліз на www.evemall.eu/goods/LF105?gad_source=1   і бачу, що для них нормальних струм - це лише половина ємності. Упс. То виходить, що з 105Аг банками про 3,0 кВт потужності інвентора можна забути? Чи я вже зовсім заплутався...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, AndryG сказав:

На алібаба ще треба вміти замовляти і доставляти. Колись намагався розібратись та кинув - не купував дорогих речей. Буду вдячний, якщо підштовхнете у правильному напрямку...

Користуйтесь пошуком. Вже так розжували, що ніби в магазин за хлібом сходити.

 

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, AndryG сказав:

Знайти би ще перевірений варіант не з полумертвих банок.
 

Заліз на www.evemall.eu/goods/LF105?gad_source=1   і бачу, що для них нормальних струм - це лише половина ємності. Упс. То виходить, що з 105Аг банками про 3,0 кВт потужності інвентора можна забути? Чи я вже зовсім заплутався...

все правильно. нормальний довготривалий струм для них 0.5с. в принципі таке правило для більшості lifepo4. хвалені 4000 циклів виміряні при заряді розряді 0.5с. ви можете в принципі використовувати і струм до 1с. просто ресурс буде менше. короткотривало навіть струм може бути до 2с. від 105 а навіть при струмі 1с 3квт на виході інвертора ні як не отримаеш. 105*24 це 2.5квт,  з врахуванням втрат на перетворення буде 2.2квт в кращому випадку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, AndryG сказал:

Знайти би ще перевірений варіант не з полумертвих банок.
 

Заліз на www.evemall.eu/goods/LF105?gad_source=1   і бачу, що для них нормальних струм - це лише половина ємності. Упс. То виходить, що з 105Аг банками про 3,0 кВт потужності інвентора можна забути? Чи я вже зовсім заплутався...

Ото того 48 вольтові системи і будують. Бо 24 вольти має обмеження, які посунути складно або мала ємність збірки, добавиш там, щоб можна було більше, а там високі токи полізли, а високий ток, десь да почало грітися. А грітися - то втрати енергії.

Мені здається, що на 2-х кімнатну квартиру занадто багато мені і не потрібно, але ж все одно систему на 48 вольт роблю і 16 комірок по 105 ач, замість 8 по 200+ з подібною ємністю. Мало буде - ємність батареї потім додати можна буде ще одною збіркою, а потужності інвертора мені думаю на квартиру з головою вистачить

Змінено користувачем Yurii_
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Yurii_ сказав:

Ото того 48 вольтові системи і будують. Бо 24 вольти має обмеження, які посунути складно або мала ємність збірки, добавиш там, щоб можна було більше, а там високі токи полізли, а високий ток, десь да почало грітися. А грітися - то втрати енергії

ну 3 квт це явно не те обмеження для 24в збірок, тобто проблема не в 24в як таких.

Вже як є ті комірки 105Ah і інвертор 24в, то треба мінімум 16 штук і зібрати 2s2p, і мати 24в але 210А.

На "хлопський розум", можна орієнтуватися на лінійку інверторів віктрон. 12в це десь до 2.4квт номіналу, 24в це до 4квт номіналу, ну а вже як треба 6- 8-10-15 і далі то тільки 48в.

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Yurii_ сказав:

Ото того 48 вольтові системи і будують. Бо 24 вольти має обмеження, які посунути складно або мала ємність збірки, добавиш там, щоб можна було більше, а там високі токи полізли, а високий ток, десь да почало грітися. А грітися - то втрати енергії

Ага. Але так ще трохи і можна дійти до свого атомного реактору :) Треба на чомусь зупинитись.

Залишається варіант з часом зібрати ще один такий акум і поставити їх в паралель.

@МакДо, "Все дуже просто. Шукаєте перевізника" :) Я з таким по роботі стикаюсь постійно: коли ти десять років "в темі", то часом приходить думка, чому цей клієнт такий тупий і питає такі прості речі. "Шукаєте перевізника" :) Ви дали посилання на реально зрозумілу інструкцію для тих, хто  це все і так знає... Якщо вам не ліньки пояснити і дійсно реально купити у офіціалів свіженькі акуми, думаю, н еодин я був би вдячний.
Я чесно заліз в гугл і пошукав перевізника. Новапоштглобал видало за доставку 300 баксів - все воно складно вперше, особливо, коли мета не розібратись з алі чи погратись з панелями сонячними, а додати світла в темну хату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, AndryG сказав:

"Все дуже просто. Шукаєте перевізника" :) Я з таким по роботі стикаюсь постійно: коли ти десять років "в темі", то часом приходить думка, чому цей клієнт такий тупий і питає такі прості речі. "Шукаєте перевізника" :) Ви дали посилання на реально зрозумілу інструкцію для тих, хто  це все і так знає... Якщо вам не ліньки пояснити і дійсно реально купити у офіціалів свіженькі акуми, думаю, н еодин я був би вдячний.
Я чесно заліз в гугл і пошукав перевізника. Новапоштглобал видало за доставку 300 баксів - все воно складно вперше, особливо, коли мета не розібратись з алі чи погратись з панелями сонячними, а додати світла в темну хату.

Я не працюю 10 років з цим. Просто напрягся, пошукав інтернет, потім напряг перевізника і замовлення вже в контейнері. Робив це вперше, як і десятки форумчан, бо життя змушує «пити шампанське». Було страшно відправляти 6к в нікуди. Якщо є конкретні питання - задавайте.) 

Доставку ра***те максимум по 3$/кг. Вже має бути дешевше, бо зе підписав законопроект.

Змінено користувачем МакДо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vovarpd сказал:

ну 3 квт це явно не те обмеження для 24в збірок, тобто проблема не в 24в як таких.

Вже як є ті комірки 105Ah і інвертор 24в, то треба мінімум 16 штук і зібрати 2s2p, і мати 24в але 210А.

На "хлопський розум", можна орієнтуватися на лінійку інверторів віктрон. 12в це десь до 3квт, 24в це до 5квт, ну а вже як треба 6- 8-10-15 і далі то тільки 48в.

Та зрозуміло, але ж ті 3 кіловати краще на 60 амперах мати, ніж на 120. Бо там по дрібничках, але теж, і БМС потужніша і кабелі товстіше і більше шансів, що щось вилізе на якомусь зі з'єднань...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Yurii_ сказал:

Та зрозуміло, але ж ті 3 кіловати краще на 60 амперах мати, ніж на 120. Бо там по дрібничках, але теж, і БМС потужніша і кабелі товстіше і більше шансів, що щось вилізе на якомусь зі з'єднань...

Танцевать нужно от акб которого хватит на сутки, у меня сейчас при 24 вольт запас 7 квт*ч соответственно мне в голову дурные мысли нагружать тремя киловатами инвертор не приходят ибо сядет все за 2 часа

А при средней фоновой нагрузке 300 ватт хватит на сутки

Если акб 15-20-30 кВт*ч то уже можно разговаривать и про нагрузки в 3-5 квт

А так 48 вольт в любом случае это хорошо, единственно при малой емкости акб у них как правило потребление на самого себя больше чем у мелких инверторов на 12-24 и опять мы упираемся в акб, если моему нынешнему нужно 700 ватт то будущему нужно будет 2 квт это просто что бы гудеть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, МакДо сказав:

Я не працюю 10 років з цим. Просто напрягся, пошукав інтернет, потім напряг перевізника і замовлення вже в контейнері. Робив це вперше, як і десятки форумчан, бо життя змушує «пити шампанське». Було страшно відправляти 6к в нікуди. Якщо є конкретні питання - задавайте.) 

Доставку ра***те максимум по 3$/кг. Вже має бути дешевше, бо зе підписав законопроект.

10 років то я про себе. Да найпростіше питання: "Який перевізник?". Поділіться, будь ласка, своїм досвідом.
Я відкрив алибаби сторінку evebatteryglobal.en.alibaba.com/productgrouplist-930451800-1/105Ah.html  купа однакових пропозицій з написом "Транспортные решения для выбранного количества в настоящее время недоступны". Розумію, що треба починати чат, але... про що :) Мабуть, я просто вже перегрівся. Сів читати як вікна ставити і знову весь день спустив на ці акуми )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, AndryG сказал:

Ага. Але так ще трохи і можна дійти до свого атомного реактору :) Треба на чомусь зупинитись.

Залишається варіант з часом зібрати ще один такий акум і поставити їх в паралель.

@МакДо

Мені у свій час просто трапилось відео, де там якийсь зубр роз'яснював нюанси по інверторам і системам 12-24-48. Ото послухав та його аргументи, що 24 в то тупиковий шлях еволюції мені зайшли.

Треба небагато, кіловати на півтора - то роби 12 вольт. Треба більше, то одразу дивись на 48, хоч і не повністю її задієш. То його думка як фахівця, але мені зайшло. По його досвіду: 24 вольти купити просто, а продати коли схочеться більше - не можливо. А ось бажаючих продати і переробити то навалом

+ За його досвідом є клас інверторів 12 вольт, інвертори на 24 вольти то не клас, а роздуті 12 вольтові, а ось 48 вольтові то є клас, і клас інверторів вже іншої якості.

Я сам сину 24 вольтову збірку буду майструвати, але в нього той інвертор вже давно є

А собі як купляв, то шукав не надто потужний, але вже на 48 вольт. І знайшов собі на 3,5 кВт

 

Змінено користувачем Yurii_
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Danylo Ivanov сказав:

вийде приблизно 450$, готове рішення 24В 100 Аг коштує приблизно так само

Никто бы не бегал в панике) 24/100  готовое у нас от полного нонейма с непонятной бмс без блутуза стоило 600, это до массовой покупке батарей всеми. А у экспертов сборщиков и 1000 была

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Yurii_ сказав:

Мені у свій час просто трапилось відео, де дам якийсь зубр роз'яснював нюанси бо інверторам і системам 12-24-48. Ото послухав та його аргументи, що 24 в то тупиковий шлях еволюції мені зайшли.

Треба небагато, кіловати на півтора - то роби 12 вольт. Треба більше, то одразу дивись на 48, хоч і не повністю її задієш. То його думка як фахівця, але мені зайшло. По його досвіду: 24 вольти купити просто, а продати коли схочеться більше - не можливо. А ось бажаючих продати і переробити то навалом

+ За його досвідом є клас інверторів 12 вольт, інвертори на 24 вольти то не клас, а роздуті 12 вольтові, а ось 48 вольтові то є клас, і клас інверторів вже іншої якості.

Я сам сину 24 вольтову збірку буду майструвати, але в нього той інвертор вже давно є

 

Ну типа в авто и в частный дом. Такой фигни как у нас сейчас обычно нет в развитых странах (разве что авария)

Но 24 как по мне идеальная середина именно для обычных квартир для резервирования основного питания. Понятно что бойлеры и электроплиты сюда не влазит, но они и 48 то не особо. Да и в квартиру 100кг ящик батарейки такое себе удовольствие, а так - 100-300А и хватит на отключение/световой день/сутки

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, AndryG сказав:

Який перевізник?

Я трішки вище вам скинув посилання на контакти.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, ЯД сказал:

Никто бы не бегал в панике) 24/100  готовое у нас от полного нонейма с непонятной бмс без блутуза стоило 600, это до массовой покупке батарей всеми. А у экспертов сборщиков и 1000 была

Так це у нас. На Алібабі 24 В 100 Аг стартують з 350$, ще 100$ за доставку, от і виходить 450$.

Щоб випадково не придбати нонейм, шукайте бренди за переліком акумуляторів, сумісних з Deye, не думаю, що Дейе рекомендує якійсь непотріб для власних інверторів - www.deyeinverter.com/deyeinverter/2024/01/04/deyeapprovedbatterylistdy-lv48-0076.pdf

Ось, наприклад, Delong LifePO4 100Ah 24V - www.alibaba.com/product-detail/Delong-Factory-LifePO4-Batteries-LifePO4-100Ah_1601216616418.html?spm=a2700.shop_plgr.41413.5.65d07121CkSVwL

Змінено користувачем Danylo Ivanov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Щоб випадково не придбати нонейм, шукайте бренди за переліком акумуляторів, сумісних з Deye, не думаю, що Дейе рекомендує якійсь непотріб для власних інверторів

Спасибо, мне не надо)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, mib сказав:

Танцевать нужно от акб которого хватит на сутки, у меня сейчас при 24 вольт запас 7 квт*ч соответственно мне в голову дурные мысли нагружать тремя киловатами инвертор не приходят ибо сядет все за 2 часа

А при средней фоновой нагрузке 300 ватт хватит на сутки

Если акб 15-20-30 кВт*ч то уже можно разговаривать и про нагрузки в 3-5 квт

А так 48 вольт в любом случае это хорошо, единственно при малой емкости акб у них как правило потребление на самого себя больше чем у мелких инверторов на 12-24 и опять мы упираемся в акб, если моему нынешнему нужно 700 ватт то будущему нужно будет 2 квт это просто что бы гудеть

від інвертора і АКБ без сонячних панелей потужні споживачі надовго ніхто і не включає. для прикладу, у мене всього навсього на 3квт батарея , АКБ на 125а. інвертор на 3квт. все вмикаемо потужне, але не одночасно і не на довго. мікрохвильовка, праска на 2квт, насос скважини 1.4квт , і так далі. навіть на короткому циклі можна пралку запустити при необхідності.  але якщо подивитися в цілому за період відключення ці потужні прилади споживають дрібницю . основне споживання як раз малопотужні, холодильники, комп'ютер,...  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, mib сказал:

Танцевать нужно от акб которого хватит на сутки, у меня сейчас при 24 вольт запас 7 квт*ч соответственно мне в голову дурные мысли нагружать тремя киловатами инвертор не приходят ибо сядет все за 2 часа

А при средней фоновой нагрузке 300 ватт хватит на сутки

Если акб 15-20-30 кВт*ч то уже можно разговаривать и про нагрузки в 3-5 квт

А так 48 вольт в любом случае это хорошо, единственно при малой емкости акб у них как правило потребление на самого себя больше чем у мелких инверторов на 12-24 и опять мы упираемся в акб, если моему нынешнему нужно 700 ватт то будущему нужно будет 2 квт это просто что бы гудеть

повмр 6.2 заявлено ХХ 55 ватт. х 24 = 1,3 квт в повітря тільки щоб дивитись як воно блимає. без сонця (взимку) краще 24В на критичні споживачі. нагрузки 3-5 квт в топку. або слюнявить на 15-20 квтг акумів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, newbee2020 сказал:

повмр 6.2 заявлено ХХ 55 ватт. х 24 = 1,3 квт в повітря тільки щоб дивитись як воно блимає. без сонця (взимку) краще 24В на критичні споживачі. нагрузки 3-5 квт в топку. або слюнявить на 15-20 квтг акумів.

Вчему есть свое назначение, и если оно оправдано хоть мифическим образом для самого себя то имеет право на жизнь любой вариант

Хотя минималтный комфорт обеспечивается и небольшой 12 вольт системой

25 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

від інвертора і АКБ без сонячних панелей потужні споживачі надовго ніхто і не включає. для прикладу, у мене всього навсього на 3квт батарея , АКБ на 125а. інвертор на 3квт. все вмикаемо потужне, але не одночасно і не на довго. мікрохвильовка, праска на 2квт, насос скважини 1.4квт , і так далі. навіть на короткому циклі можна пралку запустити при необхідності.  але якщо подивитися в цілому за період відключення ці потужні прилади споживають дрібницю . основне споживання як раз малопотужні, холодильники, комп'ютер,...  

У меня расход в сутки 20-25 кВт*ч из них около 5 кВт*ч в сутки это всевозможная фоновая нагрузка в виде холодильника, телика, освещение остальную нагрузку как раз дает все крупное

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, mib сказал:

Вчему есть свое назначение, и если оно оправдано хоть мифическим образом для самого себя то имеет право на жизнь любой вариант

Хотя минималтный комфорт обеспечивается и небольшой 12 вольт системой

У меня расход в сутки 20-25 кВт*ч из них около 5 кВт*ч в сутки это всевозможная фоновая нагрузка в виде холодильника, телика, освещение остальную нагрузку как раз дает все крупное

12В то зовсім вже бомж варіант, хоча я люблю використовувати 12В напряму без інвертора, тоді шикарно. а так китаєць 24В спокійно тяне скважинний насос педроло 0,75квт, без всяких плавних пусків, 2 квт номінал інвертора, 5 квт пік, при роботі насосу показує 50% навантаження

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, newbee2020 сказал:

12В то зовсім вже бомж варіант, хоча я люблю використовувати 12В напряму без інвертора, тоді шикарно. а так китаєць 24В спокійно тяне скважинний насос педроло 0,75квт, без всяких плавних пусків, 2 квт номінал інвертора, 5 квт пік, при роботі насосу показує 50% навантаження

У меня скважинного нет, но есть насос бассейна на 450 ватт да инвертор его не замечает, какой пусковой я не знаю, но я его от акб не включаю он работает поирасписанию с 10до18 когда солнце есть так же и кондиционер, когда чолнца нет то переводу его на сеть, а инверторная часть работает автономно

12 да можно сказать что бомж вариант, но когда у тебя есть освещение интернет и телик то на фоне соседа у которого свеча у тебя мега комфорт :-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, mib сказав:

У меня скважинного нет, но есть насос бассейна на 450 ватт да инвертор его не замечает, какой пусковой я не знаю, но я его от акб не включаю он работает поирасписанию с 10до18 когда солнце есть так же и кондиционер, когда чолнца нет то переводу его на сеть, а инверторная часть работает автономно

12 да можно сказать что бомж вариант, но когда у тебя есть освещение интернет и телик то на фоне соседа у которого свеча у тебя мега комфорт :-)

справжній українець. головне щоб було краще ніж у сусіда. 

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Александр Аврамчук сказал:

справжній українець. головне щоб було краще ніж у сусіда. 

Это просто показатель что все познается в сравнении

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, AndryG сказал:

Знайти би ще перевірений варіант не з полумертвих банок.
 

Заліз на www.evemall.eu/goods/LF105?gad_source=1   і бачу, що для них нормальних струм - це лише половина ємності. Упс. То виходить, що з 105Аг банками про 3,0 кВт потужності інвентора можна забути? Чи я вже зовсім заплутався...

А немає готових небрендових варіантів з нових банок. Народ коли це діло відкриває і дивиться що всередині - то краще б не дивився.
А у брендових ціна кінська. Так що економічно вигідніше зібрати самому (якщо звичайно є якийсь досвід в роботі з електронікою).
Але якщо ви раніше ніколи нічого не паяли і не знаєте як користуватись обжимкою, то краще когось попросити це зробити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...