Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, smotesko сказав:

Якщо вони з'єднані паралельно, достатньо товстими дротами – у них напруга буде однакова в будь-якому разі. Навіть за різної кількості банок 🥸

за умови однакової довжини однакових дротів до кожної батареї. інакше напруга буде різна за рахунок просадки на дротах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, sanyas15 сказав:

Це вже дуже цікаво! Виходить, можна підключити 7 та 8 банок разом???!!! Можливо й можна, але що з цього вийде??

не можна підключати в паралель батареї різного типу і з різною напругою. тому про різну кількість банок не зрозуміло... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, sanyas15 сказав:

Це вже дуже цікаво! Виходить, можна підключити 7 та 8 банок разом?

Не треба так робити. З точки зору фізики, напруга буде однаковою тому що вона просто не може бути різною за паралельного зʼєднання. А з точки зору експлуатації літій-іонних батарей – їм від такого настане капець.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, smotesko сказал:

Не треба так робити. З точки зору фізики, напруга буде однаковою тому що вона просто не може бути різною за паралельного зʼєднання. А з точки зору експлуатації літій-іонних батарей – їм від такого настане капець.

какой максимум параллельно подключеных банок допустим ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, igorrius сказав:

какой максимум параллельно подключеных банок допустим ?

Здається, ми починаємо втрачати контекст розмови, тому уточню: якщо у вас "банки" це літій-іонні елементи однакової хімії, то можна скільки завгодно їх зʼєднувати в паралель. Бажано перед цим переконатись що напруга на "банках" однакова. Після паралельного зʼєднання вона стане однаковою в будь-якому разі, але в результаті перетоку струму між елементами. 

Якщо ми зʼєднуємо, до прикладу, два елементи з напругами 3,0 та 3,2В перемичкою з опором 1мОм, то через перемичку потече струм 200А. Якщо це елементи по 280А-г – то їм буде норм. А якщо це малі циліндричні елементи – для них такого струму буде забагато.

31 хвилину тому, sanyas15 сказав:

То це ж очевидно! Але... деякі "умільці" можливо, вже випробували це необережне ствердження!

Хіба я щось не вірно сказав? 😉

Я ж не стверджував що можна зʼєднувати паралельно літій-іонні акумуляторні батареї з різною кількістю послідовних комірок. Це ви наче зробили такий висновок з мого посту про те що напруга після паралельного зʼєднання стане однаковою.

А робити висновки з тверджень на форумі, без розуміння принципів – нікому не раджу.

Змінено користувачем smotesko
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, smotesko сказав:

А якщо це малі циліндричні елементи – для них такого струму буде забагато.

В них внутрішній опір буде з десяток мОм, тому струм буде менший.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.08.2024 в 12:49, Vikctor сказал:

Скажіть, вам хтось порадив запобіжник саме цієй серії?

Я вже не знайду це обговорення в телеграм каналі, там наводилися аргументи на користь саме цієї серії. Якщо коротко, то у них висока швидкість спрацювання і вони витримують високий струм КЗ. В розмірі 00 найбільший був на 160А, мені того достатньо під 5 кВт інвертор. На більший струм буде більший розмір, але не суттєво.

Для них також є роз'єднувачі, вони повністю закривають вставки, але значно більші за розмірами.

А навіщо вам їх так багато? Двигуни постійного струму?

В щит певно не влізе, щоб не різати нічого. Якщо хочете сховати, то я б брав ящик пластиковий або металевийз потрібного розміру з дверцятами, на кшталт такого: 

principal.ua/ua/p714564997-plastikovyj-schit-germetichnyj.html

Змінено користувачем blacktigra
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...