Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, mib сказав:

Даже боюсь себе представить размер наконечников :-)

Ага, в мануалі Deye саме такий переріз зазначено для підключення батарей. Почав гуглити кінцевики і теж прикуїв. Але ж УШМ дозволяє зменшити їх до розміру клемника інвертору, бо таких як вони там малюють на українському ринку не зустрів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для тих хто ще планує замовляти: в мене доречі після отримання та перевірки усіх моїх комірок (які вже їдуть) буде на продаж все необхідне для перевірки ліферумних комірок: тестер опору, тестер ємності (2 шт) та зарядне (0-60 в). Ціну драти не буду, тільки своє повернути. Так що можете починати чергу займати 😆

Змінено користувачем Yurii_
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, МакДо сказал:

Ага, в мануалі Deye саме такий переріз зазначено для підключення батарей. Почав гуглити кінцевики і теж прикуїв. Але ж УШМ дозволяє зменшити їх до розміру клемника інвертору, бо таких як вони там малюють на українському ринку не зустрів.

125 квадратов? Признаюсь мануал я еще не читал

У меня бмс будет 200 ампер, я всегда считал для долговременной нагрузки 4 ампера на квадрат, как раз и выходит 200 ампер 50 квадратов как я и заказал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, mib сказал:

125 квадратов? Признаюсь мануал я еще не читал

У меня бмс будет 200 ампер, я всегда считал для долговременной нагрузки 4 ампера на квадрат, как раз и выходит 200 ампер 50 квадратов как я и заказал

А наскільки ви його навантажувати збираєтеся?. 51,2в да на 200а, це ж усі 10 кВт 🤔

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Yurii_ сказал:

А наскільки ви його навантажувати збираєтеся?. 51,2в да на 200а, це ж усі 10 кВт 🤔

Когда никогда такое может случиться, но надеюсь не часто учитывая что инвертор будет 12 квт и я планирую через него подключить весь дом за исключением котла

Точнее котел будет через 1-0-2 учитывая что в апреле-мае и в сентябре-октябре солнца будет полно, а отопительный сезон уже или еще в разгаре

Но если получится сделать ЗТ то понятно что котел будет всегда мимо инвертора

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, mib сказав:

125 квадратов? Признаюсь мануал я еще не читал

У меня бмс будет 200 ампер, я всегда считал для долговременной нагрузки 4 ампера на квадрат, как раз и выходит 200 ампер 50 квадратов как я и заказал

Клемник 30мм. Влізе що хоч)

А я вам признаюсь - вже почав вивчати мануал, по кілька разів . Вони заганяють туди максимальні номінали: АС автомати на 63А (а в мене введено 25А), кабель до батареї на 300А… тобто потрібно підлаштовуватися під реалії. В батареї, що до мене пливе, в комплекті 25мм2 кабелі. Це десь логічно, бо для 200Аг, з номіналом 0,5С розряд/заряд, 115А при 25мм2 має вистачити.

IMG_1728.jpeg

IMG_1727.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, mib сказав:

если получится

А чому не вийде? Вчора запитував у знайомого комерсанта з чергою до жовтня, що ставить СЕС домогосподарствам. Каже та норм, якщо є час займатися - готуй 13к (лічильник 10к та РЕСу 3к), а як часу немає, додай 25к для рішали, що все зробить за кілька днів навіть без наявності обладнання.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, mib сказал:

Когда никогда такое может случиться, но надеюсь не часто учитывая что инвертор будет 12 квт и я планирую через него подключить весь дом за исключением котла

Точнее котел будет через 1-0-2 учитывая что в апреле-мае и в сентябре-октябре солнца будет полно, а отопительный сезон уже или еще в разгаре

Но если получится сделать ЗТ то понятно что котел будет всегда мимо инвертора

Ну тоді мабуть якщо гуляти, так гуляти то і батарейку треба на 20 кВт мудрити, щоб її отими ощадливими для неї 0,5С берегти 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, МакДо сказал:

А я вам признаюсь - вже почав вивчати мануал, по кілька разів . Вони заганяють туди максимальні номінали: АС автомати на 63А (а в мене введено 25А), кабель до батареї на 300А… тобто потрібно підлаштовуватися під реалії. В батареї, що до мене пливе, в комплекті 25мм2 кабелі. Це десь логічно, бо для 200Аг, з номіналом 0,5С розряд/заряд, 115А при 25мм2 має вистачити.

Ну вот и у меня плюс минус тоже самое батарея 314 бмс 200 и надеюсь автомат будет 25 пока всего 16

3 минуты назад, МакДо сказал:

А чому не вийде? Вчора запитував у знайомого комерсанта з чергою до жовтня, що ставить СЕС домогосподарствам. Каже та норм, якщо є час займатися - готуй 13к (лічильник 10к та РЕСу 3к), а як часу немає, додай 25к для рішали, що все зробить за кілька днів навіть без наявності обладнання.

Пока жду подключение, сейчас кооперативный трансформатор

2 минуты назад, Yurii_ сказал:

Ну тоді мабуть якщо гуляти, так гуляти то і батарейку треба на 20 кВт мудрити, щоб її отими ощадливими для неї 0,5С берегти 

Если нынешнюю на 7 кВт не продам то будет примерно 22, но пока больше склонен продать то будет грубо 15

Сейчас мне и 7 хватает но подключено только самое необходимое

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Yurii_ сказав:

Ну а тому хто ще не купив то треба думати. Треба воно чи не треба, де і як, щоб нерви зберегти

Ото ж бо і воно.... Ще років п'ять думати і нервувати: а чи прийде, а коли, а чи та ємність, а чи не відмінять мито... А я зразу купив і вже жалкую, бо немає тупо куди ті кВт дівати, ноути і мобіли самі по 4 години тримають, а сину спеціально не даю, щоб хоч перепочив 4 години від компа, інакше всі цілодобово у гаджетах, людині фізично кожні 4 години потрібна перерва від того всьго електричного, а тут нахаляву...

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Yurii_ сказав:

youtu.be/WQ51TuLsbt4?si=I7pJHgTA8wFczHuK

До речі, дуже цікаве відео.

Автор показав в чому різниця на практиці між клемами зі стрижнями M4 та M6 (точніше для отримання однакового опору з M4 треба працювати більше).

Відео, схоже, знімалось у грудні 2022 року та автор каже, що якщо немає можливості купити нормальні LFP, то купуйте звичайний SLI (або ще називають негерметичні Fluid) свинцево-кислотні батареї, яких вистачить на 2 - 3 роки.

Хоча з особистого досвіду батареї AGM Exide звичайний ДБЖ за пів року довів до 30% початкової ємності (так це ще AGM). )

 

Подивився на багато коробок в відео з призматичними елементами, які рекламував автор, й думаю, а який сенс купувати окремі комірки в Китаї та потім все збирати в Україні, якщо, скоріше за все, все додаткове обладнання (й BMS, й балансир, й провідники-з'єднувачі комірок, і якісь інші металічні вироби все одно в багатьох випадках теж китайські). Виглядає так, що простіше знайти якогось виробника, хто вже все збирає в єдиний корпус (ще і якщо є можливість на якість впливати якимись інструкціями).

Змінено користувачем Mr. D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Mr. D сказал:

Подивився на багато коробок в відео з призматичними елементами, які рекламував автор, й думаю, а який сенс купувати окремі комірки в Китаї та потім все збирати в Україні, якщо, скоріше за все, все додаткове обладнання (й BMS, й балансир, й провідники-з'єднувачі комірок, і якісь інші металічні вироби все одно в багатьох випадках теж китайські). Виглядає так, що простіше знайти якогось виробника, хто вже все збирає в єдиний корпус (ще і якщо є можливість на якість впливати якимись інструкціями).

Где то так и есть, разве что ящик можно было бы купить тут, но тут опять таки цена что оно выйдет плюс минус как от туда с доставкой

Я правда не очень понимаю как жить с акб в 120 кг :-) Сейчас у меня около 50 и я его с большим трудом запер на полку на уровне глаз

Ломом кантовать наверно не вариант :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, mib сказав:

Я правда не очень понимаю как жить с акб в 120 кг :-) Сейчас у меня около 50 и я его с большим трудом запер на полку на уровне глаз

Ломом кантовать наверно не вариант :-)

Якщо 120 кг LFP, то це, мабуть, 15 - 20 kWh.

Припускаю, батарея буде експлуатуватись у приватному будинку, значить, скоріше за все батарея буде на першому поверсі. Значить, теоретично можливо катати на колесах (скажімо, тримати в гаражі за наявності такого).

15 - 20 kWh в багатоквартирному будинку, думаю, окремому власнику квартири й не дуже потрібні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Mr. D сказав:

Якщо 120 кг LFP, то це, мабуть, 15 - 20 kWh.

Ось до мене їде батарея, упаковка якої важить 122кг. Але там заявлено 10кВтг. Тому не дочекаюся її отримати, зняти кришку, та поставити на ваги)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, mib сказал:

Но если получится сделать ЗТ

Наче немає вже. Нет біллінг чи якось так умовно доступні, але то не точно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МакДо сказал:

Ось до мене їде батарея, упаковка якої важить 122кг. Але там заявлено 10кВтг. Тому не дочекаюся її отримати, зняти кришку, та поставити на ваги)

А де ви таки ваги знайдете і як поставите?😃

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vikctor сказав:

А де ви таки ваги знайдете і як поставите?😃

Візьму у ванній. Заявлено макс 150кг, поставлю як і топку ставили. Нагадаю, чи дорожчий товар, тим легшим він здається)))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Наче немає вже. Нет біллінг чи якось так умовно доступні, але то не точно.

Вроде до 25го года в теории еще можно успеть

6 минут назад, Mr. D сказал:

Якщо 120 кг LFP, то це, мабуть, 15 - 20 kWh.

Припускаю, батарея буде експлуатуватись у приватному будинку, значить, скоріше за все батарея буде на першому поверсі. Значить, теоретично можливо катати на колесах (скажімо, тримати в гаражі за наявності такого).

15 - 20 kWh в багатоквартирному будинку, думаю, окремому власнику квартири й не дуже потрібні.

15 плюс железяка корпус что то около 30 кг но 120 может это будет и транспортировочный вес по факту меньше

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, МакДо сказал:

Візьму у ванній. Заявлено макс 150кг, поставлю як і топку ставили. Нагадаю, чи дорожчий товар, тим легшим він здається)))

Ну, не знаю. Свою топку ледь підіймав, бо в процесі монтажу коробу треба було пару раз підняти/встановити. Мої ваги у ванній мають обмеження 110кг і це не головне. Головне що я не уявляю як на них зважити щось велике та більше за ваги.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Ну, не знаю. Свою топку ледь підіймав, бо в процесі монтажу коробу треба було пару раз підняти/встановити. Мої ваги у ванній мають обмеження 110кг і це не головне. Головне що я не уявляю як на них зважити щось велике та більше за ваги.

Мои еще и стеклянные и если их раздавит то меня в угол поставят :-)

Да и лишний раз поднимать что бы взвесить мне точно в голову не прийдет, тут бы как то в сарай запереть

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, mib сказав:

сейчас кооперативный трансформатор

А ми в кооперативі домовились про генерацію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmode сказал:

А ми в кооперативі домовились про генерацію.

Я помню вы писали в какой то из тем, у нас по идее есть тоже прецеденты правда не в нашем городке, но я уже подал заявку ДТЭК деньги взял сейчас стадия разработка проекта, тоесть в теории все получится, но как будет на самом деле узнаю через месяц/два

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...