Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

51 минуту назад, Dmode сказал:

Колись я Вам писав про свій досвід. Тепер Ви пройшли це же шлях і до аналогічних висновків.

Тому про панелі з власного досвіду в мене наступні висновки:

  • їх варто було ставити вже давно.
  • а якщо є можливість зараз, то вже зараз.
  • і не 1-2шт а по максимуму в межах струмо-напругових характеристик мппт інвертора.
  • якщо з прицілом на максимальну віддачу в умовах мінімальної інсоляції - то n-type. Маю два поля, майже однакових панелей одного виробника на одному схилі, і при малій освітленості тип n видає в рази більше.

Так я і тоді не сперичався з вашими висновками. Просто на тому етапі не готовий був до великих витрат і був впевнений що русня зрозумівші неефективність атак на енергетичну інфраструктуру в сенсі впливу на громадян країни більше цього не робитиме. А зараз інші вводні та інши потреби. Чому панелі не монтуватиму раніше весни? Тому що взимку вони мені мало допоможуть, а восені занадто високий попит і я не готовий конкурувати грошима на зростаючему ринку. До весни сподіваюсь попит трохи заспокоїться і маю ще вирішити питання з підбором/купівлею потрібних кріплень, та й вивчу питання краще. Сподівають до весни підготувати всю інфраструктуру, де зилишиться лишень змонтувати/приєднати панелі.

 

1 час назад, Dmode сказал:

... Маю два поля, майже однакових панелей одного виробника на одному схилі, і при малій освітленості тип n видає в рази більше.

А в умовах гарной інсоляції який тип з двох ваших краще працює?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmode сказав:

Колись я Вам писав про свій досвід. Тепер Ви пройшли це же шлях і до аналогічних висновків.

У сонячних інсталяціях півміри дуже дорого коштують, бо переважно людям важко оцінити а що буде через десять чи більше років, відповідно важко зрозуміти, що інвестиції оправдаються. Тому тимчасові незручні інсталяції відносно швидко треба міняти на нормальні і при цьому повертається дуже мала частина потаткових витрат на тимчавові рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, volomoto сказал:

У сонячних інсталяціях півміри дуже дорого коштують, бо переважно людям важко оцінити а що буде через десять чи більше років, відповідно важко зрозуміти, що інвестиції оправдаються. Тому тимчасові незручні інсталяції відносно швидко треба міняти на нормальні і при цьому повертається дуже мала частина потаткових витрат на тимчавові рішення.

У випадку АКБ можна робити 2P8S або 1P16S для безоплатної міграції з 24 на 48 В. Що я і зробив.

Був би на західній відразу би взяв люкспавер, а тут є вірогідність залишити інвертор оркам, тому обрав дешевий на 24В.

З тієї ж причин встановлення соняшних панелей видкидаю, їх я точно не заберу з собою.

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...