Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, ЯД сказав:

Ну, вообще то производитель ячеек не делает терминалы.

Ми можемо будувати безліч припущень що і як роблять виробники. І не факт що вони будуть близькі до реальності. Але НКОН декларує так як вказано на скрінах. Порівняйте описи лотів. Тому більш вірогідним є те що ЕВЕ виробляє 304 з терміналами.

Прихований текст

image.png.e4966d529ba51be75d0f05a50f1725aa.png

image.png.4a51a045e03f39a3da854e9b1fe5dfd9.png

 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Dmode сказав:

В тому то й справа що у ЛФ термінали від віробника комірок зі стальними різьбовими втулками.

  Показати вміст

image.png.a3cacb45d41c03abb60c4ebb11584633.png

Згідно опису лоту на нконі, МБ не йдуть з такими терміналами, і вони додають їх на стороні.

А яка перевага в тих стальних втулках heli-coil? 
Ну крім як те що можна затягувати "на око", без динамометричного ключа.

Я один раз так гбц в генераторі тягнув і зірвав. Нічо, метчиком нарізав, поставив отаку втулку (коштує копійки). Тепер таких помилок не роблю і все ок ) 

Але ж то зайва запчастина і мабуть опір збільшує хіба ні?

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ЯД сказав:

Но то, что есть втулки в 304 - не знал. Вы уверены что такие все?

Ні в чому не впевнений, але оскільки в МБ чітко вказано що стальних втулок не буде, то з високою вірогідністю в ЛФ вони є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання для тих, хто вже зібрав собі 16s 48В, а не як більшисть замовив комірки й наразі перебуває у статусі ждуна.))) Я вірно розумію що для збірки потрібно 14 шин, що перехрещені (звичайні яки їдуть за замовченням, якщо не відмовляєшся) і 1-2 шини що праворуч?

 

 

microsoftteams-image_134__1.thumb.jpg.fcf5256090b198e866e25d2fe6a94765.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vovarpd сказав:

Ну крім як те що можна затягувати "на око", без динамометричного ключа.

Мені цього достатньо для вибору на користь ЛФ

Тільки що, vovarpd сказав:

Але ж то зайва запчастина і мабуть опір збільшує хіба ні?

Площа контакту басбару з терміналом має першорядне значення, переріз кріплення в порівнянні з нею має незначний вплив.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Vikctor сказав:

Питання для тих, хто вже зібрав собі 16s 48В, а не як більшисть замовив комірки й наразі перебуває у статусі ждуна.))) Я вірно розумію що для збірки потрібно 14 шин, що перехрещені (звичайні яки їдуть за замовченням, якщо не відмовляєшся) і 1-2 шини що праворуч?

 

 

microsoftteams-image_134__1.thumb.jpg.fcf5256090b198e866e25d2fe6a94765.jpg

якщо в один ряд то 15 звичайних, ті що перехрещені. якщо у 2, то 14 + одна гнучка

Змінено користувачем razzil
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Vikctor сказав:

Але помітно більший ресурс (наче.)

По циклах так. По часовій деградації невідомо. А беручи до уваги що bms за рік використання моїх LFP нарахувалa близько 90 циклів, то це немає великого значення. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если спецификации на МБ смотреть там есть еще 1 плюшка. разряд при минусовых температурах

image.thumb.png.4948fea752ebc6ad22f903957e04a140.png

 

а вот заряд при выше 0

image.thumb.png.31039cc84baf4940c5c491d131b13052.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmode сказал:

По циклах так. По часовій деградації невідомо. А беручи до уваги що bms за рік використання моїх LFP нарахувалa близько 90 циклів, то це немає великого значення. 

Постійні відключення почалися в травні на регулярній основі, чи у вас останній рік вже фотоелементи діяли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У цьому технічному описі "Максимальний струм зарядки, А" це для сонця, а є в таблиці струм зарядки акумів від мережі? Те що немає пункту саме з такою назвою я і сам бачу, але можливо це прийнять називати якось інакше. Є бажання на зиму максимально підготуватись до тривалих відключень і максимально коротких проміжків на зарядку акб, а вже навесні додати до системи фотомодулі.

 2004968456_.thumb.png.1885012f139547947325f82f686215e3.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

а є в таблиці струм зарядки акумів від мережі?

Певно це він і є.

Це ж який переріз дротів потрібен під струм 240А...

Змінено користувачем blacktigra
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо дірок в клемах комірок із втулкою чи без - на мою думку якщо мати динамометричний ключ то я не бачу великої різниці. 

Я вже не пам'ятаю чому вирішив що для моїх комірок максимальний момент це 3 Нм, і тому все зібрав на 3 Нм.
Зараз відкрив даташіт на комірки, там дозволяється 6Нм. Наразі я не бачу потреби підтягувати, нічого не гріється, просадка напруги невелика.

Це все з власного досвіду. Але я не ганяю збірку на високих струмах, маиксимум що бачив - це 80А, коли пралка працювала за насосом.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, blacktigra сказал:

Певно це він і є.

Це ж який переріз дротів потрібен під струм 240А...

Невже дійсно це він і є... Жах. В будь-якому випадку навіть я чув що зарядний ток не має перевищувати 0,5С збірки, тобто для комірок 304Ah зарядний ток не має перевищувати 150А. Якщо інвертер це дійсно може, то акб повністю заряджається за 2 години. Без опалення/ГВП мені цього гарантовано вистачатиме на добу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Невже дійсно це він і є...

Це максимальний струм, в налаштуваннях можна зробити менше.

А що це за інвертор такий на 12 кВт? 

 

А, знайшов це Дейе 3ф. Чи дійсно вам такий потрібен?

Змінено користувачем blacktigra
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, blacktigra сказал:

Це максимальний струм, в налаштуваннях можна зробити менше.

А що це за інвертор такий на 12 кВт? 

 

А, знайшов це Дейе 3ф. Чи дійсно вам такий потрібен?

Я не впевнений, що потрібен, але менше року тому не вивчив питання й замовив собі китайський інвертер маст на 3кВт. Він дешевий і це головна перевага, але в режимі відключень що діють наразі (3 є-7 немає) його потужності не вистачає зарядити акб. Тому цей параметр для мене один з головних при виборі нового інвертору. І крім того таки потрібен 3-фазний і такий, що зможе надійно працювати із сонцем. Сонця буде від 6 до 10кВт. Наче по всім параметрам інвертор підійде. Ціна дурна, але всі хвалять deye. Я би навіть інакше сказав - не бачу щоб всі масово хвалили якийсь інший інвертор... Якщо хтось відмовить, то буду тільки радий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, vovarpd сказал:

От завод дає такі характеритиски в даташиті по LF304

Це як раз демонстрація того, про що написав. Недарма ці витвори образотворчого мистецтва мають назву "performance". Це не характеристики, це профанація, адже в таблиці розрядних характеристик справжнього виробу по осі ординат повинні бути не ємність, а години роботи.

Нижче - таблиця найсучаснішої свинцевої батарейки 150АГ від якісного виробника.

Dicharge.JPG.a2827000b9c01571d5215053e4a0177f.JPG

А тепер увага - подивимось на інший графік, а саме, тривалість життя цієї ж батареї "Tubular Type", яка створена саме для використання в системах накопичення енергії:

Life.JPG.85836e33e914f5f166b3a4e1214703be.JPG

Порівняємо з наведеним графіком життя ліфера - нічого в око не впадає? Крім того, що є технології, які нічим не гірші за певні види літію, але не потребують переналаштувань систем живлення, пожежобезпечні, і т.ін.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт,

підкажіть, будь ласка, як можна виміряти споживання самого інвертора від акб, при відключенні світла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Hitman1108 сказал:

Привіт,

підкажіть, будь ласка, як можна виміряти споживання самого інвертора від акб, при відключенні світла?

Самое простое токовыми клещами, если таких нет и инвертор распространенный то гугл знает

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділіться досвідом заказу акк на nkon. Зробив 4 замовлення по 2 шт Eve LF280K v3 Prismatic 280Ah на членів родини з різними ФІО, email та тел . 

Треба ще заказати 8 шт (4 замовлення). Коли це зручніше зробити щоб вони на митниці не зустрілися? Думаю заказати через добу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Hitman1108 сказав:

як можна виміряти споживання самого інвертора від акб

Зняти плюсовий провід з аккумулятора і прикласти щупи мультиметра (червоний до клеми, чорний до провода), щупи на мультиметрі A\COM і перемикач на A, інвертор включений без споживачів, з розетки вилка витягнута

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Idle сказав:

едарма ці витвори образотворчого мистецтва мають назву "performance".

Це офіційний даташит від виробника EVE.

Китайці намалювали як вміли )  Для MB31 і того незнайшов. А що є якийсь стандарт вимога до тих графіків?

IMHO для свинцю малювали години бо як видно з вашого графіку при збільшенні навантаження в 20 разів, час роботи просів у всі 40 разів. В lifepo4 нема такого недоліка, тому який сенс в таких же самих графіках з годинами роботи недуже ясно.  Різні технології, різні графіки.

12 хвилин тому, Gitan сказав:

Коли це зручніше зробити щоб вони на митниці не зустрілися? Думаю заказати через добу.

Так а яка різниця коли замовляти (через добу, дві три), якщо ці елементи під замовлення пару місяців  і нкон фізично відправляє одну велику палету на міст німеччина по п'ятницях. І там будуть всі ваші посилки. А як їх вже посортує і відправить міст - це трохи загадка. Але вони стараються не відправляти одночасно кілька посилок на одного отримувача, но гарантій нема.

Я зараз отримую посилки.. то деякі міст тримає в Чехії на складі вже тиждень без руху, мабуть чекає поки розмитниться батарейка. А як нема інших посилок то воно швидше виїжджає. 

image.thumb.png.56ebbfd48347d77d699961499c1f3987.png

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось має досвід з Envision ESS 4LH3L7 280Ah - LiFePO4 - 3.2V A-grade ?  Норм чи не норм?

Ціна гарна 56.75 євро і чекати всього 22 дні. 
А циклів навіть побільше чим в MB31 вказано. 
cycle life to 70%: 10000 cycles!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vovarpd сказал:

Я зараз отримую посилки.. то деякі міст тримає в Чехії на складі вже тиждень без руху, мабуть чекає поки розмитниться батарейка. А як нема інших посилок то воно швидше виїжджає. 

Тобто, у вас на одне ФІО декілька посилок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Gitan сказав:

Тобто, у вас на одне ФІО декілька посилок?

Так. Ще наразі на спільне мито не попадав (не факт що не попаду в майбутньому), не було такого що дві великі посилки від моста заїхали на митницю одночасно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, vovarpd сказав:

Різні технології, різні графіки

В даташитах duracell alkaline та samsung li-ion вказаний час розряду

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...