Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, ЯД сказав:

Кстати про запобижники.

Что будет если во время нагрузки предохранитель крякнет?

Думаю залежить від інвертора.
Я як тільки купив свій victron 24/800 , то там з ним йшов якийсь кабель з автомобільним запобіжником на 20А (купував беу, і то вже була німецька народна творчість). Я тому значення не придав, ну і запустив холодильник. 
Запобіжник згорів інвертор вирубався.  Поміняв запобіжник на 30А - та сама історія. 
Потім зробив нормально з нормальними кабелями і запобіжником- і все працює як годинник.  Ну але там і в схемі підключення є той запобіжник, напевно розраховано що він може крякнути. 

Але загалом теж цікаво чим чревато часте перегорання.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, igorrius сказал:

а обязательно ячейки друг от друга изолировать надо ? обязательно текстолит , или и лист картона можно ?

У меня стоит так называемый электро картон

18 минут назад, ЯД сказал:

Кстати про запобижники.

Что будет если во время нагрузки предохранитель крякнет?

Без солнца 99% что ничего не будет, с солнцем как повезет, я предохранители не стал ставить хотя купил, поставил только автомат на 200 ампер дс но он больше как рубильник на случай необходимости обесточить инвертор, в случае кз бмс в теории раньше отрубит

Ну и внутри инвертора есть предохранитель, на 150 вроде ампер

Змінено користувачем mib
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, mib сказав:

электро картон

його використовують для ізоляції провідників. якщо не впевнені в матеріалі, який на елементах то можна звісно перекласти ізолюючим матеріалом. оті пластикові фіговини використовуються між елементами для їх фіксації всередині корпусу та залишали відстань на випадок розширення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

Парралельно без проблем

потрібно читати мануал

у батарей Must 12в 100а/ч LiFePo4 у мануалі пишеться, що послідовно - можна, до 4х шт, а паралельно - ні.

Це сусід купив два таких щастя, я йому підключав. 

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sly сказал:

потрібно читати мануал

у батарей Must 12в 100а/ч LiFePo4 у мануалі пишеться, що послідовно - можна, до 4х шт, а паралельно - ні.

Це сусід купив два таких щастя, я йому підключав. 

Может у маста там своя какая то философия, но тысячи людей наращивая емкость подключают паралельно, даже шины для удобства делают

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mib сказал:

но тысячи людей наращивая емкость подключают паралельно

я говорю про батареи, у которых внутри бмс стоит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sly сказал:

я говорю про батареи, у которых внутри бмс стоит.

У них у всех стоит :-) Ну за исключением самосбора где решили не ставить

Как тогда по версии маста наращивать емкость?

Мануал на русском? Может переводчик перепутал последовательно и паралельно?

Кстати а акб на сколько вольт?

Змінено користувачем mib
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sly сказал:

Мануал на обоих языках.

На остальные вопросы есть ответы в моем сообщении выше

Про как наращивать емкость не увидел

В английской версии как написано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, sly сказал:

потрібно читати мануал

это был основной мой посыл.

Что и как задумал каждый конкретный производитель - не моя вина и не мне за них отчитываться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sly сказал:

это был основной мой посыл.

Что и как задумал каждый конкретный производитель - не моя вина и не мне за них отчитываться

Ну ок, но я все же склонен что в мануале написано некорректно

Либо производитель не реализовал общение между акб и инвертор не может общаться со всеми сразу, и решил перестраховаться, хотя как он тогда общается при последовательном соединении

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, igorrius сказал:

а если параллельно подключать две батареи lifepo4 ?

Без проблем, але Jikong рекомендує окремий запобіжник на кожну батарею додатково встановити

Перед з'єднанням обов'язково вирівняти напругу з'єднавши спочатку через автомобільну лампочку на 21 чи 55 Вт чи резистор на кілька годин

 

S8080c9c9d03844ea91c63f744e16a38bQ.webp

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось чув про цього виробника? Доставка за 3 тижні. Завтра розпродаж -50%. Батарея 24/300 (7680Вт) з бмс, блютус та LCD екраном - 1284 бакса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.05.2024 в 16:17, Vikctor сказал:

Хтось чув про цього виробника? Доставка за 3 тижні. Завтра розпродаж -50%. Батарея 24/300 (7680Вт) з бмс, блютус та LCD екраном - 1284 бакса.

отзывы положительные

 

BECD7EA8-A09A-454F-B966-D0CDED3F9625.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивно що на алі комірки навіть зі знижкою 50% помітно дорожче ніж на nkon.nl. А через кого завозять з nkon.nl? Бо як везти зі Штатів чи Британії я знаю, а з Нідерландів ще не віз...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Vikctor сказав:

А через кого завозять з nkon.nl?

вони самі відправляють міст експресом і відповідно мінусують VAT. Бо якщо ви вирішете відправите десь на склад Нової Пошти в Німеччині і потім сюди то ціна буде вище за рахунок VAT, це невигідно.

З алі доставка включена, а тут окремо доплачувати. 
На алі в наявності, а nkon зараз в основному під замовлення чекати. 
 

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vovarpd сказал:

вони самі відправляють міст експресом і відповідно мінусують VAT. Бо якщо ви вирішете відправите десь на склад Нової Пошти в Німеччині і потім сюди то ціна буде вище за рахунок VAT, це невигідно.

З алі доставка включена, а тут окремо доплачувати. 
На алі в наявності, а nkon зараз в основному під замовлення чекати. 
 

VAT це типу ПДВ? Тобто при купівлі з nkon.nl  просто вказуєш адресу доставки і вони самі відмінусують ПДВ, а міст при отриманні візьме за доставку? Цікаво чи не перекриває відмінусований VAT ціну логістикі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Vikctor сказав:

VAT це типу ПДВ? Тобто при купівлі з nkon.nl  просто вказуєш адресу доставки і вони самі відмінусують ПДВ, а міст при отриманні візьме за доставку? Цікаво чи не перекриває відмінусований VAT ціну логістикі...

Выберите русиш, будет сразу без налога и в корзине цена доставки 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Алі виловлювати ціну треба. Навіть у одного того ж самого продавця у той же самий час по різним вкладками ціни можуть відрізнятися. Заходиш на 105 ah - ціна одна, заходиш на 280, а з неї у виборі замовлення переходиш на 105 ah - і оппа, вже чомусь дешевше. Замовив 3 рази на Алі та 1 раз на Nkon. На Алі один той самий продавець, різні дати покупки. Брав Eve 105 ah по 4 шт. Алі: 150$, 134$, 141$. Nkon  (передзамовлення з відправкою через 2 місяці) - 122 Євро

Змінено користувачем Yurii_
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З новим тарифом на електрику я так прикидаю що вже навіть з'являється сенс купувати lifepo4 (при умові що витягнуть 4000 циклів) і використовувати їх по нічному тарифу. Заряжати вночі, а вдень використовувати.
На малих батареях невигідно, бо кількість циклів константа а ємність різна. прикинув що на  6kWh навіть трохи вигідно враховуючи що інвертор і зарядне вже й так є, бо блекаути. 
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vovarpd сказал:

З новим тарифом на електрику я так прикидаю що вже навіть з'являється сенс купувати lifepo4 (при умові що витягнуть 4000 циклів) і використовувати їх по нічному тарифу. Заряжати вночі, а вдень використовувати.
На малих батареях невигідно, бо кількість циклів константа а ємність різна. прикинув що на  6kWh навіть трохи вигідно враховуючи що інвертор і зарядне вже й так є, бо блекаути. 
 

Одна беда, последнюю неделю у меня ночного осталось 3-4 часа, но когда солнце есть это не проблема, а вот зимой....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...