Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фарбування лаку

anabioz

Рекомендовані повідомлення

Вітаю. 

Є фасадна частина будинку, на яку будуть потрапляти опади та яка окрашена гумовою фарбою:

Прихований текст

epicentrk.ua/ua/shop/kraska-rezinovaya-colorina-baza-s-mat-belyy-6-kg.html

Після тестів з водою, виявилося, що покриття цієї фарби лаком "teknos helo 20 aqua", дає бажаний блиск та ефект швидкого стікання води і чистої поверхні.

Питання: Яким лаком (склад) можна покрасити цю гумову фарбу без наслідків для самої фарби та і лаку в принципі, та щоб потім можливо було без проблем перекрасити у майбутньому (5-10 років) і якою фарбою (склад)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.н. резиновая краска имеет акриловую основу. Логично, что наиболее подходящим вариантом является и акриловый лак.

   

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть краска. Есть лак. Провели испытания : нанесли лак на краску и побрызгали водой. Работа "системы" понравилась.

Дальше вопрос : каким лаком покрасить краску? 

Оригинально. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Propeller сказав:

Есть краска. Есть лак. Провели испытания : нанесли лак на краску и побрызгали водой. Работа "системы" понравилась.

Дальше вопрос : каким лаком покрасить краску? 

Оригинально. 

 

Можливо не зовсім зрозуміло описав. То був тест на маленькій ділянці. Як себе поведе лак на сонці/в мороз на тій фарбі через місяць/рік - невідомо. Так само невідомо, чи можливо буде потім той лак перефарбувати через 5-10 років. То ж, питаю, який саме лак по цій фарбі краще, щоб не було проблем зараз і потім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вряд ли у кого-то был опыт такой отделки цоколя. Краска - эсть краска. Лак - для прозрачной защиты минеральной поверхности (если кто-то хочет камянный или кирпичеый цоколь). То есть - это два параллельных решения.

Если наносить на краску лак, а потом хотеть его снять (или вместе с краской или с нее) или наносить на этот лак опять слой краски и по краске опять слой лака.....как по мне рисковано в плане адгезии (если просто нарашивать толщину отделки новыми слоями) и технически сложно (снимать лак с краски). 

Мое предложение - Забить. Покрасить цоколь краской. Эта краска должна иметь достаточно хорошую стойкость к циклам мойки (это я про дождь). Если есть желание мыть цоколь - тоже не проблема при желании. Когда состяние краски не будет ужк рабовать глаз или захочется изменить цвет, то просто, безо всяких технических ограничений нанести новый слой краски.

Кстати 5 и 10 лет - это большая разница. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Propeller сказав:

Вряд ли у кого-то был опыт такой отделки цоколя. Краска - эсть краска. Лак - для прозрачной защиты минеральной поверхности (если кто-то хочет камянный или кирпичеый цоколь). То есть - это два параллельных решения.

Если наносить на краску лак, а потом хотеть его снять (или вместе с краской или с нее) или наносить на этот лак опять слой краски и по краске опять слой лака.....как по мне рисковано в плане адгезии (если просто нарашивать толщину отделки новыми слоями) и технически сложно (снимать лак с краски). 

Мое предложение - Забить. Покрасить цоколь краской. Эта краска должна иметь достаточно хорошую стойкость к циклам мойки (это я про дождь). Если есть желание мыть цоколь - тоже не проблема при желании. Когда состяние краски не будет ужк рабовать глаз или захочется изменить цвет, то просто, безо всяких технических ограничений нанести новый слой краски.

Кстати 5 и 10 лет - это большая разница. 

Це не цоколь, а покрівля, проте дякую за пораду. Буду думати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, anabioz сказал:

а покрівля

 

14 часов назад, anabioz сказал:

фасадна частина будинку

краще б визначитися, бо поради можуть суттєво різнитися

 

14 часов назад, anabioz сказал:

epicentrk.ua/ua/shop/kraska-rezinovaya-colorina-baza-s-mat-belyy-6-kg.html

наскільки я побачив, ця фарба маловідомого виробника, тех. інструкції в інтернеті не знайшов, тож навряд чи хтось зможе обгрунтувати сумісність невідомо чого з якимось лаком

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, shneider_vova сказав:

краще б визначитися, бо поради можуть суттєво різнитися

 

На кшталт такого

9533fe6ba22f70a8ba293fd2a6de87bd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, anabioz сказал:

Це не цоколь, а покрівля, проте дякую за пораду. Буду думати.

По фото. Красить будете горизонтали или вертикали?

Если вертикали, то просто фасадная краска. Желательно латексная. И сделать так, чтобы с горизонтали (верха парапета) вода не стекала на фасад. Организовать уклон внутрь кровли.

Змінено користувачем Propeller
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Propeller сказав:

По фото. Красить будете горизонтали или вертикали?

 

Відмічено червоним. Відлив і уклон є. Вже пофарбовано гумовою.

9533fe6ba22f70a8ba293fd2a6de87bd.jpg.d3d7c8c7e2b5761f601fb82f164667aa.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тогда фасадная краска и мои рекомендации по уклону плоскости парапета внутрь

Змінено користувачем Propeller
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...