Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)

Nikolay Cherednichenko

Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, vadimv сказав:

Отетот аргумент про трусы фигурирует в каментах к каждой планировке с дверями спальни в гостиную. )

Интересно, как там живут скандинавы в таких домах, наверно в лыжных штанах спят ))

Плюсану.

Опитував ближнє коло - жодного сценарію, коли гості ураганять, а господарі ідуть спати... 😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, i.may сказал:

У нас на районі любі коридори - зло! 😁

Тю, а мені тут пропонували лишити проект з коридором (патамуша хвеншуй по сторонам свєта), такий : IMG_20240808_193701_483.thumb.jpg.63d714a47af11a4b2d9e647f2d801ce0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Тю, а мені тут пропонували лишити проект з коридором (патамуша хвеншуй по сторонам свєта), такий : 

Коридори з сторонами горизонту не пов'язані. Безкоридорник - це хфілософія... 😙

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, i.may сказал:

Коридори з сторонами горизонту не пов'язані. Безкоридорник - це хфілософія... 😙

Сказали прямо в серце... Треба випити за це😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, i.may сказав:

Безкоридорник - це хфілософія... 😙

Та яка там хвілософія - просто треба визначитися вам шашечки чи їхати ви будинок для себе будуєте, чи для гостей, які будуть сидіти у вітальні, поки ви будете виходити зі спальні в труселях.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Та яка там хвілософія - просто треба визначитися вам шашечки чи їхати ви будинок для себе будуєте, чи для гостей, які будуть сидіти у вітальні, поки ви будете виходити зі спальні в труселях.

Короче, тема трусєлєй повністю не розкрита ще...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щодо коридорів.

В мене два будинки - один з коридором (півроку малював проект з архітектором), інший - можна сказати, що без. Бо з гостиної-студії двері ведуть у спальню, дитячу та кабінет. Маленький коридорчик лише у входа, де розташований гостьовий санвузол та гардеробна з топочною.

Так от при наявності камінів в гостиних обох будинків - в першому випадку камін працює на три приміщення, що складає половину будинку, а в другому - на весь будинок. Розміри будинків майже однакові, але потужність камінів відрізняється вдвічи - 12 кВт в першому та 6 кВт в другому.

Отаке.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sly сказал:

щодо коридорів.

В мене два будинки - один з коридором (півроку малював проект з архітектором), інший - можна сказати, що без. Бо з гостиної-студії двері ведуть у спальню, дитячу та кабінет. Маленький коридорчик лише у входа, де розташований гостьовий санвузол та гардеробна з топочною.

Так от при наявності камінів в гостиних обох будинків - в першому випадку камін працює на три приміщення, що складає половину будинку, а в другому - на весь будинок. Розміри будинків майже однакові, але потужність камінів відрізняється вдвічи - 12 кВт в першому та 6 кВт в другому.

Отаке.

 

Гарний досвід спостереження, дякую що поділилися ним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, vadimv сказал:

Підкину ще варіант, з коридором )

093.jpg

Добре що хоч у вітальні є тєлік-а то подумав би що то будинок де живуть штунди😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Добре що хоч у вітальні є тєлік

За бажання його можна прикрутити на кронштейні до шафи в кожній спальні )

Інших зауважень не виникло? ))

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sly сказав:

Маленький коридорчик лише у входа, де розташований гостьовий санвузол та гардеробна з топочною.

Це не коридор, а тамбур, або передпокій :)

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, vadimv сказал:

За бажання його можна прикрутити на кронштейні до шафи в кожній спальні )

Інших зауважень не виникло? ))

Можна до стелі прикрутити над ліжком щоб до гори пузом дивитись. Де ви побачили зауваження? Все добре, по кругу бійниці для кругової оборони-дуже актуальна тема зараз😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, vadimv сказав:

Інших зауважень не виникло? ))

В туалеті з умивальничком тре інше рішення, і з дверима в ванну та душову - теж... 

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, i.may сказав:

В туалеті з умивальничком тре інше рішення, і з дверима в ванну та душову - теж... 

В туалеті - вузький умивальник (якого просто не було в бібліотеці об'єктів), а другі двері - то в котельну, вони повинні бути закриті весь час, отже не зважатимуть дверям ванної. Ну і взагалі - то просто ескіз, по-швидкому накидав за 5 хвилин, щоб не забулося.

4 години тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Можна до стелі прикрутити над ліжком щоб до гори пузом дивитись.

У нас в хрущобі телевізор у спальні стояв зверху на шафі,  а ліжко - з іншого боку навпроти (за 4 м) - норм первірений варіант )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vadimv сказав:

В туалеті - вузький умивальник (якого просто не було в бібліотеці об'єктів), а другі двері - то в котельну

Ясно, що вузький, я й написав -  умивальничок. Але найвужчий (220) все одно буде перекривати дверний отвір. А конфлікт дверей не залежить від частоти їх використання. Рушниця на стіні в третьому акті однозначно вистрілить:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, vadimv сказал:

Підкину ще варіант, з коридором )

093.jpg

Я б двері з туалету зробив в тамбур який при вході. Щоб можна було з вулиці забігти і "наклонити жирафа" по швидкому не забігаючи глибше в будинок. А якщо чесно то обєднав би його з котельньою змістивши до входу і розширив би санвузол основний. То моє суб'єктивне бачення-ні до чого вас не забов'язую)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Я б двері з туалету зробив в тамбур який при вході. Щоб можна було з вулиці забігти і "наклонити жирафа" по швидкому не забігаючи глибше в будинок. А якщо чесно то обєднав би його з котельньою змістивши до входу і розширив би санвузол основний.

Можна й так. Просто я пробігся по своїх ескізах, побачив щось схоже на ваше ТЗ: 2 спальні 4х4, коридор, кухня-вітальня 32 кв.м. Терасу можна прикрутити як ліворуч, так і праворуч. Навіс для машини точно ліворуч навпроти котельної. Або можна відзеркалити чи повернути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

Можна й так. Просто я пробігся по своїх ескізах, побачив щось схоже на ваше ТЗ: 2 спальні 4х4, коридор, кухня-вітальня 32 кв.м. Терасу можна прикрутити як ліворуч, так і праворуч. Навіс для машини точно ліворуч навпроти котельної. Або можна відзеркалити чи повернути.

В мому випадку в мене ваш проект матиме вхід з півночі-не бажано.

 

Доречі кайфую з такої теми (виконання тераси) хотілося б собі таке:

IMG_20240810_204657_975.jpg

IMG_20240810_204650_476.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ламав-ламав голову з тими сторонами світу,  і щоб нормально освітлювалось все... І карочє такоє...

1775086630_.thumb.jpg.cd8d237faaa045a9e72ae76127f19ff0.jpg

 

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Ламав-ламав голову з тими сторонами світу,  і щоб нормально освітлювалось все... І карочє такоє...

IMG_20240811_104014_598.thumb.jpg.f7493f7863d383b671bd0f171ad7707e.jpg

Прикольно ), ще одна ітерація - і буде оце:

060.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...