Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Солнечные панели, какие выбрать. Jinko Solar JKM-410 или Vitovolt 300

KakTuz

Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, DimaF сказал:

Ну я тоже с начала замахнулся на 550 ватные или выше, но в наличии их не было, а 430-х валом, и они по размеру вроде меньше.

И отдача с 1 квадрата почти одинаковая, поставил 430.

Підозрюю що наразі вже будь-яких валом. І з одного квадрату віддача у всіх одного типу практично однакова. Але в мене в два ряди на одному скаті панелі не стануть, а в один ряд розумніше встановити якомога більші (в сенсі довші) панелі.

 

П.С.: а у всіх панелях з дротами одразу змонтовані роз'єми мс-4 як на малюнку знизу? Бо я чомусь думав, що в комплекті панелей лишень два голих дроти і треба купувати додатково купу ціх конекторів.

 

1463215873_.thumb.png.e19d0869735b50faba87db7459608048.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі панелі обладнанні коннекторами
фактично паенлі 585 це типу професійні для наземного монтування, банально завеликі....
на кришу ставлять меньші за розміром, бо легші і більше варінтів гарно під площу підібрати
Але то в "них"
в нас кожен робить що і як доступно і як вважіє за краще
 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vikctor сказал:

Але в мене в два ряди на одному скаті панелі не стануть,

У меня скат примерно 3 метра, и 2 ряда по 1.70, это выступ по 20 см, снизу и сверху, терпимо, и глаз не цепляется особо.

А 550 вт, это 2 метра, визуально - хуже бы смотрелось)

5 часов назад, Vikctor сказал:

а у всіх панелях з дротами одразу змонтовані роз'єми мс-4 як на малюнку знизу?

Ага)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, DimaF сказал:

Ну я теж з початку замахнувся на 550 ватяних або вище, але в наявності їх не було, а 430-х валом, і вони за розміром наче менше.

І віддача з одного квадрата майже однакова, поставив 430.

На жаль, у мене на південний схід, на гаражі, потрібно "всунути"  24 панелі, на 460 см, тому є, навіть дешевші, 600 але вони не влазять, там лишні 10 см з кожного боку.

Не хочеться перекидати 12 штук на захід.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, DimaF сказал:

У меня скат примерно 3 метра, и 2 ряда по 1.70, это выступ по 20 см, снизу и сверху, терпимо, и глаз не цепляется особо.

А 550 вт, это 2 метра, визуально - хуже бы смотрелось)

Ага)

Це вже смаківщина. Мені особисто велики панелі на дахах дуже подобаються, а малі не подобаються навіть на конструкціях на грунті. Мої очи (проф деформація) скоріше помічають як підведені дроти до панелей та чи не стирчать окремі дроти/кріпленя, зайві частини направляючих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Vikctor сказал:

Мої очи (проф деформація) скоріше помічають як підведені дроти до панелей та чи не стирчать окремі дроти/кріпленя, зайві частини направляючих.

Я теж не люблю сопли з дротів, особисто на фасди або в хаті, но зробили нормально, нічого не торчить/висить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...