Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво будинку в стилі "колхоз"

ykrbud

Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, Volodymyr9767 сказал:

Блін, у мене якось пригорає від того що тут часто розпочинають розводити срач на рівному місці.

Де срач?
І взагалі, про що ваш пост?
Людина написала:

Цитата

І так, мої ескізи будинку "колхоз" стилю, Ваша думка ?

От кожен бажаючий пише свої власні міркування і свій власний досвід.

Що не так?

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю, чи потрібен балкон (ІМХО, ні), але виходити на нього через вікно в ванній - це безглуздо...

ще пропоную ВІДРАЗУ зробити розстановку меблів, бо в мене були б питання по кухні.

санузел під сходами - порахував по ступеням і висотам - не влазить там нічого, ні душ, ні туалет...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Volodymyr9767 сказав:

і сказав що всі мінуси він розуміє,

Ні, розуміти він почне, коли навернеться зі сходів вхідної групи взимку та постійне перекладання плитки на тому балконі стане "обов'язковим номером програми", ну і ще додасться багато "приємних дрібничок", як наслідок його забаганок.

Я схожий "диво-будинок" бачу поряд. Зі сходами на вході, з купою ( бо не один) балконів і багато ще з чим.

17 хвилин тому, Volodymyr9767 сказав:

А тут йому розпочинають розказувати що все що він хоче це фігня, необхідно зробити так, як коментатор пише.

Його намагаються вберегти від "фігні", яку він вирішив зробити. Роблять це люди, що вже мають досвід наслідків чи, навпаки, досвід того, що прислухались до порад і вчасно схаменулись від "фігні".

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще нехай озвуче початковий бюджет і плануємий дохід якщо будинок не під ключ, бо коли 6 років будуєся, то дружина потім сама каже - не хочу ніякого балкону і ти вже згоден без бута, аби тільки воно закінчилося і переїхати...

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ykrbud сказав:

Я читав))

Тут є ще одна корисна тема - про щасливий шлюб )

3 години тому, ykrbud сказав:

але хто одружений той мене зрозуміє, особливо зрозуміє хто уже розлучений через якісь забаганки дружини 

Перед тим, як починати будувати будинок, треба спочатку построїти дружину )

(Тоді може й будинок взагалі будувати не доведеться...)

13 годин тому, ykrbud сказав:

дивився ОЛХ серед побудованих по Україні на продаж, і от одного разу дивимося з дружиною будинок на ОЛХ в Ірпіні і розуміємо що нам він подобається, планування те що треба нам

А чи помітили ви, скільки місця там займають сходи? )

2 години тому, ЯД сказав:

Балкон - спорная тема. Имхо все зависит от того, как живут люди. 

Но что точно с балконом есть - это большой мост холода, с которым надо будет решать, и гидра. И надо сразу понимать что на это уйдет дополнительные деньги и время.

Если уж балкон так сильно нужен (например, человек не может прожить 5 минут без цигарки) - то его хотя бы можно сделать отдельно стоящим на столбах (за контуром утепления), а не встроенным в дом. Заодно и навес над входом будет. А не вотэтовсе...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, normal сказал:

А ще нехай озвуче початковий бюджет і плануємий дохід якщо будинок не під ключ, бо коли 6 років будуєся, то дружина потім сама каже - не хочу ніякого балкону і ти вже згоден без бута, аби тільки воно закінчилося і переїхати...

Бюджет достатній з розрахунку на м2 щоб під ключ за 1 рік збудувати, питання у війні, і чи стоїть зараз таку суму вкинути в будівництво, достатньо 1 пай над трасою Київ -Харьків продати с гарним, родючим чорноземом холдингу і можна спокійно будуватися, особливо коли буде залишатися іще 1 такий же пай))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, blacktigra сказав:

коли виконавець нав'язує покупцю свій світогляд, то не дуже файно

Є хороший жарт.

Сьогодня вигнав дизайнера! Він почав вчити який колір мені повинен подобатись...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, ykrbud сказал:

Ну і тут стрічка, поверх якої 2 ряди блоків і потім ще армопояс 20см поверху

По-багатому. Міцно, дорого для замовника, зате конструктор буде спокійно спати. 

Моя порада - зробіть геологію та замовте іншому конструктору як мінімум фундаменти. Я думаю, що заощадити вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ykrbud сказал:

Розкладка плит перекриття, як і говорив добавлені і проекту робочому несучі стіни

IMG_20230803_145018.jpg

і на чому ж лежать ті плити посередині? на бетонних балках? а яка ж відмітка низа тих балок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, shneider_vova сказал:

і на чому ж лежать ті плити посередині? на бетонних балках? а яка ж відмітка низа тих балок?

Так там стіни несучі будуть, чи не зрозумів може питання 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andry07 сказал:

По-багатому. Міцно, дорого для замовника, зате конструктор буде спокійно спати. 

Моя порада - зробіть геологію та замовте іншому конструктору як мінімум фундаменти. Я думаю, що заощадити вийде.

Так і буде, вже зв'язався, просить почекати тижня 2, бо дуже завантажений

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ykrbud сказал:

Так і буде, вже зв'язався, просить почекати тижня 2, бо дуже завантажений

Ну як раз є час зробити геологію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ykrbud сказал:

Так там стіни несучі будуть, чи не зрозумів може питання 

image.png.a6ee1dd7968b462753e19487bdc8c918.png

 

ось тут?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кого є робочий проект з конструкціями чи хто тут може розробляє, у мене все є??? Чи чогось не хватає??? Не розумію що, но як кажуть жопой чую що щось не вистачає, можливо по стінах щось повинно буде? Враховуючи газоблок+облицювання з кирпича

IMG_20230803_171707.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, ykrbud сказав:

У кого є робочий проект з конструкціями чи хто тут може розробляє, у мене все є??? Чи чогось не хватає??? Не розумію що, но як кажуть жопой чую що щось не вистачає, можливо по стінах щось повинно буде? Враховуючи газоблок+облицювання з кирпича

IMG_20230803_171707.jpg

Так по відомості робочих креслень не зрозуміти чого може не вистачати, треба дивитись весь проект, а вірніше його наповнення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, shneider_vova сказав:

image.png.a6ee1dd7968b462753e19487bdc8c918.png

 

ось тут?!

Там длинные плиты и походу перемычка 

 

 

Уже побачив попереднє запитання)

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Drosselbeere сказал:

Так по відомості робочих креслень не зрозуміти чого може не вистачати, треба дивитись весь проект, а вірніше його наповнення.

+1

Проект повинен бути таким, щоб людина (прораб) з відповідною освітою могла б по цим кресленням побудувати. Не обов'язково треба багато аркушів, головне подача матеріалу, будівельні норми і здоровий глузд.

От Ваш приклад. Фундаменти на перший погляд розроблені, але під який супротив грунта невідомо, ну і виникає питання, чтоми ширина стрічки під несучі стіни та не несучі стіни однакова (це я про розрахунки та здоровий глузд)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, ykrbud сказал:

У кого є робочий проект з конструкціями чи хто тут може розробляє, у мене все є??? Чи чогось не хватає???

не дуже знову зрозуміло, якщо ви остаточно поклалися на ваших будівельників/прораба і на їх обіцянки зробити на фініші ок то нашо саме *вам* знати про наповнення проекту, спитайте в них чи все в них є для прогнозованого результату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, andry07 сказав:

От Ваш приклад. Фундаменти на перший погляд розроблені, але під який супротив грунта невідомо, ну і виникає питання, чтоми ширина стрічки під несучі стіни та не несучі стіни однакова (це я про розрахунки та здоровий глузд)

фундамент це просто класика ))) ширина показник, що він не рахувався, а прийнятий конструктивно. мені от більше подобається анкерування  плит перекриття  в стіни з газобетону, судячи по кресленням 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Спойлер

 

Спойлер

 

youtu.be/tRWwkf2Oecs

Відео вже побудованого та облаштованого усим необхідним дзеркально будинку, який в продажі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, ykrbud сказав:

youtu.be/tRWwkf2Oecs

Відео вже побудованого та облаштованого усим необхідним дзеркально будинку, який в продажі

Ваш "колхоз" дуже далеко від того, що на відео.

Почати хоча б з того, наскільки гармонійний вигляд мають вікна на фасаді

image.png.ff2b868d6697c988d020b411505ef15f.png

image.png.c1f43dad73316df5ed9c78c65dde85d4.png

І закінчуючи драбиною.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, vadimv сказав:

Почати хоча б з того, наскільки гармонійний вигляд мають вікна на фасаді

 

І двері на балкон присутні 🙂

Та й замість незрозумілих 11.71, с/в на 6.1 квадрата...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...