Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Який обрати ПЗІП, грозозахист

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь-ласка, якого типу і виробника поставити ПЗІП на вводі в приватний будинок після лічильника і автомата на 63 А встановленних на стовпі.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я більше 10 років читаю цю гілку. Жодного разу не бачив відгуку. Згоріли варистори, запобіжники. А вдома все ціле. Може, хто поділиться.

Є знайомий у кого зроблено на багатому на ABB. І згоріла автоматика воріт, де не було грозозахисту. Десь 50 метрiв вiд будинку. Та один варистор у щитку.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Domikv сказал:

Підскажіть будь-ласка, якого типу і виробника поставити ПЗІП на вводі в приватний будинок після лічильника і автомата на 63 А встановленних на стовпі.
 

Так Ви ж вкажіть систему заземлення, скільки метрів від стовпа до хати, чи є на стовпі розрядники, в якому стані електропостачання по стовпам, від стовпа до хати ввід повітряний чи в землі, хата щільно до сусідів чи ні.

Від чого плануєте захищатись? Чи то прямий удар блискавкою чи якісь імпульсні перешкоди визвані комутаціями на підстанції  чи імпульси які виникають вслід ударів орків по тим же підстанціями.

Це тільки мала частина питань. ПЗІП треба не на форумі обирати а з фахівцем у цій справі. Досить делікатне питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Energon сказал:

Це тільки мала частина питань. ПЗІП треба не на форумі обирати а з фахівцем у цій справі. Досить делікатне питання

О продаваны подтянулись.

  • Хаха 1
  • Конфуз 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Energon сказал:

Так Ви ж вкажіть

Не вникав в цю тему, тому буду вдячний за Ваші роздуми щодо мого випадку.

2 часа назад, Energon сказал:

вкажіть систему заземлення

ТТ, на момент монтажу опір 4Ом

2 часа назад, Energon сказал:

скільки метрів від стовпа до хати

близько 10м

2 часа назад, Energon сказал:

чи є на стовпі розрядники

немає

2 часа назад, Energon сказал:

в якому стані електропостачання по стовпам

Від збірки з підземним кабелем від ТП до опори, повітряна лінія 4х120 без ізоляції блиьзко 50м. Жодного заземлення на стовбах немає.

2 часа назад, Energon сказал:

від стовпа до хати ввід повітряний чи в землі

в землі

2 часа назад, Energon сказал:

хата щільно до сусідів чи ні

щільно, ділянки у всіх малі.

2 часа назад, Energon сказал:

Від чого плануєте захищатись? Чи то прямий удар блискавкою чи якісь імпульсні перешкоди визвані комутаціями на підстанції  чи імпульси які виникають вслід ударів орків по тим же підстанціями.

Напевне від всього

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, AOZ1 сказал:

О продаваны подтянулись.

Почитаю, у такому випадку, а то мало лі.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, AOZ1 сказал:

О продаваны подтянулись.

Тарас Енергон продаван?

Обкурился, чи шо? :fool:

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.07.2023 в 13:44, AOZ1 сказал:

Я більше 10 років читаю цю гілку. Жодного разу не бачив відгуку. Згоріли варистори, запобіжники. А вдома все ціле. Може, хто поділиться.

Є знайомий у кого зроблено на багатому на ABB. І згоріла автоматика воріт, де не було грозозахисту. Десь 50 метрiв вiд будинку. Та один варистор у щитку.

ну варісторам не обов'язково горіти щоб працювати, так само як і запобіжники вони ж рахуються на сценарій спікання варістора, що лише один з можливих сценаріїв. А автомат в мене спрацьовував в грозу, чи то від варістора чи то сам по собі - хз, важко то встановити думаю.
Захист від наведеного струму передбачає третю ступень - варістор безпосередньо біля обладння (фактично він десь є конструктивно). Двіжок/трансформатор з обмотками в грозу штука сама по собі забавна )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...