Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Александр Аврамчук сказав:

здаеться я зрозумів чому дея робить 15с.  пакети в корпусі в 3х стопках. 16 на 3 не ділиться.    

4х4 мабуть релігія не дозволяє зробити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Александр Аврамчук сказав:

здаеться я зрозумів чому дея робить 15с.  пакети в корпусі в 3х стопках. 16 на 3 не ділиться.    

В Pylontech теж пакети по 5 комірок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Александр Аврамчук сказав:

я помилився, мав на увазі pylontech. 

Я думаю, Pylontech проєктували пакети з погляду на наявний об'єм, тому що їх батареї мають rack формат.
Можливо, саме таким шляхом в момент проєктування було простіше отримати необхідні розміри.

Одна справа, коли Growatt пише, що максимальна потужність 5 kW, а фактично не більше 3,5 kW (нещодавно було таке відео в якійсь темі на цьому форумі, де саме так автор стверджує), інша справа Pylontech написав, що usable ємність 2,2 kWh, то так й є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Mr. D сказав:

Я думаю, Pylontech проєктували пакети з погляду на наявний об'єм, тому що їх батареї мають rack формат.
Можливо, саме таким шляхом в момент проєктування було простіше отримати необхідні розміри.

Одна справа, коли Growatt пише, що максимальна потужність 5 kW, а фактично не більше 3,5 kW (нещодавно було таке відео в якійсь темі на цьому форумі, де саме так автор стверджує), інша справа Pylontech написав, що usable ємність 2,2 kWh, то так й є.

5 kW та 2,2 kWh це різні одиниці виміру. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, k-master сказав:

5 kW та 2,2 kWh це різні одиниці виміру. 

Звісно, різні.

5 kW - миттєва потужність, а 2,2 kWh - ємність або кількість енергії.

Мова була про те, що раніше в іншій темі було відео про те, що людина жаліється з приводу того, що не бачить (як не намагається) максимальну потужність на інверторі Growatt. Припускаю, що це відбувається тому, що інвертор не здатен працювати з такою потужністю.

На мою думку, існує достатньо багато китайських пристроїв, де написано одне, а на практиці - ситуація дещо інша. Те ж може відбутися й з батареями.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Mr. D сказав:

Звісно, різні.

5 kW - миттєва потужність, а 2,2 kWh - ємність або кількість енергії.

Мова була про те, що раніше в іншій темі було відео про те, що людина жаліється з приводу того, що не бачить (як не намагається) максимальну потужність на інверторі Growatt. Припускаю, що це відбувається тому, що інвертор не здатен працювати з такою потужністю.

На мою думку, існує достатньо багато китайських пристроїв, де написано одне, а на практиці - ситуація дещо інша. Те ж може відбутися й з батареями.

Але батарейка з максимальною потужністю 3,5 кВт може мати ємність 5 кВтг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Mr. D сказав:

Звісно, різні.

5 kW - миттєва потужність, а 2,2 kWh - ємність або кількість енергії.

Мова була про те, що раніше в іншій темі було відео про те, що людина жаліється з приводу того, що не бачить (як не намагається) максимальну потужність на інверторі Growatt. Припускаю, що це відбувається тому, що інвертор не здатен працювати з такою потужністю.

На мою думку, існує достатньо багато китайських пристроїв, де написано одне, а на практиці - ситуація дещо інша. Те ж може відбутися й з батареями.

grorwatt не самий дешевий бренд. не можуть брехати. можуть прибрехувати самі дешеві типа easun, powmr . для прикладу бачив на одному easun заявлену потужність 4.2кв. але від батареї потужність на етикетці 24в і 150А...  для прикладу на must pro 3kwt від акб заявлено 24в 142 а. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

grorwatt не самий дешевий бренд. не можуть брехати. можуть прибрехувати самі дешеві типа easun, powmr . для прикладу бачив на одному easun заявлену потужність 4.2кв. але від батареї потужність на етикетці 24в і 150А...  для прикладу на must pro 3kwt від акб заявлено 24в 142 а. 

Мені чомусь ваш коментар нагадав про тест Andy 100Balance BMS, коли китайці маркували BMS піковою потужністю, а фактично для орієнтира правильно було б використовувати у два рази менше значення.
Трохи обговорювали цю BMS в іншій темі.

Growatt, схоже, за ціною як приблизно Must або трохи дорожчий?

Змінено користувачем Mr. D
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, k-master сказав:

Але батарейка з максимальною потужністю 3,5 кВт може мати ємність 5 кВтг

Припускаю, що коли мова йде про максимальну потужність акумуляторної батареї, то мова йде про струм заряджання й розряджання.

Й відповідно струм розряджання та заряджання формує якусь умовну потужність батареї.
Для прикладу номінальна потужність Pylontech US2000C у разі як заряджання, так й розряджання 1,2 kW (25 A на DC лінії) за usable ємності 2,2 kWh.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це таке собі підтвердження того, що все ж щось пишеш, що має сенс, якщо отримуєш реакції від бота, хоча, зрозуміло, що це такий собі акаунт під прикриттям. Деяка логіка присутня.

Таке життя - хтось будує, а хтось тільки руйнує.

Я чомусь думав, бот українську не розпізнає.

Змінено користувачем Mr. D
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.08.2024 в 11:41, Александр Аврамчук сказал:

grorwatt не самий дешевий бренд. не можуть брехати.

маю гроватт (інвертер і також їх батареї)

згідно характеристик для мого інвертора EPS mode = 3000вт (це коли нема мережі)

постійно нагружаю його на цю потужність - все працює (інколи навіть 3.2квт споживання - в захист/перезавантажженя також не іде)

те саме і з батареями - шо написано в характеристиках - то і видають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю.  сподіваюсь вірно вибрав тему з питання глюків у роботі PowMr 4.5kW new (MPS-VX 4.5W) з яким потрібна допомога.

маю інвертор PowMr 4.5kW new (MPS-VX 4.5W) підключений після стабілізатору, дві сонячні панелі 575Вт, акб li-ion 152AH 7s2p з БМС JK.

Проблема в тому , що перестала нормально заряджатись автівка (зарядне регулюється від 7А до 16А), постійно з ранку не дозаряджена  була, спочатку думав то через відключення світла, бо вона підключалась після стабілізатора, не через інвертор.

Перевірив розетки, роз’єми, зарядне автівки, інше зарядне, більшість з’єднань, проводів, землю, складність в тому, що проблема може виявитись за 2-10 секунд, може через годину. Кілька тижнів «ловив».

По ітогу коли відключив майже все і залишаю тільки: Лічільник підключен фазою і нулем до інвертора. Від інвертор фаза і нуль на розетку, дві сонячні панелі підключені до PV інвертора та підключена акб:  підключаю зарядку і якщо на ніверторі режим SUB то з періодічністю 10-300секунд машина відключається і за 1-10 секунд включає заряд знову. Зарядне пише очікування в цей час.

Якщо Режим SUB але вікдключити сонячні панелі – заряджається. Якщо режим SBU і не відключати панелі – заряджається.

Зарядні (1шт з регулюємим током від 7 о 16а, та інша на 16а), перша перевірена виробником (бо це перше, що зробив, думав з нею проблема), обидві працюють якщо мій інвертор відключений. Також автівка норм заряджається на комерційних зарядках. Навіть через bluetti перевіряв зарядку на 7А – все працює.

Вся техніка, насоси, котел дома працюють без проблем без інвертора, з інвертором  і в будь якому режимі інвертора, лед лампи не блимають. Тільки автівка не хоче нормально заряджатись при SUB режимі інвертора.

Додаткова проблема – якщо інвертор приєднати до землі. То автівка взагалі більше 10-20 сек не заряджається безперервно і пише charging override ineruption ocured. Якщо без землі. То просто відключає заряд і включає.

Весь цей час від мережі норм вольтаж, 212-230, частіще трохи більше 220. Від стабілізаторо також, завжди біля 220+-10В, зарядне на авто, смарт пристрої, стабілізатор та сам інвертор показують напругу 220+-10В. навантаження 7-16А не впливає, навіть якщо крім авто включити через стабілізатор духовку, стиралку і кондер, але виключен інвертор – все працює.

Із дивного ще – коли перевіряв землю мультіметром, то при підключені землі до інвертора мультіметор на розетках які підключені через стабілізатор, але не через інвертор показує від 250 до 450в – цифрові пристрої при цьому стабільно показують +-220В. якщо інвертор не підключати до землі. То і цифрові пристрої і мультіметр показують +-220В.

Коли зарядка автівки підключена через стабілізатор, а будинок через інвертор, який теж підключен через стабілізатор, такіж самі проблеми с зарядкою. Допомогає тільки 3 варіанти – відключити інвертор, змінити режим інвертора, відключити сонячні панелі.

Буду вдячний вам за поради в чому може бути проблема та як можно її вирішити.

Розумію, що найліпший варіант замінити інвертор – і планую ставити Victron 48В або Luxpower 48вольтовий, але все одно треба вирішити як поки жити з powmr, користуватись сонцем, мати ДЖБ і при цьому не клацати автоматами кожного дня.

Заздалегідь дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...