Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Грунтовка с истёкшим сроком годности

vadim240283

Рекомендовані повідомлення

Добрый вечер! 

Ситуация следующая. Рабочие штукатурят фасад из газоблока. Сегодня привёз им грунт-концентрат, запечатанный, который был с прошлых работ. Сейчас сообразил, что я забыл посмотреть на дату изготовления. Рабочие посмотрели, срок годности истекает сегодня 🙂. Я теперь думаю, можно ли её использовать, или лучше купить свежую? Будут грунтовать газоблок перед штукатуркой.

Что скажете?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавці скажуть шо не можна таке використовувати.

Я вважаю, якщо воно ще мажеться - воно ще годне.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене взимку перемерзла і вийшло як сиворотка з кусками сиру, то вже можна викидати, тому дивіться на консистенцію. Клей для плитки СМ17 прострочений на 3 роки працює як новий (щойно перевіряли, але я його перевертав і трусив два рази на рік)

Змінено користувачем normal
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только использовал канистру грунтовки аквастоп, просроченной несколько лет назад. Все ок. Плиточник сказал - если не завонялась - норм.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если жидкость гомогенная без сгустков, то вперед. Обычно акриловые грунты начинают вонять только , если хоть раз вскрывали упаковку. Что делать? Для некоторых бактерий - это корм.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Грунтував тиждень тому залишками СТ-17 аж 2020 року випуску, зберігалась в приміщенні в теплі. На вигляд нічим не відрізнялась від свіжої, лягла аналогічно, пофарбував Dufa - все Ок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...