Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відділити половину будинку

Богдан32

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Маю старенький будино в часному секторі 70-80 років ( в напів аварійному стані ) на 2 власники.

в нашій половині будинку ще більш менш можна мешкати + зробити КАП ремонт і все ок. В половині будинку другого власника вібуласая пожежа і на разі він хоче її відокремити від нашої половини і знести, згодом будувати поруч 4хповерховий будинок.

 

Підкажіть будь ласка що в такому випадку має зробити сторона що хоче знести свою частину ? (  правильно відокремитися, укріпити стіну.. .укріпити фундамент.. зробити відступ... і т.д. ) 

-як відбувається відокремлення ?

-як має укріплятися стіна ?

які відступи мають бути ?

чи хтось зіхтовхувався зі схожою ситуацією, підкажіть будь ласка, дуже дякую

Змінено користувачем Богдан32
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Богдан32 змінив заголовок на Відділити половину будинку

Добрий день. Якщо не брати до уваги різні юридичні моменти, а лише обговорювати технічні, то потрібно розуміти як зроблений фундамент, під якими стінами він є, а під якими немає (можливо є під усіма), який конструктив сін, які з них несучі, які ні, ну і який дах, на що він опирається. Тільки бачачи конструктив будинку можна оцінити, що потрібно робити, щоб демонтувати одну з частин. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну фундамент там старенький, але ніби ще є.

Дах згрорів був по вині сусіда, тож на разі він був з нашої сторони накритий тимчасово каркасом з профнастилом, зі сторони сусіда ситуація аналогічна.

 

можливо можете підказати узагальнюючу картинку ? виходячи с середньостатистичних показників ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Богдан32 сказал:

можливо можете підказати узагальнюючу картинку ? виходячи с середньостатистичних показників ? 

Я не спеціаліст з реконструкцій, звичайний забудовник, що побудував будинок своїми руками, я думаю так, якщо границя, по якій буде розбиратись будинок йде по капітальній стіні і ця стіна буде залишатись, то можна просто акуратно розбирати, якщо ж там якась некапітальна перегородка, то потрібно перш ніж чіпати зовнішні стіни залити всередині фундамент по границі розбору, звести стіну, яка б звязала між собою зовнішні стіни, а тільки потім розбирати те, що не потрібно. Але потрібно все оцінювати на місці, або бачачи детальний опис, малюнки/фотографії. В будь-якому випадку, перш ніж щось розбирати, треба забезпечити, щоб те, що має залишитися зберігало стійкість та не розвалилося

Змінено користувачем Maryan_bhfz
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую вам, хороша порада )

 

Як що ще в когось будуть припущення або хтось розуміється на таких справах буду радий вислухати )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Богдан32 сказал:

Дякую вам, хороша порада )

 

Як що ще в когось будуть припущення або хтось розуміється на таких справах буду радий вислухати )

Такие дома надо разбирать как неразорвавшийся снаряд.

Прежде чем трогать, максимально узнать конструктив.

Цитата

виходячи с середньостатистичних показників 

Нету такого для этого случая.

Раньше строили кто как мог, из говна и палок.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...