Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

с. Тарасівка, Київська обл. Будую будинок :)

dragon200

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, Сарочка сказал:

Та нормально, але по троху, краще не одночасно всі перемички . Армопояс бажано залити одночасно, звісно, але є нюанси , буває що шматками , це боляче в одного с самозамесом , але ничого аж прям страшного нема . В порівнянні з мауерлатом в одного і дахом, то взагалі , потім враження, що от армопояс ведрамі , от то було не складно.
Стяжка- так само носитиме ведрамі, і там взагалі варіантів нема , але ж обʼєми набагато більше. І це буде ще більш боляче , але не треба лякатися, Рамштайн в навушники ( Чі що полюбляєте заряджаюче і робити на автоматі, не рахувати, не думати коли вони все скінчиться і скільки ще залишилось)

Зараз  дуже тепло, на наступний день вже можна класти, все одно, більше одного ряда в одного не закидаєте зверху  перемички.

Армопоям планую лити бетононасосом разом зі сходами )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, normal сказал:

У додатка той самий двіжок як в онлайн калькуляторі, я потім просто сходи і плиту намалював на стінах, а звичайні роботяги збили опалубку, пов'язали і залили, у 2017 за роботу взяли 12000грн, потім так само ще вуличні сходи зробили

  Показать контент

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Дуже круто зроблено як для звичайних работяг. 

Цікаво скільки зараз така робота коштує в Київській області? 

Бачу у вас сходи плиткою покриті, не холодно взимку? Я планував дерево

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене вся підлога на першому з плитки і навіть коли працює ТП вона не дуже то і тепла і сходи не надто відрізняються, доводиться ходити в шкарпетках\тапках і тільки ось з червня можна босим, але і з ламінатом я ходив у шкарпетках, бо цілий день сидіти (навіть не торкаючись підлоги) наче більше ноги змерзають ніж коли ходиш

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

🚨🚨🚨Тріснули стіни!

У стінах в середині, у ряді де є армування крайні блоки тріснули по шву (клею), можливо я б це не помітив, але я по тих стінах пригаю і звернув увагу на дивний звук. Придивився і дійсно крайні блоки трохи відійшли на всіх трьох стінах, якщо сильно вгору давити вони рухаються на якісь мікрони, та і по шву видно мікротріщина. (Навіть на фото її не видно)

IMG_20240627_192042.thumb.jpg.e42909d934d6f34dd8297bd04e20552a.jpg

IMG_20240627_192035.thumb.jpg.a0da410356b4bfbe07910b808380cd25.jpg

Думаю що так сталось через армування не в клею а в ЦПС + адська спека, цпс і арматура нагрілася і потягнула за собою блок, а так як клей менш міцній за цпс то там і лопнуло

Першу стіну я з гаряча, розібрав, ледь розібрав. І приклеїв заново. Що робити із останнім двома? Теж розбирати перекладати чи так і залишити? Просто класти зверху і не паритись?

IMG_20240627_192032.thumb.jpg.9e01e489a21cbc6e39f774e98bd0fea1.jpg

Дуже вдячний за поради

 

 

 

Змінено користувачем dragon200
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви з трудом розібрали, значить тримається кладка міцно. Я б так залишив. Вагою верхніх блоків придавиться і все буде нормально. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, andry07 сказал:

Якщо Ви з трудом розібрали, значить тримається кладка міцно. Я б так залишив. Вагою верхніх блоків придавиться і все буде нормально. 

Теж так думаю, але чи допускається таке? Хочеться потім не кусати лікті 🙀 якщо дом завалиться 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строительство дома из газобетона - это некая технология, причём с кучей нюансов.

Я свечку не держал и что вы нарушили в этой технологии не знаю. Применение цпс точно не причина! А вот непонятные куски клей пены в вертикальных швах вызывают серьёзные вопросы...

Как поведёт себя кладка с учётом того что стена(ы) несущие и на них обопрутся ПК трудно прогнозировать. Возможно всё что должно треснуть - треснет и не приведёт к проблемам. А если деформации будут существенные тогда ...

Что делать!? - Перекладывать все стены вы не станете! Поэтому двигайтесь дальше! И как минимум постарайтесь следовать моим рекомендациям по устройству пояса и укладке ПК (я уже говорил, что эта технология помогает защититься от головотяпства и разных негараздів) :) !

  Ну и общий совет! Изучите и соблюдайте технологии.

Змінено користувачем tansss
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, tansss сказал:

Строительство дома из газобетона - это некая технология, причём с кучей нюансов.

Я свечку не держал и что вы нарушили в этой технологии не знаю. Применение цпс точно не причина! А вот непонятные куски клей пены в вертикальных швах вызывают серьёзные вопросы...

Как поведёт себя кладка с учётом того что стена(ы) несущие и на них обопрутся ПК трудно прогнозировать. Возможно всё что должно треснуть - треснет и не приведёт к проблемам. А если деформации будут существенные тогда ...

Что делать!? - Перекладывать все стены вы не станете! Поэтому двигайтесь дальше! И как минимум постарайтесь следовать моим рекомендациям по устройству пояса и укладке ПК (я уже говорил, что эта технология помогает защититься от головотяпства и разных негараздів) :) !

  Ну и общий совет! Изучите и соблюдайте технологии.

Дуже дякую за те що приділили ваш час! 

Я так розумію нічого критичного не сталося. 

Тобто можна продовжувати піднімати внутрішні стіни.

По поясу Вас зрозумів 🤝

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, dragon200 сказал:

Теж так думаю, але чи допускається таке? Хочеться потім не кусати лікті 🙀 якщо дом завалиться 🤣

Та ту тріщину навіть не видно. Ви би і не знали про неї якби по блокам не плигали. Будуйте далі і не заморочуйтесь. Утеплення будинку планується? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.06.2024 в 10:14, andry07 сказал:

Та ту тріщину навіть не видно. Ви би і не знали про неї якби по блокам не плигали. Будуйте далі і не заморочуйтесь. Утеплення будинку планується? 

Не знав би 1000%, але вже знаю), справа випадку. 

Утеплення, навіть не задумувався ще, бо мені здається до того ще далеко. Я думаю одну зиму подивитись як воно буде а там вже вирішувати. Але я б краще без утеплення обійшовся. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.06.2024 в 20:58, dragon200 сказав:

Думаю що так сталось через армування не в клею а в ЦПС + адська спека, цпс і арматура нагрілася і потягнула за собою блок, а так як клей менш міцній за цпс то там і лопнуло

Не фантазуйте , ні в якого ЦПР чи арматури , чи у них узятих разом не вистачить дурі щоб підняти 3м кладки .

Ви , коли викладаєте ряд блоків  та затираєте цей ряд теркою потім перевіряєте рівність 3м правилом ?

ПС.. І з якого переляку ви взялись армувати цих чотири блоки?

Вам  "tansss" дав Одну дієву пораду , вивчайте технології. Зайдіть на сайт будь-якого виробника ГБ та почитайте , де і як потрібно армувати ГБ.

Є на картинці місце , яке заармоване у вас на фото ?

1532024957_.thumb.png.aac89ea9ffacd7f0cc5d482007bd8a08.png

27.06.2024 в 20:58, dragon200 сказав:

крайні блоки трохи відійшли на всіх трьох стінах,

Якщо у вас на трьох стінах однакова проблема , - це означає , що ви точно щось робите не так.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.06.2024 в 18:38, andrey_ka сказал:

Не фантазуйте , ні в якого ЦПР чи арматури , чи у них узятих разом не вистачить дурі щоб підняти 3м кладки .

Ви , коли викладаєте ряд блоків  та затираєте цей ряд теркою потім перевіряєте рівність 3м правилом ?

ПС.. І з якого переляку ви взялись армувати цих чотири блоки?

Вам  "tansss" дав Одну дієву пораду , вивчайте технології. Зайдіть на сайт будь-якого виробника ГБ та почитайте , де і як потрібно армувати ГБ.

Є на картинці місце , яке заармоване у вас на фото ?

1532024957_.thumb.png.aac89ea9ffacd7f0cc5d482007bd8a08.png

Якщо у вас на трьох стінах однакова проблема , - це означає , що ви точно щось робите не так.

 

 

Які 3м? Зірвало верхні крайні блоки. Попри всі переконання що цпс такого не зробить я впевнений що це саме через цпс з фіброю + додатковим цементом + спека, блоки ті я мабуть перекладу, а от наступне армування буду на клею робити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, dragon200 сказал:

Які 3м? Зірвало верхні крайні блоки. Попри всі переконання що цпс такого не зробить я впевнений що це саме через цпс з фіброю + додатковим цементом + спека, блоки ті я мабуть перекладу, а от наступне армування буду на клею робити. 

100%, думаю, що саме така причина, я би теж переклав, чисто для самозаспокоєння, бо потім буду ходити і постійно підозріло на ту стіну поглядати. Може ще на майбутнє підгадувати так, щоб влеювати арматуру і одразу в той же день навантажувати зверху наступним рядом, так думаю точно не порве

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Maryan_bhfz сказал:

100%, думаю, що саме така причина, я би теж переклав, чисто для самозаспокоєння, бо потім буду ходити і постійно підозріло на ту стіну поглядати. Може ще на майбутнє підгадувати так, щоб влеювати арматуру і одразу в той же день навантажувати зверху наступним рядом, так думаю точно не порве

100% теж думаю, що якщо б той ряд накрив блоками все було ок. Але вже все) можливо комусь мій досвід буде корисним

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, dragon200 сказав:

Які 3м?

Я мав на увазі , після того як ви викладаєте ряд та затираєте стики , ви перевіряєте рівність цього ряду 3м. правилом ? 

Я веду до того , що можливо десь на кінці одного з рядів  є зазор , тобто ряд не абсолютно рівний. І після того як ви поклали зверху ще ряд чи два (не важливо) , а останній ряд заармували то всі попередні ряди просіли , а останній (так як заармований ) ні тому ви і бачите , відчуваєте тріщину.

ПС.. ІМХО. Тому я і звертаю вашу увагу на правилах армування стін. Бо не завжди воно йде на благо.

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.07.2024 в 13:53, andrey_ka сказал:

Я мав на увазі , після того як ви викладаєте ряд та затираєте стики , ви перевіряєте рівність цього ряду 3м. правилом ? 

Я веду до того , що можливо десь на кінці одного з рядів  є зазор , тобто ряд не абсолютно рівний. І після того як ви поклали зверху ще ряд чи два (не важливо) , а останній ряд заармували то всі попередні ряди просіли , а останній (так як заармований ) ні тому ви і бачите , відчуваєте тріщину.

ПС.. ІМХО. Тому я і звертаю вашу увагу на правилах армування стін. Бо не завжди воно йде на благо.

Доречі може і таке бути. Але я ж для того на клей класичний саджаю щоб ті 1 - 3мм нерівностей невілювати. ХЗ. Ті блоки вже переклав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готуюсь до встановлення опалубки. Надивившись інтернету було вирішено придбати турбогвинт для газобетону

BLAUGELB FK-T30

1300грн за 100 штук, я взяв 200. Виходить по 13 грн за штуку. Враховуючи те що вони не одноразові 🙂 думаю нормально буде.

На швидку руку спробував закрутити в газоблок, і дійсно тримає дуже добре, не порівняти із чорними і жовтими саморізами і турбогвинтами по бетону.

Далі зроблю більш детальний тест.

IMG_20240702_164153.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

По трохи іде робота...

IMG_20240703_210543.thumb.jpg.ee909394df4c2e4ad00f2119a1ebbb65.jpg

Закуплені дошки на опалубку і сходи

IMG_20240709_210127.thumb.jpg.15863489031ada7480389e293db29fc3.jpg

Опалубка майже змонтована, попередньо по лазерному рівню останній ряд вивів в 0.

IMG_20240709_210141.thumb.jpg.3c0bb890d006783520f5f1b2587529ca.jpgIMG_20240709_210141.thumb.jpg.3c0bb890d006783520f5f1b2587529ca.jpgIMG_20240709_210133.thumb.jpg.4c2573be62067603e0de06360a018af8.jpgIMG_20240709_210148.thumb.jpg.3fe38fe5f701aac5b54c801d6974ad9e.jpgIMG_20240710_210625.thumb.jpg.b5f4bd271903c342d5812438966c1a61.jpg

І нарешті вирішилось питання з електрикою, встановили стовп і лічильник, тепер чекаю як оформлять договір

IMG_20240710_160637.thumb.jpg.c1e6c235e74edaa3605888a91893abbe.jpgIMG_20240710_210903.thumb.jpg.2286937ac6db824609c2ce565444a3dc.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сарочка сказал:

40 см бетону, на армопоясі, потрібно додатково стягувати опалубку наскрізь

Наче 20. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.07.2024 в 12:58, ЯД сказал:

А вы чем то опалубку армопояса стягивает? Не разопрет бетоном?

Так, зверху буду стягувати, по середині ні, бо вона і так мертво стоїть, я туди гвинти спеціальні через кожні 20см крутив, штук 300їх там

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую перепроверить лазерный уровень - водяным. На больших расстояниях лазер даёт погрешность. И чем дешевле лазер - тем больше

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, dragon200 сказав:

Так, зверху буду стягувати, по середині ні, бо вона і так мертво стоїть, я туди гвинти спеціальні через кожні 20см крутив, штук 300їх там

Чому не використали для опалубки у-блоки ? 

ІМХО. Бетон потрібно ховати , щоб при оздобленні не було "мучітєльно больно". Різноріді матеріали при оздобленні потребують додаткових маніпуляцій. Краще цього позбутись ще на стадії кладки.

IMG_2880.thumb.JPG.30db378b5cf6dc9232e8538f3d341aff.JPG

IMG_2886.thumb.JPG.58d7c57cb72bdf221a90928007a47507.JPG

9 годин тому, Dendnepr сказав:

Рекомендую перепроверить лазерный уровень - водяным. На больших расстояниях лазер даёт погрешность. И чем дешевле лазер - тем больше

 

9 годин тому, Dendnepr сказав:

Рекомендую перепроверить лазерный уровень - водяным. На больших расстояниях лазер даёт погрешность. И чем дешевле лазер - тем больше

ІМХО. Водяним також потрібно вміти користуватись. З ним можна ще більше накосячити ніж з дешевим лазерним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...