Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подбор кабеля по мощности потребителя

Фрай

Рекомендовані повідомлення

Не знайшов відповідну тему тому пропоную задавати подібні питання тут

Зовнішній блок кондиціонера тимчасово був під‘єднаний пвс, рідко користуюсь, зараз хочу підключити до розподільчого щитка,

але не можу зрозуміти який перетин дроту має бути достатнім згідно потужності?

FD004207-CEB4-4A08-B624-32B1D761CCA4.thumb.jpeg.38e69b78698fcabca08bc0414cb9f944.jpeg


Дякую

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

Не знайшов відповідну тему тому пропоную задавати подібні питання тут

Зовнішній блок кондиціонера тимчасово був під‘єднаний пвс, рідко користуюсь, зараз хочу підключити до розподільчого щитка,

але не можу зрозуміти який перетин дроту має бути достатнім згідно потужності?
 

6C1DA736-C1AD-49FB-8208-E2C30DA0BB6D.thumb.jpeg.ecced8fb768b2ccae5058779a49e0fb0.jpeg

1. 

Якщо буде тільки один споживач, то достатньо і 3х1,5. Але враховуючи довжину, то стандартно беруть 2,5 мм.кв.

Автомат 16А.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!
Довжина буде 6,5 м, в принципі так і хотів на 2,5 як було, але знітили цифри на лейбі про 5,5 kW,
чи це не за ті кіловати мова?

бо тепер ламаю голову який автомат поставити?
 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

Дякую!
Довжина буде 6,5 м, в принципі так і хотів на 2,5 як було, але знітили цифри на лейбі про 5,5 kW,
чи це не за ті кіловати мова?

Нє, то не про те)))

В даному випадку нас цікавить вхідна (споживча) потужність - 2,25кВт/10,2А

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Фрай сказав:

Дякую!
Довжина буде 6,5 м, в принципі так і хотів на 2,5 як було, але знітили цифри на лейбі про 5,5 kW,
чи це не за ті кіловати мова?

 

То мощность охлаждения/ обогрева,

А ниже инпут - мощность на входе для генерации охл/ обогрева

инглишом ж по белому напечатано)

 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При струмі до 11,5А та перерізі 1,5 кв.мм. втрати не перевищать номінал (5%) при довжині кабелю до 20м. Треба тільки зауважити, що вітчизняний ПВС то не кабель а провід із всіма недоліками, що з цього витікають. Враховуючи довжину до 7 метрів, я б особисто, як для себе, все ж для стаціонарної проводки взяв би кабель ВВГ 3х1,5 або 3х2,5. ПВС то таке... Він буде трохи дешевшим, і за нормами начебто проходить, але ж для стаціонарного підключення, особливо з виходом назовні (хоч і в трубці) не призначений.

Змінено користувачем Vladdi
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vladdi сказал:

При струмі до 11,5А та перерізі 1,5 кв.мм. втрати не перевищать номінал (5%) при довжині кабелю до 20м. Треба тільки зауважити, що вітчизняний ПВС то не кабель а провід із всіма недоліками, що з цього витікають. Враховуючи довжину до 7 метрів, я б особисто, як для себе, все ж для стаціонарної проводки взяв би кабель ВВГ 3х1,5 або 3х2,5. ПВС то таке... Він буде трохи дешевшим, і за нормами начебто проходить, але ж для стаціонарного підключення, особливо з виходом назовні (хоч і в трубці) не призначений.

Офф.

Якщо вже бути до кінця чесним і послідовним))), то підключення окремого електроприймача (в нашому випадку кондиціонер) проводом з'єднувальним типу ПВС, ніяк не суперечить Нормам. Ось коли ПВС, а ще гірше ШВВП, застосовуються у стаціонарній проводці , з подальшими розгалуженнями, з'єднаннями, і тд, це заборонено. Ну і мегометр наше усьо!)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Firetuf сказав:

Ось коли ПВС, а ще гірше ШВВП

А чим ШВВП гірше ПВС в стаціонарній проводці? Це ж ті самі проводи, просто по-іншому запаковані в зовнішньо ізоляцію, яка має різну механічну стійкість, але в стаціонарної проводки практично нема механічого навантаження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

А чим ШВВП гірше ПВС в стаціонарній проводці? Це ж ті самі проводи, просто по-іншому запаковані в зовнішньо ізоляцію, яка має різну механічну стійкість, але в стаціонарної проводки практично нема механічого навантаження.

Ніт, це не тіж самі.

Опір ізоляції різний. Тому і вимоги щодо максимальної робочої напруги різні.

В мене є такий собі особистий вираз "міцний" кабель.  Так от ВВГ, чи моя мрія "безгалогенний полімер " - це більш міцний кабель. І ізоляція, і перенавантаження, і зовнішні умови, і срок служби і тд. все краще. А там все менше і гірше. Якось так)

Змінено користувачем Firetuf
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!
ось ще питання, маю пряме підключення з щитка до бойлера кабелем 3Х6.

До нього підключив інвертор і маю проблему яку рекомендують лікувати прокладенням окремого «нуля».

треба тягнути 6 квадратів чи можно 4?
(завтра їду купувати моножилу і хочу знати напевне)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

переріз кабеля треба рахувати згідно з навантаженням...

image.thumb.png.2c3f250b4fe0a884545f37720b512ef0.png

але якщо інші вже 6, то краще 6 і брати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Фрай сказал:

треба тягнути 6 квадратів чи можно 4?

Трифазні кабелі із зменшеним перерізом нульового дроту використовувались для підключення трифазних струмоприймачів з рівномірним навантаженням на фази (насамперед то були трифазні двигуни верстатів та інших механізмів на виробництвах). У випадку, якщо навантаження нерівномірне,  використовуються кабелі з рівномірними перерізами всіх провідників. А що у Вашому випадку? Підключення кабелем 3х6 натякає, що то є однофазний струмоприймач...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Фрай сказал:

Дякую!
ось ще питання, маю пряме підключення з щитка до бойлера кабелем 3Х6.

До нього підключив інвертор і маю проблему яку рекомендують лікувати прокладенням окремого «нуля».

треба тягнути 6 квадратів чи можно 4?
(завтра їду купувати моножилу і хочу знати напевне)

Вам потрібен окремий чистий нуль? Краще тоді в кабелі задійте жилу заземлення під "другий" нуль, а бойлер заземліть окремою жилою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...