Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

з єднанная алюмінія з мідним проводом

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

По іронії долі, зустрів вранці інженера проектанта по енергетиці. Перше , що він сказав - це переход на клеми)

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, МаТраС сказал:

ясно. світло не показник. обічгівач 2 квт- показник)

ваго подбирать надо , и на подделку можно нарваться. болт , гайка и гровер плюс изолента сверху- надежнее будет

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, igorrius сказав:

ваго подбирать надо , и на подделку можно нарваться. болт , гайка и гровер плюс изолента сверху- надежнее будет

головне щоб ізолента була синя :lol:

що там ваго підбирати треба, тут вже ж написали модель клем.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Dr.Yura сказал:

модель клем

да, вышеуказанная модель предназначена и для меди, и для алюминия - но там максимальеый ампераж почти впритык , у 222   и 221 серии ампераж выше, но они не для алюминия.

Надо , чтоб автомат был не выше 16 ампер и наверное никакой гибкой медной жилы , только моножилу пихать в ту вагу

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, igorrius сказав:

да, вышеуказанная модель предназначена и для меди, и для алюминия - но там максимальеый ампераж почти впритык , у 222   и 221 серии ампераж выше, но они не для алюминия.

Надо , чтоб автомат был не выше 16 ампер и наверное никакой гибкой медной жилы , только моножилу пихать в ту вагу

Клема WAGO 2273-242 для 2 провідників 2.5 мм² (мідь + алюміній) з пастою 24 А (2273-242)

Источник: https://panelectro.ua/ua/catalog/klemma_wago_2273_242_dlya_2_provodnikov_2_5_mm_med_alyuminiy_s_pastoy_24_a_2273_242.html
© Panelectro.ua

 

тут про це писали.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dr.Yura сказал:

з пастою 24 А

жидковато как то . хочется запаса. Допустим автомат поставили , чтоб не выбивало - 20 ампер 

такой автомат , если не ошибаюсь  держит час  номинал1,13     итого 22,6 ампер- почти впритык.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, igorrius сказав:

жидковато как то . хочется запаса. Допустим автомат поставили , чтоб не выбивало - 20 ампер 

такой автомат , если не ошибаюсь  держит час  номинал1,13     итого 22,6 ампер- почти впритык.

а шоб не вибивало то можна й без автомату, а то ще витрати на автомат який вибиває...:lol:

а що по старому алюмінію можна щось більше 16Ампер ганяти... тут мідь інколи тепла при постійному навантаженні більше 3,5кВт

на такий алюміній я б взагалі автомат до 10А поставив, невідомо в якомі він там стані.

колись зєднював старий алюміній якому було років 20 з новим , просто скруткою, і це все зашпаклював , то при тривалому навантаженні 2-2,5кВт при триманні руки на стіні було відчутно тепло, це був тимчасовий варіант на 3-4місяці.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorrius сказал:

жидковато как то . хочется запаса. Допустим автомат поставили , чтоб не выбивало - 20 ампер 

такой автомат , если не ошибаюсь  держит час  номинал1,13     итого 22,6 ампер- почти впритык.

це номінальний струм, це з запасом, так само як номінальний у вашого автомата 20 ) в ютюбчике повно роліків де нагружають по самі помідори, інша справа скільки витримає ізоляція на 2мм люмуне (і я як довго) і чи треба на неї давати навіть 20.

А так є в них 221 моделі на 40a під шостий переріз і в тч під многожилку і пасту окремо продають для тих кому мало, набили і погнали ну якщо прям треба нашось (я такі ставив на духовку/варочну) в коробку але звичайно на мідь, бо не довіряю я гвинтам там куди ніхто більше не залізе і звичайно не протягне їх більше ніколи.

"Rated current is the current flowing in an electrical device when it is supplied with the rated voltage and delivers its rated power. Thus, the rated current refers to the amperage for which the electrical device is designed."

image.thumb.png.ff21404c2d454c808c18bdca31f50f98.png

Змінено користувачем standov
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я колись паяв люміній свинцевим припоєм з допомогою ацетилсаліцинової кислоти :) 

Заранічне тільки механічне з'єднання і тільки з антикорозійною струмопровідною пастою. Можна в одну гільзу засунути і мідь, і алюміній, але алюміній спочатку треба обмазати пастою і обжати нікельованим наконечником, а потім вже можна запресовувати з міддю в іншій гільзі. Але я б таке робив, якщо з якоїсь причини з'єднання треба заштробити в стіну. Якщо є розпоільча коробка чи підрозетник, то з вагами простіше і можна потім роз'єднати, правда я б всеодно обжимав алюміній в наконечник, щоб не возитися з пастою в самій клемі.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Я колись паяв люміній свинцевим припоєм з допомогою ацетилсаліцинової кислоти :) 

Заранічне тільки механічне з'єднання і тільки з антикорозійною струмопровідною пастою. Можна в одну гільзу засунути і мідь, і алюміній, але алюміній спочатку треба обмазати пастою і обжати нікельованим наконечником, а потім вже можна запресовувати з міддю в іншій гільзі. Але я б таке робив, якщо з якоїсь причини з'єднання треба заштробити в стіну. Якщо є розпоільча коробка чи підрозетник, то з вагами простіше і можна потім роз'єднати, правда я б всеодно обжимав алюміній в наконечник, щоб не возитися з пастою в самій клемі.

Хлопці, можна так?)

Номінальний (експлуатаційний) режим, це одне. Є питання по аварійному!!! А Коли КЗ???!!!!!! Коли перенавантаження. ????? Тут один хлоп порекомендував тряпчаною ізолювати????? Це щоб краще горіло? Давайте не будемо в технічній темі флудити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Firetuf сказав:

Є питання по аварійному!!! А Коли КЗ???!!!!!! Коли перенавантаження. ?????

Ви про автоматичні вимикачі чули?

 

PS. У вас істерія чи дефіцит уваги? Можна обійтись одним знаком оклику і одним знаком питання, щоб передати суть свого повідомлення.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Dr.Yura сказав:

Клема WAGO 2273-242 для 2 провідників 2.5 мм² (мідь + алюміній) з пастою 24 А (2273-242)

Источник: https://panelectro.ua/ua/catalog/klemma_wago_2273_242_dlya_2_provodnikov_2_5_mm_med_alyuminiy_s_pastoy_24_a_2273_242.html
© Panelectro.ua

 

тут про це писали.

я так розумію,що в цій клемі, що лівий зажим,що правий однакові?

ну і знутрі з єднувальна пластина теж з одного сплаву чи металу?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, МаТраС сказал:

я так розумію,що в цій клемі, що лівий зажим,що правий однакові?

ну і знутрі з єднувальна пластина теж з одного сплаву чи металу?

так, більш того вона відрізняється від "звичайної" 2273 тільки наявністю пасти всередині, паста продається окремо тому можна взяти будь яку вагу (хоч 221 якщо у вас многожилка мідна) набити туди пасти і буде взагалі пушка-ракєта. А можна купити готову з пастою 2273 і в будь який отвір

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, standov сказал:

вагу (хоч 221 якщо у вас многожилка мідна) набити туди пасти і буде взагалі пушка-ракєта

у меня ваго 222 серии поплавилась, долго не мог понять, от чего периодически подванивает горелой электропроводкой .

лучше наверное брать вышеописанную серию для алюминия WAGO 2273-242 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igorrius сказал:

ваго 222 серии поплавилась

точно ваго? бо 222 копіювали в кожному китайському подвалі, 221 якось в цьому плані більш "надійні"

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.04.2023 в 10:18, Dr.Yura сказав:

Клема WAGO 2273-242 для 2 провідників 2.5 мм² (мідь + алюміній) з пастою 24 А (2273-242)

Источник: https://panelectro.ua/ua/catalog/klemma_wago_2273_242_dlya_2_provodnikov_2_5_mm_med_alyuminiy_s_pastoy_24_a_2273_242.html
© Panelectro.ua

 

тут про це писали.

я так розумію, що можна і нею перейти з 2,5 алюмінька на 1,5 мідь без проблем?

а є якийсь перевірений диллер, що оригінал продає на дрібні сумми, бо тут сумма від 1000, а проводка і тп вже куплено. зостались ваго?

Змінено користувачем МаТраС
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, МаТраС сказав:

Наблюдатетель мені нагадує якогось мовчазного ман яка))

Воно так і є. Він багатьох переслідує  не тільки на цьому форуму. Його би енергію і наполегливість та в правильне русло! Але де там, як "шпаківня свистить та протікає"... :(

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МаТраС сказал:

я так розумію, що можна і нею перейти з 2,5 алюмінька на 1,5 мідь без проблем?

а є якийсь перевірений диллер, що оригінал продає на дрібні сумми, бо тут сумма від 1000, а проводка і тп вже куплено. зостались ваго?

Аксіома продає(точно подавала до війни) в роздріб. Так можна перейти з 2.5 на 1.5 (я так і роблю інколи, коли розетки гвинтові, щоб не шлейфувати на гвинтах я беру вагу багатополюсну на ній з 2.5 переходжу на жмут 1.5 в підрозетніку і ними вже розключаю розетки (але то я собі, ви так не робіть))

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, standov сказав:

Аксіома продає(точно подавала до війни) в роздріб. Так можна перейти з 2.5 на 1.5 (я так і роблю інколи, коли розетки гвинтові, щоб не шлейфувати на гвинтах я беру вагу багатополюсну на ній з 2.5 переходжу на жмут 1.5 в підрозетніку і ними вже розключаю розетки (але то я собі, ви так не робіть))

Так в мене без варіантів . Однозначно там один перехід на 1.5. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.04.2023 в 08:29, МаТраС сказал:

По іронії долі, зустрів вранці інженера проектанта по енергетиці. Перше , що він сказав - це переход на клеми)

Все дворовое освещение, розетки на алюминевых магистралях и клемниках. И в щитке и по месту. Там 200 метров по проводу было, больно по деньгам для меди. 9 лет все работает. Болгарки, сварки и вся фигня. В одном месте поставил 2273 вагу. Сгорела через пару лет. Заменил на клемник.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...