Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Побудова курника :)

Богдан32

Рекомендовані повідомлення

Отже маю таку проблему, 

маю ділянку ( часний сектор ) на якій стоїть старий будинок ( в майбутньому планував будувати там ще один новий ) але поруч забудовник сусід викупив ділянку і намагається впихнути туди 2 4поверхові будинки з квартирами, гроші по закону зробили свою справу.

Будинок він хоче побудувати в притул до мого паркану ( відступом 1 метр ), зрозуміло що мені не хочеться такого сусідства адже 12 метрова стіна над головою абсолютно ні до чого.... 

 

В мене питання... я видивився що по нормам від курника має бути відступ 15 метрів. То чи можу я поки не почалося будівництво сусіда, побудувати там маленький курник і тим самим зайняти місце під будівництво  завдяки нормам ДБН що дозволять йому будувати лише за 15 метрів від курника ?

Виглядає смішно але просто не знаю що робити... жили, горя не знали, а тепер мало того що війна так ще і з*явилося таке недобропорядне сусідство :(

чи може хто підкаже як бути ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Богдан32 сказал:

гроші по закону зробили свою справу

Я думаю, що в цих словах криється відповідь на ваше запитання, чи допоможе курник, впевнений, що не допоможе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Богдан32 сказал:

Отже маю таку проблему, 

маю ділянку ( часний сектор ) на якій стоїть старий будинок ( в майбутньому планував будувати там ще один новий ) але поруч забудовник сусід викупив ділянку і намагається впихнути туди 2 4поверхові будинки з квартирами, гроші по закону зробили свою справу.

Будинок він хоче побудувати в притул до мого паркану ( відступом 1 метр ), зрозуміло що мені не хочеться такого сусідства адже 12 метрова стіна над головою абсолютно ні до чого.... 

 

В мене питання... я видивився що по нормам від курника має бути відступ 15 метрів. То чи можу я поки не почалося будівництво сусіда, побудувати там маленький курник і тим самим зайняти місце під будівництво  завдяки нормам ДБН що дозволять йому будувати лише за 15 метрів від курника ?

Виглядає смішно але просто не знаю що робити... жили, горя не знали, а тепер мало того що війна так ще і з*явилося таке недобропорядне сусідство :(

чи може хто підкаже як бути ?

кто первый оформил строительстьво, тот и прав

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там будівництво ще не оформлено.

 

але цікаво на скільки така ідея має право жити ? чи це безглуздо ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Біжить в архітектуру, та отримуйте Стройпаспорт на щось маленьке. Наприклад, гараж.

Сусід вже не зможе отримати дозвіл на будівництво.

Хоча навряд це ойго зупинить.

Но в вас буде козир для перемовин з ним.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.03.2023 в 16:37, Богдан32 сказал:

там маленький курник

Чтобы отпугнуть соседа лучше маленький свинарник построить)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
27.03.2023 в 08:59, DimaF сказав:

Чтобы отпугнуть соседа лучше маленький свинарник построить)

І поставити мангал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...