Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноэтажный дом 11х11 с подвалом. Покритикуйте плс.

Дмитрий Ф

Рекомендовані повідомлення

Для ТС, Вам дали дуже слушну пораду шукати ділянку на якій є схил, зазвичай вони продаються дешевше і там можна реалізувати Ваш задум...так це буде цоколь + підвал, але вся площа буде корисною,особистий досвід  )) у мене так зроблено і я дуже вдячна Господу, що у нас так...цоколь- гараж, ванна кімната, комора, котельна та житлова кімната (30 кв. м)...можна жити автономно при потребі і не  бігати нагору...я додала проект, ми зробили менший, але суть така сама

dom_remmers01_23-11-223.pdf

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про бейсменты в США и Канаде. Достаточно интересная тема, потому что все те кто хочет строить подвал, и в том числе я аппелируют именно к этому опыту. Так как тут народу куча высказалось против подвалов, пошел я изучать их опыт, почему у них можно, а у нас нельзя. К чему я пришел и что выяснил:

1. Бейсмент строится по монолитной несьемноопалубочной технологии. У нас есть такое, но мало кто строит потому что само домостроительство у них и у нас отличается. У нас в основном строят каменное, а у них картонное... Т.е. нагрузка на фундамент разная, а значит и цена на фундамент разная

2. У бейсмента есть 2 назначения:

2.1. Увеличение площади на маленьком участке. Там как оказалось участки в основном от 6 до 10 соток, а дома они любят строить будь здоров, возможно как раз из-за проблем со звукоизоляцией, но это не точно.

2.2. В штатах где периодически дома сдувает, люди прячутся в бейсментах от ураганов.

3. Есть мнение что бейсменты строят как бункер после Карибского кризиса, но что-то мне подсказывает что нет. Бункеры они почему-то отдельно всегда строят, как отдельную конструкцию.

Вобщем я с вашими аргументами против подвала завис (((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я в бейсментах побачив дві великі раціональні ідеї - розміщення в них інженерних служб та комунікацій, залишаючи наверху максимум корисної площі під власне житло. По друге, це збільшує теплоефективність всього будинку. Я б собі саме так і робив. Не думаю що в Канаді тепліше ніж в Україні і не чув щоб вони мерзли в своїх паперових будинках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Дмитрий Ф сказав:

Вобщем я с вашими аргументами против подвала завис

Ніхто не казав, що підвал це погано, якщо впевнені у заробітках, то будуйте - але у вас не підвал, а повноцінний опалювальний житловий поверх, через 10 років будете з дружиною жити на 60м2, а опалювати все життя 200м2, якщо впевнені у пенсії, то робіть. І попрацюйте над плануванням, бо ні меблі не позначені, якісь незрозумілі ROOM 31...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дмитрий Ф сказал:

Вобщем я с вашими аргументами против подвала завис (((

А я против всех))... я за подвал. Если с умом подойти к этому вопросу... и если человеку реально необходим подвал - нужно делать, он себя оправдает. Ни один из моих Заказчиков, у которых в проектах был подвал об этом не пожалели... хотя я их в то время пытался убедить этого не делать. Это вопрос потребностей и приоритетов.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стены монолит или ФБС... разница в деньгах около 20%... разницу можно увеличить, если блоки взять б/у-шные. А вот плиту перекрытия в нынешних обстоятельствах по любому нужно делать монолитную... мм200-250.

34.thumb.jpg.b7103c77fd285ee0653e6735551019b3.jpg

10.thumb.jpg.caa5e1f9aa95af2bbc19fec8b3febcc3.jpg

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Стены монолит или ФБС... разница в деньгах около 20%... разницу можно увеличить, если блоки взять б/у-шные. А вот плиту перекрытия в нынешних обстоятельствах по любому нужно делать монолитную... мм200-250.

34.thumb.jpg.b7103c77fd285ee0653e6735551019b3.jpg

10.thumb.jpg.caa5e1f9aa95af2bbc19fec8b3febcc3.jpg

 

Хорошо и сколько стоит условный подвал в доме 11 на 11? Подушка + Крышка. Потому как цены плавают от 15к до 40к. И тут вообще не понятно ) Вот по вашему опыту сколько это обычно выходило?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если из комбинированных блоков делать, теоретически стены подвала не должны быть дороже стен дома. Или стены подвала должны быть обязательно толще стен дома?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Enot123h сказав:

если из комбинированных блоков делать

Залишилося придумати як такі блоки гідроїзолювати :)))) 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дмитрий Ф сказал:

Хорошо и сколько стоит условный подвал в доме 11 на 11? Подушка + Крышка. Потому как цены плавают от 15к до 40к. И тут вообще не понятно ) Вот по вашему опыту сколько это обычно выходило?

Нет, так не получится... у всех разные размеры, разные материалы и в разное время строились. И я приблизительно называть цифры не умею... но я могу посчитать смету по готовому проекту, привязанному к реальному участку, с точностью до гривны.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.03.2023 в 13:59, Дмитрий Ф сказав:

я уже если не ошибаюсь уже 8 раз переезжал по Украине ) и честно говоря как-то подустал

Вместо того, чтобы один раз переехать за пределы Украины...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, vadimv сказал:

Вместо того, чтобы один раз переехать за пределы Украины...

хто б казав :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, vadimv сказал:

Вместо того, чтобы один раз переехать за пределы Украины...

мда... вроде форум про строительство, а у вас все про эмиграцию... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Дмитрий Ф сказав:

мда... вроде форум про строительство, а у вас все про эмиграцию... 

Возможно, вы не в курсе, но эта тема тут была наиболее популярной.

С 2013 года так точно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Если по теме, то я начал рассматривать вопрос без подвала и возможностью защитится от вторичного поражения с помощью ставней как в мамаде толщиной 1см. Размышляю о ставнях раздвижных, так как вес одной ставни где-то в районе 150кг. Естественно эту историю нужно будет как-то двигать и не в ручную.

Типа такого 

image.thumb.png.496f1382b805f654737605c279d024b9.png

или такого

image.thumb.png.0a52f6e29f4c67ad007c0b4b7d158913.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Дмитрий Ф сказал:

мда... вроде форум про строительство, а у вас все про эмиграцию... 

Не зважайте. Людям властиво навішувати власні страхи і сумніви на інших.

А щодо підвалу-цоколя, то якщо вас ця думка не покидає, то будуйте, не сильно прислухайтеся до чужих вам людей з абсолютно іншими уявленнями про житло.Тільки будуйте так, щоб він використовувався постійно, війна не вічна. Котельня, літня кухня зі своїм виходом, пральня, комора і т.д., все це можна винести в цоколь і користуватися, а при потребі використовувати як укриття. Чотири дитини це велика родина, у вашому випадку той простір буде не на стільки зайвим. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Дмитрий Ф сказав:

Так. Если по теме, то я начал рассматривать вопрос без подвала и возможностью защитится от вторичного поражения с помощью ставней как в мамаде толщиной 1см. Размышляю о ставнях раздвижных, так как вес одной ставни где-то в районе 150кг. Естественно эту историю нужно будет как-то двигать и не в ручную.

И как вы их будете двигать не вручную при отсутствии электричества?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Yull сказав:

пральня,

Це питання...Не дуже зручно бігати   з брудними речами с першого поверху вниз і потім все тягнути наверх. Комора для чого? Якщо для кухні, то краще, щоб, запаси зберігались поряд з кухнею, бо не набігаєшься.

26 хвилин тому, Yull сказав:

Не зважайте. Людям властиво навішувати власні страхи і сумніви на інших.

Згодна з вами.  Але пікантність в тому, що люди намагаються давати поради, якими самі не скористались ні раніше, ні зараз.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Yull сказав:

Не зважайте. Людям властиво навішувати власні страхи і сумніви на інших.

А щодо підвалу-цоколя, то якщо вас ця думка не покидає, то будуйте, не сильно прислухайтеся до чужих вам людей з абсолютно іншими уявленнями про житло.Тільки будуйте так, щоб він використовувався постійно, війна не вічна. Котельня, літня кухня зі своїм виходом, пральня, комора і т.д., все це можна винести в цоколь і користуватися, а при потребі використовувати як укриття. Чотири дитини це велика родина, у вашому випадку той простір буде не на стільки зайвим. 

Ну, так от же була слушна порада:

 

23.03.2023 в 16:09, irina1969 сказав:

Для ТС, Вам дали дуже слушну пораду шукати ділянку на якій є схил, зазвичай вони продаються дешевше і там можна реалізувати Ваш задум...так це буде цоколь + підвал, але вся площа буде корисною,особистий досвід  )) у мене так зроблено і я дуже вдячна Господу, що у нас так...цоколь- гараж, ванна кімната, комора, котельна та житлова кімната (30 кв. м)...можна жити автономно при потребі і не  бігати нагору...я додала проект, ми зробили менший, але суть така сама

dom_remmers01_23-11-223.pdf 1 \u041c\u0411 · 29 завантажень

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, allanek сказав:

Але пікантність в тому, що люди намагаються давати поради, якими самі не скористались ні раніше, ні зараз.

Це не зовсім так. Люди завчасно евакуювалися з міста, яке більше місяця перебувало під обстрілами і в оточенні

Замість того, щоб сидіти в погрібі.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, allanek сказал:

Це питання...Не дуже зручно бігати   з брудними речами с першого поверху вниз і потім все тягнути наверх. Комора для чого? Якщо для кухні, то краще, щоб, запаси зберігались поряд з кухнею, бо не набігаєшься.

Моя основна думка про постійне використання, а як саме то вже діло індивідуальне. 

Я порівнюю свою сім'ю з однією дитиною і кумів з трьома, і це дуже велика різниця в об'ємах закупів, зберігання і т.д. Там тільки для всього дитячого "транспорту" окреме приміщення треба)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Yull сказав:

а як саме то вже діло індивідуальне. 

Я це для того написала, щоб ТС задумався, який варіант зручніше для його родини))). Коли є різні думки по вирішенню питання, то завжди є привід задуматись, що зручніше, тому що багато чого починаєш розуміти не до початку, а вже після того, як побудувався.

тут не питання, хто правий, тут питання, як кому зручніше)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...