Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

гарантія на обладнання

NBB

Рекомендовані повідомлення

підкажіть будь ласка, купив котел Протерм мені його встановили, я сплатив за пуск системи

далі сказали взернуись в ГАЗПІКСЕРВІС для постановки котла на гарантію, менеджер навзада вартість 460 грн транспортні витрати та 690 грн послуги іненера ( не зрозмів за що,а лое ок)

приїхав інженер, зробив все, за  оплату сказав, що тільки трансорті, все інше безкоштовно

ну ок

 

сьогодні телефонує менеджер і каже виьачте сплатіть 690 грн, бо інженер не знав, що Ваоіант безкоштвно,а Протерм плтано

кажу Ви вже б визначились і скажіть за, що горошу..ну послуга інженера за пуск котла......автомат вмикати за 690 грн?

 

 

розкажіть будь ласка, чи реально я маю за це платити, бо вперше стикаюсь з платною гарантією.......і така контора може закритись завтра і що тоді? в мене гарантія від виробника......частинку від гарантійного талону вони забрали

 

я розумію, що контора хоче на цьому заробити,а але як коректно по закону? дякую

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • NBB змінив заголовок на гарантія на обладнання

только что звонили сказали что гарантия один год,а если я хочу три как было указано в документации, то каждый год гарантии  1500 грн

раньше им Протрем компенсировал этого сейчас нетто просто так им неинтересно работать бесплатно, выезд заполнение гарантийного талона и щелкнуть автомат 1150 грн 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пошлите их нахер! )

я платил за допгарантию, а потом они вдруг перестали брать на гарантию.

Прояснил ситуацию сам, оказывается мой котел и так нормальный, минимум 5 лет проработает без проблем вот они и снимают пенку на ровном месте.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...