Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, allanek сказал:
10 часов назад, Фрай сказал:

Гармонія, гліцінія у наших умовах чудово росте.

Це, якщо не бачите, яка вона буває там, де тепло.

Та наче ж бачив, але я реаліст і не порівнюю те "тепло" з нашим, проте й нас деякі сорти ростуть і радують.

Сфоткаю або знайду старі фото.

Я вважав, що то пенісетум, а дружина каже міскантус.

Тричі купував кортадерію рожеву і жодного разу вона такою не була, але ж написано так. :grin:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, allanek сказав:

Чекала, коли скажеш, що то не міскантус) В мене нема, але думки про нього  і бажання його посадити не залишають.

 

 

 

 

хі-хі, я люблю назви )) у мене є, але йому у мене холодно (( ті що в захищенних місцях квітнуть, гарні такі, а ті що на відкритих місцях просто лист і все, краси ніякої бо краса у тих пухнастих китицях

 хі-хі другий раз )) не бачила ти КОЛЮЧИХ троянд...Leda  на їх фоні як метросексуал  з барбер шопу🙃

Глицинія . Тільки 2 сорти у нас квітнуть постійно,білий не пам"ятаю, а бузкова Wisteria macrostachya (Глициния макростахия)  "Blue Moon'

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, irina1969 сказав:

хі-хі, я люблю назви ))

🤣

 

3 хвилини тому, irina1969 сказав:

не бачила ти КОЛЮЧИХ троянд...Leda  на їх фоні як метросексуал  з барбер шопу🙃

І добре, що не бачила, бо зупинилась вчасно. Троянди в моєму саду, то вплив масового психозу:p. С самого початку не збиралась їх саджати, але...воно ж гарно і може мені потрібно теж:grin:. Добре, що швидко схаменулась і ті троянди, що залишились, то гарнюні і мене не дратують, бо не хворіють, не вибагливі і будуть гарно квітнути і без того, щоб їх годувати; легко обрізати і головне, квітнуть або постійно, або з невеликою перервою.

2 хвилини тому, irina1969 сказав:

Глицинія . Тільки 2 сорти у нас квітнуть постійно,білий не пам"ятаю, а бузкова Wisteria macrostachya (Глициния макростахия)  "Blue Moon'

7 хвилин тому, Фрай сказав:

я реаліст і не порівнюю те "тепло" з нашим, проте й нас деякі сорти ростуть і радують.

  І не квітнуть так, як повинні. А мати в саду ліану ради ліани, то є більш привабливі, для цього, рослини, які в нас гарно почуваються.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Це, якщо не бачите, яка вона буває там, де тепло. Поки, той рік, були, с березня по травень, у Вроцлаві, надивилась я і що таке місто в магноліях, і що таке гліцинія в квітах. В порівнянні з тим, як вона квітне в нас,  то сльози на очі навертаються. Там, наче і листя того нема на гілках, одні квіти звисають . В нас такого ніколи не бачила.

Точно таке,мені і казали колись! І да, її можна в нас ростити,але там багато танців з бубном(( а як виявилося,з мене садівник некудишній))от тому,тіко любуюсь іноді на фото ,на Гліцинію. Ну вже дууужеее прекрасна рослина!!!🔥А сіко ще ,Бог створив краси у Світі ,мммм ,любоватися-неперелюбоватися всім!!!😍

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Harmonia сказав:

а як виявилося,з мене садівник некудишній))

Та я теж не гуру-садівниця. Все прийде з часом. Питання лише в тому, скільки часу буде витрачено на те, щоб зрозуміти, який сад вас не буде дратувати. Бо складається враження, коли читаєш форуми чи спостерігаєш в житті, то мета наших людей зробити сад таким, щоб покласти там і час, і здоров'я. А треба навпаки, щоб сад приносив задоволення і праця в ньому теж.

Я, наприклад, так і не змогла полюбити вирощування розсади та порпання на городніх грядках. І роблю це лише тому, що перчик-помідорчик та травки з городу це смачно і їси чистий продукт, а не хімічний.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

Та я теж не гуру-садівниця. Все прийде з часом. Питання лише в тому, скільки часу буде витрачено на те, щоб зрозуміти, який сад вас не буде дратувати. Бо складається враження, коли читаєш форуми чи спостерігаєш в житті, то мета наших людей зробити сад таким, щоб покласти там і час, і здоров'я. А треба навпаки, щоб сад приносив задоволення і праця в ньому теж.

Я, наприклад, так і не змогла полюбити вирощування розсади та порпання на городніх грядках. І роблю це лише тому, що перчик-помідорчик та травки з городу це смачно і їси чистий продукт, а не хімічний.

аа))про мої не руці ,а лапки ,я сама з себе іноді сміюсь))ось тому ,мені подобається ,які думки Ви маєте,на рахунок саду! А саме -" покласти там і час, і здоров'я. А треба навпаки, щоб сад приносив задоволення і праця в ньому теж. "

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Harmonia сказав:

хм..Алла,а що я такого смішного написала? чому така реакція?:unknown:

 Я згодна з тим, що ви кажете. Якби був в "реакціях" смайлик зі звичайною усмішкою, то поставила б такий  смайлик. Бо смайлик з пальцем догори не зовсім відповідає тому, що я читала ваш допис з доброю усмішкою. Але добре, вже поміняла.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, allanek сказав:

 Я згодна з тим, що ви кажете. Якби був в "реакціях" смайлик зі звичайною усмішкою, то поставила б такий  смайлик. Бо смайлик з пальцем догори не зовсім відповідає тому, що я читала ваш допис з доброю усмішкою. Але добре, вже поміняла.

Алла,та все добре!!!)) просто не зрозуміла і запитала) Краще запитати,чим собі щось видумувати))головне ,тепер ми зрозуміли одна одну💐

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дівчатка,сподобалась мені ,ще Цинерарія. Поділіться досвідом ,будь-ласка,як що в кого є?! Підійде вона,до терміну -безпроблемний сад у догляді ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

І не квітнуть так, як повинні. А мати в саду ліану ради ліани, то є більш привабливі

Згадав чому не взяв гліцінію, дуже назва не не подобається.

Глянув у довідник, як на мене то відрізнити міскантус від пенісетума доволі просто - по кінчикам? )

У пенісетума колоски, а у міскантуса "хвости", от міскантус і пампасну траву важче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Фрай сказав:

пампасну траву важче.

Пампасні траві холодно у нас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Harmonia сказав:

Цинерарія. Поділіться досвідом

Досвіду нема,  я від неї відмовилась. Чому не пам'ятаю:lol:, але, якщо відмовилась, то щось з нею не так. В сенсі догляду. І хіба її в нас вирощують не як однолітню рослину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, allanek сказав:

 І хіба її в нас вирощують не як однолітню рослину?

Да?! а я й не знала ,що вона однолітня! Наче ж ,такі красиві сизі кущики ,навіть зимою в снігу,такі як і літом. 

..чи може я взагалі зплутала її,з іншою рослиною:unknown:Ну добре,тоді значить ,то певно не Цинерарія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, вона не однолітня. Але її в нас вирощують, як однолітню тому, що вона теплолюбна і може не витримати мінусову температуру. Але я не впевнена, що то про цінерарію. На  клумбах в Києві її висаджують кожного року нову. Краще, щоб вам про неї розповів хтось, в кого вона росте).

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Harmonia, дуже дякую. Отримала трояндочку, вже і посадили. Це моя перша троянда, давно подобаються саме плетисті. Але то місця не було, то шось заважало, то не на часі. Мабуть, це перша весна, коли я навіть ДУМКИ НЕ МАЛА забажати посадити собі троянду. Дякую! Дуже хочу, шоб прижилась!

Пам'ятаю були такі фантастичні думки посадити троянди уздовж паркана у великі контейнери з обрізаних металевих бочок (там асфальт і нема землі). 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ольга, не посчитайте жлобом, но выкопать, выслать или привезти такой саженец стоит большого напряга и пр.

в машину мне он не влезет, а живу в селе не совсем в Киеве и не совсем по соседству с вами. )

Хотел выставить здесь на продажу для донатов на ЗСУ, но подумал, блин, а как же я его буду передавать? :unknown:
и махнул рукой.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Фрай сказал:

Ольга, не посчитайте жлобом, но выкопать, выслать или привезти такой саженец стоит большого напряга и пр.

в машину мне он не влезет, а живу в селе не совсем в Киеве и не совсем по соседству с вами. )

Хотел выставить здесь на продажу для донатов на ЗСУ, но подумал, блин, а как же я его буду передавать? :unknown:
и махнул рукой.

 

 

))))

Та тю на Вас!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Фрай сказал:

Ольга, не посчитайте жлобом, но выкопать, выслать или привезти такой саженец стоит большого напряга и пр.

в машину мне он не влезет, а живу в селе не совсем в Киеве и не совсем по соседству с вами. )

Хотел выставить здесь на продажу для донатов на ЗСУ, но подумал, блин, а как же я его буду передавать? :unknown:
и махнул рукой.

 

 

Это Ваше "не посчитайте жлобом" одного происхождения с моим "не выгляжу ли я попрошайкой и любительницей халявы" ... ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, voglya сказав:

не выгляжу ли я попрошайкой и любительницей халявы" ... )

Ні, не виглядаєте. Навпаки, це добре, що завдяки темі, є можливість мінятися чи дарувати одне одному рослини. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, voglya сказав:

Harmonia, дуже дякую. Отримала трояндочку, вже і посадили. Це моя перша троянда, давно подобаються саме плетисті. Але то місця не було, то шось заважало, то не на часі. Мабуть, це перша весна, коли я навіть ДУМКИ НЕ МАЛА забажати посадити собі троянду. Дякую! Дуже хочу, шоб прижилась!

Пам'ятаю були такі фантастичні думки посадити троянди уздовж паркана у великі контейнери з обрізаних металевих бочок (там асфальт і нема землі). 

Оля,Доброго вечора! І Вам дякую,що написали!💐Теж, дуже бажаю,щоб прижилася у Вас трояндочка!!!І що б була/цвіла, Вам на радість!!!❤️:friends:💐

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, voglya сказал:

Это Ваше "не посчитайте жлобом" одного происхождения с моим "не выгляжу ли я попрошайкой и любительницей халявы" ... ))))

Та тю на вас! ))))

сейчас его высота больше двух метров без корня, крону в ширину почикал, но все равно.

Пока чикал нечаянно загнал колючку под ноготь и желание копать пропало, но все равно уберу бо он скоро зацветет

3181FA9B-ED06-4B6C-B4A2-E5353CF706D3.thumb.jpeg.339a355e0e777a1ab6ab08f446bb32ba.jpeg

И все это снова посыпется в воду.

73D3CD20-F039-4057-B832-EC33BAF4C247.thumb.png.87ba9d1b853317dba84a838cd977ce9a.png

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хіба тюльпани вже квітнуть? Бачила в себе крокуси і мускарі розквітли, але тюльпанам наче ще рано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...