Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, irina1969 сказал:

тіко не сумах !!!! у мене він на дачі вже великий за парканом, так паростки вже всюди ((

Ага. А я ще здуру тикнула кампсис під заборчик у садочку. Так він гарно зацвів, помаранчевими квітками громофончиками. А тоді чи тут на форумі, чи десь вичитала, що скоро не буде у мене ні садочка, ні забочика, бо дуже агресивне.

Але, воно ж з першого разу не доходить. Пересадила під електричний стовп на вулиці. Все літо на старому місці посадки видирала кореневу поросль. А тиждень тому попалися мені відео в Ютубі про кампсис. Подивилася і побігла корчувати з-під електричного стовпа. Тепер ходжу і дивлюся, щоб уже в двох місцях поросль не полізла🤕

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dendnepr сказал:

может надо было гербицидом его? чтоб в корни попало и не лезли?

Як в цьому році буде знову лізти, то певно що покроплю гербіцидом. Просто поруч же ще куча рослин, не хочеться і їх ненароком побризкати. То мабуть треба буде вдягти товсті рукавички та просто намазати той кампсіс руками

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Як в цьому році буде знову лізти, то певно що покроплю гербіцидом. Просто поруч же ще куча рослин, не хочеться і їх ненароком побризкати. То мабуть треба буде вдягти товсті рукавички та просто намазати той кампсіс руками

Можна ще спробувати шприцем прямо в нього проколоти. Кампсис це жесть. Моя мама вже років 3 виводить і ніяк, ніби пропадає, а на весну знову лізе десь поруч

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про кампсіс. Схоже, що пісок йому не до вподоби, бо він в мене років 10 росте і тихенький зовсім. Колись мені знайома дала два пучка порослі, я віткнула в двох місцях біля паркану. Він досі ще не доліз до верху паркана. Про поросль нема і думки в одного. В другого є, але дуже обережна, бо пустив кілька кореневих відростків, та вони так і сидять тихенько, нікуди не лізуть. Тож кислий пісок, то йому зовсім не подобається. Ніякого добрива, тільки вода і розпечений паркан влітку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Yull сказал:

Можна ще спробувати шприцем прямо в нього проколоти. Кампсис це жесть. Моя мама вже років 3 виводить і ніяк, ніби пропадає, а на весну знову лізе десь поруч

Я колись, "на зоре огодничества", виводила хрін гербіцидом. Наколола йому того гербіцида в коріння, через тиждень приїхали на дачу, а він як влупив у ріст, та такий гарний та зелений, наче я його тим гербіцидом підгодувала. Хрін я таки вивела, але іншим методом. Як гербіцид кампсису не допоможе, то управу на нього я знайду))

1 час назад, allanek сказал:

Про кампсіс. Схоже, що пісок йому не до вподоби, бо він в мене років 10 росте і тихенький зовсім. Колись мені знайома дала два пучка порослі, я віткнула в двох місцях біля паркану. Він досі ще не доліз до верху паркана. Про поросль нема і думки в одного. В другого є, але дуже обережна, бо пустив кілька кореневих відростків, та вони так і сидять тихенько, нікуди не лізуть. Тож кислий пісок, то йому зовсім не подобається. Ніякого добрива, тільки вода і розпечений паркан влітку.

Може, йому дійсно кислий пісок не подобається, а може він готує вам сюрприз. Він може декілька років прикидатися дуже гарним хлопчиком, а потім починає нахабніти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Nic-олаевна сказав:

Може, йому дійсно кислий пісок не подобається, а може він готує вам сюрприз. Він може декілька років прикидатися дуже гарним хлопчиком, а потім починає нахабніти.

10 років прикидається? Хто знає? нічого не можу стверджувати. але там, поряд, росте спірея і він виростив кореневу поросль прямо в середині куща спіреї. Вже 3 роки так і сидить там, стирчить гілкою і все. Побачимо, що з того вийде)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось, якщо є час і бажання, подивіться. Я як побачила розмір того кампсису, мені аж погано стало. Садівник хоч дуже його і не сварить, але картина вражаюча:

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наташа, щось в мене тому кампсісу не подобається. Бо сусідка посадила років 5 тому і в неї він вже заповз на сосну метрів на 5 заввишки. Тому , гадаю, що в мене він не хоче рости, не моя то рослина. Як і бузина з червоним листям. В мене нема проблем з хвойними, але ялівець Стрікта, любий з них, відмовляються рости і все тут. Щоб я не робила, де б не садила- ні. Мабуть, в кожного є така рослина, що не хоче рости в вашому саду. Може і забобон, але на мені працює:oops:

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Наташа, щось в мене тому кампсісу не подобається. Бо сусідка посадила років 5 тому і в неї він вже заповз на сосну метрів на 5 заввишки. Тому , гадаю, що в мене він не хоче рости, не моя то рослина. Як і бузина з червоним листям. В мене нема проблем з хвойними, але ялівець Стрікта, любий з них, відмовляються рости і все тут. Щоб я не робила, де б не садила- ні. Мабуть, в кожного є така рослина, що не хоче рости в вашому саду. Може і забобон, але на мені працює:oops:

 

щось в цьому є...я дуже люблю наперстянки, але скільки я іх на дачі пересадила, але ніхт ((...вже біля дому я посадила-добра людина продала надлишок своєї розсадиі і я купила якусь низеньку у флорапрактик💔 і вони ( тьху 3 рази) квітнуть та сіються килимом, якісь секретик такі є ...на фото то вже насіялись

image.thumb.png.5361fb40508f3da7d6b53cef96a54e08.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, irina1969 сказав:

і я купила якусь низеньку у флорапрактик💔

Дуже співчуваю сім'ї, не могла читати, коли вони написали, що більш нема їх розплідника та ще й роботу шукали, любу, бо поїхали в чому були. Клята війна і кляті ті, хто привів її на нашу землю. Флорапрактик любила, рослини вони любили і цінували свою роботу та репутацію.

16 хвилин тому, irina1969 сказав:

я дуже люблю наперстянки,

Я тільки почала в них закохуватись, збиралась замовити  у Флорапрактик на весну, але настало 24.02 (

Тож, хай вони в тебе насіваються та ростуть. Читала, що з ними не завжди буває легко. Якісь не капризні, а з якимось треба домовлятись.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 я Наташу знала тільки по телефону, але вона мене добила ( в гарному сенсі) ...вони тільки почали продажі і я там щось у них замовила...телефонує мені Наташа  і каже " по Вашому замовленню все ок, але у нас тут така ситуація, можна ми вам в замовлення покладемо шт 6-10 горщиків з сон-травою, бо у нас її багато і вона може пропасти"...тобто просто взяли та подарували💟

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, вона завжди була дуже привітною, дуже. І завжди казала так, як є, а не те, щоб швидко продати. Я їх часто згадую, то бережи ті квіти, що від них є, то гарна аура.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене кампсіс росте під парканом вже 3 роки и має блідий вигляд. Частково вимерз. Щось ви тут расказали лякалок)) Може й треба ойго видалили.

Змінено користувачем Gitan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був на батьківщині на гробках, побачив у кума тачку на винограднику, вициганив, порадував куму, що нарешті вона не буде заважати, бо вже 5років стоїть без діла, вся поржавіла.

в машину не влазила то довелось болгаркою попрацювати, розібрати.

тепер вже три дні з відпустки витратив,

3B862E60-55C1-48F2-BEE5-F2130D824D46.thumb.jpeg.8de889e4c9d06c025aa85db3a601759b.jpeg

шкурю

45EB35BE-7EAE-44E6-998A-CC8753E829B1.thumb.jpeg.265df457e80f66bda0e10a1af26ca9de.jpeg

грунтую

7C8A99EE-23FC-44C9-83F0-496D4011D0B3.thumb.jpeg.42751f9e22e5f82f8ab3afd47cc92deb.jpeg

фарбую, проробляю варіанти.

Вже знаю де буде стояти, але без землі, все у вазонах. )

от, не мала баба клопоту, купила порося! ))

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.04.2023 в 17:50, allanek сказал:

Наташа, щось в мене тому кампсісу не подобається. Бо сусідка посадила років 5 тому і в неї він вже заповз на сосну метрів на 5 заввишки. Тому , гадаю, що в мене він не хоче рости, не моя то рослина. Як і бузина з червоним листям. В мене нема проблем з хвойними, але ялівець Стрікта, любий з них, відмовляються рости і все тут. Щоб я не робила, де б не садила- ні. Мабуть, в кожного є така рослина, що не хоче рости в вашому саду. Може і забобон, але на мені працює:oops:

 

Може, воно і на краще?

Я люблю щоб все було у мене під контролем. Якщо я саджаю рослину, то вона не повинна "виходити за рамки пристойної поведінки". Хто не слухається - того за чуприну і в компостер.

Якщо кампсис у вас веде себе скромно, то це ж добре. Бо я так зрозуміла, що його поросль корчувати, то задоволення ще те

А от щодо "не своєї рослини", думаю ви праві. У кожного є така рослина. Іноді і не одна. Я заспокоюю себе тим, що дійсно, не можна ж посадити у себе всю флору світу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Фрай сказал:

 

Вже знаю де буде стояти, але без землі, все у вазонах. )

от, не мала баба клопоту, купила порося! ))

 

Коли доробите та поставите як плануєте, покажіть. Думаю, буде гарно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я з питанням. Хтось "грався" з вербеною бонарською та має досвід ? Цікавить, якщо посіяти насіння, чи потрібні "бубни з танцями"? Вже кілька років дивлюсь на цю рослину, але, зараз, тиняюсь садом, без натхнення, може щось нове якось зацікавить? Все, що читаю-бачу про неї, то посіяв і все. Але, завжди є "але".

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, delic сказав:

Підкажіть, будь-ласка, назву рослини.

IMG_20230430_133102955_HDR.jpg

керія

 

12 хвилин тому, allanek сказав:

Я з питанням. Хтось "грався" з вербеною бонарською та має досвід ? Цікавить, якщо посіяти насіння, чи потрібні "бубни з танцями"? Вже кілька років дивлюсь на цю рослину, але, зараз, тиняюсь садом, без натхнення, може щось нове якось зацікавить? Все, що читаю-бачу про неї, то посіяв і все. Але, завжди є "але".

 

хтось грався )) її краще сіяти під зиму, во в природі вона так і насівається, зараз краще купити розсаду і один раз посадиши вивести її буде складно, але я її дуже люблю і тому не виводжу...на фото все самосів ))

20210808_110509.jpg

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, дякую. А тепер скажи, восени на що вона стає схожа? Ії треба висмикувати? І як вона себе поводить, коли вітер дме? Чи ії треба садити десь в затишному місті? В мене була думка біля забору  приткнути.

На задньому плані, ближче до забору,  то теж вона?

Мене Марта роздратувала вербеною. Я тобі давала посилання на її сад.  Як та сойка, без зупину тарахтить про неї. І головне, стоїть біля неї і кущів волотистої гортензії. Вербена з неї ростом, китиці гортензій більш за її голову. І її сад мені подобається тим, що там стільки усіляких дрібниць, яким вона приділяє увагу. І в неї ще такий гарний бордюр з брунери:crazy:

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, allanek сказав:

О, дякую. А тепер скажи, восени на що вона стає схожа? Ії треба висмикувати? І як вона себе поводить, коли вітер дме? Чи ії треба садити десь в затишному місті? В мене була думка біля забору  приткнути.

На задньому плані, ближче до забору,  то теж вона?

Мене Марта роздратувала вербеною. Я тобі давала посилання на її сад.  Як та сойка, без зупину тарахтить про неї. І головне, стоїть біля неї і кущів волотистої гортензії. Вербена з неї ростом, китиці гортензій більш за її голову. І її сад мені подобається тим, що там стільки усіляких дрібниць, яким вона приділяє увагу. І в неї ще такий гарний бордюр з брунери:crazy:

 вона, вона ))

  квітне до морозів, але як на мене вона і взимку красива, бо не б!ється морозом, а якщо ти хо мати самосів, то суцвіття просто обов"язково залишити, щоб насіння визріло, впало, за зиму промерзло і потім вуаля у тебе повно самосіву там де тобі треба...пересадку переносиль нормально, я потім її прибираю там де вона не потрібна і переношу туди де потрібна )) любить сонячні місця, до грунтів байдужа, вітер витримує нормально

 це дуже достойна рослина і я Марту чудово розумію...може в умовах Польщі вона і зимує у нас може десь там щось перезумувати, але то лотерея

 на фото на задньому плані горта "Геркулес" яка сама по собі не маленька  

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, irina1969 сказав:

може в умовах Польщі вона і зимує

У Марти ні, бо  вона десь в районі Варшави, вона каже, що в неї сама насівається. Так само, як і ти кажеш).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...