Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, allanek сказав:

Іра, чи то в мене щось з зором, чи то зовсім десь в іншому місці. Але я пам'ятаю, що вчора, коли читала твій допис про огірки, пеларгонію та добриво, ну не бачила я цих фото. От що хочеш кажи, але не було їх тоді:crazy: Чи ти їх пізніше додала, чи то інет в мене гальмував та вони пізніше завантажились? Чи то так вплинула тема з мега- тролем форуму  pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif, прости Господи🤣.

Спокойствие, только спокойствие ( с), все норм не було їх, мені було ліньки писати новий пост, тим більш не було нічого нового і я просто додала в старий фотки, ти думаєшь чому я в модери пішла, щоб робити такі дива🤣

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

Дякую. Цікавий опис, у нас в продажу такого нема. Якщо купувати, то тільки інтернетом. А ціна то дуже гарна. Я б таке додавала в теплицю, бо вона у нас на одному місці уже 5 сезонів (чи 4, не пам'ятаю), то бачу що там грунт почав біднішати. Я додаю восени під перекопку суперфосфат, а навесні Курник, але бачу що того мало.

Пеларгонії дуже гарні. Скільки штук у вас посаджено на ящик і який приблизний літраж ящика? Хочу в наступному році з одного ящика виселити фуксію і посадити туди червону Каліопе, але ніяк не визначусь, скільки їх туди запхати, 2 чи 3. Ящик у мене літрів на 8, глибокий, але короткий

Це добриво тільки по інету, я замовляю на Укрпошту

Про ящики, там різні і 80 см, і 90, і 50 бо треба було заповнити пройми на терасі і все щоб було сіре та однакове..в 50 одненька, в 80 та 90 скільки впихнула, де 3 де 4..літраж приблизно 16 та 18 літрів...якщо треба знайду точно

PS, Наталка Діденко, та що пище про погоду, попередила  🫣що сьогодні / завтра дуже потужна магнітна буря, як ксже моя свекруня- страшетельна, так що бережіть себе

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Сарочка сказав:

З городом в цьому році все погано. Огірків  в мене майже не було, і всі вже жовти. Помідори взагалі ще не почалися толком. Багато довелося викинути через то, що попеклись на сонці. Баклажан з перцем радують- от прям дуже гарні 

пеларгонія що з насіння вирощувала мені такі сподобалась. Гарно расте і на північній стороні і що в горщиках на сонці. На сонці кущі менші, в тені більш пухнасті 

IMG_0533.jpeg

А я казала  )) що ці " метелики" гарні

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж спіймала себе на думці, що ці "метелики" ампельних пеларгонії мені подобаються, навіть, більше, чим набиті кульки того ж Чемпіону. В мене , таки, заквітли пеларгонії, старі суцвіття зрізаю, нові з'являються. Але заквітли набагато пізніше, чим зазвичай. Тож, повторюю, що це не моє, обрізати на зиму, тримати десь в темному холодному приміщенні і , майже, всю весну та початок літа дивитись на лопухасті кущі. лопухів мені і так в саду вистачає.

Наташа згадала за гортензію Полар Бір. Можна мати безліч сортів, але ця гортензія ніколи не загубиться серед них. Дійсно, красуня. Восени, коли обрізала, то зменшила кількість гілок. І це вплинуло на китиці. Вони гарні і рясні. Кущі вкриті  китицями. Тож краще залишати менше гілок, бо цвітіння потужне і враження, що кількість китиць тільки збільшилась.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...