Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Yull сказал:

в такі часи живемо, що то все не важливо. Якось мусимо втриматися і пережити цей жах, хоч інколи здається що не буде тому кінця. В квартирі вже б певно криша поїхала б, а так вийду, щось подлубаюся в городі, пополиваю квіти то якось на голову легше.

В цих словах все наше сьогодення((

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю тут есть понимающие в хвойных)

Вот такие есть 2 елочки, метров под наверное 5

И как по мне они ну очень близко и часть веток переплетается. Хотелось отсадить одну, но я думаю что это может убить и вторую (к тому, что ещё и отсаживаемая может загнуться)

Реально ли отсадить без потерь? И страшно ли такая близость или нет?

IMG_20240519_133500567_HDR.thumb.jpg.920823356b20453ae500478f67ef093d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальна парочка!Хочете посварити їх?Щоб засохли обидвоє від розлуки..?🙂  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.05.2024 в 11:05, Yull сказал:

А в такі часи живемо, що то все не важливо. Якось мусимо втриматися і пережити цей жах, хоч інколи здається що не буде тому кінця. В квартирі вже б певно криша поїхала б, а так вийду, щось подлубаюся в городі, пополиваю квіти то якось на голову легше.

А я знайшла віддушину і на роботі розкопала та засадила квітами усі клаптики, де немає асфальту.
Дуже відволікає від думок.

зображення_viber_2024-05-28_13-31-51-432.jpg

зображення_viber_2024-05-28_13-31-52-917.jpg

зображення_viber_2024-05-28_13-31-52-953.jpg

зображення_viber_2024-05-28_13-31-52-984.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Уж послала, так послала" (мультік) або звіт про обіцянку чоловіку купити йому колуна Фіскарс.

Повертаючись до розмови про сокири Фіскарс. Сокиру купили, крапку поставили. Була думка купити Fiskars Х25 XL, але...послала😁 чоловіка в Епік, бо там  є відділ офіційного продажу Фіскарсу. Поїхав, все подивився, потримав обидва Х21 L і Х25 XL...подумав і вирішив, що Х21 буде зручніше. Х25 важчий і  здавалось, що дуб їм колоти буде краще. Але потримавши його в руках, вирішив взяти Х21, для нього вага Х25 виявилась недоліком.

Стосовно фінський чи ні. Топори зроблені в Фінляндії, лопати та все інше, якщо зроблено в Польщі, то на інструменті написано, що то зроблено в Польщі. І ще є Китай, якісь садові ножиці. Сказав, що то зовсім погана якість, навіть читати не треба, видно і так, одразу відрізняється від іншого Фіскарсу.

Мені подобається колористичний тандем блакитна ялина + пухироплідник з червоним листям. Поки дивилась на них, згадала, що ця струнка ялина куплялась кракозяброю без верхівки, бо хотілось якоїсь ялинки-раскоряки. На те, що ця раскоряка згадає, що вона  струнка красуня, я не сподівалась. Але хто звертає увагу на мої бажання. Відростила собі верхівку ця кракозябра і швидко стала гнати її вгору (фото5). Що я з того мала, видно на наступному фото 6, за тсугою, на задньому плані виросла зовсім не така раскоряка, як я собі мріяла. Верхівку стала гнати з одного боку крони, а гілки всі пішли на другий бік. Я до чого веду розмову? До секатора:grin:. За його допомогою зробила так, як я вирішила, а не те, що вона собі надумала. Тепер маю гарну ялинку з усіх боків. Взагалі мені подобається, що ялини можна формувати, як завгодно.

Якщо в когось є думка завести собі кипарисовик горіхоплідний Філіферу Нана чи Філіфера Аурея, вони в мене є,  тож показую колір обох (останнє фото), для порівняння. Санголд теж маю. Всі  три сорти подобаються, вони добре почуваються на Київщині, зовсім не примхливі, не хворіють, на вибрики погоди не реагують.

 

 

1716999660254.JPEG

1716999655108.JPEG

1716999648631.JPEG

1716993677178.JPEG

IMG_4377.JPG

IMG_6182.JPG

1716993699135.JPEG

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті маю вільний час та натхнення щось написати. От так виглядає троянда, про яку розповідала више, що прибрала кущ, бо заважал, сама троянда мені ну дуже подобається буде квітнуть так аж до морозів без ярко виражених хвиль. Ну тобто такій собі букет получился.

Останні іриси . Дуже подобається жовта троянда Казіно. Вона дуже ароматна. Квітка величезна, флорібунда,колір гарний, ярко виражений жовтий, майже не вигорає, води не боїться  Із поганого, вона дуже колюча, і потребує укриття, чого я ніколи не роблю, то вона постійно обмерзае, тому не плітучка, а кущ звичайний. То хочу щось подібне по квітки, саме жовтого кольору , все теж саме, але щоб не обмерзала. Може в кого є щось подібне

Обожнюю піони. Запах лишає розуму, тому майже весь кущ квітне в мене дома, бо кожен день тягну нови квіткі, пока на кущі нічого не залишається 

1716893308393668.thumb.jpeg.506f4e9b17605572423c52d18391baeb.jpeg

IMG_5213.jpeg

IMG_5208.jpeg

IMG_5217.jpeg

IMG_5212.jpeg

IMG_5222.jpeg

 

1716894046940369.jpeg

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 от про піони, а також бузок, жасмін та інші пахучки ( я людина-ніс і тому для мене це важливо)...піони це такі особи, які і в будинок наповнюють ароматом, як би запрошуючі сад в дім...в ландшафт іх також можна вписати, але для мене це прості ( анемоновидні) піони, а самі пахучі то старовинні французцькі сорти, махрові та набиті😕 ...у мене старовинні сорти залишились на старій ділянці і сусіди розбирають на букети, дякую що не викопують🤪

 буду на осінь копати ось цей піон, бо знаю куди його посадити, кому треба маякуйте, бо мені стільки не треба ...сорт  Chocolate Soldier

 

 

Прихований текст

green-edem.com.ua/ru/piony/pion-chocolate-soldier/

 

image.thumb.png.040c8f0546132e69955a61d0d952b4e9.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, irina1969 сказав:

 от про піони, а також бузок, жасмін та інші пахучки ( я людина-ніс і тому для мене це важливо)...піони це такі особи, які і в будинок наповнюють ароматом, як би запрошуючі сад в дім...в ландшафт іх також можна вписати, але для мене це прості ( анемоновидні) піони, а самі пахучі то старовинні французцькі сорти, махрові та набиті😕 ...у мене старовинні сорти залишились на старій ділянці і сусіди розбирають на букети, дякую що не викопують🤪

 буду на осінь копати ось цей піон, бо знаю куди його посадити, кому треба маякуйте, бо мені стільки не треба ...сорт  Chocolate Soldier

 

 

  Показати вміст

green-edem.com.ua/ru/piony/pion-chocolate-soldier/

 

image.thumb.png.040c8f0546132e69955a61d0d952b4e9.png

 

 

Хочу, звісно. То встану в чергу. Я позаминулому році купила красний і жовтий.( сорті записани , але на памʼять не згадаю) Ціна була вражаюча за столь маленькій корінчик в 10 см товщиною з олівець.

По ітогу за два рокі ще жодної квіткі не було і тількі по 1 пагону, то я не знаю коли тих квіток дочекаюсь. Був ще в мене деревовидний 1 . Рос 2 рокі, потім не вийшла с зими.але не сумувала і більше не замовлю деревовидний. Не схожа квитка на піон в моему розумінні.. 

Бузок то теж моя слабкість, в моему житті богато чого повʼязано з бузком. В тому числі і то, що я опинилась в Україні. Особливо люблю махрови , вони більш ароматни. Шукала духі с соло бузка. Так ничого достойного не знайшла, щоб саме бузок схожий на живий і без домішок чогось іншого, по крайній мірі спочатку

обожнюю жасмин, дуже подобається запах. Тож туалетна вода Том Форд жасмин руж, такі мені дуже подобається 

піон і троянда все що я ніжно кохаю подобается поеднання саме цей парочки в Хлоє.

 Ще люблю біли лілії, щоб пахли до дурману. Ввечері подобаються сурфініі запах, чім більше, тім краще. В общем для мене сад, то спочатку запах, все інше потім :) 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Сарочка сказав:

Хочу, звісно. То встану в чергу. Я позаминулому році купила красний і жовтий.( сорті записани , але на памʼять не згадаю) Ціна була вражаюча за столь маленькій корінчик в 10 см товщиною з олівець.

По ітогу за два рокі ще жодної квіткі не було і тількі по 1 пагону, то я не знаю коли тих квіток дочекаюсь. Був ще в мене деревовидний 1 . Рос 2 рокі, потім не вийшла с зими.але не сумувала і більше не замовлю деревовидний. Не схожа квитка на піон в моему розумінні.. 

Бузок то теж моя слабкість, в моему житті богато чого повʼязано з бузком. В тому числі і то, що я опинилась в Україні. Особливо люблю махрови , вони більш ароматни. Шукала духі с соло бузка. Так ничого достойного не знайшла, щоб саме бузок схожий на живий і без домішок чогось іншого, по крайній мірі спочатку

обожнюю жасмин, дуже подобається запах. Тож туалетна вода Том Форд жасмин руж, такі мені дуже подобається 

піон і троянда все що я ніжно кохаю подобается поеднання саме цей парочки в Хлоє.

 Ще люблю біли лілії, щоб пахли до дурману. Ввечері подобаються сурфініі запах, чім більше, тім краще. В общем для мене сад, то спочатку запах, все інше потім :) 

я маю декілька ІТО гибридів і чесно кажучі не розумію от такого вау захоплення, і ще менше не розумію конячі ціни на них, купила коли ще не знали що це, ну от дізналась )) єдина перевага , як на мене, красивий лист до осені...з жовтих у мене один Lemon Chiffon,але він умовно жовтий, дуже гарний і по кольору він, як прирости на ялині Белобок, дуже подобаються такі нюансиimage.thumb.png.3cb3ee492d1e10e5bb32f7aaf3d3e716.png

з піонів подобаються піони серії Корал, вони дуже красиво змінюють колір і квітнуть довго, АЛЕ вони не для аромату, а скоріше навпаки ))

щодо ароматів в саду, я вже писала що була приголомшена ароматом лоха (Elaeagnus angustifolia) він є в пропозиціях по Україні..диво дивне

за піони зрозуміла🤝

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

3 години тому, Сарочка сказав:

туалетна вода Том Форд жасмин руж, такі мені дуже подобається 

Том Форд мої улюблені аромати. А пробували  Black Orchid, VELVET ORCHID, PATCHOULI ABSOLU ?  В Брокарді був (давно там не була) відділ нішевих ароматів, Тома Форда там було достатньо і жіночого, і чоловічого. Це магія запахів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

 

 

Том Форд мої улюблені аромати. А пробували  Black Orchid, VELVET ORCHID, PATCHOULI ABSOLU ?  В Брокарді був (давно там не була) відділ нішевих ароматів, Тома Форда там було достатньо і жіночого, і чоловічого. Це магія запахів.

І мої. Трошкі маю декілька ароматів

Neroli Portofino- так пахнет весна

Jasmin Rouge . ну то жасміновий жасмін

Soleil Blanc- бесподобна тубероза с присмаком кокоса и морського вітру на губах. Це літо і сонце

Lost Cherri- вішня в коньяку. Смачний. Точніше це солодка вішня , подарували на новий рік 2022 це запах нового ріку, до війни, коли ми ще не знали, що все скоро полетить шкереберть. Не користуюсь, не можу, бо наче коли обираю саме його нюхну кришечку і на слезу пробіває. Можливо с часом, не зараз

чекала на весну 2022 повинна була дійти до нас новинка Rose de Chine і я хотіла її придбати даже без тесту, бо по отзивам і опісу парфюмеров крітіков, то створили не перевершене поєднання рози і піона в кристале льоду. Даже якщо б не смогла носіть, то точно хотіла би мать на полочку, щоб мать спогади літа взимку. Хотіла сменіть Хлою, бо в ней все подобається , вот тількі не стійка. Потім було не до того, досі не придбала. Может треба знав подумать. Бо мої рози хороші і так саме зараз одразу с піоном квітнуть, то буде згадка про цей час.

Ще закінчився Bitter Peach. Чомусь тоді мені подобався жасмин с відтінком корочки апельсину и бергамоту. Второй флакон не куплю- устала від нього. Потім з цого аромату чомусь почали ліпить геть все подряд ,напевно він був якісь час модний, з нього дістали соло ноти и напхали всюду від палочек ароматизаторів до відддушки в авто. 

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Ніколи чомусь не звертала уваги на парфюми Тома Форда  .... завжди подобались так би мовити чудернацькі парфюми,   на першему місці був і залишається Issey Miyake, покупала всі його аромати з серії L'Eau d'Issey і лімітовані, і масмаркет...зараз нічого не купую(( бо не хочу нічого на собі носити-бісить, да і гроші є куди витратити ...  з минулого життя маю свій Брокард, вчора розбирала речі з квартири знайшла 2 запечатаних коробки  Estee Lauder та HERMES, хай ще полежать може перейдуть в стан вінтаж🤣

і ще  , у нас було свято першого огірка )) сорт БЬОРН F1,  хрумали під градом за вікном

 image.thumb.png.dd14b8764886690d7350247e02e72b79.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, irina1969 сказав:

 Ніколи чомусь не звертала уваги на парфюми Тома Форда  .... завжди подобались так би мовити чудернацькі парфюми,   на першему місці був і залишається Issey Miyake, покупала всі його аромати з серії L'Eau d'Issey

Взагалі не дуже полюбляю розмови про парфюми чи креми, тому що це суто особисте сприйняття. Ти на Тома Форда не звертала уваги, а мені Issey Miyake зовсім не моє. Хтось дуже полюбляє Герлайн, а мені вони дуже тяжкі, такий собі дорогий варіант совдеповської Шахерезади. 

Але що цікаво. Коли "одягаю" Опіум(червоний) або Пуазон (зелений), часто до мене підходять і молоді дівчата з питанням про те, що це за такий смачний шлейф запаху; і жінки  старшого віку теж підходять та питають, що це за запах, такий знайомий, але не можуть згадати. До речі, на "Чорну Орхідею" Тома Форда теж така сама реакція. 

Про сприйняття. У Шанель, крім "5", є ще і " 19", вони дуже відрізняються між собою. 19 легкий та м'який, наче вітерець, наповнений запахом весни. Вони завжди в мене є. Але, якщо "5" завжди в фаворі, то "19" тільки під настрій. І пояснити собі, чому так, я не можу.

7 годин тому, irina1969 сказав:

..зараз нічого не купую

 Я нічим не користуюсь з початку вторгнення, просто не можу, тільки іноді відчиняю шафу, беру в руки флакони, вдихаю аромат і наче опиняюсь в тому житті, до 24.02. Коли Аня згадала про парфюми, теж було відчуття, наче це спогади з того, мирного, життя. Тож залюбки потеревеняла про це. 

PS. Коли чоловік  бризкається Нуаром від Лаліка до нього теж підходять з питанням, що це за парфюм...і теж жінки🤣. Аромати чоловіку вибираю завжди я 😁

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, irina1969 сказав:

ще  , у нас було свято першого огірка )) сорт БЬОРН F1,  хрумали під градом за вікном

 Це ж ті , що ти показувала маліпусенькими:Bravo:? Пожинаєш лаври огірки теплиці?

От навіщо я це побачила? Тільки вчора чоловік питав чи поїдемо в теплицю за розсадою помідорів, вже і грядку підготував, обіцяв, що і доглядати буде. Але я вчора дала рішучий опір його домаганням:grin:, бо на грядці треба постійно колупатись, а я не маю такого бажання - товктись там , бо поки ще не в тому стані, щоб скакати, наче по помідорам з перцями. А тут ти з тарілочкою...і почалось...думки...- а може поїхати, може посадити🤭?

Стосовно граду. Схоже, що він завітав до вас і ще на Оболонь. В нас був сильний дощ і все. Такої зливи не пам'ятаю. В мене  водостоки гули від потоку води, вперше чула, щоб металеві труби так дзенькотіли від напору води, що лився по них.

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, allanek сказав:

От навіщо я це побачила?

ну а нашо ще потрібні друзі ?🤣для думок та мотивації

 

21 хвилину тому, allanek сказав:

А тут ти з тарілочкою...і почалось...думки...- а може поїхати, може посадити

так, це ті маленькі, огірки щось туго приживались, але зараз оклигали...до речі буду прибирати сітку, бо вони по ній не хочуть, а полізли до помідорів...білокрилка знову почала атакувати, так що акрофіт наше все...помідори повикидували цвіт, перець готується

 

22 хвилини тому, allanek сказав:

Стосовно граду. Схоже, що він завітав до вас і ще на Оболонь.

а нас   армагідець локальний мабудь, бо град був такий 🤬 це накриття , яке просто просіло під вагою граду/льодуimage.thumb.png.a2cb12503c2cad4af4116f15e03bf358.png

в сад ще не ходила, але на перший погляд  збиткі невеликі порівняно з тими, які люди в групах місцевих викладали

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

Взагалі не дуже полюбляю розмови про парфюми чи креми, тому що це суто особисте сприйняття. Ти на Тома Форда не звертала уваги, а мені Issey Miyake зовсім не моє. Хтось дуже полюбляє Герлайн, а мені вони дуже тяжкі, такий собі дорогий варіант совдеповської Шахерезади. 

Але що цікаво. Коли "одягаю" Опіум(червоний) або Пуазон (зелений), часто до мене підходять і молоді дівчата з питанням про те, що це за такий смачний шлейф запаху; і жінки  старшого віку теж підходять та питають, що це за запах, такий знайомий, але не можуть згадати. До речі, на "Чорну Орхідею" Тома Форда теж така сама реакція. 

Про сприйняття. У Шанель, крім "5", є ще і " 19", вони дуже відрізняються між собою. 19 легкий та м'який, наче вітерець, наповнений запахом весни. Вони завжди в мене є. Але, якщо "5" завжди в фаворі, то "19" тільки під настрій. І пояснити собі, чому так, я не можу.

 Я нічим не користуюсь з початку вторгнення, просто не можу, тільки іноді відчиняю шафу, беру в руки флакони, вдихаю аромат і наче опиняюсь в тому житті, до 24.02. Коли Аня згадала про парфюми, теж було відчуття, наче це спогади з того, мирного, життя. Тож залюбки потеревеняла про це. 

PS. Коли чоловік  бризкається Нуаром від Лаліка до нього теж підходять з питанням, що це за парфюм...і теж жінки🤣. Аромати чоловіку вибираю завжди я 😁

 

Як цікаво. Був час коли колекціонувала вінтажни духі.Ні щоб користуватися , а щоб іноді мать спагоди про місця і людей. Бо в мене вони чомусь більше фіксуються саме запахом.  Бо перше що помьятаю, це як пахнет троянда в коробці с кружевом. Бо там хранились чомусь в нас вдома болгарські фіолкі  в більшої пачці, схоже й на уколи.

То в моей колекції є пуазон половину флакона(напевно 2 мм) ,опіум ( красний с орігінальной упаковкой) майже повний на 90% сами рідина  більш зелена, іспахан, шалемар. Із вінтажних туалеток оставила набор мрії і заздріння 90 -х міні версії 

ще був чорна магія, нераспечатаний, я потом його продала , сумма равнозначна 100 мл бутылці Том Форда., або фредерика Мале.

Змінено користувачем Сарочка
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позавчора вночі, коли була гроза, то в небі щось страшне коїлось, вперше таке бачила. Не білі молнії, як завжди, а якісь жовті шари, що блимнуть та розходяться по небу помаранчевим світлом. Перша думка була - що це за вибухи, наче повітряну тривогу не оголошували? Бо дуже було схоже на вибухи в небі.

А в мене на світанку отакі гості завітали. Вони ще вчора прилетіли. Зграя молодих лебедів, що вже вдруге поміняли  пір'я та від'єднались від батьків. Не менше 50 птахів. З вікна фотографувала, це не всі, скільки влізло в камеру телефону. В нас живе родина лебедів, той рік поселились. Вже припливали з малятами, вони всі припливають показати діточок- і качка, і лебеді. Татко вельми великого розміру. Як він вчора не луснув- то питання. Бо надувся, наче велика повітряна куля, ні шиї, ні голови, і почав тих молодих лебедів ганяти. І вони, таки, збились до купи і відпливли десь подалі. А на світанку, тихенько, навіть не гомоніли, припливли знов до нас.

11 хвилин тому, Сарочка сказав:

Як цікаво.

Червоний Опіум та зелений Пуазон і зараз випускають, дізайн флакону та упаковки змінились, але запах той самий, не зважаючи на те, що основа в ароматах зараз, в більшості, синтетична. Синій, Міднайт, Пуазон в мене теж є. Як на мене, то він, скоріше, данина сучасним течіям в парфюмах. Приємний, шлейфовий, але, як і більшість сучасних парфюмів, з одного лекала зроблений.

16 хвилин тому, Сарочка сказав:

ще був чорна магія, нераспечатаний,

Ще були Фіджі, Еліпс та Кліма, які зникли  і більше не випускаються. Фіджі ніколи на мене не сідав, а ось за Еліпсом дуже сумую, його трав'янистий запах пам'ятаю і досі. з Кліма в мене окрема історія. Я їх дуже любила. Але коли мені на день народження подарували одразу 4 флакони, то з тим коханням мене трохи попустило.

1717393725752.JPEG

1717395741886.JPEG

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не трави душу ,я про  Ellipse (( Climat також стоїть, але то згадка про маму...є трішки Turbulences ❤️, коли особливо паскудно на душі, нюхну і воно якось легше...я тут новий букетик зробила з того, що поламало після вчорашнього...всім тихого дня

 image.thumb.png.cd0757334f1f19ca1145bc7cfb87d585.png

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, allanek сказав:

Позавчора вночі, коли була гроза, то в небі щось страшне коїлось, вперше таке бачила. Не білі молнії, як завжди, а якісь жовті шари, що блимнуть та розходяться по небу помаранчевим світлом. Перша думка була - що це за вибухи, наче повітряну тривогу не оголошували? Бо дуже було схоже на вибухи в небі.

А в мене на світанку отакі гості завітали. Вони ще вчора прилетіли. Зграя молодих лебедів, що вже вдруге поміняли  пір'я та від'єднались від батьків. Не менше 50 птахів. З вікна фотографувала, це не всі, скільки влізло в камеру телефону. В нас живе родина лебедів, той рік поселились. Вже припливали з малятами, вони всі припливають показати діточок- і качка, і лебеді. Татко вельми великого розміру. Як він вчора не луснув- то питання. Бо надувся, наче велика повітряна куля, ні шиї, ні голови, і почав тих молодих лебедів ганяти. І вони, таки, збились до купи і відпливли десь подалі. А на світанку, тихенько, навіть не гомоніли, припливли знов до нас.

Червоний Опіум та зелений Пуазон і зараз випускають, дізайн флакону та упаковки змінились, але запах той самий, не зважаючи на те, що основа в ароматах зараз, в більшості, синтетична. Синій, Міднайт, Пуазон в мене теж є. Як на мене, то він, скоріше, данина сучасним течіям в парфюмах. Приємний, шлейфовий, але, як і більшість сучасних парфюмів, з одного лекала зроблений.

Ще були Фіджі, Еліпс та Кліма, які зникли  і більше не випускаються. Фіджі ніколи на мене не сідав, а ось за Еліпсом дуже сумую, його трав'янистий запах пам'ятаю і досі. з Кліма в мене окрема історія. Я їх дуже любила. Але коли мені на день народження подарували одразу 4 флакони, то з тим коханням мене трохи попустило.

 

1717395741886.JPEG

В мене трохі більш( набагато більш) ранішній випуск. Опіум мабуть до 89 года, пуазон напевно початок 90. Це саме ще коли вони були в духах, а не в туалетке. Для розуміння розміру рядом більш сучасний пуазон 30 мл

IMG_0496.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, irina1969 сказав:

Turbulences ❤️

я про Турбуленс тримала в голові, але не стала казати, в мене з ним була історія. Я його хотіла до нестями, нарешті " через товаровед, завсклад і директор магазину" я його отримала та набризкалась....він виявився не моїм, не сів. Я той флакон з коробкою гарного дизайну і досі пам'ятаю.

 

1 годину тому, Сарочка сказав:

випуск. Опіум мабуть до 89

Ще був дізайн, коли флакон був прямокутником, витягнутим в висоту, а не як зараз. Взагалі, як вдається стільки років берегти запечатаний флакон? Як можна витримати, щоб не відкрити і не набризкатися? В мене не виходить.

Побачила в Ані "Міс Діор", мені  подобався " Діоріссімо", чомусь він не такий популярний серед діорівський серії, але там такі нотки прянощів були, ммм. Не знаю, чи зберігся той запах в сучасному Діоріссімо. Як на мене, то тільки Діор може перетворити прянощі на щось легке, тепле , що окутує тебе наче легким прозорим шовком, а не важким тягучим запахом, що б'є в ніс. Чоловічий " Dior Homme Intense" , як на мене, це шедевр, коли прянощі такі спокусливі.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозуміла, що багато чого пропустила....І про огірки з теплиці, і про парфуми, і про будні.

Парфумами не похвалюся, бо колись писала, до через свою проблему з легенями майде їх не маю, а про огірки скажу.

Фото від 22.05 - перші огірки:

IMG_20240522_122133.thumb.jpg.a58e85e70049e12032a42ef4af837a36.jpg

Я саме сьогодні уже чоловіку казала що огірків наїлася, хочу помідорів))

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вкотре дякую долі, що є сад...світло вимикають по графіку та без нього, але коли є чим зайнятись на свіжому повітрі це не так і напружує...нова троянда для красивої картинки та настрою

20240528_115535.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Парфумами не похвалюся, бо колись писала, до через свою проблему з легенями майде їх не маю,

Наташа, то розмова не про парфюми, то про наше життя, яке розділилось на те, що було до і те, що маємо зараз. До вторгнення я не виходила з дому без того, щоб не полити себе з якогось флакону. Останній раз я це робила 2 роки тому і що цікаво, раніше я відчувала аромат, якщо на людині був якийсь аромат, зараз наче ця функція стерта- світ без ароматів, навіть не відчуваю , коли хтось облитий дешевими підробками. Раніше нічого страшнішого не було- ходячий тестер дешевого парфюму.

32 хвилини тому, irina1969 сказав:

світло вимикають по графіку та без нього,

Та в нас теж вчора ввечері щось схибили, вимкнули на півгоди раніше і замість того, щоб ввімкнути в 12 ночі, ввімкнули о 3-й. Якщо і не хочеш, то прокинешся, бо мій робот-пилосос гучно та "задорно", піонЕрським голосом повідомив, що починає заряджатись=@

Троянда гарнюня. Завжди подобалась проста форма квітки. А в неї ще  і колір цікавий.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, allanek сказав:

Троянда гарнюня. Завжди подобалась проста форма квітки. А в неї ще  і колір цікавий.

так )) я завжди захоплювалась трояндами такого кольору, але все що я мала до цього було дуже нестійке (( сонце, вітер, дощ і троянда ставала   ганчіркою...цю взяла на пробу і  що сказати, вона пережила не тільки сонце, дощ та вітер а і ГРАД...сорт Silver Cloud ( срібна хмара)

 набиті , квартировані троянди залишила тільки для старовинних, всі інші у мене прості по формі, вони чудово вписуються в задум саду, гарно виглядають завжди  і навіть коли відквітли

image.thumb.png.42fe58748f16abc9c36ea1af7d1af69c.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, allanek сказав:

Та в нас теж вчора ввечері щось схибили, вимкнули на півгоди раніше і замість того, щоб ввімкнути в 12 ночі, ввімкнули о 3-й.

 image.png.aaebc697f4808743624dedc88bb2dc65.png

я орієнтуюсь на ций графік, а там як господь пошле...зараз це не критично, а от на зиму треба щось думати, бо то якась лажа виходить (( у нас 4 група

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...