Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, vadimv сказал:

Ну тобто ми, школярі, в той час задавалися питанням, якого хєра сумчани забули в Афганістані, а офіцери таким питанням не задавалися.

Нічим тоді школярі не переймалися, цим навіть дорослі не займалися. Верхи відправили в в Афган, верхи з приходом Горбачова це і скасували. Громадянського суспільства тоді не було і бути не могло. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, bigsphinx2010 сказав:

А Ви справді думали, що Америка відправить своїх солдатів нам на допомогу?

Якщо я напишу, що я думаю про америку разом з китаєм - мене тут відразу забанять.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

Щось мені підказує, що вони про це відкрито ніколи не скажуть

Отож.

Саме час іншій стороні заткнути пельку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vovova сказал:

За 33года уже можно было понять, что их обманула власть при которой они жили и им не дали возможности избежать участи палачей-преступников. И поэтому гордиться тем, что воевал там - совсем не стОит.

Америка вважає інакше щодо поводження зі своїми героями. І я з нею солідарний. Ви же ведете себе, як кацапи,- ми вас туди не посилали. Тож хрен на вас, воювали, помирали і хрен з вами.

Змінено користувачем karbo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, MaksymS сказал:

Так з цього треба ж було й починати :) . Я впевнений, що вирок Януковичу прийняли судді лише тому, що вирок заочний. Якби Янукович сидів на лаві підсудних - його б обов’язково виправдали чи відпустили під особисте зобов’язання. 

Мне почему-то кажется, что после Бучи, Мариуполя и пр. в этой стране не нашлось бы судьи который бы принял какое-то оправдательное или даже нейтральное решение (этого судью бы люди просто разорвали вместе с подсудимыми).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

Якщо я напишу, що я думаю про америку разом з китаєм - мене тут відразу забанять.

їбаш!

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vovova сказал:

Да нахрен мне нужно понимать людей того часу? 

Прошло ТРИДЦАТЬ ТРИ года, с того момента, когда вывели последние войска от туда. 

Неужели надо оправдывать тех дебилов (не побоюсь этого слова), которые до сих пор не поняли, что они совершали там ПРЕСТУПЛЕНИЯ?

За 33года уже можно было понять, что их обманула власть при которой они жили и им не дали возможности избежать участи палачей-преступников. И поэтому гордиться тем, что воевал там - совсем не стОит.

 

 

Пы.Сы. Сегодня те же преступления совершаются в Украине. Может они (военные) тоже не понимают, что делают. Но это никак не меняет того, что они совершают преступление.

 

людей набагато легше обманути , ніж пояснити їм , що їх обманули 

 

Марк Твен

 

Найстрашніше - що нема там каяття - вбивці та гвалтівники жінок та дітей  рахують себе  хероями .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, laritus сказал:

Мне почему-то кажется, что после Бучи, Мариуполя и пр. в этой стране не нашлось бы судьи который бы принял какое-то оправдательное или даже нейтральное решение (этого судью бы люди просто разорвали вместе с подсудимыми).

 

а як судді відпустили масового вбивцю героїв Майдану майора Дмитра Садовника? 

не здивуюся , якщо виявиться , що ця паскуда зараз українців денаціфікує

22_tn.jpg

30E3517E-A6CC-4752-86BE-1FD539C0CD29_cx17_cy2_cw59_w1023_r1_s.webp

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

Ну тобто ми, школярі, в той час задавалися питанням,

Тогда  в мореходке мы уже изучали шестой флот Америки и знаменитый авианосец Нимиц ,афган был глубоко похер всем. Интерес окружающих стал проявляться в 82 году и то с приходом цинков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щойно послухав звернення Корбана. Боже, яке кончене... Ще б розклад та маршрути руху показав...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі стібуться, я думав фейк, а це правда. ну вона ..бнута))

Ваша королівська високосте, ваша країна і ви особисто історично маєте тісні зв’язки із Великою Британією. І ви той, у кого є влада вирішувати питання такого штибу в Лондоні, і прошу переконати Бориса Джонсона, щоби він примусив президента Володимира Зеленського обміняти мого чоловіка на двох британських військовополонених, захоплених російськими військовими в Маріуполі.

Я благаю вас використати свою силу і вплив!"

 

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, bigsphinx2010 сказал:

Щойно послухав звернення Корбана. Боже, яке кончене... Ще б розклад та маршрути руху показав...

може навмисно  дезу льє ? 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, МаТраС сказал:

всі стібуться, я думав фейк, а це правда. ну вона ..бнута))

 

звичайна баба .

ну з грошима .

Нічого несподіваного .

Не здивуюся , якщо її примушують ті відео записувати .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

може навмиснодезу льлє ? 

Та щось не дуже схоже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, bigsphinx2010 сказал:

Та щось не дуже схоже.

то ти погано  знаєш Корбана 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, ukrainian сказал:

Дивимось відео і робимо висновки.

https://www.facebook.com/watch/?v=203337270113649

Там є значно цікавіше - https://www.facebook.com/collaborator.net/videos/725284961823110

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Там є значно цікавіше - https://www.facebook.com/collaborator.net/videos/725284961823110

починаємо какахами жбурлятися ?

 

На раз , два , три ? 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Там є значно цікавіше - https://www.facebook.com/collaborator.net/videos/725284961823110

Чому за кожним лайном стоїть пАрашенка?!

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часто в инете можно видеть российских ботов которые утверждают, что курс рубля не сильно поменялся и что санкции не действуют. Так получилось, что я подписан на строительную тематику в ютубе со всего СНГ, вот, что выложил 25 минут назад один из авторов канала на который я подписан (для тех кто не понял даже по действующему курсу 79 рублей за 1 у.е., цена колодок с дисками 3410 у.е. 🤣), а ведь еще даже половина санкций не действует (и заводские запасы есть).

22.png

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, karbo сказав:

І до цього часу ні звуку, навіть коли п'яні і дупль.

Ну не розповідати як гвалтували та обкрадали місцевих же й дітей вбивали на очах в матерів. Звісно про таке не розповідають, навіть по п’яні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

Чому за кожним лайном стоїть пАрашенка?!

Я не удивлюсь когда о нём  кое что вылезет после допроса Медведчука.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, MaksymS сказал:

Ну не розповідати як гвалтували та обкрадали місцевих же й дітей вбивали на очах в матерів. Звісно про таке не розповідають, навіть по п’яні. 

розповідають - ще й як - слід опинитися в потрібному місці у потрібний час .

 

коли той херой орденоносець грушник почав по п'яні киздитии ту особістку - соску варениковську , я про його "подвиги" від її брата стііільки узнав .🤣

Мене одне дивує - якщо вона про його "херойства" зазделегіддь знала - навіщо заміж за нього пішла ?🤣

БабИ - то  незбагненні істоти 🤣 На словах кажуть одне , а втинають зовсім протилежне 🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ЧортПобьєрі сказав:

днрійцям і лугандонцям які за вказівкою єдиноросів опинились в Бучі і Бородянці також пам'ятники ставити будемо і льготи пожиттєві.

Ну їм вже звана кавалерійської дивізії присвоїли. Скоро й пам’ятники будуть. І розповідати вони будуть як воювали. Про пральні машини, згвалтованих дітей та собачі будки навіть по п’яні розповідати не будуть. 

А взагалі перепис воїнів-афганців, які чудово розуміють, але не хочуть визнавати, що вони окупували чужу країну й розстрілювали мирне населення, мародерили, пройшов на ура! 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

їбаш!

Коротко, тезисно:

Після розвалу совка перед америкою постало питання - а що тепер робити з 15 шматками, насамперед з РФ?

Варіант 0 - зовнішнє керування - відразу відпав, як фантастично-нереалістичний.

Варіант А - інтегрувати в західне суспільство (до Європи) - намагалися багато років, навіть після агресії проти Грузії. Виявилося, що ніхера з цього не виходить, бо "гранати не тої системи" і руки ростуть з дупи.

Варіант В - залишити нейтральною країною-буфером між Европою та Китаєм - дуже швидко звівся до наступного варіанту С

Варіант С - мордор стає частиною Китаю (остаточно у 2019 р), його тараном проти Європи і решти цивілізованого світу.

Ось тут і знадобилася Україна, яку 30 років тримали замороженою в холодильнику саме на цей випадок.

Саме для цього у неї з самого початку забрали ЯЗ, разом з бомбардувальниками та ракетами.

А потім стали потроху підігрівати.

І наприкінці надали з якості зброї тільки гранатомети і ПЗРК.

Бо живець не повинен знищити здобич.

Він повинен якомога довше опиратися і виснажувати її.

І коли здобич знову буде поділено на 10-15 частин - Китаю залишиться лише шматок, а не все.

А про мрії створити Азіопу від Дубліна до Пекіна вім може взагалі забути.

Отака ***ня, малята.

Як казав дід Панас - пани деруться, а у холопів чуби тріщать.

Надобраніч.

  • Хаха 4
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

про дії гарантів нашої безпеки та териториальної цілісності

Вони роблять значно більше за Будапештський меморандум. Провели не лише консультації, як передбачено Меморандумом, але й почали постачати озброєння, чого в меморандумі не прописано. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...