Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

У Феодосії вже другу добу палає нафтобаза після удару Сил оборони. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Danylo Ivanov сказав:

Полонений росіянин отримує більшу зарплатню, ніж курсанти ЗСУ/НГУ/ДПСУ і інших військових формувань.

1500 грн на місяць — військовополонений.

620-790 грн на місяць — курсант-військовослужбовець, майбутній захисник України.

x.com/Luganskiy_Twi/status/1843248295575167456

Хрін його знає, чи вірні ці цифри, або зі стелі узяті, але як раз нагадало вчорашній пост на Діпстейті:
 

Цитата

 

🤑 У Білгородській області контрактникам платитимуть рекордні 3 млн рублів або ж більше 31 000 доларів

<...>

В кінці червня ми робили інфографіку (https://t.me/DeepStateUA/19793) виплат, де рекордом була сума у майже 20 000 доларів.

🤷‍♂️ А що у нас? На днях нардеп Кривошеєв озвучив тезу (https://kyiv24.news/news/groshi-ne-spraczyuyut-nardep-rozpoviv-shho-motyvuye-ukrayincziv-mobilizuvatysya-do-zsu), що українських військових, які підписують контракт, неправильно мотивувати грошима, бо ми ж не такі як русня — маємо воювати за державну ідеологію, якої в нас за 30 років так і нема. Залишимо питання ідеології на потім.

👤 На секунду уявіть, якби були в українського солдата підйомні у 20 000 баксів. Кожен міг би купити кераміку, персонального корча, РЕБ до нього, оплатити старлінк, купити льову на ноги та купу різних засобів індивідуального захисту. Адже саме до цього бійці звикли за весь цей час — забезпечувати самих себе.

 

© t.me/DeepStateUA/20471

 

*Ідеологія — система концептуально оформлених ідей, переконань, цінностей та установок, що виражають інтереси різних соціальних груп, класів, товариств, в яких усвідомлюються і оцінюються відносини людей до дійсності і один до одного, соціальні проблеми і конфлікти, а також містяться цілі (програми) соціальної діяльності, спрямованої на закріплення або зміну існуючих суспільних відносин. (одне з визначень)

 

Навіть на нашому форумі, навіть в одному таборі, кількість ідеологій буде дорівнювати кількості тих, хто більш-менш вміє зв'язно висловлювати свою думку.

 

Так може мотивація це все ж про гроші? і краще вперед ... ну то суто моя думка )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, vadimv сказав:

Ну побудував я вдома будинок і що далі? Про яке взагалі комфортне життя йде мова - під КАБами, шахедами, ракетами без світла і води? В ліс і на річку краще не ходити, бо хто зна скільки і де там мін порозкидано.

Є сонячні панелі,власна скважена. Ліс чистий поки.

19 хвилин тому, vadimv сказав:

Повітря в Карпатах класне, майже як на Мальдівах. Якщо сусіди не палять пічку.

Палять дровами та газом! 

 

19 хвилин тому, vadimv сказав:

А палити її треба півроку, і півроку сонця не видно.

В Ужгород протягом року налічується близько 2851.26 годин сонячного світла. В середньому в місяць буває 93.57 годин сонячного світла. Клімат помірно-континентальний, з жарким літом і м'якою зимою. 

Змінено користувачем sat-prof
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, sat-prof сказав:

Є сонячні панелі,власна скважена. Ліс чистий поки.

Та є взагалі місця, де чистий струмок з гори біжить, прямо до хати ) 

А от ліс місцями дуже по-варварськи порубаний і засмічений. В румунських Карпатах такого варварства не бачив.

9 хвилин тому, sat-prof сказав:

Палять дровами та газом!

Газ не всюди є, більше дровами. Тому диму повна хата.  Півроку.

9 хвилин тому, sat-prof сказав:

В Ужгород протягом року налічується близько 2851.26 годин сонячного світла. В середньому в місяць буває 93.57 годин сонячного світла.

А тут 360 сонячних днів на рік і температура +10-25 взимку.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Canton сказав:

А мясо там не растет на ветках?

Или хотя бы курочка-гриль?

Грибов полно, только не в марте под снегом в Карпатах.

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

А от ліс місцями дуже по-варварськи порубаний і засмічений. В румунських Карпатах такого варварства не бачив.

Навмання відкрив карту https://www.google.com/maps/@47.9318665,24.3870912,4054m/data=!3m1!1e3?authuser=0&entry=ttu&g_ep=EgoyMDI0MTAwMi4xIKXMDSoASAFQAw%3D%3D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, DmiVady сказал:

Так може мотивація це все ж про гроші? і краще вперед ... ну то суто моя думка )))

Народный депутат называет большие выплаты военным "неправильной мотивацией".

Народный депутат от "Слуги народа" Игорь Кривошеев считает, что заманивать добровольцев в украинскую армию большими деньгами неправильно. Мол, такие методы присущи государству-агрессору и они не годятся для Украины.

Такое мнение высказал член комитета Верховной Рады по внешней политике и межпарламентскому сотрудничеству в эфире телеканала "Киев24".

Он отметил, что в России считается нормой привлекать жителей "депрессивных" регионов большими выплатами за контракт с российской армией. Но это не наши методы. (С)

photo_2024-10-07_14-13-14.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DmiVady сказал:

У Білгородській області контрактникам платитимуть рекордні 3 млн рублів або ж більше 31 000 доларів

 Вибачаюсь, я знаю що в першооснові то було повідомлення від юзера Бездомного - видно тут упор у рашистів на те, що їх велика частина вже й так евакуювалась або законтрактилась ще раніш. А тепер лише намагання підмести залишки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, sat-prof сказав:

Провітря в Карпатах краще!

 Я забирался на гору, думал сдохну.

После недели в горах почувствовал существенное облегчение, спускался значительно резвее. Воздух действительно целебный. И вода из ручья особенная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

 Вибачаюсь, я знаю що в першооснові то було повідомлення від юзера Бездомного - видно тут упор у рашистів на те, що їх велика частина вже й так евакуювалась або законтрактилась ще раніш. А тепер лише намагання підмести залишки.

Я не читаю Бездомного ) але не знав, що він вже пише на Діпстейті 😁)))))))))))))

В моєму повідомлені вище було посилання на Дипів, на повний текст , ще раз: t.me/DeepStateUA/20471

 

* в тому, що нормальна людина не хоче помирати, нічого дивного нема (як на мене)

Росіяни знайшли метод поповнення, а наші керманичі?

 

 

 

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, yuragon сказав:

І що вам там на карті видно?

Бо я власними очима бачив варварську вирубку в Рожанці і Славському, а також величезне звалище сміття в Славському.

А от дорогою Сірет - Сату-Маре бачив тільки красиві пейзажі і баки для роздільного збору сміття на обочинах.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vadimv сказал:

І що вам там на карті видно?

Бо я власними очима бачив варварську вирубку в Рожанці і Славському, а також величезне звалище сміття в Славському.

А от дорогою Сірет - Сату-Маре бачив тільки красиві пейзажі і баки для роздільного сміття на обочинах.

та я вже побачив що з нашої сторони там заповідник тому й старий ліс там. Але навіть якщо збільшити карту то видно що румунські карпати суттєво світліші, тобто ліс там молодший, після вирубок. Не спорю що вирубка в процесі і відразу після виглядає гнітюче, і в нас і там.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, vadimv сказав:

диму повна хата.  Півроку.

Якщо піч, якщо котел в котельні, нічим не гірше від газу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

Ужгород чудове місто для українців поки там нема мадярів :lol:

У Чопі  мад'ярскі школи із надписами на мад'ярському.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

Народный депутат от "Слуги народа" Игорь Кривошеев считает, что заманивать добровольцев в украинскую армию большими деньгами неправильно. Мол, такие методы присущи государству-агрессору и они не годятся для Украины.

Сказав  би простіше - грошей нема

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, yuragon сказав:

румунські карпати суттєво світліші, тобто ліс там молодший, після вирубок

Він там чистий, як парк на свято.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, DmiVady сказав:

Росіяни знайшли метод поповнення, а наші керманичі

Які перспективи у війні маленької радянської армії проти великої радянської армії? Наші керманичі третій рік розказують що вони нє такіє, що втрат нема і перевага виключно за рахунок технологій та талановитого командування. Я взагалі не розумію через що постійна істерика з тією мобілізацію. В бюджеті грошей стільки немає скільки начебто потрібно людей.

Змінено користувачем US7IGN
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Сказав  би простіше - грошей нема

Для депутатів є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

якщо котел в котельні, нічим не гірше від газу.

В Рожанці був котел у сусідів.

Весь дим у нашу хату )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

В Рожанці був котел у сусідів.

Весь дим у нашу хату )

Я використовую пальник власної розробки, на виході СО2 і н20

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ozor сказал:

Ну це, принаймі, краще ніж начепити на аватарку герб і прапор, навалювати тут тони кацаполайна російською за рублі.

 Справжній росагент би навербував собі друзів серед прямолінійних прихільників офіціоза і підкидав би свої розкільницьки ідейки нишком.

  У протиежність - партійного агітатора  зовсім не цікавіть можливість навербувати якомога більше число друзів, вони просто хотять донести позицію своїх партій, можливо ЄС чи Батьківщини, котрі вже зараз розпочинають передвиборчу агитацію судячи з їх гострополітичних роликів-агіток

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, DmiVady сказал:

Росіяни знайшли метод поповнення, а наші керманичі?

Методи всім відомі, але не нашим найпотужнішим зеленим ...:  беззаконня і рабство одним  та вседозволенність і набиття матрасів іншим, до чого це веде видно навіть сліпому,  надіюсь, що це блядство скоро скінчиться ...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Бездомный сказав:

🤣Российские говно-блогеры пишут что в Приморском Крае местные партизаны и братва приходят домой к хероям СВО и отжимают у них кровавые деньги.
До копейки.
Некоторые херои даже покончили жизнь самоубийством.🤣
Другие снимают ролики, где плачут и просят Путина защитить их.
🤣

 

Це ж вже було (с) 

 

хероїв Другої чеченеської - контрактників , так само знежирювали від кривавих ржублів . 🤣

Ну може борги були в хероя. Там же контингент певний іде туди, тому не дивно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...