Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Полонений росіянин отримує більшу зарплатню, ніж курсанти ЗСУ/НГУ/ДПСУ і інших військових формувань.

1500 грн на місяць — військовополонений.

620-790 грн на місяць — курсант-військовослужбовець, майбутній захисник України.

x.com/Luganskiy_Twi/status/1843248295575167456

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, karbo сказав:

А для чого вбивати час на продукти, яких в достатку і за доступною ціною?

Бо хочемо їсти натуральне. Фермер хоче заробити та продати. А ми в Карпатах, де немає поруч заводів не сиплемо нічим. Яке виросте таке виросте. (це нам не на показ) Наш город, сад, поле ітд це як додаткова робота. Який сенс вкалувати більше годин, якщо можна це робити у себе на чистому повітрі з близькістю до природи + економиш сімейний бюджет. Ціни на продукти не дешеві. А те, що дешеве, їсти не можна. 

+ Багато хто переїхав із міста до села, бо виникло бажання сповільнитися. захотілося більш збалансованого життя, ближче до природи з меншою кількістю людей навколо.

Змінено користувачем sat-prof
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sat-prof сказал:

Бо хочемо їсти натуральне. Фермер хоче заробити та продати. А ми в Карпатах, де немає поруч заводів не сиплемо нічим. Яке виросте таке виросте. (це нам не на показ) Наш город, сад, поле ітд це як додаткова робота. Який сенс вкалувати більше годин, якщо можна це робити у себе на чистому повітрі з близькістю до природи + економиш сімейний бюджет. Ціни на продукти не дешеві. А те, що дешеве, їсти не можна. 

+ Багато хто переїхав із міста до села, бо виникло бажання сповільнитися. захотілося більш збалансованого життя, ближче до природи з меншою кількістю людей навколо.

Яке в сраку натуральне? Подивися на рівень захворювання раком. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

І у скільки разів воно буде там дорожче? Я б, працюючи там(а ким там, взагалі, без їхньої освіти можна влаштуватися?), ніколи б не збудував би будинок. А тут мені вдалося, ще й ділянка 14 соток.

Давайте порахуємо: беремо середню вартість будинка там, ділимо на середню зарплатню там. Потім теж, тільки в Україні...

4 минуты назад, sat-prof сказал:

Мій брат в Чехії без дозволу не може піти на рибалку, родичка в Італії не може без курсів та посвідчення піти в ліс по гриби. Слава Богу вдома я коли захочу можу це зробити вільно із задоволенням.

А ще тут Ви можете у дворі багатоповерхівки палити багаття і шашлик жарити, пити горілку і горлати пісні, паркувати машину на газоні та інше... Навіщо Вам закордон? В нормальних країнах Вам заборонят робити паркан по 4 метри, та собак без намордника та поводка вигулювати.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vovova сказал:

Давайте порахуємо: беремо середню вартість будинка там, ділимо на середню зарплатню там. Потім теж, тільки в Україні...

А ще тут Ви можете у дворі багатоповерхівки палити багаття і шашлик жарити, пити горілку і горлати пісні, паркувати машину на газоні та інше... Навіщо Вам закордон? В нормальних країнах Вам заборонят робити паркан по 4 метри, та собак без намордника та поводка вигулювати.

Повернувшись з цивілізації людині знову закортіло бути диким гуцулом

І тут вже два варіанти:  або цивілізація його не прийняла або він не прийняв її

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sat-prof сказав:

Запрошуємо до нас в м. Ужгород. +- погода як в Криму. 

А чорниці, з нашого Карпатського лісу? Виноград та вино на Закарпатті. Чи кавуни з Херсону, це не пластик вам 

"Зелене світло" на блоках та індульгенція від западенського тцк входить до ціни турпутівки? 😉

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, sat-prof сказав:

Комфортне життя-це коли у тебе є житло без кредиту квартира і заміський будинок .

так умовна жінка з дитиною в Німеччині швидше заробить на них в Німеччині ніж в Україні. це я в Україні зароблю на будинок в Німеччині швидше ніж німець в Німеччині, але таких мабуть все ж таки не так вже й багато.

 

33 хвилини тому, sat-prof сказав:

Були відносини між людьми менш матеріальними. Було більше натуральності 

ууу. совок попер. в ігнор :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, DmiVady сказав:

"Зелене світло" на блоках та індульгенція від западенського тцк входить до ціни турпутівки? 😉

то пакет для пенсіонерів, які квартиру та будинок в спадщину отримали та сумують за совком

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

то пакет для пенсіонерів

Хлопець писАв (у темі інвестінгу), що йому 33 роки )

То я і подумав, якщо його їхнє люте тцк досі не впіймало, то він знає тропи.

Бо наш головний інженер на межі вигоряння, тре відпустку, а він як раз дорогу через Тису все питає )))

 

*донька тільки но з Карпат приїхала, перший раз була.

Сподобалось, і природа й охайні хатки, позитивні враження.

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, DmiVady сказав:

Хлопець писАв (у темі інвестінгу), що йому 33 роки )

То я і подумав, якщо його їхнє люте тцк досі не впіймало, то він знає тропи.

Бо наш головний інженер на межі вигоряння, тре відпустку, а він як раз дорогу через Тису все питає )))

 

*донька тільки но з Карпат приїхала, перший раз була.

Сподобалось, і природа й охайні хатки, позитивні враження.

 а ще :

P. S В нашому дитинстві ми пасли корови, косили траву, робили сіно, січку різали, робили компоти, квасили капусту, сушили лісниці, ходили за грибами, малина, ожина,чорниці (афини). Варили кукурудзу. Робили повидло,закручували компоти, пили натуральне молоко від корови, сир, сметана, налисники, пироги, бринза. Грузили гній на поле та город, заготовляли, рубали та складали дрова. Орали городи, кликали фірманку, потім гостина після оранки, косили отаву, садили дерева, пасли чергу за корову, слухали радіо та читали журнал, ремонтували ровери, їздили на річку купатися, клепали коси, нюти у відра та баняки. А ще мій дід вмів плести кошики, робив мітли, опавки. Завжди заготовляли різні трави на чаї. Квасили капусту на зиму. Натуральний мед, вулики, домашній смалець, черешні, паперівка, суниця. Бавилися з собаками, тримали господарку здебільшого. Були відносини між людьми менш матеріальними. Було більше натуральності 

 

це в моєму дитинстві було і саме через цих сраних корів та інші сільські радощі я твердо вирішив стати юристом :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sat-prof сказав:

Запрошуємо до нас в м. Ужгород. +- погода як в Криму. 

Що мені найбільше сподобалося в Удгороді - так це термальний басейн і сауни на Золотій горі ) У лютому.

А тут у лютому можна купатися в морі і ходити вдень у футболці.

1 годину тому, sat-prof сказав:

А чорниці, з нашого Карпатського лісу? Виноград та вино на Закарпатті

Чорниці непогані, і гриби, і мед у Латірці.

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Манго можна і в нас купити(я, до речі, не дуже його і люблю, бо мені воно сосною віддає)

Бо воно недозрілим зібране і зеленим до вас приїхало.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, DmiVady сказав:

Хлопець писАв (у темі інвестінгу)

Причому тими ж самими фразами, слово в слово )

Схоже на те, що якийсь програміст бота тестує ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тем временем, нефтебаза в Феодосии берет пример со знаменитой нефтебазы в Пролетарске и разгорается все ярче.
Взорвана еще одна цистерна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sat-prof сказал:

Перші три роки рожеві окуляри. А сенс багато працювати? Їхати і пахати там. Просто щоб що? Мати хату, виплачувати її все життя і все?Витрати великі. Життя дороге. Дитячі садочки по вартості оренди квартири. Освіта бажає бути кращою. Закордон був дуже крутим в часи совка. Люди туди їхали щоб отримати свободу, і самореалізуватися. Сьогодні, цей фактор вже не працює.  Вдома є спадок від минулих поколінь. Там чужа мова ,культура,традиції,чужі люди,чужа їжа. Ми закордоном роки але купили нерухомості в Карпатах. Бо сенс бути рабом іпотек чи банку на роки? Яка людина в своєму розумі купить дупло в 25-ти поверховому мурашнику в іпотеку на 30 років? Якби це ще житло було, так це буда в 22 метри, але хапають з радістю затягуючи зашморг на своїй шиї на 30 років.  Європа побудована таким чином, що всі зп більш-менш урівняні, тож в рамках ціни на житло немає великої різниці скільки ви заробляєте, всі будуть платити кредит досить довго.
Якщо взяти умовну фінансову незалежність, коли не потрібно працювати, а просто живеш і насолоджуєшся життям, знаючи, що є доходи, які не залежать від тебе, коли відчуваєш, що на тобі немає кредиту і забовязання працювати допоки не виплатиш всі борги.
Штатах є інвестиції в фонди + володіння нерухомістю, в Україні преславути однушки біля метро, які можуть спокійно гарантувати дохід для життя.
Так ось в Європі це НЕМОЖЛИВО, бо система побудована так, що їй потрібні люди, які будуть працювати ЗАВЖДИ. І так і буде, подивіться на оточуючих, в Європі немає теми ЯК СТАТИ НЕЗАЛЕЖНИМ, зато є теми як взяти кредити і працювати завжди, а взамін вам як слухняному рабу дадуть їжу, квартиру (яка не ваша на найближчі 20-30 років) і полікують хвороби (якщо серйозна, бо якщо щось мале, то ідіть домой пийте аспірин).
Як європейці зробили так, що слухняні люди їдуть до них і погоджуються з контрактом (ти мені працювати завжди завжди, я тобі їжа, медицина і житло (але на найближчу треть життя воно не твоє)

А що для Вас перспектива? Для мене це жити у власному житлі без кредиту,їсти еко їду зі свого городу,поля,саду,господарства в Карпатах. Тут я теж емоційно відпочиваю. Отримую задоволення. Все літо до пізньої осені вживаємо органічну їжу з власної грядки. Птицю, яцйця, молочну продукцію, мед з господарств сусідів. Для мене перспектива це иати вільний час на родину,читати книги,час на хобі,рибалку,теніс,плавання. Вдома є своє житло без кредиту і не одне. Город,сад,поле,господарство. Своя мова,культура,традиції. З тих хто закордоном , я поважаю тільки тих хто працючи там вкладує в свою країну Україна (купляє квартири,будує будинок ітд), Бо ті хто мігрант на ПМЖ, це втрачена людина лля України. Він обрав матеріальні цінності запроданство та пристосуванство. Закордоном краще але це їх здобутки. Ми їдучи відмовляємося від своєї культури і своїх звичаїв, своєї віри. Відриваємося від своїх коренів і стаємо як овоч без смаку і запаху в пошуках матеріальних благ на чужині. Не все купити можна в житті за гроші. Ніколи не потрібно плутати туризм з міграцією. Вдома теж важко, але ти є вдома. Де б ти не був - ти завжди чужинець, який повинен вивчити мову тієї країни, дотримуватись правил, ще й пахати. Гроші, будинки, авто не роблять вас щасливішими ніж ви є зараз. І справді цінні речі це НЕ речі. Це сім’я, друзі, рідна мова, дім де ти виріс, вулиці на яких ти бігав дитиною, історія твоєї сімі, відчуття Різдва і Великодня, різдвяна вечеря і пасхальний сніданок з сім’єю. А коли ти працюєш 10-16 годин ти просто замучений щоб все це відчувати!!!!! Я знаю людей які здобули хорошу освіту, заробляють по $250-300к на рік. Вони працюють по 8-10 год. Фізично не замучені. Але радості в очах у них немає. Для нього є вже нова батьківщина. Іншими словами еміграція та українці в еміграції це не є драйвер України , самі сильні українці живуть в Україні це супер сила!. Ті українці, що їдуть до Канади, Німеччини чи Аргентини, знову ж таки як підказує наука історія, вже менше ніж через покоління повністю інтегруються в нове суспільство і забувають про свою Україну. Ти тільки уяви що твої діти та внуки вже будуть інші вони не будуть знати прекрасної України де ти народився. Для них то буде чужа земля. Діти, народжені в Канаді від іммігрантів в переважній більшості втрачають зв'язок з культурою країни походження батьків. Вони стають усередненими"канадцями". Національність при цьому значення не має. Зрозуміло, має місце бути етнічні анклави, але і вони поступово розчиняються в оточенні.Я хочу, щоб мої діти виросли українцями. Чи зможу я їм це забезпечити в Польщі, в Іспанії, Америці?

Хорошо и правильно сказал, но актуально только для жителей сел или небольших городов Украины, собственно тех у кого есть это описанное выше "своє житло без кредиту і не одне. Город,сад,поле,господарство". Для тех же кто так ранее (до войны) уже был вынужден мигрировать внутри Украины в мегаполисы, или уже там родился, переезд сильно жизнь не поменяет - как тут было "дом-работа-санаторий-дом-работа-крематорий"+1 раз в год встреча с родными на Риздво, та и там будет так же гонка и также встреча 1 раз в год.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...