Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, Александр Аврамчук сказав:

як під час другої світової...    

І я ж про що. Головне дочекатися перемоги 😉

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

І я ж про що. Головне дочекатися перемоги 😉

я думаю, чого президент не готувася до повномаштабного наступу після попереджень про вторгнення від західних партнерів. це була стратегія впустити ворога і знищити його. як під час другої світової... але поки що щось пішло не так. абое ще не час ... воорог ще не сильно ослаблений.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

я думаю, чого президент не готувася до повномаштабного наступу після попереджень про вторгнення від західних партнерів. це була стратегія впустити ворога і знищити його. як під час другої світової... але поки що щось пішло не так. абое ще не час ... воорог ще не сильно ослаблений.   

Ну як не сильно? 2-3 тижні (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, DmiVady сказал:

Я от прикидаю, чи буде у грудні припинення вогню, чи у росіян плани трохи інші

Через месяц будет развилка. Либо наступит какая-то ясность и появится основа для планирования. Либо США сорвутся в кризис признания результатов выборов. И тогда ещё как минимум три месяца все мировые хулиганы смогут творить что угодною. Вот абсолютно всё. (С)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

Головне дочекатися перемоги

Хотя бы дожить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Через месяц будет развилка. Либо наступит какая-то ясность и появится основа для планирования. Либо США сорвутся в кризис признания результатов выборов. И тогда ещё как минимум три месяца все мировые хулиганы смогут творить что угодною. Вот абсолютно всё. (С)

Байден десь вже заявив що він не очікує мирних виборів 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Бездомный сказал:

оксамитовий сезон в феодосії , або день народження xyйла

thumb-item-275x183-aeaa.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

Шо, опять "самая миролюбивая страна" и "хотят ли русские войны"?

Опять "не были готовы" и "фашисты вероломно напали на мирную страну"?

24.02.2022 ничему не научило...

У вас психическое расстройство.

На картах нет плана обороны. Вы обратитесь к врачу, откуда у вас видения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, DmiVady сказав:

На Лысого из квартала? 😉

Ещё есть полковник Люся с автоматом, и этот, который щёлкал чеченцев одной левой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

"Понюхайте, це імпортний, ви такого не нюхали." (с)

іноді , щоб привести до тями , дають понюхати нашатирного спирту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Ещё есть полковник Люся с автоматом, и этот, который щёлкал чеченцев одной левой.

Арестович вполне внятно недавно заявил: "кошка бросила котят, пусть ипутся как хотят".

Т.е. не имеет желания вляпываться в бесперспективное дело спасения украинцев от самих украинцев.

Конечно, если сильно попросят ... жеманно оговорился ))) но учитывая, что у дяди достаточно высокий интеллект, я бы не ставил на то, что он будет участвовать в возне навозных жуков, даже на вторых ролях.

ОП тупые завистливые дауны и потеряли (и это не единственный их проЙОб)  отличного пропагандиста с системным подходом.

Глядя на жалкие потуги, набранных из групп умственно отсталых, ныне пытающихся пропагандировать ...эти потуги у меня ничего, кроме брезгливости, не вызывают.

А без пропаганды (в полезном смысле этого понятия), без идеи, без внятного плана, надеяться на успех ... власть уже сейчас на грани "общественной легитимности", ещё несколько лютых проЙОбов и может случиться неприятность  ...

Даже для создания нормального солдата из гражданского нужно пол года качественной обработки (и это не научиться стрелять) ...

Развернуть сейчас вектор общества, сменить в головах "победобесие" на рационализм нетривиальная задача, и на неё нет исполнителей.

Так что я бы не ждал "возвращения Арестовича"  )

 

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DmiVady сказав:

Развернуть сейчас вектор общества, сменить в головах "победобесие" на рационализм нетривиальная задача, и на неё нет исполнителей.

Я би не вважав опу дебілами. Вони все ще утримують владу і заробляють. Я б краще запитав себе яку мету вони переслідують. А тут вже цікаві думки з'являються...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, DmiVady сказал:

ОП тупые завистливые дауны и потеряли (и это не единственный их проЙОб)  отличного пропагандиста с системным подходом.

Справа в тому, що цей пропагандон також використовував свою посаду для підвищення особистого рейтингу. А їм цього не треба... Рано чи пізно ще вибори будуть.

Тому Люсю злили, Залужного злили... а якщо ще хтось "вистрибне" - теж зіллють і оком не моргнуть.

Найвиличнейший може бути тільки один, а поруч має бути лише сірість, яка виконує накази без зайвих питань....  

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

поруч має бути лише сірість

"Там, где торжествует серость, к власти всегда приходят чёрные". Аркадий и Борис Стругацкие.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

Справа в тому, що цей пропагандон також використовував свою посаду для підвищення особистого рейтингу. А їм цього не треба... Рано чи пізно ще вибори будуть.

Тому Люсю злили, Залужного злили... а якщо ще хтось "вистрибне" - теж зіллють і оком не моргнуть.

Найвиличнейший може бути тільки один, а поруч має бути лише сірість, яка виконує накази без зайвих питань....  

 

на галері всі мусять грести у одному напрямку .

 

а люся .... люся - то  дешевий  стендапер ,  якого використали , як контрацептив

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

Вы обратитесь к врачу, откуда у вас видения.

Видения (а также "ничем не обоснованные и неподтвержденные фантазии") иногда помогают заранее выехать из зоны боевых действий.

В отличие от. 

5 годин тому, Vinsol2009 сказав:

Солонина вы до конца не посмотрели.

А мне начало понравилось

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бл., пане кантоне , ви  вже  тут напряму   фсбшну пропагандоншу постите :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

на галері всі мусять грестии у одному неапрямку .

Я теж  так казав у 2015, 2019. А потім у 2022

Але їм пофіг. Як почали грести курсом на  лайно знищення політичних конкурентів  ще у  2015-2019... так і  після виборів продовжили....  і догреблись до того, що зараз маємо

9 минут назад, Бездомный сказал:

а люся .... люся - то стендапер ,  якого використали , як контрацептив

Ви зробили мій день :ROFL:

Ви бачили кількість Люсиних підписників до того, як він почав працювати на ОПу і після?

То ще велико питання, хто там був контрацептивом

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, US7IGN сказав:

Я би не вважав опу дебілами. Вони все ще утримують владу і заробляють. Я б краще запитав себе яку мету вони переслідують. А тут вже цікаві думки з'являються...

Звісно й це доречно, згоден, спИИздити не дурні.

Але все ж: в них не було горизонту планування на 10-20 років, вони не робили зміни, які б дозволили їм ще довго набивати кишені та ліжка.

Маючи величезну підтримку й всі важелі не зробити себе "довічно легітимними та улюбленими суспільством" ...

А спИИздити й збігти ... чи багато треба розуму ... Янукович назвав колись тодішню опозицію: "шльопери", дуже меткий вислів, як на мене, до сьогоднішньої влади.

Звісно, ваша правда, залежить усе від мети ...

Спостерігаємо далі ... трохи засмучує що сам находжуся в середині експерименту ... 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Ви бачили кількість Люсиних підписників?

Трохи не дотягує до фєйгіна )

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vadimv сказал:

Трохи не дотягує до фєйгіна )

так я не про це, я про те, як він "вистрілив" після початку роботи в ОПі:

image.thumb.png.bebfe4bced0aace9819a01f0d5aa93dd.png

Він зараз на цьому рубає бабло, не напружуючись. Тож контрацептивом в даному випадку точно був не він.

image.png.c7d873a80008058a7c6242fd9ed5b48c.png

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, DmiVady сказав:

все ж: в них не було горизонту планування на 10-20 років, вони не робили зміни, які б дозволили їм ще довго набивати кишені та ліжка.

Так за демократії це неможливо. А зараз можливо. Кожен день в плюсах і вже далеко за первинним горизонтом планування 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...