Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Canton сказал:

Українські підрозділи вивели з Вугледара, щоб зберегти особовий склад, військову техніку та зайняти становище для подальших боїв. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Чому росіянам вдалося захопити Вугледар? Деякі військові стверджують, що цьому посприяла нардеп Мар'яна Безугла, яка опублікувала посаду про те, що в Вугледарі йде ротація і що 72 бригада виводиться. Вже за кілька годин на ті позиції, де відбувалися планові ротації, пішли втричі більші сили ворога з великою кількістю бронетехніки та з більшою підтримкою артилерії. Тобто буквально у моменті ворог зреагував на це і ротацію було зірвано. Чи міг цей публічний розголос стати вирішальним чинником у провалі оборони Вугледара? (C)

Ну добре хоч Мар"янка винувата, а не Залужний і не Єрмак з Татаровим 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, vadimv сказав:

Та у вас, як я бачу, склєроз.

У кравчука була революція на граніті і дострокові вибори.

У кумчи була кучмагеть.

У ющенка була фактична дострокова відставка і здача влади.

Та то хіба революції? Просто не було бажання триматися за владу )))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

Та то хіба революції?

Нє, ну до французьської з гільйотинами звісно не дотягують.

Але те, що "до них не було питань" - це брехня.

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

Просто не було бажання триматися за владу )))

Особливо у кучми, який Чорновола в асфальт закатав.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

Тоді треба визнати що тільки два презика не змогли запобігти неминучій війні )))

макиївським  мародерам    то не індульгенція

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Бездомный сказав:

перед Україною було три шляхи - імені лукашенки-симоненки , імені гамсахурдія-ельчібея , імені кучмо .

вам який більше подобається ?

Я не хочу відповідати на це питання, бо мене забанять років на 5.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Нє, ну до французьської з гільйотинами звісно не дотягують. 

Особливо у кучми, який Чорновола в асфальт закатав.

А ви знаєте про усіх інших закатаних в асфальт? І взагалі, що за постійна зневага до кращих представників українського народу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, vadimv сказал:

Нє, ну до французьської з гільйотинами звісно не дотягують. 

Особливо у кучми, який Чорновола в асфальт закатав.

якби Чорновола кацапи не закатили в афальт , кучмо програв би симоненку .

і на тому був би гаплик

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

І взагалі, що за постійна зневага до кращих представників українського народу?

Кращі на цвинтарах лежать, а не в Монако гріються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Кращі на цвинтарах лежать, а не в Монако гріються.

В чому кращість? Кращий боксер той хто на рингу лежить чи пояс надягає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

Кращі на цвинтарах лежать, а не в Монако гріються.

кращі тихою сапою перемагають 

 

победителей не судят (с) катька  хвойда 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Canton сказав:

Українські підрозділи вивели з Вугледара, щоб зберегти особовий склад, військову техніку та зайняти становище для подальших боїв. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Чому росіянам вдалося захопити Вугледар? Деякі військові стверджують, що цьому посприяла нардеп Мар'яна Безугла, яка опублікувала посаду про те, що в Вугледарі йде ротація і що 72 бригада виводиться. Вже за кілька годин на ті позиції, де відбувалися планові ротації, пішли втричі більші сили ворога з великою кількістю бронетехніки та з більшою підтримкою артилерії. Тобто буквально у моменті ворог зреагував на це і ротацію було зірвано. Чи міг цей публічний розголос стати вирішальним чинником у провалі оборони Вугледара? (C)

 

Цитата

Ремарка по поводу «армейского секса», ибо бывает, что некоторые забывают об этом извращении

Принятие любого решения в системе боевого и оперативного управления начинается с АДЕКВАТНОЙ оценки РЕАЛЬНОЙ обстановки. Если вы ее не знаете (в том числе, из-за не верных докладов подчиненных), то и решения ваши будут неадекватны, или не своевременны.

© t.me/zvizdecmanhustu/2243

Я коментувати не буду, не мій фах, про зміну командира напередодні вбивства 72-ї вже писали ...

Питання чи коштували життя хлопців того, щоб "патріоти" на фейсбуках на тиждень довше дрочили на "угледарнаш" теж залишу відкритим ...

Медіавійна, йібать в сраку того головного командувача ...

 

 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

В чому кращість?

В тому, щоб гарантувати країні безпеку.

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

Кращий боксер той хто на рингу лежить чи пояс надягає?

Якщо він боксер - хай 3,14здує на ринг і там собі шоч лежить шоч пояс вдягає.

А не преться в мери чи президенти.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

тому, щоб гарантувати країні безпеку.

О, нарешті інфантільність поперла. Сексі була права )))

Боксер поки що скрізь тільки перемагає. Перед тим як критикувати людей треба заробити хоча б стільки як вони 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, DmiVady сказав:

 

© t.me/zvizdecmanhustu/2243

Я коментувати не буду, не мій фах, про зміну командира напередодні вбивства 72-ї вже писали ...

Питання чи коштували життя хлопців того, щоб "патріоти" на фейсбуках на тиждень довше дрочили на "угледарнаш" теж залишу відкритим ...

Медіавійна, йібать в сраку того головного командувача ...

 

 

А чого ви з 2019 року очікували? Це все одно що одружитися на хвойді і чекати що вона буде поводитися як монашка )))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

Сексі була права )))

ще один каблук  - піхвостараджалець   вскрився 🤣🤣🤣

 

падло зажди смердить:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще один амбициоз на нашу голову... Когда они уже повыздыхают

"Я обовʼязково піду в політику” - соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя заявив про свої амбіції.

Він сказав, що пожертвує 
карʼєрою, щоб змінювати країну на краще".(С)

Какие отвратительные рожи...

photo_2024-10-03_19-35-56.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

А чого ви з 2019 року очікували? Це все одно що одружитися на хвойді і чекати що вона буде поводитися як монашка )))

Чомусь я не очікував війни (до осені 21-го)  ... не було чуйки, так би трохи по іншому планував життя 😉

Жив собі, як завжди, паралельно з державою, не пішов грабувати державу на дорогах, як мої партнери) 

мені й так вистачало на забаганки більш-менш)

Погані очікування були перші місяці 22-го, а потім навесні 23-го, зараз вже не очікування, а впевненість.

Неприємно, що мій Орлик на лівому березі Дніпра ... цеглини у Дніпрі - то хер з ними ...

На будинок в Альпах, біля озера та лісу в мене поки що нема ресурсу (не рахував, але здогадуюсь), але ... 😉

 

Поки що і далі (не розриваючи сраку на хрест) будемо робити ворогу сумно, а потім подивимось.

 

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DmiVady сказав:

Поки що і далі (не розриваючи сраку на хрест) будемо робити ворогу сумно, а потім подивимось

Все життя я допомагав одним поганим людям їбашити інших поганих людей. Щось мені підказує що "сила ночи, сила дня - одинакова ***ня" (с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Українські підрозділи вивели з Вугледара, щоб зберегти особовий склад, військову техніку та зайняти становище для подальших боїв. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Чому росіянам вдалося захопити Вугледар? Деякі військові стверджують, що цьому посприяла нардеп Мар'яна Безугла, яка опублікувала посаду про те, що в Вугледарі йде ротація і що 72 бригада виводиться. Вже за кілька годин на ті позиції, де відбувалися планові ротації, пішли втричі більші сили ворога з великою кількістю бронетехніки та з більшою підтримкою артилерії. Тобто буквально у моменті ворог зреагував на це і ротацію було зірвано. Чи міг цей публічний розголос стати вирішальним чинником у провалі оборони Вугледара? (C)

Похоже на Гугл перевод с русского. Гугл перевел русское слово "пост" как "посада". Гугл не в курсе контекстов. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Propeller сказал:

Похоже на Гугл перевод с русского. Гугл перевел русское слово "пост" как "посада". Гугл не в курсе контекстов. 

Якщо натякаєте на ІПСО,   ось перевірене джерело:

tsn.ua/ato/nas-zlovili-na-rotaciyi-cherez-dopis-bezugloyi-osint-analitik-pro-prichini-prosuvannya-rf-u-vugledari-2671485.html

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Propeller сказал:

Похоже на Гугл перевод с русского. Гугл перевел русское слово "пост" как "посада". Гугл не в курсе контекстов. 

ХЗ. Береза вообще то таким не балуется

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.7c64130b8fa50947465a450abaff3013.png

Голова комітету з питань оборони в Бундестазі Марі-Агнес Штрак-Циммерманн розкритикувала рішення, ухвалені колишньою канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель, які, на її думку, уможливили повномасштабний напад РФ на Україну.

Як повідомляє "Європейська правда", таку думку Штрак-Циммерманн висловила в інтерв’ю німецьким телеканалам RTL та n-tv.

Вона нагадала, що у 2008 році в НАТО було багато прихильників якнайшвидшого прийняття України, але Німеччина та Франція виступили проти через позицію Росії.

Як відомо, на Бухарестському саміті НАТО 2008 року Німеччина та Франція заблокували надання Україні, а також Грузії плану дій щодо членства в НАТО, побоюючись ескалації з боку Росії. Відтоді обом цим країнам Альянс лише обіцяв вступ "одного дня".

Після повномасштабного вторгнення в Україну Меркель відмовилась визнати, що те її рішення могло призвести до російської агресії.

www.eurointegration.com.ua/news/2023/03/3/7157281/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Canton сказав:

ХЗ. Береза вообще то таким не балуется

Безумовно я поважаю Березу як неординарну людину, яка багато досягла, але це аж ніяк не робить його авторитетом та не додає цінності його словам. Звідки я знаю навіщо він щось говорить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

Якщо натякаєте на ІПСО,   ось перевірене джерело:

tsn.ua/ato/nas-zlovili-na-rotaciyi-cherez-dopis-bezugloyi-osint-analitik-pro-prichini-prosuvannya-rf-u-vugledari-2671485.html

Странно, что об этом еще может кто-то не знать,...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...