Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Не знаю, як Оланд, але Меркель завжди була проти вступу України в НАТО. Про це ще Ющенко казав. Дурна вона щось натякати. По мінським угодам, ОРДЛО могло блокувати будь-які дії України. Кому ще не зрозуміло, що мінські угоди, у разі виконання - це завуальована капітуляція України? А як воно, по факту, могло бути інакше після поразок Іловайська і Дебальцево? Пуйло і зараз пропонує тільки капітуляцію. 

мені не зрозуміло .  а я бачу в мінських угодах мету  встановити перемир'я  щоб відновити зсу , підняти економіку. інакше би тоді без нормальних збройних сил шансів в України не було.

навіть пуйло зізнався що  мінськими угодами морочили йому голову  і розвели цого

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, loader сказав:

 В то НАТО з якого глузували в слузі народа. Від вступу в яке дефакто відмовились в 2019. 

Ці слуги "глузували" та "відмовились"?

image.png.1802563770323ea380f918e4fff9a261.png

zaxid.net/poroshenko_ukrayina_ne_vstupatime_do_nato_shhob_rozserditi_rosiyu_n1088000

Чи дасте посилання, яке підтвердить, що члени партії "Слуга народу" глузували з НАТО, вже будучі членами партії "Слуга народу"?

Чи сбрехали, не подумавши?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верховна Рада на позачерговому засіданні 8 вересня 2021 р. не підтримала звернення до Конгресу США щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника США поза НАТО (MNNA).

Відповідну постанову підтримали лише 24 народні депутати.

Про те, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання парламенту на 8 вересня, напередодні повідомила речниця спікера Ольга Туній. Вона уточнила, що засідання скликають на вимогу 153 народних депутатів.

У пояснювальній записці до проєкту постанови, ініціатором якої вказаний народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко, необхідність ухвалення такого звернення пояснюється агресією Росії проти України.

www.radiosvoboda.org/a/news-rada-golosuvannya-za-mnna/31449924.html

Думай.Те.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, 7351 сказав:

Ці слуги "глузували" та "відмовились"?

image.png.1802563770323ea380f918e4fff9a261.png

zaxid.net/poroshenko_ukrayina_ne_vstupatime_do_nato_shhob_rozserditi_rosiyu_n1088000

Чи дасте посилання, яке підтвердить, що члени партії "Слуга народу" глузували з НАТО, вже будучі членами партії "Слуга народу"?

Чи сбрехали, не подумавши?

25 грудня 2018 року в інтерв’ю Дмитру Гордону Зеленський на запитання, чи потрібні ми НАТО відповів: «Моя думка: я ніколи не ходжу в гості, коли мене не кличуть. Не хочу відчувати себе ущербним. Не хочу відчувати себе другого сорту. Розумію, я домовлюся з НАТО, якщо це можливо. Хоча там такі умови. В нас війна на території, а це вже одна з умов, коли ми не можемо вступити в Альянс».

Також раніше він критикував ініціативу закріпити у Конституції курс на євроатлантичну інтеграцію. «У мене питання по НАТО. Ми знаємо, що таке НАТО. Ввійдуть війська, і ми будемо захищені від агресора. Так іди, домовся тихо. Кому потрібні твої плакати? Кому потрібно в Конституції чи де закріпити? Я не розумію… Ви дипломати чи х*р зна хто?»,–- говорив Зеленський.

18 квітня 2019 року одразу після першого туру президентських виборів в інтерв’ю РБК Зеленський заявив, що у НАТО треба вступати тільки тоді, коли підтримка всередині країни сягатиме 80%. «Якщо ви поговорите з європейцями… Вони вступали в НАТО точно в той момент, коли знали, що дуже великий відсоток. В деяких країнах, там 80% було за. Тому що вам потрібно об’єднувати країну».

7 квітня 2019 року в ефірі ТРК «Україна» Зеленський заявив: «Для того, щоб вступити до НАТО ... ми повинні людям пояснити, що це. Що це не якийсь алігатор, який хоче проковтнути нас, Україну, що це дійсно безпека країни. НАТО обов'язково має бути через референдум».

Цю тезу він підтвердив і в програмі «Сніданок з 1+1» 5 червня 2019 року вже у статусі обраного президента України: «Коли українці будуть всі готові, ми обов’язково винесемо це питання на референдум».

Перед грудневим самітом НАТО у Лондоні попередник Зеленського – Петро Порошенко – закликав владу звернутися до Альянсу щодо отримання ПДЧ. «Добровільна відмова від ПДЧ виглядає як самозречення перспективи членства. Як небажання дратувати Путіна. Як страх брати на себе відповідальність за реалізацію складного завдання. Дуже важливо подати сигнал нашим партнерам: нова влада підтримує курс на членство в НАТО, розпочатий раніше. Що це є консолідованою позицією - президента, уряду і парламенту. Влади й опозиції. І головне - суспільства», – зазначив Порошенко.

Він запропонував голові Верховної Ради уповноважити разом з президентом підписати звернення до Північно-Атлантичної Ради із заявою про підтвердження наміру України отримати ПДЧ.

Однак керівництво Міноборони та МЗС, у відповідь на ініціативу Порошенка заявили, що вважають недоцільним подавати заявку на надання Україні ПДЧ на Саміті Альянсу в Лондоні. Відповідні заяви зробили міністр оборони Олексій Загороднюк і заступник голови МЗС Єгор Божок під час візиту до штаб-квартири НАТО 25 жовтня 2019 року.

  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Александр Аврамчук сказал:

навіть пуйло зізнався що  мінськими угодами морочили йому голову  і розвели цого

Морочили мінськими голову ***лу, поки один клоун не підписав формулу Штайнмаєра, а що було далі, ви самі знаєте.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

поки один клоун не підписав формулу Штайнмаєра

:pozor:  Йолопи, хдє ви билі когда Україна 8 лєт долбіла  хyйлу голову мінськими угодами?

 Це ще 19й рік і до лютого 22го ще 2,5 роки і робили теж саме, що і до підписання формули - морочили х4йлу голову.

пс: "клоун шо підписав формулу Ш." це Кучма, ну то таке, може і він клоун теж, кому як.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Вячеслав63 сказав:

Кому ще не зрозуміло, що мінські угоди, у разі виконання - це завуальована капітуляція України?

Тільки довбограям досі не зрозуміло, що то була пастка для кремля. Блазень вирішив пограти у Чапаєва, отримав повномасштабне вторгнення..

А довбень завгосп примудрився підписати угоду з ордло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Danylo Ivanov сказав:

Думай.Те.

Хто?

Слухачі трускавецькіх підготовчих курсів?

Чим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, loader сказав:

25 грудня 2018 року в інтерв’ю Дмитру Гордону Зеленський на запитання, чи потрібні ми НАТО відповів: «Моя думка: я ніколи не ходжу в гості, коли мене не кличуть. Не хочу відчувати себе ущербним. Не хочу відчувати себе другого сорту. Розумію, я домовлюся з НАТО, якщо це можливо. Хоча там такі умови. В нас війна на території, а це вже одна з умов, коли ми не можемо вступити в Альянс».

Також раніше він критикував ініціативу закріпити у Конституції курс на євроатлантичну інтеграцію. «У мене питання по НАТО. Ми знаємо, що таке НАТО. Ввійдуть війська, і ми будемо захищені від агресора. Так іди, домовся тихо. Кому потрібні твої плакати? Кому потрібно в Конституції чи де закріпити? Я не розумію… Ви дипломати чи х*р зна хто?»,–- говорив Зеленський.

18 квітня 2019 року одразу після першого туру президентських виборів в інтерв’ю РБК Зеленський заявив, що у НАТО треба вступати тільки тоді, коли підтримка всередині країни сягатиме 80%. «Якщо ви поговорите з європейцями… Вони вступали в НАТО точно в той момент, коли знали, що дуже великий відсоток. В деяких країнах, там 80% було за. Тому що вам потрібно об’єднувати країну».

7 квітня 2019 року в ефірі ТРК «Україна» Зеленський заявив: «Для того, щоб вступити до НАТО ... ми повинні людям пояснити, що це. Що це не якийсь алігатор, який хоче проковтнути нас, Україну, що це дійсно безпека країни. НАТО обов'язково має бути через референдум».

Цю тезу він підтвердив і в програмі «Сніданок з 1+1» 5 червня 2019 року вже у статусі обраного президента України: «Коли українці будуть всі готові, ми обов’язково винесемо це питання на референдум».

Перед грудневим самітом НАТО у Лондоні попередник Зеленського – Петро Порошенко – закликав владу звернутися до Альянсу щодо отримання ПДЧ. «Добровільна відмова від ПДЧ виглядає як самозречення перспективи членства. Як небажання дратувати Путіна. Як страх брати на себе відповідальність за реалізацію складного завдання. Дуже важливо подати сигнал нашим партнерам: нова влада підтримує курс на членство в НАТО, розпочатий раніше. Що це є консолідованою позицією - президента, уряду і парламенту. Влади й опозиції. І головне - суспільства», – зазначив Порошенко.

Він запропонував голові Верховної Ради уповноважити разом з президентом підписати звернення до Північно-Атлантичної Ради із заявою про підтвердження наміру України отримати ПДЧ.

Однак керівництво Міноборони та МЗС, у відповідь на ініціативу Порошенка заявили, що вважають недоцільним подавати заявку на надання Україні ПДЧ на Саміті Альянсу в Лондоні. Відповідні заяви зробили міністр оборони Олексій Загороднюк і заступник голови МЗС Єгор Божок під час візиту до штаб-квартири НАТО 25 жовтня 2019 року.

Кому Ви що бажаєте довести?

Тим, хто вважав країну повією, що приймає з усіх боків?

А тепер напнув вишиванку поверх косоворотки?

«Ви мабуть країною помилилися», «Оце покварталив!», «Лапті ще забув взути», – коментували користувачі мережі Twitter.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...