Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

34 хвилини тому, Canton сказав:

Вот никак не пойму, как вы размножаетесь то?

Откуда вас все больше и больше?

Це ти так всіх українців намагаєшся образити? -- Спитай у твого колезі по "тикай собі в сраку" та твоєї ікони -- кацапстанського військового злодія бабченко -- потім нам розповіси, вірніше перепостиш, бо твоїх особистих думок, поки що, ніхто не бачив...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

твоїх особистих думок, поки що, ніхто не бачив...

Буду я каждому п...ру душу раскрывать...

"Еби...сь сами"(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"У нас просто вже ніким і нічим було воювати, бригада стерлась в нуль": військовий розповів про вихід з Вугледару

 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Буду я каждому п...ру душу раскрывать...

Тепер всіх читачів цієї теми спробував образити...

Наймит московитських вбивць може виїхати з московії -- московія з нього ніколи вже не виїде(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

Тепер всіх читачів цієї теми спробував образити.

Не звиздеть, щегол...

Не всех, а только вас, пид...ов...

Сами сказали, что вас много...я согласился...

Что не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Україна тільки одна.

підорів багато...

 

А що там пі**ри в ОП кажуть, скоро перемога?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Александр Аврамчук сказал:

www.pravda.com.ua/columns/2024/10/3/7477970/

Ми тут (не) потрібні

 

Якщо найближчим часом не відбудуться докорінні зміни в армії і державі - Україна програє переможе в цій війні. Питання лише, з яким рахунком.

Змінено користувачем Danylo Ivanov
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Evgenich сказал:

Він вам не про те відповів. Це не означає, що конституція не дійсна, це означає що "бійці" б-ну Монако її порушують.

Різниця між вашою логікою, та наприклад моєю, в тому, що ви знаходячи відвертих гандонів і посилаючись на їх дії, робите хибні висновки, мовляв: якщо їм можна, то і вам (чи будь кому іншому) теж можна, а значить закони не працюють.

Зараз ви скажете, що: от ви самі визнаєте, гандони є, і не несуть ніякої відповідальності згідно конституції, одже вона "на паузі". Але це буде маніпулювання, адже це питання зводиться до дотримання законів, і не дотримання, спираючись на негативний приклад, що не звільняє особисто вас від відповідальності перед законом. Якщо дуже спростити мою тезу, то я за те, щоб кожен громадянин не будував своє життя, виходячи з принципів: якщо їм можна, чому мені нізя?

А вище означених гандонів треба притягувати до відповідальності, саджати їх, кошмарити і т.п. Як це зробити миттєво та справедливо? Я нажаль не знаю, сподіваюсь що з часом ми (суспільство) знайдемо рішення. Вибори, громадська свідомість, чесна журналістика, судові реформи і т.д. Все це рано чи пізно призведе до бажаних результатів. Але поки що залишається матюкатися та охуєвать від тих гандонів, але не слідувати їхньому прикладу.

Ошибаетесь. 

В отличии от ваших теоретических рассуждений, моя логика основана на реальных фактах, а не на том, что прописано в конституции. И длится этот бред уже 30 лет...
"Батальон Монако", я привел, как самый "яркий" пример, хотя на сегодня, более ярким проявлением "конституционных прав" граждан Украины, является способ "мобилизации", путем насильственной "бусификации" от ТЦК и мусоров. Не говоря уже о закрытии границ.

И никому даже доганы не вынесено.

Крепостное право в традициях приснопамятного совка. Помните из школьной программы фразу: "Вот тебе бабушка и Юрьев день..."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

А що там пі**ри в ОП кажуть, скоро перемога?

Символізм ситуації в тому, що ОП опинився в ситуації попередників, де треба знайти можливість вступити в НАТО швидко, щоб хоча б зафіксувати збитки. В то НАТО з якого глузували в слузі народа. Від вступу в яке дефакто відмовились в 2019. Ну а ми з ними в одному човні. Тому топити їх не можна. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, loader сказал:

Тому топити їх не можна. 

Значит тонуть вместе?

Так крысы как раз успеют сбегти раньше...или сбечь?

В общем сибацца...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

Та не треба представлятись, достатньо і вашого нікнейма.

Тож або Конституція працює, або Президент - злочинець, обирайте свій варіант :pardon:

І про батальон Монако теж у нього питайте

Ну, судя по вашему никнейму, его носитель не блещет интеллектом.

А президент тут причем? Не он же выписывал такую конституцию, согласно которой, на любого гражданина можно надеть ярмо, что бы "не мычал".

И кажется, последние изменения в конституцию вносил, как раз ваш избранник - сивочолий пэтьман.:pardon:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

Якщо найближчим часом не відбудуться докорінні зміни в армії і державі - Україна програє переможе в цій війні. Питання лише, з яким рахунком.

е підстави думати про зміни? які підстави? за 2.5 роки змін не було чому вони зарз настануть? може владі вони не потрібні, не зацікавлена 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

Символізм ситуації в тому, що ОП опинився в ситуації попередників, де треба знайти можливість вступити в НАТО швидко, щоб хоча б зафіксувати збитки. В то НАТО з якого глузували в слузі народа. Від вступу в яке дефакто відмовились в 2019. Ну а ми з ними в одному човні. Тому топити їх не можна. 

В НАТО теж не ідіоти сидять, вони зовсім не горять бажанням штурмувати посадки під чуйним керівництвом наших генералів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

е підстави думати про зміни? які підстави? за 2.5 роки змін не було чому вони зарз настануть? може владі вони не потрібні, не зацікавлена 

Перевибори. Але для того прийдеться тимчасово замиритись з кацапами.

Або військова хунта. Проте, коли я бачу, як керує військом більшість наших генералів, мені страшно бачити їх на чолі держави.

Більше підстав для змін, на жаль, я не бачу (((

Змінено користувачем Danylo Ivanov
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Danylo Ivanov сказал:

В НАТО теж не ідіоти сидять, вони зовсім не горять бажанням штурмувати посадки під чуйним керівництвом наших генералів.

А під керівництвом яких генералів вони готові?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Бездомный сказал:

А унії не чуть було,
Отам-то весело жилось!

  Погляди Шевченка на релігійну ситуацію як на наше сьогодення не повністю відповідають дійсності: на заході України уніатська церква зіграла позітивну роль в збереженні української мови в богослужінні завдяки чому в кінцевому підсумку не була допущена асіміляція українців поляками і власне там була збережена сама українська мова, що заключається в тому що  саме там рідною мовою зараз послуговується найбільша частка населення.

Змінено користувачем kim chen lhoran
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, pump сказал:

А президент тут причем? Не он же выписывал такую конституцию

:pozor: При тому, що статтю 102 перечитайте.

Він виборов право стати її гарантом. Тож або він всіма силами гарантує її виконання, або саботує - і тоді він є злочинець. Без варіантів.

11 минут назад, pump сказал:

И кажется, последние изменения в конституцию вносил, как раз ваш избранник  

Ви щось маєте проти внесення в Конституцію курса на ЄС і НАТО?

Так це і було зроблено спеціально, щоб потім який-небудь ваш обранець цей курс  не змінив.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Він виборов право стати її гарантом.

Любую сраку можно впихнуть на трон...но не любая голова достойна короны...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Canton сказав:

Не всех, а только вас, пид...ов...

Тобто, всіх, хто вважає себе українцями і всіх, кого не нудить від всьго українського, як тебе... та окупантів (підорів) частини території України та вбивць дітей українців.

Україна переможе!

підори згинуть!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, loader сказав:

Від вступу в яке дефакто відмовились в 2019.

Дефакто від вступу до НАТО відмовились набагато раніше -- підписанням мінських угод, виконання яких унеможливлювало для України вступ до НАТО та Євросоюзу.

 

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

Перевибори. Але для того прийдеться тимчасово замиритись з кацапами.

Або військова хунта. Проте, коли я бачу, як керує військом більшість наших генералів, мені страшно бачити їх на чолі держави.

Більше підстав для змін, на жаль, я не бачу (((

перевиберуть чергового популіста. або черговйи проект від зеленої влади під іншим брендом. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

Дефакто від вступу до НАТО відмовились набагато раніше -- підписанням мінських угод, виконання яких унеможливлювало для України вступ до НАТО та Євросоюзу.

 

буди інші варіанти? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.6cce112f41ee34f691a1ff7f19726ed6.png 

«Україна як ніколи раніше близька до НАТО. І ми продовжуватимемо йти цим шляхом, доки ви не станете членом нашого Альянсу. Я з нетерпінням чекаю на цей день», – наголосив Марк Рютте.

www.president.gov.ua/news/klyuchova-nasha-meta-ce-povnocinne-chlenstvo-ukrayini-v-alya-93653

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...