Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Canton сказал:

Дон, Вы видели смертельно голодных бойцов- людоедов, которые еще могли вести оборону?

Фортеця Мосада 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МаТраС сказал:

Циганокадирівці)))

t.me/AndriyuKK/35458

Там вище "краще" відео є, що це робиться в країні?   t.me/AndriyuKK/35453

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

 ~ +|- 

тротиловий еквівалент американськго 155 мм снаряду - 78 тонн .

 

Що там про "деблокованих" кацапів у Вовчанському Агрегатному заводі ? 

Не лише знищили гарнізон , та полонили рештки , а й впіймали   кацапів  на канібалізмі 🤣

Там був невеликий котел.

Який в підсумку був зачищенний.

З контрольною перевіркою приїжджав особисто Буданов 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Danylo Ivanov сказав:

Тобто, коли Зеленський отримає нову порцію інформації - він знову змінить свої погляди? Круто!

Люди не святі. Зеленський був ватний. Питання до тих хто його обрав при цьому. Бо це ж було публічно все. Думаю нам ще фартануло, що може хоть щось йому дійшло (по факту це знає тільки близьке оточення). 

У цих кретинів до речі норм разом живе ватний Зеленський патріот навіть після 2014 і Порох що в 2005 загравав з ***лом. Те що з ***лом загравала наприклад Верещук, що є діючим чиновником офіса - не хвилює. Психіатрія відпочиває. 

Там Безугла розійшлась знов. Краще хай владні брехунці пояснять це Сирський зрадник чи Безугла зрадник, чи вони разом? Де при цьому СБУ? Заплутався щось. Накидувати на військове керівництво, здавати його розташування, здавати плани командування це норм? 

Змінено користувачем loader
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

майбутнє кацапії ?

 

Я прочел журнал Корея — там тоже хорошо.

Там товарищ Ким Ир Сен там тоже что у нас.

 Я уверен,что у них тоже самое — и всё идёт по плану. (с) 

ECOWnjfdhPYaAqqQu0eQ_kR6ZNEBmmj5Nc0BBB74Ciipeh79zgkaA6ZWGY92d-IwfPglPcIYLJXD46QA3GBEsMxp.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Наш майбутній президент?

Ваш? Я звідки знаю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30.11.2022 

Цитата

«Не думаю, що він використає ядерну зброю - це питання його адекватності», - сказав Зеленський, відповідаючи на запитання ведучого. Крім того, український лідер вважає, що путін не контролює своїх військових.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3625166-zelenskij-ne-dumau-so-putin-vikoristae-adernu-zbrou-ce-pitanna-jogo-adekvatnosti.html

 

29.09.24 ))))))))))))))))

Цитата

Ніхто не знає, що у нього в голові. Він може використати ядерну зброю проти будь-якої країни в будь-який час. Або ні. Я не впевнений. що він це зробить. Я не впевнений... Я ділюся з вами тим, що думаю, але я не Путін, дякувати Богу», – сказав президент.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я і писав нещодавно, у Польщі почалося суспільне обговорення ії політики щодо України. Спільним знаменником є сьогодні дедалі поширеніше відчуття, що польській стороні явно бракує прагматизму, наполегливості та трансакційного підходу.

Причиною цієї дискусії є напруга на фоні української заборони на ексгумацію останків польських жертв. Слова колишнього уже міністра Кулеби та нещодавня зустріч у Києві президента Зеленського і польського міністра Сікорського стали останню краплею....

...Нове опитування газети Rzeczpospolita дає відповідь на те, яким був би результат такого референдуму. Більше 50% поляків сьогодні вважають, що згода України на ексгумації має бути умовою її вступу до ЄС. Проти - 20%. Б. Береза

photo_2024-09-29_12-06-06.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, 7351 сказав:

"За тиждень з 22 по 29 вересня втрати противника склали близько 9390 осіб особового складу", - розповів він.

Крім того, ЗСУ вдалось знищити:

101 танк;

254 бойових броньованих машини;

462 артилерійських системи;

9 РСЗВ;

13 установок ППО;

472 одиниці автотехніки;

153 одиниці спецтехніки.

Окрім цього, українські військові знищили щонайменше 15 ворожих ракет та 558 безпілотників різних типів.

які пронози по запасам? вже 1 рік інтенсивно давлять і не утихає. 

якщо залишати як є, що буде через 1 рік, 2 роки? буде легше чи хрін? 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Данія виділить Україні близько 4,2 млрд данських крон (близько 629 млн доларів - ред.). Кошти будуть направлені на закупівлю озброєння українського виробництва.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Міноборони Данії Троельса Лунд Поульсена.

"Важливо, щоб ми продовжували підтримувати боротьбу України за свободу всіма можливими способами. Тому я дуже радий, що Данія погодила з Україною загальні рамки того, як ми можемо найкращим чином використати 4,2 млрд данських крон, які надають ЄС і Данія", - заявив Поульсен.

За його словами, ці кошти будуть профінансовані за рахунок 1,3 млрд данських крон, які виділив уряд країни та 2,9 млрд данських крон із заморожених російських активів, які Данія використає від імені ЄС.

"Данія є лідером у наданні зброї безпосередньо з української оборонної промисловості. Це посилює здатність українців виробляти саме ту зброю, яка їм потрібна", - розповів Поульсен.

Він також нагадав, що нещодавно Данія завершила пілотний проект, в рамках якого було профінансовано 18 гаубиць "Богдана" українського виробництва. Гаубиці вже доставлені до Збройних сил України.

www.rbc.ua/rus/news/daniya-nadast-ukrayini-mayzhe-629-mln-dolariv-1727613502.html

зображення_2024-09-29_185443133.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, 7351 сказав:

2,9 млрд данських крон із заморожених російських активів, які Данія використає від імені ЄС.

це вже прийняли? всі відсотки від заморожених будуть Україні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Наш майбутній президент?

https://www.facebook.com/reel/8336972419666547

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що ж, любі друзі, нинішній успіх Партії Свободи у Австрії, майбутній тріумф ANO в Чехії та настрої у Польщі (52% за даними Rzeczpospolita виступають за ув'язування згоди на ексгумацію жертв Волині з зеленим світлом від Польщі євроінтеграції Україні) свідчать про два факти:

- період емпатії до України у Центральній Європі завершився

- політику у цьому регіоні Україна просрала

Не дякуйте Б. Береза

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, МаТраС сказав:

уйопіще лисе жирне. чому він не в армії? вйна на виживання бля ..воювати будуть всі. дада бялть 

ахха, почитайте коментарі під тим відео))))))))) а що напишуть про Зелю? 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Що ж, любі друзі, нинішній успіх Партії Свободи у Австрії, майбутній тріумф ANO в Чехії та настрої у Польщі (52% за даними Rzeczpospolita виступають за ув'язування згоди на ексгумацію жертв Волині з зеленим світлом від Польщі євроінтеграції Україні) свідчать про два факти:

- період емпатії до України у Центральній Європі завершився

- політику у цьому регіоні Україна просрала

Не дякуйте Б. Береза

що за трагедія для нас? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, hause сказав:

Там вище "краще" відео є, що це робиться в країні?   t.me/AndriyuKK/35453

 

олдскул. щл зробиш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, МаТраС сказав:

олдскул. щл зробиш.

бісить непрофесійність поліції. але ж водії і населення самі ставляться до поліції, як до ворога, бидла, типу "ааа , доєбався до мене, грошей хоче". чи щось подібне. поліція повинна викликати довіру. 

я завжди довіряв поліції і не один раз звертався на 102. Але коли почали на вулиці зупиняти як ухилянта, то вже відраза до них і краще обходити стороною. 

свою роботу треба робити якісно. якщо водій ніяк не реагує на слова поліції, то повинен жеж існувати проткоол дій. викликати іншу групу, яка професійно допоможе. чи який там порядок дій. але не діяти як злочинець і бидло, коли на це не має причин. якщо водій агресивний, то да.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, akineo сказав:

росіяни 2 рази підряд атакували лікарню в Сумах. десяток трупів, поранені, знищена лікарня. взагалі ніяких правил не існує для них. 

 

 

 

Не для них, а для вас.
Зловтішаєшся, гнидо кацапське, з крові людської? Суми стоять, і стояти будуть.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ozor сказав:

 

Не для них, а для вас.
Зловтішаєшся, гнидо кацапське, з крові людської? Суми стоять, і стояти будуть.

один ідіот приписав мене до "них", і всі підхопили. Бо забагато зради пишу, ниття. Недостатній рівень ура-патріотизму і відхилення від лінії партії?

де в цих словах зловтішання? лише факт, що загинули люди. і всім байдуже, окрім рідних цих людей. життя там закінчено. 

якщо хочете почитати зловтішання, зайдіть під будь яке відео в тік ток з ударом по ОХМАТДИТу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Canton сказав:

черговий сеанс уріноофтальмології.

Знов вінсол в гості заходив?

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...