Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

52 хвилини тому, Бездомный сказав:

Костянтин Машовець

9 ч.  · 

Ги-ги...)))

у секті під назвою "рпц" набирає силу шкандаль...

Адже, за словами богослова та публіциста Андрея Кураєва, воШдь цієї секти, "Гундяй", схоже впав у фундаментальну "ересь" - у одній з своїх проповідей він прямо заявив, що...

"через иконопись можно познать сущность Бога" (дослівно - "человеку через иконопись даётся понимание божественного бытия")...й далі... навіть, спробував пояснити прихожанам, які його слухали у той момент - як саме людина може "познать божественную сущность", дивлячись на ту чи іншу ікону...

Кураєв, навіть, відповідне відео продемонстрував...

у передачі Дмитра Нізовцева

На думку Кураєва, це є пряма та недвозначна релегійна (православна) ЄРЕСЬ, бо ще у 14-у столітті, на одному з Соборів Церкві-матері, у Візантії, була повність засуджена та відкинута так звана "єрєсь Варлаамова", яка стверджувала, що людина цілком здатна зрозуміти та усвідомити "сущность Бога"...

Тобто, Східна Християнська Церква (прото-церква усіх сучасних православних церков), з якою "виходить" й рпц, звісно, на її думку... офіційно стверджувала (навіть постановила це на спеціальному Соборі) й продовжує стверджувати, що "людині не дано" усвідомити "конструкцію" Бога... а той, хто вважає навпаки - ЄРЄТІК...

Й щоб стати ним, у цьому контексті, достатньо публічно заявити, що людині цілком дано зрозуміти... як влаштований та "сконструюваний" Бог, що він думає й чому робить чи не робить те, або інше...

Що, власне, глав-сектант "рпц", так званий "патриарх Кирилл" (відомийй "у миру", на призвісько "Гундяй") й зробив...

Тобто, відтепер... його можливо ОФІЦІЙНО (звісно, з православної точки зору)... вважати ЄРЄТІКОМ.

Більше того, його тепер Константинопольска церква повинна предати анафемі... а всі його "писання" - знищити...

Так само, як й решта православних церков...

А всьо... через те, що це "туловІСЧе", свого часу, пропускало лекції у семінарії, або їх неуважно слухало, й геть не знає й не розбирається у фундаментальних положеннях, основах та історії тої релігії, прибічником якої він себе вважає...

Красота, ящітаю...

Недаремно, свого часу...

Візантія, відмовилась цим сектантам Томос давати...

любу тусовку людей можна назвати сектою)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Propeller сказал:

Трамп сказал, что если проиграет выборы, то уже не будет баллотироваться на следующих.

- Ты же обещал на мне жениться!

- Мало ли что я на тебе обещал...

Сейчас предвыборный "идеальный шторм"...я бы рассматривал все заявления фигурантов только в этом контексте

А вот их действия после - вопрос очень интересный и слабо коррелируемый с предвыборными речами...

Черные технологии, хвостом тя по голове...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, akineo сказал:

-3.9% .. мало 

-3.9% за місяць мало? Та ви зажерлись....

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

-3.9% за місяць мало? Та ви зажерлись....

Скажем так: влиять на что то будет падение на 30%, а пока это просто статистика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Alvalk сказав:

-3.9% за місяць мало? Та ви зажерлись....

дехто з нас ще доживе до того як побачить що штати будуть рятувати кацапів як нас в їх героїчній боротьбі з китайцями :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отакої... У нас ледь стали, а у них вже знімають...

Нідерланди офіційно оголосили, що зняли з озброєння винищувачі F-16, на зміну їм прийшли літаки F-35.

www.eurointegration.com.ua/news/2024/09/28/7195093/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, DimaF сказал:

Скажем так: влиять на что то будет падение на 30%, а пока это просто статистика.

Ще раз - 3.9% за місяць. І процес йде 

І ні на що він одразу впливати не буде, навіть 50%, бо  поки ще деякий запас міцності є. Але чим більше падіння, тим скоріше цей запас  розтане.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Война говорите?

Не, не слыхали...

"У серпні українці придбали нові легкові автомобілі на суму майже 15 мільярдів гривень Це на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 28% більше порівняно з липнем" (С)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

Война говорите?

Не, не слыхали...

"У серпні українці придбали нові легкові автомобілі на суму майже 15 мільярдів гривень Це на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 28% більше порівняно з липнем" (С)

війна на виживання

воювати будуть всі

ага ага

зеля щодня про мир говорить. щось не те.

Змінено користувачем akineo
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Alvalk сказал:

Ще раз - 3.9% за місяць. І процес йде 

Ну а если в следующем +4.5!?

Самый прикол в том что если бы не 24.02.2022, то неизвестно где бы та нефть была, может быть болталась в районе 40...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

- Ты же обещал на мне жениться!

- Мало ли что я на тебе обещал...

Сейчас предвыборный "идеальный шторм"...я бы рассматривал все заявления фигурантов только в этом контексте

А вот их действия после - вопрос очень интересный и слабо коррелируемый с предвыборными речами...

Черные технологии, хвостом тя по голове...

К следующим выборам ему будет 82 года. Это уникальный возраст претендента в американской истории. Кроме того, если он не добудет президентский иммунитет , то не известно как закончаться судебные дела против него.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, DimaF сказал:

Ну а если в следующем +4.5!?

Самый прикол в том что если бы не 24.02.2022, то неизвестно где бы та нефть была, может быть болталась в районе 40...

Саудовская Аравия готова отказаться от своего неофициального целевого уровня цены на нефть в 100 долларов за баррель, готовясь увеличить добычу и вернуть себе долю рынка.

Об этом пишет газета Financial Times.

www.epravda.com.ua/rus/news/2024/09/26/719845/

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Дощ сказал:

Напевно спершу треба розлучитись у попередньому шлюбі

Вопрос не по теме вашего поста. Просто, чтобы чат вам маякнул, что он есть.

Скажите, как бойцы относятся к наградам? Нет ли среди них тезиса "лучше деньгами"? 

То есть, ценят ли бойцы это моральное поощрение. 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, unreal1975 сказал:

Саудовская Аравия готова отказаться от своего неофициального целевого уровня цены на нефть в 100 долларов за баррель, готовясь увеличить добычу и вернуть себе долю рынка.

Этой песне лет 40 уже..

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Война говорите?

Не, не слыхали...

"У серпні українці придбали нові легкові автомобілі на суму майже 15 мільярдів гривень Це на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 28% більше порівняно з липнем" (С)

"Не секрет, що життя в Україні все більше розділяється на два береги: тих, хто досі поза війною в силу різних обставин, і тих, хто не знає, кому дзвонити, коли загинув син; бійця, який вп'яте повертається до свого підрозділу після чергового поранення; волонтерів, яким все важче і важче шукати гроші. Другій категорії все складніше шукати мотивацію служити і, нерідко, жити.

Мені щоразу страшенно неприємно, коли я повертаюсь до Києва з відряджень. Бо це життя, без перебільшення, столиці середньостатистичної західної країни – з клубним життям до ранку, безтурботними розмовами і "понтовими" пацанами, які навряд чи брали лопату в руки. А тим паче автомат.

Мене все ще дивує відсутність хоча б мінімальної суспільної аскези і солідарності з тією частиною України, в якої зараз відбувається ампутація. Всіх поза Києвом турбує і підняття тарифів, і підвищення податків, і те, що з їхніх вулиць забирають чоловіків – часто в абсолютно середньовічний спосіб. Але у Києві вайб інший.

Я за те, щоб це прекрасне і мирне життя було, і як всі молоді люди хочу двіжу без відповідальності та усвідомленості. Це все зрозуміло в умовах війни, щоб не поїхати головою повністю. Але це не виправдання тому, що ці люди відповідальні лише за "проживання свого найкращого життя", а не за оборону держави. До слова, я проти економічного бронювання. Я не ГенШтаб і не Міністерство Оборони, але мені теж дуже хочеться соціальної справедливості. Ті, хто мають більше 18+ місяців "БР-ок", мають право якщо не на демобілізацію (як варіант пропозиції держави), то точно на довгу ротацію в тил. Або довші відпустки.

Публічні виходи в СЗЧ в знак протесту, непублічних наразі 80 тисяч, підпалення дверей та авто начальників ТЦК, призведе до великих бунтів. І це лише початок та вершина цього айсбергу. Закручувати будуть законними і силовими методами, що українці хронічно не терплять. Все це може вилитись в абсолютно неочікуваний сценарій в державі."  ....

Повністю тут  :    censor.net/ua/b3512117 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, hause сказав:

"Не секрет, що життя в Україні все більше розділяється на два береги: тих, хто досі поза війною в силу різних обставин, і тих, хто не знає, кому дзвонити, коли загинув син; бійця, який вп'яте повертається до свого підрозділу після чергового поранення; волонтерів, яким все важче і важче шукати гроші. Другій категорії все складніше шукати мотивацію служити і, нерідко, жити.

Мені щоразу страшенно неприємно, коли я повертаюсь до Києва з відряджень. Бо це життя, без перебільшення, столиці середньостатистичної західної країни – з клубним життям до ранку, безтурботними розмовами і "понтовими" пацанами, які навряд чи брали лопату в руки. А тим паче автомат.

Мене все ще дивує відсутність хоча б мінімальної суспільної аскези і солідарності з тією частиною України, в якої зараз відбувається ампутація. Всіх поза Києвом турбує і підняття тарифів, і підвищення податків, і те, що з їхніх вулиць забирають чоловіків – часто в абсолютно середньовічний спосіб. Але у Києві вайб інший.

Я за те, щоб це прекрасне і мирне життя було, і як всі молоді люди хочу двіжу без відповідальності та усвідомленості. Це все зрозуміло в умовах війни, щоб не поїхати головою повністю. Але це не виправдання тому, що ці люди відповідальні лише за "проживання свого найкращого життя", а не за оборону держави. До слова, я проти економічного бронювання. Я не ГенШтаб і не Міністерство Оборони, але мені теж дуже хочеться соціальної справедливості. Ті, хто мають більше 18+ місяців "БР-ок", мають право якщо не на демобілізацію (як варіант пропозиції держави), то точно на довгу ротацію в тил. Або довші відпустки.

Публічні виходи в СЗЧ в знак протесту, непублічних наразі 80 тисяч, підпалення дверей та авто начальників ТЦК, призведе до великих бунтів. І це лише початок та вершина цього айсбергу. Закручувати будуть законними і силовими методами, що українці хронічно не терплять. Все це може вилитись в абсолютно неочікуваний сценарій в державі."  ....

Повністю тут  :    censor.net/ua/b3512117 

справедливості в суспільстві ніоли не знайдеш. кожен сам за себе. всім насрати один на одного. зараз кожен легальними чи нелегальними способами петляє від мобілізації. 

бронювання це вимушена міра, бо є критична інфраструктура, де на зарплатах і не дуже високих. а хтось ІТ сектор і він важливий для країни, бо бабло треба і як фахівець треба і якщо за нього ще й платити буде роботодавець то це взагалі ++ . скільки таких буде? 100 тисяч? 200? це багато? у нас жеж 11 мільйонів резерв, а ще нові мобіки підростають. 

і взагалі нам іноземні війська і рекрути не треба, у нас свого ж мяса вистачає? Зеля підтвердить.

 

п.с: мобілізація 18+ ліквідує ту прірву про яку пише. 

чому люди не протестують проти бронювання ЦИРКУ і 95 кварталу? ви ж вкурсі, що цирк забронювали заради КОШОВОГО? Зеля забронював свого лисого кореша. а все інше то побічний ефект (пара десятків тисяч?)

 

якщо війна на виживання, то потрібно щоб суспільство визначилось, хто критично важливий в тилу, або заміняти всіхс амово на жінок. 

але факт в тому, що НІХТО НЕ ХОЧЕ НА ВІЙНУ. ніхто не хоче помирати, стати калікою, страждати, та навіть в армію НІХТЬО НЕ ХОЧЕ. 

всі тупо хочуть пересидіти, пропетляти

бо ЄДНОСТІ НЕМА. про Єдність вєщає лише Зеля. всім насрати один на одного. ніхто не скаже іншому, що "ти ітшник, ти важливіший за мене, бо я нелегальний маляр, трому я піду на війну, а ти працюй, валюту зароляй". як приклад. 

 

незамінних працівників не має. жінки можуть замінити. а жінки хочуть працювати? за ті зарплати як там платять? 

в армії теж жінки можуть замінити тилові посади, тцк, все те, що нам втирають, що дуже багато "цивільних професій". то чого до чоловіків лише до*бались. обіцяв Зеля як у Ізраілі? ну так мобілізуйте жінок масово. Можливо це теж зменшить розрив між "Києвом і війною"

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, akineo сказав:

мобілізація 18+ ліквідує ту прірву про яку пише.

Бгг. Вони виросли не в совку, вони до колгоспу та радянської армії не придатні

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поштові підприємства теж критична. Укрпошта по всій країні скккількки штатуу має? Там чоловіки дійсно треба? Жінки нехай вантажі таскають. Водіями працюють.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

Бгг. Вони виросли не в совку, вони до колгоспу та радянської армії не придатні

нехай нове покоління вибиває собі майбутнє. бо не оцінять боротьбу. виїдуть в готове суспільстве адекватне (ЄС чи куди ще).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Война говорите?

Не, не слыхали...

"У серпні українці придбали нові легкові автомобілі на суму майже 15 мільярдів гривень Це на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 28% більше порівняно з липнем" (С)

Так навіть ваш кумир обзавівся новеньким мотоциклом в 2023-ому році - "З часом колекція Порошенка оновлювалася. У декларації за 2023 рік з’явився мотоцикл Honda CMX 1100D. Він коштує близько 13 тисяч доларів в Україні."

Зрозуміло, що це для нього копійки. А до народу треба ближче бути. Тепер він  ще і байкер. Але донатить він мільйонами, тому це цілком нормально - нема питань. Десь читав, що один бізнесмен віддав на ЗСУ 80% свого бізнесу, але таких одиниці чи, взагалі, один. 

А нових машин брали більше, тому, що ходили слухи про закон, по якому при покупці нового автомобіля буде нараховуватися 15% на ЗСУ з 1 вересня. Син теж взяв, в кредит. Бо стара машина малувата, а очікують на появу на світ 3-ої дитини. Він бере тільки нові машини, бо не хоче заморочуватись з ремонтом. Надивився, як я свою "четвірку" ремонтував.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Порошенка

так він заробив. 

торти бачив по чім? novus.zakaz.ua/uk/products/tort-roshen-850g-ukrayina--04823077617850/ 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Литва у суботу, 28 вересня, оголосила про передачу Україні нової партії військової допомоги.

Про це йдеться у повідомленні литовського Міністерства оборони.

Згідно з даними Міноборони Литви, нова партія допомоги для України містить логістичне обладнання, боєприпаси, ноутбуки та інше.

www.eurointegration.com.ua/news/2024/09/28/7195108/

 

зображення_2024-09-28_140916238.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як вам таке : "озаріння" кацапа ? 

 

Спойлер

Китай, который обманом втянул глупого Путина в эту войну, пообещав ему поездку на шелковой дороге, может заставить Россию прекратить войну.

 

Украина - это афган 2.0. Тогда все из страны войной все выкачали, что людям жрать нечего было, сейчас стратегия похожая

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воїни ГУР МО України отримали від волонтерів три безпілотники “Рубака”, призначені для знищення російських військових цілей.

Кошти на придбання новітньої зброї зібрала команда політолога Миколи Давидюка та передала для Благодійного фонду Діани Подолянчук, який і придбав “Рубаки” розвідникам.

Такі бойові безпілотники вже зарекомендували себе як ефективні та стійкі до ворожих засобів протидії.

gur.gov.ua/content/znamenytyi-rubaka-rozvidnyky-otrymaly-boiovi-drony-dlia-znyshchennia-tsilei-voroha.html

Дрони-камікадзе "РУБАКА" -- вартість одного екземпляра складає близько 15 тисяч доларів, заявлена дальність польоту – до 500 км. Оцінки по масі БЧ в різних джерелах коливаються від 2-5 кг до 15 кг.

defence-ua.com/news/ukrajina_pochala_vigotovljati_droni_kamikadze_rubaka_na_dalnist_do_500_km-12388.html

 

 

зображення_2024-09-28_152111303.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...