Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, 988888 сказав:

Ви там раніше у Доща запитували де можна ознайомитись з результатами розслідувань.... Відповідь отримали? 😊 Бо це якась гра "в одні ворота": ти відповідати маєш а твої питання можна залишати без відповіді. 

та я на відповідь по суті і не розраховував бо

18 хвилин тому, Дощ сказав:

Поясніть мені чому я повинен вам щось пояснювати?

так що просто пофлудили. йому теж треба відпочивати

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Дощ сказав:

А якщо десятки аналогічних - також фейк? Я ж кажу - треба проводити розслідування по кожному випадку

А загалом, ну, дивіться - ви дуже обурюєтесь що хтось там порушує закон,  а чому ви так само не обурюєтесь коли військовозобов'язані порушують закон щодо мобілізації? Нагадаю про всяк випадок - у нас війна, і якби у нас не було ухилянтів - логічно не було зондер команд, чи не так?

Щоб цього всього не було потрібна лиш одна річ - щоб не було війни, а вона сука є. Тому бля ть і є вся х ня яка її супроводжує

Не так. 

Відсутність законності фундаментальна проблема. Бо вона на всіх рівнях. Ще раз - тих хто на червоний перейшов так ловлять? Ні. То якого розповідати тут про порушення законів. Які міняють доречі як шулери. 

Що значить якби не було ухилянтів. На військову кафедру йшли щоб ухилитись. В ментовку, в прокуратуру і тп. Більшість людей ухилянти. Це новина для когось? Це не дає права дойобуватись до рандомного пішохода,простягати руки взагалі до будь кого. 

Потім читайте новини як будуть повертати українців з Європи. Дуже смішно. То ви або ***іть пішоходів або повертайте, разом це не працює. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Це не дає права дойобуватись

Не дає

Ну тобто ви вважаєте ухилянство - норма, а інше - злісне порушення? Так виходить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

та я на відповідь по суті і не розраховував бо

так що просто пофлудили. йому теж треба відпочивати

Я не відповів по суті де ознайомитись з результатами розслідування?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Дощ сказал:

Поясніть мені чому я повинен вам щось пояснювати? Тим більше на підставі вашого пояснення якось ситуації, яка цілком може бути і придумана?

А якщо й була - що я повинен пояснити?

Може чувак злісний ухилянт, може дезертир, може просто оху нний парень і майбутній генерал - хз

Якщо ви маєте іншу комплектацію, не ботан, і взагалі вважаєте що більш підходящий для війни - можете помінятись з ним місцями. Чому ні?

Можно было ограничится первым предложением.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Дощ сказал:

Поясніть мені чому я повинен вам щось пояснювати? Тим більше на підставі вашого пояснення якось ситуації, яка цілком може бути і придумана?

А якщо й була - що я повинен пояснити?

Може чувак злісний ухилянт, може дезертир, може просто оху нний парень і майбутній генерал - хз

Якщо ви маєте іншу комплектацію, не ботан, і взагалі вважаєте що більш підходящий для війни - можете помінятись з ним місцями. Чому ні?

Можно было ограничится первым предложением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дощ сказав:

Ну тобто ви вважаєте ухилянство - норма

Лише третина громадян ЄС готова боронити свої країни в разі вторгнення ворожого війська.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Дощ сказав:

А загалом, ну, дивіться - ви дуже обурюєтесь що хтось там порушує закон,  а чому ви так само не обурюєтесь коли військовозобов'язані порушують закон щодо мобілізації? Нагадаю про всяк випадок - у нас війна, і якби у нас не було ухилянтів - логічно не було зондер команд, чи не так?

На випадок порушення закону існує відповідальність, яка закріплена на законодавчому рівні.

На відео показане свавілля/беззаконня/анархію, яку влаштовує ні Путін, ні Росія, ні глибинне російське населення, а конкретні українці, які знаходяться на державній службі (поліція, тцк).

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Дощ сказал:

Поясніть мені чому я повинен вам щось пояснювати? Тим більше на підставі вашого пояснення якось ситуації, яка цілком може бути і придумана?

А якщо й була - що я повинен пояснити?

Може чувак злісний ухилянт, може дезертир, може просто оху нний парень і майбутній генерал - хз

Якщо ви маєте іншу комплектацію, не ботан, і взагалі вважаєте що більш підходящий для війни - можете помінятись з ним місцями. Чому ні?

 

Змінено користувачем Vitaliy67
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Дощ сказав:

Не дає

Ну тобто ви вважаєте ухилянство - норма, а інше - злісне порушення? Так виходить?

Я вважає, що на порушення реагувати мають право виключно у встановлений спосіб. Інакше це не держ орган, а банда. Зі всіма наслідками. Які значно більші по закону ніж адмін правопорушення. Пакувати в буси і ***ити - такого способу немає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Дощ сказав:

Я не відповів по суті де ознайомитись з результатами розслідування?

та я розумію що ви не знаєте ні що таке розслідування, ні які вони бувають, ні яким чином вони проводяться та оформлюються. отже давайте ви не будете мене вчити запити робити, а я вас воювати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, vadimv сказав:

Лише третина громадян ЄС готова боронити свої країни в разі вторгнення ворожого війська.

Ого, це 150 млн добровольців.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

Лише третина громадян ЄС готова боронити свої країни в разі вторгнення ворожого війська.

тому вони і не хочуть самі воювати. українці - хочуть.

5 хвилин тому, XL.pro сказав:

Путін, ні Росія

щось забагато помилок в таких простих словах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, tort сказав:

Ого, це 150 млн добровольців.

Це на папері )

Як дійде до реальних бойових дій - виявиться, що їх максимум 1%

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, XL.pro сказав:

На відео показане свавілля/беззаконня/анархію

 

1 хвилину тому, loader сказав:

Я вважає, що на порушення реагувати мають право виключно у встановлений спосіб. Інакше це не держ орган, а банда. Зі всіма наслідками. Які значно більші по закону ніж адмін правопорушення. Пакувати в буси і ***ити - такого способу немає. 

Щоб було по закону то слід:

а) провести розслідування і підтвердити справжність відео

б) на підставі розслідування встановити винних осіб і притягнути до відповідальності

Заперечення є?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

не хочуть самі воювати. українці - хочуть.

Це кацапи хочуть воювати.

Бо їх недостатньо піздили під час WWII

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

та я розумію що ви не знаєте ні що таке розслідування, ні які вони бувають, ні яким чином вони проводяться та оформлюються. отже давайте ви не будете мене вчити запити робити, а я вас воювати.

Мені вистачить відповіді "так" чи "ні"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Це кацапи хочуть воювати.

Бо їх недостатньо піздили під час WWII

а в 2019 теж кацапи за війну голосували? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дощ сказав:

Мені вистачить відповіді "так" чи "ні"

на жаль, в світі нічого не зводиться до такої простої відповіді. все залежить від багатьох обставин

- Абрам, ты за красных или за белых?

- Да-а-а…

- Шо «да-а-а…»?

- Шо да, то да…

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, US7IGN сказав:

а в 2019 теж кацапи за війну голосували? :lol:

Не за війну, а за її припинення. Принаймні, ідея була така )

Ну хто ж знав, що кацапи будь що хочуть воювати.

Sarcasm.png

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, 988888 сказал:

ти відповідати маєш а твої питання можна залишати без відповіді. 

-А почему?

-А потому, что идите нах, вот почему...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, XL.pro сказал:

На випадок порушення закону існує відповідальність, яка закріплена на законодавчому рівні.

На відео показане свавілля/беззаконня/анархію, яку влаштовує ні Путін, ні Росія, ні глибинне російське населення, а конкретні українці, які знаходяться на державній службі (поліція, тцк).

Колись був час совок також пакував в "воронки" без суда та слідства  і зараз теж саме виходить, гадаю не буде здивуванням якщо з'ясується що і загранотряди існують. 

Змінено користувачем юра84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, юра84 сказав:

Колись був час совок також пакував в "воронки" без суда та слідства  і зараз теж саме виходить, гадаю не буде здивуванням якщо з'ясується що і загранотряди існують. 

подивіться те відео DW - йдуть і ніхто їх не тримає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Дощ сказав:

 

Щоб було по закону то слід:

а) провести розслідування і підтвердити справжність відео

б) на підставі розслідування встановити винних осіб і притягнути до відповідальності

Заперечення є?

це демагогія. тому що усі прекрасно знають, що не буде безпристрасного розслідування. скільки вже було аналогічних випадків. і скільки відповідальних осіб понесли покарання? тому таке беззаконня і відбуваеться. бо влада дала ім картбланш. любим шляхом виконати план . конституція призупинена . 

стосовно ухилянтів я дуже обурений, верховний головнокомандувач трижди ухилянт,  баканов і інші дружки привладні квартальшики, тощо. , поліція це суцільні законні ухилянти. молоді здорові хлопці гонять замість себе на фронт старих і хворих. . все починається з влади. влада задала такий тон і поганий приклад... але хоче щоб інші, хто не мае блату і знайомств виконували свій обов'язок . 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Дощ сказав:
1 година тому, loader сказав:

Я вважає, що на порушення реагувати мають право виключно у встановлений спосіб... Пакувати в буси і ***ити - такого способу немає. 

Щоб було по закону то слід

:pozor:

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...