Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, karbo сказав:

Цікаво, у Леонардо да Вінчі чи Мікеланджело запитували про диплом?

У них був досвід .

у вас ж досвід?

Один блазень вже потренувався на Україні, а треба було починати з ОСББ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, karbo сказав:

Для чого?

Щоб відповісти, а не зливатися .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

У них був досвід .

у вас ж досвід?

Один блазень вже потренувався на Україні, а треба було починати з ОСББ.

Як я бачу, відштовхуючись від реакції описаних мною осіб, мої психопортрети досить точні.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Щоб відповісти, а не зливатися .

В таком случае на твоём родном языке и того клиента, который не понимает украинского. 

Выражение "внутрішня українськість" (в переводе на русский язык — "внутренняя украинскость") часто используется для обозначения глубинного чувства принадлежности к украинской культуре, традициям, языку и национальной идентичности. Оно может подразумевать эмоциональную и духовную связь человека с Украиной, вне зависимости от того, где он физически находится. Это понятие может включать в себя понимание и принятие украинской истории, обычаев и ценностей, а также стремление сохранять и развивать украинскую культуру и язык в своей жизни.

Змінено користувачем karbo
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, DmiVady сказал:

Я дуже поважаю Усіка, ціную його досягнення, але ... ну не тре йому у міністри)

Краще дати Героя Труда України та купу регалій та довічних ништяків візок...

 

Ми вже маємо президента та уряд, з "простого народу" бачимо ж результат?

Може досить експериментів?

Мене особисто вже не дивує, коли в ютуб-новинах сержанти дають настанови, як вести стратегію війни, та хто повинен чого робити; коли напівграмотні блогери розповідають про економічні стратегії розвитку держави ... у цього контенту є свої споживачі ... най споживають, аби на майдани не ходили ...

Ніхто не брав архітектором проєкту свого будинку, ну, наприклад, манікюрницю?

А скрипаля виконробом на своє будівництво не залучали?

...

 

 

а мені здається , що Усик має інакші цілі , ніж набити кишені на корупційних схемах .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За наш прапор віддали життя багато найкращих людей. Тому ті хто тут виявляють зневагу в будь-якій формі - запроданці. Це базовий символ. Який розуміють наприклад і діти в 2 роки, і спортсмени і військові. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, DmiVady сказав:

Ніхто не брав архітектором проєкту свого будинку, ну, наприклад, манікюрницю?

А скрипаля виконробом на своє будівництво не залучали?

Ви про генпрокурора без досвіду та діплому від "фахівця"?

image.png.01f8ad409b2dcbdc93d562724625c46f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, loader сказал:

За наш прапор віддали життя багато найкращих людей. Тому ті хто тут виявляють зневагу в будь-якій формі - запроданці. Це базовий символ. Який розуміють наприклад і діти в 2 роки, і спортсмени і військові. 

А кто выражал неуважение?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нідерланди не зможуть передати Україні систему Patriot через відмову одного із союзників від участі в угоді 

Джерело: https://censor.net/ua/n3509910

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Canton сказав:

Нідерланди не зможуть передати Україні систему Patriot через відмову одного із союзників від участі в угоді 

Джерело: https://censor.net/ua/n3509910

і по нафтозаводах давно не прилітало. мабуть по сраці все ж таки отримали і за курськ і за нафтозаводи

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

і по нафтозаводах давно не прилітало. мабуть по сраці все ж таки отримали і за курськ і за нафтозаводи

А про елементарну відсутність засобів враження та розвідданих нічого не муляє?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, DmiVady сказав:

 

 

 

А скрипаля виконробом на своє будівництво не залучали?

...

 

 

Я баяніст і електрогітарист. Побудував будинок практично сам, починаючи з проекту, який затвердив у архітектурі. Для мене прикладом був російський піаніст Гаврілов. який був якимсь там офігенним лауреатом ще в совку і побудував особисто дерев'яний будинок. Потрібно бажання і вміння вчитись. Сусід, бувший військовий став непоганим професійним будівельником, після того, як вигнав на другий день роботи плиточника-"професіонала", який чомусь йому не сподобався з його якістю роботи. А те, що зробила в будинку його мати - професійна радянська будівельниця - він сказав - "краще б вона не робила". В цьому році з сином-програмістом встановили сонячні панелі з підключенням інвертора, акумуляторних батарей і різних цікавих приладів для автоматичної роботи.. І я впевнений, що ми зробили якісніше, ніж ті,  хто займається цим. Тому, що їм потрібна швидкість і гроші, а нам якість. І прилади поставили не китайські, а європейські, які син купив набагато дешевше в Європі, ніж у нас. У нас є один забудовник, який побудував купу приватних будинків. І я бачив як він будував ті перші будинке в нашому районі - це повний треш. Я музикант і то знаю, що так робити не можна. І оскільки я робив практично все сам, то і розказати і показати можу всі процеси. І знаю, який цемент, гіпс, фарбу і т.п. купляти і як використовувати не гірше за виконроба. Бо, син казав, що його колега наймав професійного виконроба для будівництва, який чомусь не виправдав його довіру, отримавши купу грошей і  затянувши будівництво. І прийшлося у все занурюватися самому. Кажуть же, що, якщо хочеш щось зробити якісно - зроби це сам. 

Так, що все залежить від рівня скрипаля. Є ж така приказка - талановита людина - талановита у всьому. Син в минулому році зробив комод із кріпленням сторін під 45градусів, де повинна бути точність до долі міліметра - все вийшло, не гірше, ніж у столяра(допомогла занурювальна пилка Макіта). А от столяр навряд чи зміг би так легко почати програмувати. Як і виконроб грати на скрипці. 

Усик - не пересічний, а видатний спортсмен. Чому він не може бути мінстром спорту? Чи на міністрів у нас треба вчитись в якомусь особливому ВУЗі?

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, loader сказав:

За наш прапор віддали життя багато найкращих людей. Тому ті хто тут виявляють зневагу в будь-якій формі - запроданці. Це базовий символ. Який розуміють наприклад і діти в 2 роки, і спортсмени і військові. 

вартість життя мобіка - прапор? 

Зеля хоче кордони, а скільки за це віддати життів, чужих, не своїх, і навіть не Кошового. 

якщо ти, твоя родина, твої рідні загинуть через війну - то яка різниця вже?

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Бездомный сказал:

а мені здається , що Усик має інакші цілі , ніж набити кишені на корупційних схемах .

 

А я Усіка не поважаю, бо на питання "чий Крим" він відповідав відверто, а от після вторгнення перевзувся, тому що... причин насправді багато, та хоча для рейтинг і щоб в миротворці не засвітитись. У людини або є принципи, або як у кантона, все від ситуації залежить.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, akineo сказал:

вартість життя мобіка - прапор? 

Пішов ти на*** підар. Ти прикрасою розумієш про що мова іде, і навмисно насипаєш про начебто життя=прапор. От би тобі до москалів, там би ти усвідомив всю політру цінностей.

У нас майже у кожного в штурм-паку прапор був, це дійсно символ, і відносились ми всі до нього з повагою.

P.S. життя іноді дорівнює пляшці води, та ти ніколи не зрозумієш при яких обставинах таке може статись. Хіба що... ТЦК? 

Це фото у бомбосховищі якогось завода у Лисічанську, 16.06.2022.

 

IMG_20220620_115510.jpg

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

 

Усик - не пересічний, а видатний спортсмен. Чому він не може бути мінстром спорту? Чи на міністрів у нас треба вчитись в якомусь особливому ВУЗі?

Можна поставити жінку. В нас багато гарних спортсменок з більш однозначною репутацією. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Бездомный сказал:

почалося з указівки з вашингтонського обкому ( з яким кацапи зазделегіддь  домовилися у Рейк'явику )  - "ви мусите віддати кацапам яз"

То вже потім було при Буші - перемогла доктрина розподілу Союзу на СНГ, замість розподілення РСФСР. Домовленість у Рейкв'яріку була спрямована на скорочення зброї середнього радіусу дії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось люди в Румунію емігрують, а кажуть кордони закриті  www.tiktok.com/@vg_viking2

життя одне. 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, US7IGN сказав:

і по нафтозаводах давно не прилітало. мабуть по сраці все ж таки отримали і за курськ і за нафтозаводи

Хто знає, про що домовились великі хлопчики і який "атата" отримало наше чудо )

Але обмін "нафтозаводи проти енергопідстанцій" міг пройти (про таки перемовини вже писАли й, можливо, якийсь етап закінчився)

Як на мене, то маркером буде кінець вересня / початок жовтня, коли РФ накопичить ракет для чергового масованого удару, і куди буде спрямовано цей удар.

Бити будуть, в цьому я певен, бо пиидори, але є нюанси у цілях.

Іран поки що дав балістичні 110-ки, вони на фронтах клопоту добавлять, гадаю, на тилові обстріли поки що малувата відстань.

Ну і пан Кирил, може поки що накопичує та прорабатує нові шляхи (бо крайні наші дрон-нальоти не дуже розганялися по новинах, мабуть, не дуже яскраво пройшли) це війна, меч та щит, не кожен виліт переможний.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DmiVady сказав:

Хто знає, про що домовились великі хлопчики і який "атата" отримало наше чудо )

Але обмін "нафтозаводи проти енергопідстанцій" міг пройти (про таки перемовини вже писАли й, можливо, якийсь етап закінчився)

Як на мене, то маркером буде кінець вересня / початок жовтня, коли РФ накопичить ракет для чергового масованого удару, і куди буде спрямовано цей удар.

Бити будуть, в цьому я певен, бо пиидори, але є нюанси у цілях.

Іран поки що дав балістичні 110-ки, вони на фронтах клопоту добавлять, гадаю, на тилові обстріли поки що малувата відстань.

Ну і пан Кирил, може поки що накопичує та прорабатує нові шляхи (бо крайні наші дрон-нальоти не дуже розганялися по новинах, мабуть, не дуже яскраво пройшли) це війна, меч та щит, не кожен виліт переможний.

 

Україна без електроенергії виживе 1 рік проживе, а їм срака була б. всього 80 об'єктів .. це як ядерка, типу втрат буде менше, ніж продовження війни. знищення серця бензоколонки і енергетики України  = менше наслідків, ніж продовження війни десятки років. 

але таког оне буде, бо Кошовий хоче жити життя, а не виживати, як нам втирають про війну на виживання. 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DmiVady сказал:

Бити будуть, в цьому я певен, бо пиидори, але є нюанси у цілях.

У нас навчання з пожежної безпеки завтра відмінили, у зв'язку з імовірністю масованого обстрілу. Хоча тож саме було і на 24 серпня.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, karbo сказав:

твоём

За кораблем, чмо.

Моя рідна мова українська.

Тикай собі в сраку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

генпрокурора без досвіду

Генпрокурор мав досвід керування міністерством внутрішніх справ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...