Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, 7351 сказал:

І головне -- від пожеж вмирають українці -- тобі це подобається?

Вам, голосовавшим за зеленого долбоеба точно подобается....

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

Вам, голосовавшим за зеленого долбоеба точно подобается....

Хоть и не точно, но достаточно прикольно...

"Я вот тут подумал. Вот мы привыкли к цифрам 25 и 73 процента. Но ведь это не так на самом деле.

На самом же деле явка была 61.37%. И при этом я вот лично не знаю ни одного порохобота, который бы не пришёл на второй тур потому что да лучше жыгуля с воблой наебнуть, или там "не повірите, хлопці, так срати захотілось, я можу гівно показать". Все пошли, похромали, побежали как зайки. Как обосравшиеся от открывающихся в будущем перспектив зайки. Так это мы ещё не всё предвидели, кстати.

Стало быть, мы смело можем предположить, что оставшиеся 39.67% если бы пришли, то тоже либо проголосовали бы за Зеленского, либо нарисовали бы залупу на бюллетене, и хрен знает как это толковать.

Следовательно, 25% это от 61.37. Это пятнадцать примерно. А 85 значит остаётся.

А это значит, что например если вы заходите в маршрутку, и там 20 мест сидячих, и вы с порога им говорите "Шо, хуила ёбаный, блядь, голосователь по приколу, ты насмеялся сука уже?!" — то девятнадцать человек в глубине души поймут, о чём вы. А двадцатый — это вы.

Но вас конечно отмудохают в маршрутке, девятнадцать-то против одного. Так что это теоретическое упражнение в математике." (С)

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Canton сказав:

А шо, он не один?

Хто?

Цей?

17 годин тому, Canton сказав:

Владимир Владимирович Путин - президент Российской Федерации.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

Следовательно, 25% это от 61.37. Это пятнадцать примерно. А 85 значит остаётся.

95

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Canton сказав:

Хоть и не точно, но достаточно прикольно...

"Я вот тут подумал. Вот мы привыкли к цифрам 25 и 73 процента. Но ведь это не так на самом деле.

На самом же деле явка была 61.37%. И при этом я вот лично не знаю ни одного порохобота, который бы не пришёл на второй тур потому что да лучше жыгуля с воблой наебнуть, или там "не повірите, хлопці, так срати захотілось, я можу гівно показать". Все пошли, похромали, побежали как зайки. Как обосравшиеся от открывающихся в будущем перспектив зайки. Так это мы ещё не всё предвидели, кстати.

Стало быть, мы смело можем предположить, что оставшиеся 39.67% если бы пришли, то тоже либо проголосовали бы за Зеленского, либо нарисовали бы залупу на бюллетене, и хрен знает как это толковать.

Следовательно, 25% это от 61.37. Это пятнадцать примерно. А 85 значит остаётся.

А это значит, что например если вы заходите в маршрутку, и там 20 мест сидячих, и вы с порога им говорите "Шо, хуила ёбаный, блядь, голосователь по приколу, ты насмеялся сука уже?!" — то девятнадцать человек в глубине души поймут, о чём вы. А двадцатый — это вы.

Но вас конечно отмудохают в маршрутке, девятнадцать-то против одного. Так что это теоретическое упражнение в математике." (С)

Тобто визнаєш -- шо ви всі -- статистична помилка -- по кількості, як кількість плісняви на палеті з продуктом, що залишилась від попереднього продукта...

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Canton сказав:

Хоть и не точно, но достаточно прикольно...

"Я вот тут подумал. Вот мы привыкли к цифрам 25 и 73 процента. Но ведь это не так на самом деле.

На самом же деле явка была 61.37%. И при этом я вот лично не знаю ни одного порохобота, который бы не пришёл на второй тур потому что да лучше жыгуля с воблой наебнуть, или там "не повірите, хлопці, так срати захотілось, я можу гівно показать". Все пошли, похромали, побежали как зайки. Как обосравшиеся от открывающихся в будущем перспектив зайки. Так это мы ещё не всё предвидели, кстати.

Стало быть, мы смело можем предположить, что оставшиеся 39.67% если бы пришли, то тоже либо проголосовали бы за Зеленского, либо нарисовали бы залупу на бюллетене, и хрен знает как это толковать.

Следовательно, 25% это от 61.37. Это пятнадцать примерно. А 85 значит остаётся.

А это значит, что например если вы заходите в маршрутку, и там 20 мест сидячих, и вы с порога им говорите "Шо, хуила ёбаный, блядь, голосователь по приколу, ты насмеялся сука уже?!" — то девятнадцать человек в глубине души поймут, о чём вы. А двадцатый — это вы.

Но вас конечно отмудохают в маршрутке, девятнадцать-то против одного. Так что это теоретическое упражнение в математике." (С)

За цією логікою і за якуновича ніхто не голосував. Як же вони туди пролізли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

За цією логікою і за якуновича ніхто не голосував. Як же вони туди пролізли?

За гроші

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

У реле не вистачило?)))

Я з ним особисто не знайомий, можливо у нього були інші інтереси - скуповувати обленерго і укртелекоми

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, 7351 сказал:

95-й квартал виступав перед воїнами АТО та перерахував мільйон гривень для воїнів АТО

Респект, конечно . Но ни слова про российскую агрессию, на всякий случай наверное. Ну а деньги, это где-то 60000 долларов. Неплохо но не сравнимо с помощью армии от Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, 7351 сказал:

ви всі -- статистична помилка

Это вы все генетическое недоразумение, жертвы аборта отрицательной селекции, случайно зачатые бухими родителями

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Это вы все генетическое недоразумение, жертвы аборта отрицательной селекции, случайно зачатые бухими родителями

у  вас  знов  вус відклеївся

 

тема генетики - то ж улублений коник рашистів   - всі спроби довести , що "узкіє - слов'яни" , кацапи зводять до  мутних  генетичних дослідів 🤣🤣                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

червонодипломнику Бауманки  не можна ж так ганебно палитися:pozor:

 

або Бауманка - не альо , або про червоний диплом Бауманки
то художній свист ?🤣

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

тема генетики - то ж улублений коник рашистів

А ничего, что это всего лишь стебный оборот речи?

Может заменить на деградант-инфантил

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, 7351 сказав:

10 років тому...

95-й квартал виступав перед воїнами АТО та перерахував мільйон гривень для воїнів АТО

Команда Володимира Зеленського розповіла про ставлення до війни та волонтерську допомогу й показала відео концертів на передовій і спілкування з бійцями. Зокрема, у фільмі є кадри виступу перед захисниками на День Незалежності у 2014 році, зустрічей із пораненими в госпіталі, виступів у різних військових частинах і концерту в аеропорту Маріуполя.

«Страшно їздити у госпіталь. Ми багато проїхали, зустрічалися з різними людьми – важкими і дуже важкими. Повноцінними, але нецілими. Це страшно», – зізнався Володимир Зеленський.

Крім цього, у фільмі йдеться про допомогу фронту.

zaxid.net/zelenskiy_i_ato_kvartal_95_pokazav_zvorushliviy_dokumentalniy_film_n1476259

А когда клоун передумал договориться где-то посередине? Это уже после чтстоньюса из Москвы или до?

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

А ничего, что это всего лишь стебный оборот речи?

Может заменить на деградант-инфантил

нє-нє - забагато маркерів - від анальної фіксації / фіксації на генетиці до  кацапської щелепи за вільного володіння мовою :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, ks6 сказав:

Респект, конечно . Но ни слова про российскую агрессию, на всякий случай наверное. Ну а деньги, это где-то 60000 долларов. Неплохо но не сравнимо с помощью армии от Порошенка.

Будь ласка, дайте посилання на офіційні слова Порошенка, як президента України, саме 2014 році, де він прямо називає російську агресію російською агресією -- якщо називав, звісно.

Будь ласка, дайте посилання на джерело інформації за 2014 рік, де написано, скільки Порошенко донатив на АТО своїх особистих статків в 2014 році -- якщо ви не збрехали, звісно.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Будь ласка, дайте посилання на офіційні слова Порошенка, як президента України, саме 2014 році, де він прямо називає російську агресію російською агресією -- якщо називав, звісно.

Будь ласка, дайте посилання на джерело інформації за 2014 рік, де написано, скільки Порошенко донатив на АТО своїх особистих статків в 2014 році -- якщо ви не збрехали, звісно.

 

В 2014 Порошенко был президентом, а донатил Зеленский, в 2022 наоборот. Вот это и можно сравнивать. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

censor.net/ua/news/3124886/poltorak_pidtverdyv_scho_u_2014_rotsi_ppo_navkolo_kyyeva_pereobladnaly_za_rahunok_korporatsiyi_roshen

Полторак підтвердив, що у 2014 році ППО навколо Києва переобладнали за рахунок корпорації Roshen

 

16 годин тому, 7351 сказав:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

 

censor.net/ua/news/3124886/poltorak_pidtverdyv_scho_u_2014_rotsi_ppo_navkolo_kyyeva_pereobladnaly_za_rahunok_korporatsiyi_roshen

Полторак підтвердив, що у 2014 році ППО навколо Києва переобладнали за рахунок корпорації Roshen

 

Щас пояснительная бригада разъяснит, почему это брехня

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, ks6 сказав:

В 2014 Порошенко был президентом, а донатил Зеленский, в 2022 наоборот. Вот это и можно сравнивать. 

Порівняйте відсоток донатів від всіх статків кожного -- асілітє?

І що дає вам порівняння?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

 

censor.net/ua/news/3124886/poltorak_pidtverdyv_scho_u_2014_rotsi_ppo_navkolo_kyyeva_pereobladnaly_za_rahunok_korporatsiyi_roshen

Полторак підтвердив, що у 2014 році ППО навколо Києва переобладнали за рахунок корпорації Roshen

 

Гривня, десять чи, може, аж тисячу було витрачено?

Без цифр це ні про що.

Якщо б це було правдою -- про це волала б кожна праска і було б написано на бігбордах по всьому Києву...

«Антитерористична операцiя не може i не триватиме два-три мiсяцi. Вона повинна i триватиме години», – заявив Порошенко. www.radiosvoboda.org/a/25398652.html

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Хоть и не точно, но достаточно прикольно...

"Я вот тут подумал. Вот мы привыкли к цифрам 25 и 73 процента. Но ведь это не так на самом деле.

На самом же деле явка была 61.37%. И при этом я вот лично не знаю ни одного порохобота, который бы не пришёл на второй тур потому что да лучше жыгуля с воблой наебнуть, или там "не повірите, хлопці, так срати захотілось, я можу гівно показать". Все пошли, похромали, побежали как зайки. Как обосравшиеся от открывающихся в будущем перспектив зайки. Так это мы ещё не всё предвидели, кстати.

Стало быть, мы смело можем предположить, что оставшиеся 39.67% если бы пришли, то тоже либо проголосовали бы за Зеленского, либо нарисовали бы залупу на бюллетене, и хрен знает как это толковать.

Следовательно, 25% это от 61.37. Это пятнадцать примерно. А 85 значит остаётся.

А это значит, что например если вы заходите в маршрутку, и там 20 мест сидячих, и вы с порога им говорите "Шо, хуила ёбаный, блядь, голосователь по приколу, ты насмеялся сука уже?!" — то девятнадцать человек в глубине души поймут, о чём вы. А двадцатый — это вы.

Но вас конечно отмудохают в маршрутке, девятнадцать-то против одного. Так что это теоретическое упражнение в математике." (С)

И это без учёта бомбасян и крысян.

А так ещё меньше.

Спокойно заходи в автобус, не ошибёшься.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

 

censor.net/ua/news/3124886/poltorak_pidtverdyv_scho_u_2014_rotsi_ppo_navkolo_kyyeva_pereobladnaly_za_rahunok_korporatsiyi_roshen

Полторак підтвердив, що у 2014 році ППО навколо Києва переобладнали за рахунок корпорації Roshen

 

Пох,  брата вбив і усіх обікрав, ще к 2005му на цукрі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...