Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

А бабушка на лавочке что говорит по этому поводу?

Да пі***, что там говорит бородатая бабушка на лавочке. Смотреть надо на дайствия, а действия полностью подтверждают написанное

the meeting was highly successful," says the second senior intelligence official, who was briefed on it. Even though Russia invaded, the two countries were able to accept tried and true rules of the road.

5 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

я не розумію яким чином вони підписали таємну угоду?

Звісно це дуже важко з нинішнім рівнем технологій )

the meeting was highly successful," says the second senior intelligence official, who was briefed on it. Even though Russia invaded, the two countries were able to accept tried and true rules of the road.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

Пообіцяти на словах і підписати на папері - це трохи інші речі, хіба ні?

Договор с Мордором не стоит того клочка бумаги, на котором он подписан.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, vadimv сказав:

Судячи з того, що відбувається - ні.

Все відбувається в межах підписаних з хyйлом угод.

А де підписи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Договор с Мордором не стоит того клочка бумаги, на котором он подписан.

Главное, чтобы администрация Байдена его соблюдала )

Как до нее соблюдали другие договора с мордором предыдущие администрации.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

Дехто вважає, що люди з Бучі і Мощуна не виїхали-б, навіть почувши попередження про можливий початок повномасштабки. Ніхто не міг уявити, що москалі вже через добу будуть під Києвом.

Це вже їх право їхати, чи ні. А от попередити про небезпеку, це обов'язок.

Мало того, що не виконали, але ще й цинічно брехали .

Боялися,  що дороги будуть забиті і не вдасться втекти. 90%  київського СБУ втекло і ніхто їм не заважав .

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, DimaF сказав:

Ну если сидеть сложа руки, и готовится к шашлыкам то так и вышло.

А если бы объявили военное положение, то может бы и вторжение не состоялось...

Особенно, если бы стали формировать тро и рыть окопы.

Сейчас под 600 тыс и сдерживаем, а тогда было 175.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, vadimv сказав:

Там у статті Newsweek все написано

А на паркані?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Danylo Ivanov сказав:

То що, США здадуть нас кацапам?

Ви мене мабуть з Вангою переплутали.

Звідки мені знати - здадуть чи не здадуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

А на паркані?

А на паркані ще в 1997 було написано "Втікай, бо скоро буде війна"

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Ви мене мабуть з Вангою переплутали.

Звідки мені знати - здадуть чи не здадуть?

Ну, якщо США угоду з кацапами підписали, то мабуть, що здадуть. Бо навіщо тоді щось підписувати перед повномасштабкою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Alvalk сказал:

Сподіваюсь, більшість українців ненавидять х**ла все  ж таки сильніше за Порошенка.

та навіть зараз рандомні кацапощелепні "кузьмічи" , які рибалять на набережній Дніпра , ладні голосувати за xyйло , і впервнені , що війну почали кляті  бендери . Їх дохрініща , нажаль .

ескперементу з раптовою вибіркою - тиждень не минув 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

spacer.png

 кріптії

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

та навіть зараз рандомні "кузьмічи" , які рибалять на набережній Дніпра , ладні голосувати за xyйло , і впервнені , що війну почали кляті  бендери 

Та звісно ж є такі, я й сам таких знаю, але їх по країні, сподіваюсь, не більше 5% (ну в Одесі може трохи більше, у Львові  менше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Та звісно ж є такі, я й сам таких знаю, але їх по країні, сподіваюсь, не більше 5% (ну в Одесі може трохи більше, у Львові  менше)

таких "громадян України" - дуже багато , нажаль

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

таких "громадян України" - дуже багато , нажаль

було б цікавіше у відсотках але ладно. Повертаючись до початку розмови, їх точно не настільки багато, щоб обрати проросійського політика Президентом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

Ну, якщо США угоду з кацапами підписали, то мабуть, що здадуть. Бо навіщо тоді щось підписувати перед повномасштабкою?

Для них ,это самое выгодное вложение капитала, воевать не надо, за каких-то 4% военного бюджета уничтожены тысячи танков и черноморский флот.

Свои солдаты не гибнут.

О такой эффективности можно только мечтать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

було б цікавіше у відсотках але ладно. Повертаючись до початку розмови, їх точно не настільки багато, щоб обрати проросійського політика Президентом.

Мені здається ви сильно недооцінюєте населення...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, US7IGN сказав:

Мені здається ви сильно недооцінюєте населення...

Не судіть всіх по вас з Кантоном.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Danylo Ivanov сказав:

Дехто вважає, що люди з Бучі і Мощуна не виїхали-б, навіть почувши попередження про можливий початок повномасштабки. Ніхто не міг уявити, що москалі вже через добу будуть під Києвом.

Тому , хто так вважає, дуже б хотілось зарядити в писок...у людей був би вибір, виїхати можна було б і в столицю і залишитись живим , рішення залишитись було б свідомим...нагадати, скільки машин на трасах було розстріляно, коли вже було пізно((

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Alvalk сказал:

було б цікавіше у відсотках але ладно. Повертаючись до початку розмови, їх точно не настільки багато, щоб обрати проросійського політика Президентом.

 так Зе вони обирали тому , що були впевнені , що він прокацапський

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

Тому , хто так вважає, дуже б хотілось зарядити в писок...у людей був би вибір, виїхати можна було б і в столицю і залишитись живим , рішення залишитись було б свідомим...нагадати, скільки машин на трасах було розстріляно, коли вже було пізно((

Я один з тих, кто так вважає. Бо коли намагався достукатись до кума, що війна от от почнеться (він в Бучі живе), то він наді мною сміявся і казав що я дурний. Та і мова тоді йшла не саме про Бучу, а про війну. До Києва, не до Києва (я тоді теж не уявляв такий стрімке просування кацапів), але ж бути на готові. Просив його зібрати все необхідне і бути готовим по свистку вивозити родину, а потім повертатись. В результаті він просидів два тижні в підвалі, якимось дивом все ж таки зміг з дружиною та сином вибратись. А от батько його не зміг, залишився, його орки до смерті забили. 

Як вам такий приклад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Evgenich сказав:

Я один з тих, кто так вважає. Бо коли намагався достукатись до кума, що війна от от почнеться (він в Бучі живе), то він наді мною сміявся і казав що я дурний. Та і мова тоді йшла не саме про Бучу, а про війну. До Києва, не до Києва (я тоді теж не уявляв такий стрімке просування кацапів), але ж бути на готові. Просив його зібрати все необхідне і бути готовим по свистку вивозити родину, а потім повертатись. В результаті він просидів два тижні в підвалі, якимось дивом все ж таки зміг з дружиною та сином вибратись. А от батько його не зміг, залишився, його орки до смерті забили. 

Як вам такий приклад?

А якщо б Вашему куму не тільки Ви казали ? Введено військовий стан, наші державники не намагаються приспати населення і т.і ? Ось тоді б можна було б відповісти на Ваше питання, що рішення Вашого кума то його свідомий вибір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...