Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Alvalk сказал:

А можна я відповім? Ні, не вірю. І не хочу його "у керма".

Зустрічне питання - а ви реально  вважаєте Зеленського і його збіговисько невігласів гарним варіантом для подальшого розвитку України?

Задали бы вопрос нормально, без оценочных суждений может я бы и ответил. А так....лень. Не люблю агресивных обиженных жертв (ничего личного, просто для информации). Да и оно вам надо? 

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

bastion.tv/tragichnij-velichnij-i-vichnij_n22931

 

зображення_2024-09-05_223434739.png

його замордували кацапи 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, ashim1990 сказал:

Пока что платит только Петя. Почти все посты от порошков. Как следствие, всё меньше адекватных людей сюда заходит.🙁

Да и я здесь в основном чтобы прочитать новость. Тут умеют быстро отреагировать. Нет нужды искать в пабликах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

його замордували кацапи 

Пам'ятаєте, чий дружбан, та колишній керівник по партії, запропонував на суді дати більший строк Василю Стусу ніж пропонували радянські прокурори? 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Propeller сказал:

Задали бы вопрос нормально, без оценочных суждений может я бы и ответил. А так....лень. Не люблю агресивных обиженных жертв (ничего личного, просто для информации). Да и оно вам надо? 

Тобто ви вважаєте команде Зеленського (починаючи з партії) професіональною і тому вас так образило, що я їх назвав невігласами?

Вибачте, що зачепив за живе, просто звик речі називати своїми іменами.

Якщо були пройоби у попередників, я так і кажу, якщо там були зашквари - це теж не має сенсу заперечувати.  Але  стільки зашкварів на самому верхньому рівні, як зараз,  ще ні в кого не було. Чому я маю робити вигляд, що цього немає?

P.S. Не хочете - не відповідайте. Інколи відсутність відповіді набагато красномовніше за відповідь

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що, з чмобиків більше не сміємося? www.ukr.net/news/details/russianaggression/106628608.html

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

Ну що, з чмобиків більше не сміємося? www.ukr.net/news/details/russianaggression/106628608.html

Давно вже не сміємося (я так точно).

Сирському потрібно "багато м'яса" і потрібно "тут і зараз", замінити тих кого вибивають: піхоту,  а навіщо його готувати?

Все одно в витрати за пару днів від приїзду на 0... тільки зайвий кошт та час. Може (зі своєї, людожерської, точки зору) він і правий.

Десь там, на заході, готують наших хлопців довго і непогано, їх наші командувачі планують повбивати у якихось "контрнаступах", нам потім скажуть у яких.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

їх задача загнати в армію всіх підряд і побільше, а там якось та буде .. 

тількки це привзведе до загального зменшення яккості армії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, akineo сказав:

їх задача загнати в армію всіх підряд і побільше, а там якось та буде .. 

тількки це привзведе до загального зменшення яккості армії.

Нагадати цілі пуйла? Вийти на межі Донецької області, роззброєння та зміна влади. Все йде за планом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Нагадати цілі пуйла? Вийти на межі Донецької області, роззброєння та зміна влади. Все йде за планом.

А як же  сакральні для кацапів  Київ з Одесою ? 

А як же омріяний сухопутний коридор до Придністров'я ? 

Стати найбільш  підсанкціонованим режимом в світі - така мета теж ставилася ? 

Заштовхнути Фінляндію та Швецію до лав НАТО - така мета теж ставилася ?

 

Поки що  так звані  хароші узкіє ( які поголовно  є речниками xyйла )   почали верещати про неможливість деколонізації кацапії  ( спочатку було слово , спочатку вони заклики до деколонізації кацапії  тупо не помічали - а що сталося ?) 

 

Це стадія "заперечення" , чи вже  стадія "торг"/ "прйняття " ?

qpaJTL3jVv8.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DmiVady сказал:

Давно вже не сміємося (я так точно).

Сирському потрібно "багато м'яса" і потрібно "тут і зараз", замінити тих кого вибивають: піхоту,  а навіщо його готувати?

Все одно в витрати за пару днів від приїзду на 0... тільки зайвий кошт та час. Може (зі своєї, людожерської, точки зору) він і правий.

Десь там, на заході, готують наших хлопців довго і непогано, їх наші командувачі планують повбивати у якихось "контрнаступах", нам потім скажуть у яких.

 

 

 

Взагалі-то наш Верховний - то не Залужний і не Сирський...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Тобто ви вважаєте команде Зеленського (починаючи з партії) професіональною і тому вас так образило, що я їх назвав невігласами?

Да нет. Я способе постановки вопроса.

Вы в вопросе дали оценку каким-то людям. Очень личную, субьективную. Мне начинать убеждать вас в обратном? Какие у меня перспективы?

Вам же не важно что я напишу. Вам важно написать. Жаль, что одно и то же и уже по n-ному кругу.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...