Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

За словами співрозмовника видання, Зеленський, коментуючи відставку Кулеби, сказав, що йому "бракує енергії для просування надання зброї". 

 

А у кого вистачає?

У Єрмака і Татарова, звісно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Propeller сказал:

Давайте так : борьбы против Зеленского на выборах. Если, он конечно, захочет продолжить.  

А то ваша (вашого осередка) риторика выглядит больше эмоциональной, чем прагматичной.  

Выборов никаких не будет, Вы сами прекрасно понимаете...

А вот этот при***ент должен ответить - тут уж без эмоций не обойтись, не без этого

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Propeller сказав:

Ну....я же сказал что лет 5-6. Пусть с погрешностью пару лет. Дальше поймете о чем я. 

Ви вважаєте що через 5-6 років війна закінчиться? Оптиміст однако - згадаєте мої слова коли американці обиратимуть Гарріс на другий термін

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Дощ сказав:

Ви вважаєте що через 5-6 років війна закінчиться? Оптиміст однако

Може навпаки - песиміст

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Canton сказал:

А вот этот при***ент должен ответить

Чтобы никто не думал, что мы забыли...так, манюпусенький кусочек

458222691_8117675291680136_7894780870559626184_n.jpg

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Дощ сказал:

Ви вважаєте що через 5-6 років війна закінчиться? Оптиміст однако - згадаєте мої слова коли американці обиратимуть Гарріс на другий термін

Радикальней. Ждем. Улыбаемся и машем. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, loader сказал:

Взагалі це дуже оригінально - брати гроші за виїзд, зараз вже цифри по 20куе фігурують, а потім з наших податків формувати міністерство повернення (не знаю чи це буде силове відомство що буде відловлювати/відстрілювати втікачів закордоном, чи інформаційне).

Головне що подумати щоб змінити умови для тих хто лишився мови не йде - ми будемо героїчно повертати тих хто під час війни гарантовано не вернеться.

Это же ЗЕ-бобики и действия их шоблы не попадают под логические объяснения ( если конечно смотреть здравым смыслом, а не тупым взглядом. А вот как смотрит большинство населения, тут я ХЗ) . Шобла хитрых приудурков. Выбрали-маемо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Сотрудники концлагеря Аушвиц в большинстве своём были нормальными мужиками, которым надо было кормить свои семьи".
Илья Яшин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, loader сказал:

 для цього не треба міністерство, для цього треба нормальні працюючі закони, покращення умов служби, альтернатива для тих хто не хоче служити - беріть на військові заводи понаднормово, в логістику і т.п., беріть грошима і т.п.

Це все хрінь собача. Ніхто не повернеться, поки тут війна

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

Вы реально верите в перспективы Порошенко?

А можна я відповім? Ні, не вірю. І не хочу його "у керма".

Зустрічне питання - а ви реально  вважаєте Зеленського і його збіговисько невігласів гарним варіантом для подальшого розвитку України?

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

Вы реально верите в перспективы Порошенко?

Вы (и выши ребята тут и в Украине) самоотверженно не любите Зеленского. Может есть смысл уже начать присматриваться и подбирать себе нового лидера для борьбы за......Даже не придумал за что. Давайте так : борьбы против Зеленского на выборах. Если, он конечно, захочет продолжить.  

Пока что платит только Петя. Почти все посты от порошков. Как следствие, всё меньше адекватных людей сюда заходит.🙁

Змінено користувачем ashim1990
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Путін пригрозив ударами по українських АЕС 

 

хтось ще сумнівається , що кацапи свідомо  підрвали  Чорнобильську АЕС , щоб шантажувати Захід ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

А можна я відповім? Ні, не вірю. І не хочу його "у керма".

Зустрічне питання - а ви реально  вважаєте Зеленського і його збіговисько невігласів гарним варіантом для подальшого розвитку України?

Ми говоримо з моїм колегою по ВР минулого скликання. Він каже:

- Коли програв вибори у 2019 році, то був у розпачі. Навмисно ж не йшов у блудняк чи в схеми. Хотів змін і довести, що у нас не пороблено в політиці. Працював. Взагалі не замарався. А обрали зелену табуретку, яка голосує за будь-який шлак ОП і швидко зашкваврилася. Але зараз розумію, що мені повезло не бути в тому болоті. Взагалі я отримав щеплення від бажання йти до ВР та щось змінювати. Народ наголосував? Нехай насолоджується своїм голосуванням. Хоча і я теж вимушений "насолоджуватися". Після війни повернуся до юридичної практики, якщо доживу. І *** на все.

Дуже добре його розумію. Схоже і я відчував. Зараз радію, що не потрапив до ВР у 2019 році. І теж не маю бажання йти до ВР. Вважаю, що мудрий українській нарід має право на перших виборах після війни обрати тих, хто на його розсуд краще підходить. І побачимо, чи буде це вибір рятівників України, чи оберуть тих, хто заб'є останній цвях у труну. Дуже хочеться, щоб це був перший варіант. Але шансів на другий у мудрого наріду значно більше. Доведено виборами у 2019 році та їх наслідками.Б. Береза

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Alvalk сказал:

А можна я відповім? Ні, не вірю. І не хочу його "у керма".

Зустрічне питання - а ви реально  вважаєте Зеленського і його збіговисько невігласів гарним варіантом для подальшого розвитку України?

Жопа, как ни крути.

Я ,лично, выхода не вижу.

Может кто-то подскажет что делать.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Шляпа, ты че бегаешь, лежать сказал. Куда собрался?»

Мобілізація  у Дніпрі. Відео з місцевих ТГ каналів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Александр Аврамчук сказав:

As his popularity fades Volodymyr Zelensky culls his cabinet 

www.economist.com/europe/2024/09/04/as-his-popularity-fades-volodymyr-zelensky-culls-his-cabinet

 

несколько источников описывают изменения как дальнейшую консолидацию власти вокруг влиятельного главы администрации Владимира Зеленского Андрея Ермака.

Ну кто бы мог подумать..

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...