Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, DimaF сказав:

Не може бути!

Зеля казав про 4 килобакса!

До речі, що за ці роки на прес конф ніхто не спитав у нього?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, МаТраС сказав:

До речі, що за ці роки на прес конф ніхто не спитав у нього?)

Здається Бутусов колись вже щось спитав )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Всім тим «новим обличчам» та «реформаторам» які остаточно знищили систему харчування ЗСУ в пеклі очікує окремий казан.

І мова саме про систему, а не про якість харчування в окремих підрозділах - це вже наслідки.

Хуже_не_будет, так так. Ю. Бирюков

А Тим, хто знищив систему державного управління?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, US7IGN сказал:

В кожному айфоні і навіть ксяомі

Так, кеп. Вони ще й фото-відео вміють. Я ж про те й кажу - чи нормально їх проносити на засідання, де обговорюються  питання нацбезпеки? Особливо під час війни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, МаТраС сказал:

До речі, що за ці роки на прес конф ніхто не спитав у нього?)

Він вам ничого не вінен.......(с.)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Так, кеп. Вони ще й фото-відео вміють. Я ж про те й кажу - чи нормально їх проносити на засідання, де обговорюються  питання нацбезпеки? Особливо під час війни

З мого досвіду треба завжди казати тільки те і тільки так наче тебе постійно пишуть.

 

А тут така ***ня малята flot2017.com/rf-vidnovyla-masove-vyrobnytstvo-planuiuchykh-bomb-v-isw-poiasnyly-shcho-zahrozhuie-ukrainskym-mistam/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Дощ сказав:

Я знаю

До військового застосовується військове законодавство, до цивільного - цивільне. Різницю пояснювати треба?

А по вільному найму?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, DimaF сказал:

Не може бути!

Зеля казав про 4 килобакса!

"Щоб простий вчитель жив як Президент, а Президент як простий вчитель" (с)

Даєш Президенту зарплатню  12000 грн!!!

Спойлер

І тут я згадав старий анекдот про студента:

-Як??? Тут ще й зарплату платять?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

"Щоб простий вчитель жив як Президент, а Президент як простий вчитель" (с)

Даєш Президенту зарплатню  12000 грн!!!

  Приховати вміст

 

Ви ще про стадіон ( питання) згадайте...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

"Щоб простий вчитель жив як Президент, а Президент як простий вчитель" (с)

Даєш Президенту зарплатню  12000 грн!!!

  Показати вміст

І тут я згадав старий анекдот про студента:

-Як??? Тут ще й зарплату платять?

Та не хвилюйтеся так за нього. Мівіну жерти звиклий...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

Забувайте вже про освіту

Про всяк випадок нагадаю, що в совку "освітою" називалося промивання мізків дітям протягом 10 років і навчання їх тримати автомат, бігати кроси, ходити строєм і виконувати накази. Всьо. Оце й була "базова обов'язкова освіта".

UPD:

Vinsol2009, у вас якісь інші уявлення про "базову обов'язкову освіту" в совку? )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, US7IGN сказал:

Та не хвилюйтеся так за нього. Мівіну жерти звиклий...

Та некрасиво якось виглядає - жерти Мівіну в той час, коли Татаров десь поруч з ДРГ воює

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

Та некрасиво якось виглядає - жерти Мівіну в той час, коли Татаров десь поруч з ДРГ воює

Кожен по різному реагує на стрес. Когось на хавку, когось на ізмєну пробиває...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Дощ сказав:

Я знаю

До військового застосовується військове законодавство, до цивільного - цивільне. Різницю пояснювати треба?

До речі, питання не зовсім про законодавство, передісторія:

Хотів віддати знайомому свій иотв3 з керамікою, щоб він в отому, що держава дає, не бігав, а він каже: якщо поранять і не уставна броня, то страховки від держави хрена і лікуйся за свій рахунок ...

Я не дуже тому вірю, бо перший рік війни такого не було чути, та й хлопець не дуже розумний, простий "тигр" ... йому могли расказати багато чого ...

Чи може де є така практика ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

Каша готується смачніша, дешевша та швидше.

ні, він кашеваритеме на двієчці, під бпла і обстрілами, в мороз і дощ, в перервах рубаючи дрова. а цивіл всіх пошле. це вже було(с), на початку ато з цивільними кухарями в частинах

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, DmiVady сказав:

До речі, питання не зовсім про законодавство, передісторія:

Хотів віддати знайомому свій иотв3 з керамікою, щоб він в отому, що держава дає, не бігав, а він каже: якщо поранять і не уставна броня, то страховки від держави хрена і лікуйся за свій рахунок ...

Я не дуже тому вірю, бо перший рік війни такого не було чути, та й хлопець не дуже розумний, простий "тигр" ... йому могли расказати багато чого ...

Чи може де є така практика ?

 

 

Те, що якщо видане не збереже до кінця служби ,то в десятикратному заплатить вірняк. Хоч бери й вдома плити ті бережи, бо пробати багато шансів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, karlito сказав:

ні, він кашеваритеме на двієчці, під бпла і обстрілами, в мороз і дощ, в перервах рубаючи дрова. а цивіл всіх пошле. це вже було(с), на початку ато з цивільними кухарями в частинах

Це ви про вакансії які Дощ виклав?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, про відмінність кухаря-бійця від кухаря цивіла. ну і так, може в штурмовика перетворитись, в нас це просто(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

Те, що якщо видане не збереже до кінця служби ,то в десятикратному заплатить вірняк. Хоч бери й вдома плити ті бережи, бо пробати багато шансів

Питання не в збереженні того що держава дала.

Питання в тому, що якщо поранення, а броня не уставна, і що зараз з цим бувають в деяких місцях (як кажуть) нюанси.

В норм підрозділах, у тих хто давно воює, таких питань нема, бігають, в чому рахують потрібним.

 

На початку війни, восени, під Бахмутом, коли піхота скінчилася, товариша закинули охоронять окопи, і нормальна не уставна снаряга його виручила (побратимам не пощастило на жаль). Вийшов/виповз сам, все скинувши (бистро скид то дуже гарна штука), взяв тільки автомат. Так питань не було, лікували добре й за держкошт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Canton сказав:

В Полтаве ПЗДЦ!

Після оголошення повітряної тривоги, практично зразу два рази було гучно. Скоріше за все, балістика. Сусідка сказала куди попали. В неї чоловік - бувший прапорщик, тому знають. Та і дочка там раніше працювала.

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Після оголошення повітряної тривоги, практично зразу два рази було гучно. Скоріше за все, балістика. Сусідка сказала куди попали. В неї чоловік - бувший прапорщик, тому знають. Та і дочка там раніше працювала.

Там совсем другое было, не то что раньше

Да и место оживленное

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Canton сказав:

Там совсем другое было, не то что раньше

Да и место оживленное

Я б не сказав, що зовсім друге. Об'єкт такого ж спрямування, як і раніше. А щодо "ожівльонноє", то, це якщо вони другою ракетою промахнулись, як в Кременчуці. А так там окраїна міста, кінець багатоповерхової забудови. Це, якщо вірити версії сусідки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

Каша готується смачніша, дешевша та швидше.

 

3 години тому, МаТраС сказав:

А по вільному найму?)

Гиги, ще версії будуть?

Військовий валить 24/7, а цивільний 40 год/тиждень і допобачення

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DmiVady сказав:

До речі, питання не зовсім про законодавство, передісторія:

Хотів віддати знайомому свій иотв3 з керамікою, щоб він в отому, що держава дає, не бігав, а він каже: якщо поранять і не уставна броня, то страховки від держави хрена і лікуйся за свій рахунок ...

Я не дуже тому вірю, бо перший рік війни такого не було чути, та й хлопець не дуже розумний, простий "тигр" ... йому могли расказати багато чого ...

Чи може де є така практика ?

Немає такого, по перше законодавство регламентує лише які засоби захисту закупляються за гроші держави, а не які вдягнуті на військовослужбовця, а по друге в армії ж покривають один одного, якщо хтось не дай Боже загинув і був без засобів захисту - напишуть що був у них. Головне по життю не бути підаром, бо якщо такий і в броні - будеш без броні 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...