Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, tort сказав:

В травні після заміни командуючого отув Харків ворога зупинили на вовчанському напрямку.

скажете всупереч чи завдяки?

У нас немає отув

А той попередній, якого замінили в травні, скільки просидів на посаді? А що там з командувачем сил підтримки?

Командувач - це не взводний, щоб тасувати як заманеться, для таких рішень слід мати вагомі підстави

По нормальному слід було дочекатись результатів розслідування, встановити обставини, за потреби по командувачу провести розслідування по всім фактам

А то виходить міняєм, толку з того немає, а втрати є - хто несе відповідальність за безтолкову заміну?

Хай кожен відповідає в межах своєї компетенції

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Юрий Киев сказав:

Тобто повз вас пройшли пройобані на аеродромах літаки та скільки там втрачених комплексів ппо?

Момент для заміни все ж дивний. Але підхід вже класичний - через чорний рот безуглої накидають спочатку потрохи, потім сильно і знімають. Я хз нашо саме так робити. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Дощ сказав:

По нормальному слід було дочекатись результатів розслідування, встановити обставини, за потреби по командувачу провести розслідування по всім фактам

Дочекатись результатів розслідування під час наступу ворога на Харків. Цікава думка. Навіть і не знаю як реагувати. 

пс: ОТУ, ОТУВ, ОУВ то все назви одного, що на оф. сайтах вживалися, то не до мене зауваження. Ось тут в одній і тій самій статі є два варіанти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 988888 сказал:

На черговій Ставці, за те, що кацапи влучають в підстанції, попросили Кудрицького піти нах... "за власним бажанням". Той відморозився відмовився. Тепер будуть "шото думать".... nv.ua/ukr/ukraine/events/volodimir-kudrickiy-zelenskiy-zayaviv-pro-rishennya-zvilniti-kerivnika-ukrenergo-50447194.html

Козла відбувайла вже призначено. тепер всі про***би автоматично вішатимуться на нього.

Ого, відмовився на Ставці? Потужно. Це вже бунт на кораблі? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, tort сказав:

Дочекатись результатів розслідування під час наступу ворога на Харків. Цікава думка. Навіть і не знаю як реагувати. 

пс: ОТУ, ОТУВ, ОУВ то все назви одного, що на оф. сайтах вживалися, то не до мене зауваження. Ось тут в одній і тій самій статі є два варіанти.

По зеленському провести розслідування

Не включайте дурня, ви зрозуміли що мова про Олещука

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, tort сказав:

В травні після заміни командуючого отув Харків ворога зупинили на вовчанському напрямку.

скажете всупереч чи завдяки?

Всупереч зусиллям плісняви не будувати оборонні укріплення .

Завдяки передислокації військ із найбільш небезпечних ділянок у Донбасі із подальшим просуванням ворога 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Може. Може навіть, якщо б ця ТП не тявкала, а все було зроблено тихо. то все виглядало б інакше.

А вона постійно радує русню своїми вкидами проти військових. От і зараз вона зірка руських ЗМІ. Фактично вона працює на ворога.

Але те, що її не можуть навіть виключити (проголосувати в ВР) з  комітету по нацбезпеці, натякає, що комусь в ОП це потрібно

А по-факту Безугла лише сказала людям гірку правду. Але правду ніхто не любить, і Безуглу також.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

По зеленському провести розслідування

Не включайте дурня, ви зрозуміли що мова про Олещука

Так я ж про інше питав в розрізі чи може таки дає результат заміна командувача на ходу, як наприклад Галушкіна на Драпатого поміняли. Перечитайте що саме цитував я з ваших слів - там Олєщука нема, там інша тема.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безмозгла не може продукувати правду, бо вона безмозгла

Правду сказав Олещук 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, tort сказав:

Так я ж про інше питав в розрізі чи може таки дає результат заміна командувача на ходу, як наприклад Галушкіна на Драпатого поміняли. Перечитайте що саме цитував я з ваших слів - там Олєщука нема, там інша тема.

 

 

Ви дебіл? Скільки Галушкін пробув на посаді? Хто його призначив? Хто поніс відповідальність за те що його призначив?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто з генералів поніс відповідальність хоч за один пройоб,Дощ?

По справжньому?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Дощ сказав:

Безмозгла не може продукувати правду, бо вона безмозгла

Правду сказав Олещук 

Ні

Весь вереск через те,що вона каже незручну правду.

І Олещук був готовий перенести відповідальність на комісії.

А не взяти на себе.

Розумію, що війна,помилки,прорахунки,всяке буває,але коли будуть вже командири хоч за щось та відповідать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

А хто з генералів поніс відповідальність хоч за один пройоб,Дощ?

По справжньому?

По справжньому - це як? Розстріл перед камерами щоб мозги по асфальту? Відрізати голову і кинути псам? Харакірі перед строєм?

Зняття з посади - це вже відповідальність, а хто несе відповідальність за призначення? Вони ж не самі туди влізли, хто відповідатиме за призначення галушкіна, за якого завалився сектор, а він певно й чохли не встиг зняти, і шеврон всп не поміняти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Дощ сказал:

Безмозгла не може продукувати правду, бо вона безмозгла

Правду сказав Олещук 

З огляду на те, що Олещука вже зняли, Безугла таки написала правду (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Дощ сказав:

По зеленському провести розслідування

Не включайте дурня, ви зрозуміли що мова про Олещука

Та ладно,проїбати Ф16 з першої ж, фактично пробної,партії з загибеллю одного з найкращих пілотів ? Ти розумієш які наслідки можуть бути?

Розслідування? Як там розслідування з авітрощей і загибеллю трьох пілотів , включаючи Пільщікова , далеко зайшло?

Скільки вже пройшло.

Всі ці комісії та розслідування ні до чого не ведуть. Тим більше під час війни,всі сухими виходять.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

але коли будуть вже командири хоч за щось та відповідать?

Ну ти ж був командиром, за що відповідав? Впевнений в тебе свій скелет у шафі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Дощ сказав:

По справжньому - це як? Розстріл перед камерами щоб мозги по асфальту? Відрізати голову і кинути псам? Харакірі перед строєм?

Зняття з посади - це вже відповідальність, а хто несе відповідальність за призначення? Вони ж не самі туди влізли, хто відповідатиме за призначення галушкіна, за якого завалився сектор, а він певно й чохли не встиг зняти, і шеврон всп не поміняти

Зняли з посади зашквареного чинушу - крик гвалт,як так, посадити,в тюрму!

Генерал поклав купу народу та роздовбав військові  частини,здав території та нп,набокопорив такого що на голову не налазить - ну його ж зняли,ти що не розумієш...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Danylo Ivanov сказав:

З огляду на те, що Олещука вже зняли, Безугла таки написала правду (

Я не читав що вона написала, але читав що написав олещук. По суті не важливо яким чином втрачений літак, він вже втрачений - буде розслідування і винний понесе відповідальність. Вище наводилась статистика втрат США - наглядно.

Але я не розумію яким чином зміна командувача уникне таких випадків в майбутньому. Якщо ситуація повториться або погіршиться, як з галушкіним - хто відповість і як

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Зняли з посади зашквареного чинушу - крик гвалт,як так, посадити,в тюрму!

Генерал поклав купу народу та роздовбав військові  частини,здав території та нп,набокопорив такого що на голову не налазить - ну його ж зняли,ти що не розумієш...

Завжди, завжди слід ретельно проводити аfter-action review, і лише потім ухвалювати рішення - це закон

Є сука один зашкварений чинуша, якого хер знімеш - він вже як пам'ятник, і навколо ще пам'ятники, незнімні

 

Олещука зняли не за літак, а за те що осмілився гавкнуть на хвойду хламідієву, якби сидів нишком то звільнився б по влк і поїхав би послом в Англію, чи де там ще місце вільне

Змінено користувачем Дощ
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Дощ сказав:

 

Олещука зняли не за літак, а за те що осмілився гавкнуть на хвойду хламідієву, якби сидів нишком то звільнився б по влк і поїхав би послом в Англію, чи де там ще місце вільне

)))))

Все це теорії і які кому подобаються такі вони і транслюють.

Але тенденції в останній час по ппо та впс виглядали якось не дуже.

П. С.Те ,що безугла для тебе як червона ганчірка ,відомо .

П. П. С. Я вважаю, що я дуже лояльний до ЗСУ ,але так як військові покривають один одного та різного роду пройоби,мутні схеми і тд це ж просто звиздець. І якщо таке відбувається на рівні батальйонів/бригад ,то я можу уявити,що наверху творять.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Николаевский Ванек

Олещук - ЗРВшник Кривоножко - летчик

летчкики и ЗРВшники по-разному смотрят на возможности использования тех же самых F-16

ничего плохого про него сказать не могу

кадровое решение напрашивалось само ещё после Кульбакино

время покажет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Дощ сказав:

Скільки Галушкін пробув на посаді? Хто його призначив? Хто поніс відповідальність за те що його призначив?

 5 тижнів. Це хз для мене, чи мало, чи достатньо для підготовки. В порівнянні з  одним тижнем стабілізації важкої ситуації в умовах бойових дій у Драпатаго ці 5 "спокійних" тижнів  у Галушкіна здаються чималим терміном. Я тут не компетентний, чому і питав, гадав що ви більше обізнаний.

Взагалі, іноді питання ставляться не заради задовбати співбесідника до нервів і вигуків "ви дебіл", а заради отримання вашої точки зору і нової інформації.

Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...